Голосування

Что из крепких напитков предпочитаете?

Виски (любые зерновые дистилляты)
3 (37.5%)
Бренди (любые виноградные и фруктовые дистилляты)
1 (12.5%)
Водка
0 (0%)
Что-то другое
2 (25%)
Я ваще не пью и в тему зашел случайно.
1 (12.5%)
Все такое вкусненькое.
1 (12.5%)

Всього голосів: 8

Автор Тема: Алкогольные напитки!
 

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #210 : Листопад 23, 2016, 23:36:01 »
Очень удобно - все пабы Британии на одной карте!!!
 :smile7:

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #211 : Листопад 25, 2016, 23:15:57 »
http://interes.top/health/chetyre-sposoba-prigotovleniya-glintveina.html

Цитувати (виділене)
Один из самых согревающих напитков, способных снять симптомы переохлаждения или простуды носит название «глинтвейн». Существует масса рецептов приготовления глинтвейна, потому как каждый готовит его по-своему, а также исходя из того, какие ингредиенты оказались под рукой.

Четыре самых лучших вариантов приготовления глинтвейна:

1. Апельсиновый. Вам понадобится: половина лимона, 3 звездочки аниса, молотая корица на кончике ножа, красное сухое вино 350 мл и 30 мл апельсинового ликера. Так как ликер сладкий, добавлять мед в глинтвейн в данном случае не потребуется. Возьмите кастрюлю и влейте в нее вино с ликером, добавьте остальные ингредиенты уже тогда, когда алкоголь немного нагреется. Доводить до кипения содержимое кастрюли не нужно, точнее, ее необходимо снять с огня в тот момент, когда жидкость будет готовиться к закипанию. Процедите напиток через маленькое сито и пейте горячим. Можно добавить еще дольку лимона, если он покажется вам слишком насыщенным.

2. Чайный. Этот вид глинтвейна насыщен витаминами, потому как в его состав входят: яблочный и виноградный соки по 50 мл. Но главной составляющей лечебного напитка является черный чай. Заварите в кружке около 100 мл чая, только не жалейте заварки, он должен быть очень крепким. Соки необходимо смешать с двумя столовыми ложками сахара, чай вылить в кастрюлю и добавить к нему уже сладкий сок. Содержимое кастрюли нужно довести почти до кипения, а потом сбавить огонь, влить 50 мл хорошего коньяка и добавить молотую корицу или мускатный орех. Неплохо сочетается в этом рецепте глинтвейна гвоздика с ромом, то есть вместо коньяка можно использовать ром, а корицу заменить гвоздикой. Немного потомить будущий глинтвейн на маленьком огне, но не доводить до кипения. Дать настояться напитку в кастрюле под крышкой не более 10 минут и затем процедить в кружку или специальный бокал.

3. Крепкий. Такой глинтвейн смогут выпить не все, так как его вкус действительно очень насыщенный. Для его приготовления понадобится пол-стакана красного полусладкого вина, 50 мл коньяка, 2 с.л сахара, треть лимона и специи на выбор: корица, гвоздика, анис, мускатный орех, имбирь и т. д. Вино влить в кастрюлю и добавить сахар, поставить кастрюлю на медленный огонь и постоянно помешивать, пока сахар не растворится. Не доводя до кипения, снять кастрюлю с плиты, влить коньяк и добавить специи, дать настояться. Пить процеженным и горячим.

4. Полезный. В этом рецепте глинтвейна собрано много витаминизированных продуктов, оказывающих пользу здоровью. Это: 3 ст.л меда, половина лимона, яблоко, 20 гр корня имбиря. Специи, которые необходимо добавить в напиток, тоже являются очень полезными: корица, кардамон, черный перец горошком, гвоздика и мускатный орех. Лимон и яблоко нужно нарезать дольками вместе с кожурой. Все ингредиенты добавить в кастрюлю, кроме меда. Не доводя до кипения снять кастрюлю с огня, накрыть ее крышкой. Через 10 минут процедить и добавить мед, размешать и разлить по бокалам.

