Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
А с другой стороны, мне иногда приходится в аптеках покупать антибиотики для животных. Например, курс после операции. У нашей ветслужбы нет единой электронной базы. Как они будут рецепты выдавать?
ветеринарні антибіотики вільно продаються, і краще підходять тваринам ніж людські

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
ветеринарні антибіотики вільно продаються, і краще підходять тваринам ніж людські
Знаток явился.
Не во всех случаях годятся только ветеринарные антибиотики.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Знаток явился.
Це ви по никнейму встановили чи як ветеринар кажете?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Це ви по никнейму встановили чи як ветеринар кажете?
По апломбу ответа.
Я не ветеринар, но то количество кошек, которое мне пришлось лечить, определенных знаний добавило.
И еще. Скажем, цефтриаксон для животных не в каждой ветаптеке Киева можно купить, а в тех ебенях, где я сейчас живу, его вообще не видели.
Поэтому ветеринары направляют в обычные аптеки.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Це ви по никнейму встановили чи як ветеринар кажете?
По апломбу ответа.
Я не ветеринар, но то количество кошек, которое мне пришлось лечить, определенных знаний добавило.
И еще. Скажем, цефтриаксон для животных не в каждой ветаптеке Киева можно купить, а в тех ебенях, где я сейчас живу, его вообще не видели.
Поэтому ветеринары направляют в обычные аптеки.
апломб? тобто надмірна самовпевненість? так?
Звідки вам знать скільки кішок мені довелося лікувати?

Якщо людські антибіотики ви не зможете купити, вам все одно доведеться користуватись ветеринарними.
Їх можна доволі легко придбати через інтернет. Часто навіть дешевше ніж людські.
І навіть якщо біля вас нема відділення хоча б якоїсь служби доставки, то вона є біля аптеки Київа, де ви не завжди можете знайти людський цефтріаксон.
Не все людське підходить тваринам. Собакам неможна виноград. Кішкам  часник. На таке не звертають увагу коли розробляють людські препарати. Тому навіть препарати для собак і котів можуть суттєво відрізнятись, за однієї і тієї ж діючої речовини. А дозування? 1/10 долю таблетки дуже важко відміряти, це я вже не кажу про те що не всі таблетки взагалі можна ділити, в силу нерівномірного розподілу діючої речовини.

Моїм кішкам деякі ветеринари пропонували препарати які інші ветеринари категорично забороняли котам взагалі як токсичні. Це я до того, що як і людські лікарі, що пхають фуфломіцини та БАДи, ветеринари бувають різні. Треба перепровіряти.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
КиЄва, христом богом благаю.  :weep:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Їх можна доволі легко придбати через інтернет. Часто навіть дешевше ніж людські.
Антибиотики - это не лекарства для планового лечения. Как правило, они нужны здесь и сейчас. Времени на заказ и получение почтой не бывает. Почтой я от глистов и блох заказываю.
И я знаю вещества и продукты, которые животным нельзя употреблять. И ветеринары, которые лечат моих кошек, категорические противники фуфломицинов. И дозировки тщательно указывают.
Полагаю, на этом  дискуссию можно завершить.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Антибиотики - это не лекарства для планового лечения. Как правило, они нужны здесь и сейчас. Времени на заказ и получение почтой не бывает.
Дуже дивно, що лікар береться робити операцію не маючи антибіотиків. Зазвичай, якщо є скальпель, то і є антибіотик.

Полагаю, на этом  дискуссию можно завершить.
Так починайте завершувати.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Знаток явился.
и офигенительный - это же он писал, что чип с одной собаки можно "пересадить" другой. :lol2:   

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Знаток явился.
и офигенительный - это же он писал, что чип с одной собаки можно "пересадить" другой. :lol2:   
так, я і зараз стверджую, що чіп можна вилучити з тварини
а як вилучив, то й поставити його іншій можливо
чіп-звичайна RFID мітка

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Образцовый гражданин.  Все должны быть как он!

Цитувати (виділене)
Чоловік 70 років їздив за кермом без посвідчення, і його жодного разу не зупинила поліція
  :super:  :grin:

https://www.bbc.com/ukrainian/news-60171663

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Тікі шо мала бесіду з військоматом щодо повістки синочці. Заразом спитала, може й мені вже час з'являтися ставати на облік. В майора одразу зіпсувався настрій. Сказав, що документів ще нема і тре чекати. Ще сказав, що дуже багато жінок запитують: "коли вже?"
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
В Раді зерегіли законопроект суттєво скорочуючий список панянок потребуючих ставання на військовий облік. Всі воєнкоми чекають на його прийняття аби видихнути.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Та я все одно підлягаю. Воєнком бідкався, що бозна як вигадають обліковувати: за освітою, чи за трудовою.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Gabare

