Автор Тема: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
 

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2162 : Жовтень 27, 2023, 16:33:28 »
ну що я можу сказати, вийшов Алан Вейк 2, тому гарних мені вихідних :yes:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2163 : Жовтень 28, 2023, 18:03:02 »
це гра року, всіляко рекомендую всім, у кого потягне комп. граю другий день, не можу відірватися. безумовно, без проходження першої частини та Контролю краще не починати. також дуже приємно буде поціновувачам Макс Пейна.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2164 : Жовтень 28, 2023, 20:14:21 »
Глянув на ютюбі - я не бачу куди там витрачається та відеокарта яку вони просять :wacko3:.
Це зара так модньо, щоб графіка за 2010-й, а відяха за 2077-й. :)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2165 : Жовтень 28, 2023, 20:24:03 »
Насправді графіка там дуже напакована, там промені використовуються на повну, Нью Йорк вночі дуже стильно виглядає, або озеро, коли сонце сідає. Та справа звісно не в графонії, сама гра це мікс творів Лінча, True detective та попередніх ігр Ремеді і грається дуже цікаво, постійно хочеться пройти ще трохи далі, дослідити всі куточки мапи, навіть якщо це звичайний збір якихось collectibles, то воно все круто обставлено.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2166 : Жовтень 28, 2023, 20:44:45 »
Я пам'ятаю графіку Horizon Zero Dawn який вже шість років. Вибачте, на тому що хоче другий Алан за мінімалку можна запустити штуки 4 Хорайзенів на ультрі.
Ну, ок. Років через п'ять пограю. Вмовили. :grin:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2167 : Жовтень 28, 2023, 21:18:38 »
Я пам'ятаю графіку Horizon Zero Dawn який вже шість років. Вибачте, на тому що хоче другий Алан за мінімалку можна запустити штуки 4 Хорайзенів на ультрі.
Ну, ок. Років через п'ять пограю. Вмовили. :grin:
насправді він і на 2060 без променів буде йти, там вимоги явно завищені плюс path tracing не треба вмикати, він будь-яку відяху вбиває.
На каналі Hardware Unboxed протестували старі відеокарти GeForce RTX 2060 Super і Radeon RTX 5700 XT у різних режимах Alan Wake 2. З «пенсіонера» Nvidia можна вичавити близько 50 к/с в 1080p при низькій графіці з DLSS Quality
https://www.overclockers.ua/ua/news/games/2023-10-27/133527/

I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2168 : Листопад 23, 2023, 14:44:22 »
Diablo IV настільки всрата, що вже зараз в Стім тиждень можна погратися на шару. Level cap - 20 Lvl.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2169 : Листопад 23, 2023, 17:36:15 »
Ох і ідіот.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2170 : Листопад 23, 2023, 20:22:17 »
Ох і ідіот.

переплатив тисячу гривень за шмат гівна? не засмучуйся, люди он MWIII купляють навіть.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2171 : Листопад 23, 2023, 20:24:42 »
Несподівано сподобався Робокоп. Такий собі Сайберпанк на мінімалках.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2172 : Листопад 23, 2023, 20:31:26 »
Несподівано сподобався Робокоп. Такий собі Сайберпанк на мінімалках.

я платину вибив, класна гра, дуже задовільна стрільба, коли відкрита підвищена жорстокість на платі. і Термінатор від них же класний.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2173 : Листопад 23, 2023, 21:00:19 »
а дехто на АС міраж.
а ти взагалі в Д4 грав(не в бету)? чи наслухався когось й давай фігачить афоризмами: РоЕ настільки всрата що її з самого релізу зробили безкоштовною.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2174 : Листопад 23, 2023, 21:03:13 »
ГОТІ 2023 - Еліенс: Дарк Дессент.  Ну й заодно найкраща гра по всесвіту Чужих.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2175 : Листопад 23, 2023, 21:23:02 »
а дехто на АС міраж.
а ти взагалі в Д4 грав(не в бету)? чи наслухався когось й давай фігачить афоризмами: РоЕ настільки всрата що її з самого релізу зробили безкоштовною.


