Автор Тема: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
 

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2730 : Травень 20, 2022, 21:04:26 »
Юрій Бутусов
26 хв ·
Тільки що під час огляду місця бою в 100 метрах від зайнятого противником берега Сіверського Донця разом з українськими воїнами помітили та угнали БМП командира 8-і роти 35-і гвардійської мотострілецької бригади ЗС РФ капітана Дмитрия Фурдуя. Згодом буде репортаж з распаковкой БМП, там багато цікавого.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2731 : Травень 20, 2022, 21:05:08 »
Сама иногда мечтаю о таком «сшитом» президенте, но такое только в мечтах и бывает.
Cпойлер
А по-моему, из того, кто тебе снился в соседнем треде может получится

Боюсь, что просто не доживу до момента, когда наше общество будет готово голосовать за таких, как он.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2732 : Травень 20, 2022, 21:06:57 »
Про те, що Зе щодня годинами сидить на телефоні зі світовими лідерами і вибиває для нас зброю і санкції проти кацапів, Ви теж трошки забули.
Мабуть, міністра закордонних справ в нашій країні взагалі немає.
Позитив лише в тому, що Зе стал більше дослухатися порад професіоналів, а не лише своїх квартальських друзяк.
Міністр закордонних справ не говорить по телефону з Байденом, Джонсоном, клятим Шольцем і іншими. А Блінкен, Трасс і Байербок не приймають рішень щодо надання зброї. Що не відміняє того факту, що Кулеба офігенно ефективний міністр.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7621
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2733 : Травень 20, 2022, 21:10:25 »
Возможно. Порох как-никак по большей части мастер закулисных действий, PR - совершенно не его парафия. Важно и то и другое. Если бы как-то совместить...
Нам переводить обсуждения в закулису невыгодно. Выгодно, как раз, оставлять максимально открытыми и в публичном поле. Вот так ситуация сложилась.
В закулисных договорняках у РФ есть финансовые и прочие аргументы отсутствующие у нас. И есть очевидная склонность европейских политиков к этим российским аргументам прислушиваться. Мы сейчас заинтересованы в максимальной гласности и привлечении общественного мнения западных стран.
The best is yet to come.

Offline Stervolya

  • **
  • Повідомлень: 66
  • Karma: 17
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2734 : Травень 20, 2022, 21:16:29 »
А что нового? Те же видосики и чтение текста с телесуфлера. Разве что спичрайтера поменял.
На жаль, мені здається, не змінив, а взяв ще одного. Бо відео від 8 та 9 травня відрізняються кардинально як за стилем, так і за змістом (що саме погане).

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26472
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2735 : Травень 20, 2022, 21:20:39 »
А чому Порох, ви вважаете, не потягнув би зараз вдало обкладинкою Украіни бути? Він не верзе дурниць, він спілкується англійською, він взагалі більш професійний та досвідчений. Шо, паузи трагічні не зміг би тримати у промовах?
Злобная заинька

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12629
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2736 : Травень 20, 2022, 21:21:41 »
Міністр закордонних справ не говорить по телефону з Байденом, Джонсоном, клятим Шольцем і іншими.
Зе - розмовляюча голова. Що йому тезисно накидали, то і сказав.
Але можна вдавати Арестовича і твердити, що саме "найвеличнішому" належать наймудріші накази.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2737 : Травень 20, 2022, 21:26:51 »
Міністр закордонних справ не говорить по телефону з Байденом, Джонсоном, клятим Шольцем і іншими.
Зе - розмовляюча голова. Що йому тезисно накидали, то і сказав.
Але можна вдавати Арестовича і твердити, що саме "найвеличнішому" належать наймудріші накази.
Богу дякувати, Зе прекрасно розуміє, що він ні бум-бум у військовій справі, і не віддає Залужному ніяких наказів.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2738 : Травень 20, 2022, 21:36:00 »
А чому Порох, ви вважаете, не потягнув би зараз вдало обкладинкою Украіни бути? Він не верзе дурниць, він спілкується англійською, він взагалі більш професійний та досвідчений. Шо, паузи трагічні не зміг би тримати у промовах?