Offline kvk

  • *****
  • Повідомлень: 5051
  • Karma: 3005
  • Стать: Чоловіча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #212 : Листопад 26, 2016, 20:48:05 »
http://p-i-f.livejournal.com/8594155.html
Цитувати (виділене)
Отказ от алкоголя признали опасностью для здоровья
Ученые из Австралии установили, что полный отказ от спиртных напитков может нанести серьезный ущерб здоровью. Об этом сообщается в статье, опубликованной на научном портале Live Science.

Отказ от алкоголя признали опасностью для здоровья

Ученые из Университета Тасмании под руководством специалиста Дука Ду провели эксперимент, в котором приняли участие 2200 человек. При этом средний возраст добровольцев составлял около 29,5 лет.

Как выяснилось в ходе эксперимента, участники исследования, полностью отказавшиеся от употребления алкоголя, страдали от недостатка в организме полезного холестерина, защищающего сердце от постепенного накапливания вредного холестерина, который может стать причиной инфаркта и инсульта. Кроме того, не употреблявшие спиртное люди чаще страдали от диабета и в среднем были полнее, чем остальные добровольцы.

В то же время те участники исследования, которые ежедневно употребляли умеренное количество спиртного (до 20 граммов), имели меньший риск развития метаболического синдрома, следствием которого может стать возникновение патологий сердечно-сосудистой системы. При этом ученые отметили, что выпивавшие более 20 граммов алкоголя в день зачастую страдали от гипертонии.

Ранее Ruposters Life писал, что американские ученые опровергли распространенное мнение, что сладости провоцируют ожирение. Об этом заявили специалисты из Университета в Нью-Мексико.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #213 : Грудень 02, 2016, 16:40:47 »
А коньячок-то на 20 грн подорожал  :(
Тю, ля, а шо?

Offline Leticia

  • *****
  • Повідомлень: 894
  • Karma: 441
  • Стать: Жіноча
  • We can build a new tomorrow, today
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #214 : Січень 28, 2017, 15:27:47 »
Провели прекрасное утро-начало дня на дегустации вин Бейкуш  :girl_dance:

Rumor

  • Гість
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #215 : Січень 28, 2017, 15:43:54 »
Не пью четвертую неделю.  :mad:

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #216 : Січень 28, 2017, 21:14:16 »
Не пью четвертую неделю.  :mad:
А що таке?

Rumor

  • Гість
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #217 : Січень 28, 2017, 21:18:50 »
А що таке?
Меня Кіндрат напугал или Майк, не помню уже. Он рассказал про коллегу,  который устраивал истерики, если его лишали пятничного пива.
А если серьёзно,  то слишком часто как релаксатор стал использовать, хоть и в мелких дозах. Отвыкну маленько, можно будет опять начать.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #218 : Січень 28, 2017, 21:30:56 »
Отвыкну маленько, можно будет опять начать.

Мне нравится твой настрой.  ::) Я, кстати, и сама не пью и надолго - нужно к весне в форму приходить.

Rumor

  • Гість
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #219 : Січень 28, 2017, 21:42:22 »
Мне мой настрой не нравится,  но пить я не пью. Осталось начать ходить в бассейн.
  :drinks:

Offline Little Beans

  • *
  • Повідомлень: 8
  • Karma: 0
  • Стать: Жіноча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #220 : Лютий 16, 2017, 10:09:29 »
 :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: якщо чесно то майже все вживаю) Від горілочки до коктелей та рому
Осень — это вторая весна, когда каждый лист — цветок.
Альбер Камю

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #221 : Лютий 24, 2017, 00:10:34 »
А если серьёзно,  то слишком часто как релаксатор стал использовать, хоть и в мелких дозах. Отвыкну маленько, можно будет опять начать.
А чем сейчас релаксируешься?