це в тебе рілі так срака за якусь гру пригоріла, шо ти одразу поліз мені хамити? мда, важкий випадок.
дивись, якщо гра не всрата, а класна і всім подобається, то вони її і далі б продавали через свій ексклюзивний лончер, маючи весь прибуток на кишеню, а не понесли в Стім, де 30% треба віддати Габену. далі, якщо гра класна і всім подобається, на неї ніколи в житті не прилітає 40% знижка та тиждень фрітуплею всього за півроку з лончу. далі, якщо гра класна та всім подобається, вона не має тисячі негативних відгуків та змішаний рейтинг в Стім. плюс, якщо гра настільки класна, то вона не втрачає зі швидкістю комети аудиторію на Твічі.
а так-то подобається тобі гра, то грай собі, шо ти пінишся. я взагалі Like a Dragon Gaiden на платину вибив і АС мені сподобався, бо він короткий і не встигає набриднути.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2176 : Листопад 24, 2023, 00:04:22 »
це в тебе рілі так срака за якусь гру пригоріла, шо ти одразу поліз мені хамити? мда, важкий випадок.
Тю, ти шо образився на те що ідіотом тебе назвав? "Фореста Гампа" не бачив чи шо? Те місце де він казав: Mama said: «Stupid is as stupid does». Де ж хамство в моїх словах? В тому що сказав як є? Н-ну, вибач не очікував що ти такий надчутливий хлопчик, Томі. Не веди себе надалі як ідіот й тебе ніхто таким не назве.
дивись
Грав в таку гру як Call of Duty? Картинка-мем з мультсеріалу "Невразливий".
АС мені сподобався, бо він короткий і не встигає набриднути.
Ти не проти жерти лайно, аби тільки набриднути не встигло. Зрозуміло.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2177 : Листопад 24, 2023, 07:58:45 »
Зрозуміло, невразливий до аргументів та неспроможний до аргументації своєї позиції з недолугими спробами перевести все в ха-ха, дивись який я гострий. Школотус вульгаріс, Аніка інтернет воїн.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2178 : Листопад 24, 2023, 16:22:26 »
Блядь. Ладно раз ти такий тупий, ще раз. Подивись на те яка останні роки стратегія по стрижці бабла з гравців у Актівіжин-Бліззард на прикладі "всратоого" Call of Duty і порівняй з Д4, мо помітиш якісь аналогії.
Про перехід в сторонній магазин - а хулі тоді ЕА вернулося туди ще раніше, та й Юбікі он теж чогось там. А ще ж Соні, ну то таке, вони новачки їм можна. Чи ти мо себе розумнішим за Котика вважаєш?
Твітч - все пізнається в порівнянні:

На мою думку МК видовишніший. А ще там на цей час мідсізон, й до 5 грудня взагалі нічого нового не буде, тож я хєр розумію хто всі ці люди що зараз дивляться дьяблу. В РоЕ доречі сезон закінчується й народу на Твітчі там ще менш, а це всеж таки гра з набагато більш різноманітним ендгейм контентом.
Досить аргументів? Чи думати тобі боляче й тобі потрібно "надати абсолютно прозорі і чіткі відповіді"(с)
P.s. Заціни смішну картинку:

P.p.s. Так ти в Дьябло 4 грав чи ні?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2179 : Листопад 24, 2023, 16:53:55 »
ти щось якийсь знервований та трохи мене припарив. твої дивні аргументи на кшталт а ось у вас також негрів лінчують, якось ти сам з ними і всрався, бо гівняний АС Міраж ти ж зараз підеш і купиш в Стім так? ой ні, а чому?