  • *****
  • Повідомлень: 1922
  • Karma: 1375
  • Стать: Жіноча
  • Союзники Мазепы
Знаток явился.
и офигенительный - это же он писал, что чип с одной собаки можно "пересадить" другой. :lol2:   
А она, эта другая собака, тогда будет по-новому гавкать?
Omnia praetereunt.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Знаток явился.
и офигенительный - это же он писал, что чип с одной собаки можно "пересадить" другой. :lol2:   
А она, эта другая собака, тогда будет по-новому гавкать?
я просто нагадаю хронологію подій
Думаю, вот прикольно, курточки им пошьют.  А оно, оказывается, должно быть карткой, хаха.  :grin:
Кстати, а как понять, этот ли пес/кот на карточке?  к чипу привяжут?  Потому что много одинаковых животных.
Кстати, а как понять, этот ли пес/кот на карточке?  к чипу привяжут?
Да, именно к чипу. В новых украинских загранпаспортах для собак есть страничка для фото, но его разрешено там не иметь - чип и есть главный "документ", удостоверяющий личность собаки, и подделать его невозможно.
навіть не хакери зараз лагідно посміхнулись
по-перше, чіп можна пересадити іншій собаці
по-друге, люди навіть записи про вакцинацію вносять які завгодно, що вже казати про ветеринарні бази


Так от. "Чіп" - це звичайна RFID-мітка, яка клонується(ось для прикладу), до того ж її можна пересадити іншій тварині. Все.
А як там вона буде гавкати нікого не пече.
Можете сміятись далі.

UPD: як це виглядає на картинці
Cпойлер



« Останнє редагування: Лютий 02, 2022, 18:11:20 від fakir »

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Ще сказав, що дуже багато жінок запитують: "коли вже?"
Интересно, они троллят или действительно хотят стать на учет?

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
В продолжение пакетной темы.
Поинтересовалась в АТБ, стоят ли у них сейчас пакеты от 2 гр и выше. Нет, грят, как и в январе, стоят 9 коп.  Пока.  Но, возможно, скоро придется ставить ценник согласно распоряжениям властей.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Володарям автівок - тепер  викрадач отримає можливість легально їздити на вашому авто.
Цитувати (виділене)
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував запуск на Diia Summit 8 лютого нову послугу для водіїв - "шеринг" техпаспорту у додатку "Дія".

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Что значит «легально»?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
В продолжение пакетной темы.
На днях была в Ашане. Кассирша объясняла бабке передо мной, что пакеты, в которые набирают развесной товар и взвешивают, отдельно не оплачиваются. А вот если сложить в пакет, например, баночки йогурта, то тогда - 6 коп. Но это, как понимаете,
политика только Ашана.

К слову, АТБ выложили на продажу рулоны по 1000 шт. тонких пакетов. Народ перестал пользоваться, вот и не знают куда девать.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
В местном мясном магазинчике объява насчёт того, что законодательство насчёт платных пакетов вынуждены блюдеть и потому пакетик стоит 0 грн. 1 коп.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1901
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
В местном мясном магазинчике объява насчёт того, что законодательство насчёт платных пакетов вынуждены блюдеть и потому пакетик стоит 0 грн. 1 коп.
Так для мяса, вроде бы,бесплатно:
Цитувати (виділене)
3. Встановлена пунктом 1 частини першої цієї статті заборона не поширюється на надтонкі пластикові пакети шириною до 225 міліметрів (без бокових складок), глибиною до 345 міліметрів (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 міліметрів (з урахуванням ручок), що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

{Частина третя статті 2 діє до 1 січня 2023 року}

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Проще поставить пакеты по 1 коп и "прощать" их на кассе чем объяснять проверяющим содержание законов.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Проще поставить пакеты по 1 коп и "прощать" их на кассе чем объяснять проверяющим содержание законов.
якщо в чеку нема пакета, їм буде все одно що там хто кому "простив"

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А  где я написал, что "в чеке нет"?

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
А  где я написал, что "в чеке нет"?
ціну доведеться робити принаймні 5 коп
https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/57833

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
У меня сегодня с карты пытались деньги увести. Хорошо, что мне уведомления о любых транзакциях приходят с необходимостью подтвердить платеж. Сижу дома, ни кого не трогаю, а какая-то дрянь совершает платеж на 996 гривен. Я его скасувала, а он не унимается. Пробует снова. Пришлось карту блокировать и топать за новой.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
У меня сегодня с карты пытались деньги увести. Хорошо, что мне уведомления о любых транзакциях приходят с необходимостью подтвердить платеж. Сижу дома, ни кого не трогаю, а какая-то дрянь совершает платеж на 996 гривен. Я его скасувала, а он не унимается. Пробует снова. Пришлось карту блокировать и топать за новой.
Что за банк?

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.