Rumor

  • Гість
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #222 : Лютий 24, 2017, 07:34:36 »
А чем сейчас релаксируешься?
Старший штурман Бенимович еще на берегу уже.  :smilie5: Я решил, что месяца воздержания хватит. А так, чем. Книжки, кино, прогулки.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #223 : Березень 19, 2017, 22:33:20 »
А бренди Лавалетт ХО ничо так. Вкусненько.
Тю, ля, а шо?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #224 : Березень 27, 2017, 09:06:41 »
Настійка
Cпойлер
Складові:
горілка (спирт 45%) - 1 літр;
мед - 100 (або 150 тут на любителя) грам;
вода - 250 мл;
апельсинова цедра - 2 чайні ложки свіжої або 1 чайна ложка сушеної;
кардамон - 2 штуки;
гвоздика - 4 штуки;
чорний перець - 8 горошин;
аніс - 0,5 чайної ложки;
кориця - 1 паличка середнього розміру.
зубрівка - 2 травинки
перетинки волоського горіху - 5-6 шт.
1. Нарізати цедру апельсина дрібними шматочками, використовуючи для настойки тільки помаранчеву частину шкірки. Біла м'якоть не повинна потрапити в напій, інакше настійка вийде занадто гіркою. Сушена цедра не вимагає попередньої обробки.
2. Раздавить дерев'яною качалкою корицю і кардамон.
3. Засипати усі прянощі в банку, додати горілку (спирт), добре перемішати і щільно закрити кришкою.
4. Поставити банку в темне місце з кімнатною температурою на 7 днів. Раз на добу струшувати.
5. Змішати в каструлі мед і воду, нагріти на повільному вогні до повного розчинення, не доводити до кипіння (60-70градусів). Охолодити суміш до кімнатної температури.
6. Додати в настойку медовий сироп, перемішати, щільно закрити і витримати ще 3-4 дні.
7. Готову настійку профільтрувати через кілька шарів марлі і вату, потім розлити в пляшки для зберігання.
8. Перед дегустацією витримати ще 2-3 дні в прохолодному місці.

ЗИ: Немає нічого усталеного. Експерименти вітаються.

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #225 : Липень 11, 2017, 11:24:30 »
@Polosatovna в почему не надо про Портерпаб?
Весной были - пиво не испортилось.

Брали 2 раза в разных сетях разливаек разливное  - бббгггг. ТОлько одно более менее пить можно и то...
Злобная заинька

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #226 : Липень 11, 2017, 11:29:45 »
Весной были - пиво не испортилось
Как по мне, оно испортилось года четыре уже как. И не только вкус, но и голова потом болит.

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #227 : Липень 11, 2017, 11:50:51 »
Как по мне, оно испортилось года четыре уже как.
Я его пить то начала последние пару лет...
Так то у меня прям в блокнотике в смарте записана Пивная дума - никак не доберусь.
Злобная заинька

Offline Leticia

  • *****
  • Повідомлень: 894
  • Karma: 441
  • Стать: Жіноча
  • We can build a new tomorrow, today
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #228 : Липень 11, 2017, 12:14:15 »
До этого раздавали белое и розовое, теперь дошло и до красного. И хоть это а не Артания резерв, но должно быть тоже ничего  :)


https://www.facebook.com/beykushwinery/photos/a.447288851973067.89767.160594843975804/1403063416395601/?type=3&theater

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #229 : Липень 11, 2017, 12:58:21 »
Как по мне, оно испортилось года четыре уже как.
Я его пить то начала последние пару лет...
Так то у меня прям в блокнотике в смарте записана Пивная дума - никак не доберусь.
Не, если все устраивает, то почему бы и нет.:) Просто раньше было лучше. Не говоря уже о качестве обслуживания, портер это единственное место где я однажды демонстративно оставила ровно пять копеек на чай. :shok:
Пивную думу я не очень люблю, у них ассортимент маленький, на мой взгляд завышенные цены, ну и я что-то слышала что она расийская (франшиза, или капитал, или хз, не вникала).