ладно, бідося, давай я тобі поясню як це виглядає, бо ти вже своїм сільським стендапом втомив.
я пишу щось про гру, свій персональний відгук, свою думку. звісно, я не на рівному місці так пишу, думка моя підкріплена аргументами, які я потім навів. ти пишеш тут три пости за рік, але в тебе настільки сильно згоряє срака, що ти пнешся мені написати, що я ідіот. звісно ж, я не образився, я, кацапською це буде, опешил. тобто граєш ти в д'яблоїди, ну то теребонькай собі мовчки, або скажи а ось ні мені вона подобається, тому що тому що. але ні, жодного аргументу, тільки оцей пук в калюжу. це ж ігри, як і фільми, і музика і все інше вкусовщина, чого ти одразу на ad hominem скочив?

а зараз будемо розбиратися чому. тому що ти економив на обідах, відкладав, чекав, навіть бета, яка чітко показала, що в принципі розраби болта клали на таких фанбойчиків як ти, бо все одно куплять, тебе не зупинила. і ось затиснувши 2,5к в потному кулачку та при цьому схуднувши за рахунок пропущених обідів, що тобі корисно, ти нарешті купив та доторкнувся до фестивалю з бабловижимання імені Котика у всратому беттлнет лончері. звісно, за такі бабки ти долав все це гівно, що кидали в тебе розраби, намагався знайти плюси, та нарешті пройшов сюжетку та дійшов до ендгейму, де гра стала вже відвертою бабловижималкою та будь-який нормальний сет вже тільки за бабло. взагалі, система чудова, гра сервіс :grin:
70 euro game containing: a) Paid Battle Pass b) Shop with paid items (one skin set approx. 30 euros)
The grand total was a whopping 41 paid armor sets compared to the five free sets you get in the unpaid portion of the battle pass, premium armor sets that cost anywhere from $20 to $35 each for a full look.
ну ти то звісно на гру на обідах зекономив, але тут вже не потягнув. та розраби вирішили, що фанбойчики сплачують мало, тому почали розширяти кормову базу та добивати тебе, спочатку випустивши гру в слава Габену Стімі, а ще через місяць викативши 40% знижку на неї. і ось ти чомусь весь свій біль з цього приводу (а боліти буде ще довго, бо скоро РоЕ 2 виходить безкоштовний) вирішив виплеснути сюди і зараз намагаєшся підвести під це якісь дивні аргументи, які зовсім ними не є.
та ок, мій юний падоване, я грав з тобою разом в Колду, мені релігія забороняє знущатися над людьми з інвалідністю, так що грай в Діабло, отримуй задоволення, тільки не продовжуй так ганьбитися.

писи. так, я грав в Діабло. 1,2,3 та 4 і навіть Іммортал.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2180 : Листопад 24, 2023, 17:43:34 »
"да як ви наважились себе тут так вести, вас тут не стояло"  - це було навіть мило, й так по дитячому безпосередньо.
ладно, тупень, ото шо ти написав це один в один як є в колді, фуллпрайс, сізонпасс й магазин скінчиків, знижкі в 40% через квартал після релізу, хоча в колді ще знижки бувають ще раніше, й періодичний обмежений вільний доступ для мультика, хоча там ще переслідується мета підкинути кістку фрітуплейщикам з ворзони, щоб вони могли зброю прокачати. а ще прикінь в Д4 будуть дні з бонусним досвідом і золотом(нафіг).
а тепер пригадай скільки ти купив скінчіків в колді і як це вплинуло на твої враження від гри.

...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2181 : Листопад 24, 2023, 17:47:39 »
Мені здається твої останні дописи відібражають твій нік. Зав'язуй сратися, я ось думав спробувати цю дьяблу, зара вже нехочу. :(

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2182 : Листопад 24, 2023, 17:56:20 »
"да як ви наважились себе тут так вести, вас тут не стояло"  - це було навіть мило, й так по дитячому безпосередньо.
ладно, тупень, ото шо ти написав це один в один як є в колді, фуллпрайс, сізонпасс й магазин скінчиків, знижкі в 40% через квартал після релізу, хоча в колді ще знижки бувають ще раніше, й періодичний обмежений вільний доступ для мультика, хоча там ще переслідується мета підкинути кістку фрітуплейщикам з ворзони, щоб вони могли зброю прокачати. а ще прикінь в Д4 будуть дні з бонусним досвідом і золотом(нафіг).
а тепер пригадай скільки ти купив скінчіків в колді і як це вплинуло на твої враження від гри.