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6446
  • Karma: 4355
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #230 : Липень 11, 2017, 13:52:08 »
Как по мне, оно испортилось года четыре уже как. И не только вкус, но и голова потом болит
Не исключено, что потому, что пиво "зеленое" т.е. только что из бродильни.
Я как-то купил пиво "Dirty Angel" ("Грязный Ангел"  :smilie5: ) - темное нефильтрованное - из магазинчика при фабрике - попробовал - хотел вылить (или подарить врагу  :smilie5: )
Но оставил на пару месяцев у себя - превратилось в совершенно другое пиво  :up:
А голова у меня от пива болела только один раз - когда пил в баре при броварне (правда, на вкус они было очень приличное).
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #231 : Липень 11, 2017, 13:59:04 »
Встретили как-то на выставке украинских производителей очень симпатичную пару из Одесской области, они фермеры, делают свою граппу и вино. Попробовали - очень даже достойный продукт!  :up:
http://vporganicwine.com/
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #232 : Липень 11, 2017, 14:14:23 »
Не исключено, что потому, что пиво "зеленое" т.е. только что из бродильни.
Вот я в этом как-то не уверена. :pardon:
У меня обычно с пивом проблемы нет, но каждый раз когда мы идем в портер (крайне редко, только если больше совсем некуда), на следующее утро у всех дичайшее похмелье.
Предвосхищая вопрос - да, это конечно от количества. :girl_in_dreams: Наверное если выпить в портере один бокал, то ничего не будет. Но если выпить пять в другом месте, то тоже не будет, а от портера будет. Так что я делаю вывод и о качестве тоже. :pardon:

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #233 : Липень 11, 2017, 14:28:37 »
Так давайте же я вам расскажу как я пять копеек на чай оставила!  :crazy:

Короче приходим мы толпой (человек восемь) в Портер на Спасской. А там футбол, то есть понятно - все забито и официанты зашиваются.
Мы отнеслись с пониманием, сели смирно на летней площадке и давай ждать официанта хотя бы с меню.

Ждали долго, но дождались, чота выбрали (тогда еще в Портере было больше видов пива, чем один пенистый пенный дядявася). Снова подождали чтобы сделать заказ (футбол, нет вопросов). Заказали разное, типа два пшеничных, одно красное, три темных и два светлых, условно.

Через какое-то продолжительное время официант нам это все принес, сгрузил на стол, и испарился. Мы разбираем бокалы, а оно чота с нами не стыкуется. То ли красного меньше, то ли светлого больше, то ли у них пшеничное прозрачное. Так и не разобрались, давай звать официанта чтобы спросить. А он периодически мимо пробегает, но на контакт не идет.

В итоге я его поймала просто за рукав, и очень вежливо спрашиваю - извините пожалуйста, мы тут что-то разобраться не можем, где тут из этого светлое, а где темное, а то оно не совпадает с количеством и нам непонятно, вы не могли бы нам помочь?
Чувак секунду смотрит на стол, и говорит: "А! Это у нас просто темное закончилось, я вам вместо него светлое налил". Вырывает у меня свой рукав и уходит. :shok:

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #234 : Липень 11, 2018, 11:12:34 »
И кто бы мог подумать!...
Цитувати (виділене)
Вживання віскі в помірних кількостях може захистити від раку і ряду важких захворювань.Такої думки дійшли ізраїльські медики після довгих досліджень.

Відзначається, що напій допомагає захистити здорові клітини від окислення і мутацій завдяки вмісту елагової кислоти (антиоксидант). Вона також присутня в багатьох фруктах. Дана речовина перешкоджає переродженню клітин в ракові.

За даними дослідників, при вживанні віскі в помірних дозах в організмі зменшується рівень “поганого” холестерину. Крім того, напій перешкоджає розвитку недоумства. Також, віскі безпечний для діабетиків, тому що в ньому міститься мало цукру і вуглеводів.
 
https://svidok.online/medy-ky-nazvaly-najkory-snishy-j-alkogol-ny-j-napij-shho-mozhe-vryatuvaty-vid-raku/

Пейте, дети, молоко, люди, виски, будете здоровы!

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #235 : Липень 11, 2018, 13:43:11 »
Как по мне, оно испортилось года четыре уже как. И не только вкус, но и голова потом болит
Не исключено, что потому, что пиво "зеленое" т.е. только что из бродильни.
Я как-то купил пиво "Dirty Angel" ("Грязный Ангел"  :smilie5: ) - темное нефильтрованное - из магазинчика при фабрике - попробовал - хотел вылить (или подарить врагу  :smilie5: )
Но оставил на пару месяцев у себя - превратилось в совершенно другое пиво  :up:
А голова у меня от пива болела только один раз - когда пил в баре при броварне (правда, на вкус они было очень приличное).

А как надо оставлять пиво? Чтобы превратилось в другое?

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #236 : Липень 22, 2018, 19:14:40 »
Приятелька привезла з Іспанії Baron de Valls, semi sweet
ну таке, приємне, ніби фруктовий аромат є, і послєвкусіє  8) нє впечатліло, кароче з одної пляшки... жарт
Насправді, в Україні можна купити і випити непогані іспанські, італійські, французькі та чилійскі вина. І не за шаленою ціною. 100-200 грн. Я по білому.
Французькі мають занадто різкий смак. Італійські білі - непогані, та навіть semi sweet трохи кислуваті для мене. Вина з Чилі -  ніжні, більш ароматні за італійські, я б навіть сказала таємничі (наче більше сонця їм дісталось  :smilie1:)
І от іспанське зраз куштую.
Мабуть, уподобаю вина з Чилі



Offline Leticia

  • *****
  • Повідомлень: 894
  • Karma: 441
  • Стать: Жіноча
  • We can build a new tomorrow, today
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #237 : Липень 24, 2018, 09:53:56 »
Ура! Жду когда можно будет наконец покупать онлайн  :girl_in_dreams:

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #238 : Липень 24, 2018, 10:49:37 »
Приятелька привезла з Іспанії Baron de Valls, semi sweet ну таке, приємне, ніби фруктовий аромат є, і послєвкусіє  8) нє впечатліло, кароче з одної пляшки... жарт Насправді, в Україні можна купити і випити непогані іспанські, італійські, французькі та чилійскі вина. І не за шаленою ціною. 100-200 грн. Я по білому. Французькі мають занадто різкий смак. Італійські білі - непогані, та навіть semi sweet трохи кислуваті для мене. Вина з Чилі -  ніжні, більш ароматні за італійські, я б навіть сказала таємничі (наче більше сонця їм дісталось  :smilie1:) І от іспанське зраз куштую. Мабуть, уподобаю вина з Чилі
Ціни на європейські сухі вина в У. явно завищені - ті що в нас 100-200 гр., там суттєво дешевші, тому якщо імпортне - віддаю перевагу вину з Чілі або ЮАР.
А тим, хто полюбляє сухі червоні вина, я би порадила не нехтувати винами Коблево (Cabernet, Saperavi), ціна 60 гр..
Cпойлер
Ми з чоловіком в Португалії за 15 років випили їхнього ординарного червоного море :grin:, там "нормальні" вина починаються з ціни трохи нижче 2 євро, і наші коблевські їм не програють, тому і раджу. 

« Останнє редагування: Липень 24, 2018, 11:00:44 від Milena »

Offline Сеня

  • *****
  • Повідомлень: 890
  • Karma: 422
Re: Алкогольные напитки!
« Reply #239 : Травень 03, 2019, 21:38:08 »
Цитувати (виділене)
Уляна Супрун
35 мин. ·
Зібрали науково обґрунтовані факти про незворотні наслідки вживання алкоголю на здоров’я. А ви вирішуйте самі, як краще провести вечір п’ятниці та вихідні😏

🍷Алкоголь не рятує від депресії

Тверезники та алкоголіки мають приблизно однакові шанси розвинути депресію — 70% та 80% відповідно. В той час, як люди, що п’ють келих вина щодня, мають найнижчі шанси. Але люди часто не п’ють вимушено: через хронічні хвороби чи брак грошей, тож можуть впасти в депресію не через нестачу етилового спирту в крові, а через свою життєву ситуацію та брак спілкування з друзями в шинку. Важливо розрізняти причини та наслідки. https://is.gd/dsNJyq, https://is.gd/WP8b76

🍷“Вміти пити” погано

Якщо ви п’єте, і не п’янішаєте, значить, ваші ферменти алкогольдегідрогенази вправно руйнують алкоголь. Тим часом людина продовжує “накидуватися”, бо не відчуває сп’яніння і гадає, що все під контролем. Але спирт в печінці стає оцтовим альдегідом — сполукою також токсичною для організму. І руйнувати його мають уже інші ферменти, які можуть діяти повільно. Краще “не вміти пити”, тобто мати малоефективні алкогольдегідрогенази і рано спинятися. https://is.gd/s4jmYj