блін, чуваче, ну так передбачувано - тебе ніхто не змушує купляти ці скіни, вони не пей2він. рілі, це вся аргументація і ти вважаєш її не дитячою та безпосередньою :lol2:? все, я на цьому завершую, краще дійсно спробую Чужих, бо рілтайм стратегічки не мій сильний жанр, я її так на першому рівні і відклав на подивитися потім. до речі, рік в мене валявся Pentiment - офігєнна, рекомендую, якщо не лякає багатобукав читати.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2183 : Листопад 24, 2023, 17:57:16 »
Мені здається твої останні дописи відібражають твій нік. Зав'язуй сратися, я ось думав спробувати цю дьяблу, зара вже нехочу. :(
спробуй, вона на шару, пограй до левел капу а потім купи якийсь Grim Dawn чи чекай на РоЕ2.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2184 : Листопад 24, 2023, 18:04:31 »
грати, а головне  купляти колду  за фуллпрайс тобі це не заважало, й раптом щось змінилося;). ох ти й клоун
бля, та ти просто супер клоун, на цей раз це комплімент, я навіть гостроту твого жарту одразу й не вкурив - в ас:міраж є магазин скінчиків
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2185 : Листопад 24, 2023, 18:31:14 »
грати, а головне  купляти колду  за фуллпрайс тобі це не заважало, й раптом щось змінилося;). ох ти й клоун
бля, та ти просто супер клоун, на цей раз це комплімент, я навіть гостроту твого жарту одразу й не вкурив - в ас:міраж є магазин скінчиків

слухай, ти реально єбанувся чи шо? чи ти дійсно не розумієш, що Колда (коли її робить не Следжхамер) це найкращий командний шутан і скінчики не бісять настільки, шоб в неї не грати, а Діабла далеко не найкраща А-РПГ, а скінчики від 20 ойро (в Міраж, який ти купив в Стімі вони ж теж стільки коштують, так?) крім проблем на початку з серваками і всратим гріндом додатково бісять, і ще й тому гра має хєрові відгуки, про Метакритик я вже мовчу? я давно настільки хворої голови як в тебе не бачив, сам вигадуєш якісь аргументи, сам щось з ними сперечаєшся. все, не зайобуй, реально вже втомив.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2186 : Листопад 24, 2023, 18:34:37 »
Ладно, останній, на деякий час, мій комент на цьому форумі повинен бути не про єбаньків і їх викривленне сприйняття світу.
Тож хто раптом захоче пограти у Вікторію 3(от оце справді всрата гра, але ще жевріє надія що парадокси доведуть її до пуття) то там можна з самого початку, тобто з 1836 року, грати за Україну, потрібно лишень зробити невелику(а можна й велику :grin:) маніпуляцію з Росією, зайти у вікно дипломатії, вибрати вкладкку "виделить обьект", знайти Україну й відділити її, заоодно можна й решту країн зробити вільними.
Що особливо потішило Шведи як по справжньому дружній народ поважають теріторіальну цілісність й Ненька в них від Сяну до Дону. Пруф:

P.s. Там ще й ВВП у нас 13 в світі. От шо монархія животворна робить з країною :lol2:
P.p.s. To Shannou:
Cпойлер
« Останнє редагування: Листопад 24, 2023, 18:46:24 від True Path Into Nowhere »
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2187 : Листопад 24, 2023, 18:49:09 »
повністю передбачуваний клован :facepalm: йди лікуйся. у Шрайка в чаті є такий же анонім як і ти Jim Halpert, точно твій близнюк однояйцевий, така ж малолітня токсична бідося, яка наче мозок має, але користуватися не навчена.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 847
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2188 : Листопад 24, 2023, 18:55:53 »
та не переживай ти так, все буде добре
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6983
  • Karma: 4014
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Онлайн и оффлайн компьютерные игры...
« Reply #2189 : Листопад 24, 2023, 20:01:09 »
Стронгхолд  :super:
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.