🍷Безпечної дози алкоголю не існує

Як би ми не прагнули пити “помірковано”, алкоголь діє на кожну клітину тіла і їй шкодить. Алкоголь збільшує ризик деменції (https://bit.ly/2H3UDgd), раку підшлункової, стравоходу, печінки, прямої кишки, молочної залози. Люди, які надмірно споживають алкоголь, мають вищі ризики серцево-судинних хвороб, гіпертензії та абдомінального ожиріння. https://is.gd/NoDa0p. Крім цього, алкоголь погіршує поглинання вітамінів кишківником. https://is.gd/RaSVYb

🍷Алкоголь не подовжує життя

Навпаки. Преса та блоги поширюють міф, начебто кава та алкоголь подовжують життя -— довгожителі п’ють і те, і те. https://is.gd/07its7. Але це викривлення та перекручування інформації. Ровесники століття з чаркою та філіжанкою просто мають хороші гени, та, ймовірно, інші бонуси буття. https://is.gd/dNphwX

🍷Не поєднуйте каву та алкоголь

Це офіційна заборона, на додачу до того, що алкоголь шкідливий. https://is.gd/b43cyX.
В разі похмілля кава допомагає не усім. https://is.gd/duk7Ao. З іншого боку, кофеїн допомагає подолати абстинентний синдром, тобто якщо людина пила і раптом вирішила зав’язати. https://is.gd/IO3k5L. Крім цього, кава істотно знижує ризик раку печінки, особливо в людей, що перехворіли на гепатит С і зловживають алкоголем, але якщо вони вже не п’ють. https://is.gd/TFcQ2o

🍷Мозок жінок та чоловіків реагує на алкоголь по-різному

У жінок, що страждають на алкоголізм, в мозкові суттєві збільшені ділянки, що відповідають за задоволення та заохочення поведінки. А в чоловіків навпаки. При цьому алкоголь в чоловіків викликає вдвічі більший викид дофаміну (медіатору, що бере участь в заохоченні), ніж в жінок. Цим нині пояснюють більшу поширеність алкоголізму серед чоловіків. https://is.gd/BvhQCh

Також науковці вважають, що мозок жінок більш вразливий до пошкодження алкоголем. https://is.gd/20uSWO

🍷Алкоголь погіршує здатність міркувати логічно та раціонально

Часто при цьому активується ризикова сексуальна поведінка, тобто незахищений секс з випадковими партнерами. https://is.gd/NoDa0p. З іншого боку, падіння тиску через сильну інтоксикацію подекуди робить ерекцію неможливою, а алкоголізм вважають предиктором (точним передвісником) сексуальних негараздів. https://is.gd/35Ddc7. Пам’ятайте про це.

🍷 Алкоголь змінює роботу генів, залучених в обмін холестерину, підтримання цілісності судин, нейропластичності, та рецепторів нейромедіаторів.

https://is.gd/UoIBCu
https://is.gd/nJJOdP

Ці зміни називаються епігенетичні, тобто поверх генів нанесли мітки, які змінили активність генів. Досить часто епігенетичні зміни тривалі і навіть можуть передаватися наступним поколінням. Алкоголізм призвозводить до того, що гени запускають різні процеси — мозок гірше контролює поведінку, рівень холестерину та запальний фон в тілі зростають. https://is.gd/oXkzf5. Часто це поєднується із накопиченням вісцерального жиру — універсального покажчика ранньої смертності, особливо в чоловіків. https://is.gd/LWHBbr

Втім, епігенетичні зміни і запалення внаслідок алкоголізму та вісцерального ожиріння можна частково спинити завдяки фізичним навантаженням та відмови від алкоголю. https://is.gd/8DzbkC.

І наостанок. Навіть якщо всі ці аргументи вас не навернули до шанування води, кави та чаю — ніколи не сідайте за кермо, якщо випили. Будь-яка кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння та підвищує ризики потрапити в аварію. https://goo.gl/v8ScEM
#абивибулиздорові

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.