Як це не дивно, йому заважає, на мій погляд, виховання та «інфікування вірусом» пристойної поведінки. Тобто, врахування певних правил та прийнятого. Зеленський же поводиться як людина, для якої усього цього не існує (ну, не настільки буквально, але ж в достатній мірі). Він не політик, він не ввібрав за довгі роки в себе цей «код». Та й взагалі, він, мені здається, вважає все це лицемірством та непотребом. Часом в цьому він нагадує мені хуйло та його посіпак, різниця лише у тому, що Зеленьский зараз на стороні світла й тому така поведінка виглядає як щирість, відвертість, душевна емоційність. Порошенко так просто не зможе, бо він вже так не вміє, занадто довго він працював зовсім над іншім іміджем.
Ось так я це бачу.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9502
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2739 : Травень 20, 2022, 21:39:50 »
Там, где употребляется «пропорошенковское дерьмо», обойтись без «зелёной сопли» не получится.
Ты перепутала очередность. Я написал свое выражение впервые в ответ на многократные ругательства в адрес действующего президента, а никак не наоборот. Так что вряд ли это мне надо что-то выбирать. Хотя, допускаю, что "это совсем другое дело" в чьих то глазах.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12629
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2740 : Травень 20, 2022, 21:40:05 »
Богу дякувати, Зе прекрасно розуміє, що він ні бум-бум у військовій справі, і не віддає Залужному ніяких наказів.
Скажи це Арестовичу.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2741 : Травень 20, 2022, 21:44:20 »
Богу дякувати, Зе прекрасно розуміє, що він ні бум-бум у військовій справі, і не віддає Залужному ніяких наказів.
Скажи це Арестовичу.  :smilie5:
Арестович нічого не говорить про військові накази Зе. Виключно про політико-дипломатично-піарні речі. Ну або я це пропустила.

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2693
  • Karma: 1344
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2742 : Травень 20, 2022, 21:45:29 »
А чому Порох, ви вважаете, не потягнув би зараз вдало обкладинкою Украіни бути? Він не верзе дурниць, він спілкується англійською, він взагалі більш професійний та досвідчений. Шо, паузи трагічні не зміг би тримати у промовах?

Як це не дивно, йому заважає, на мій погляд, виховання та «інфікування вірусом» пристойної поведінки. Тобто, врахування певних правил та прийнятого. Зеленський же поводиться як людина, для якої усього цього не існує (ну, не настільки буквально, але ж в достатній мірі). Він не політик, він не ввібрав за довгі роки в себе цей «код». Та й взагалі, він, мені здається, вважає все це лицемірством та непотребом. Часом в цьому він нагадує мені хуйло та його посіпак, різниця лише у тому, що Зеленьский зараз на стороні світла й тому така поведінка виглядає як щирість, відвертість, душевна емоційність. Порошенко так просто не зможе, бо він вже так не вміє, занадто довго він працював зовсім над іншім іміджем.
Ось так я це бачу.

Согласен.  При всем моем уважении к Порошенко, он профессиональный политик и дипломат. А Зеленский выступал в роли забавного анекдота. Которого судьба, внезапно, кинула в гущу испытаний мирового масштаба. И фарс превратился в драму. Тем больше эмоциональный отклик на его выступления.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2743 : Травень 20, 2022, 21:45:55 »
Там, где употребляется «пропорошенковское дерьмо», обойтись без «зелёной сопли» не получится.
Ты перепутала очередность. Я написал свое выражение впервые в ответ на многократные ругательства в адрес действующего президента, а никак не наоборот. Так что вряд ли это мне надо что-то выбирать. Хотя, допускаю, что "это совсем другое дело" в чьих то глазах.
Діючий президент до свого виступу у Мюнхені цілком ці ругательства заслуговував. За винятком призначень Залужного і Резнікова.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26472
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2744 : Травень 20, 2022, 21:48:11 »
Мне до сих пор сложно представить, что средненький актёр заходит западному зрителю. К тому же, до войны - напыщеный, трусливый, с презрением относящийся к своей стране и украинцам.
В общем, есть в мире место незапланированному и неожиданному.
Злобная заинька

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2745 : Травень 20, 2022, 21:54:00 »
Мне до сих пор сложно представить, что средненький актёр заходит западному зрителю. К тому же, до войны - напыщеный, трусливый, с презрением относящийся к своей стране и украинцам.
В общем, есть в мире место незапланированному и неожиданному.

До Зеленського прилетів чорний лебідь та трошки полоскотав його по дупі. Тому й сам Зеленський став трішечки таким чорним лебедем для далеких спостерігачів. Красивим, сильним, міцним та щирим.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12629
  • Karma: 6461
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2746 : Травень 20, 2022, 21:57:32 »
Ну або я це пропустила.
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович відверто обурений тим, що в соцмережах багато людей, надто дівчат, висловлюють захоплення головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, забуваючи про те, що є ще верховний головнокомандувач.

Про це Арестович пише в коментарях під своїм постом у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Потрібно називати речі своїми іменами. Надто багато зображують цнотливих, "ах, Залужний, ах, ЗСУ", вдаючи, що не існує Верховного головнокомандувача, без прямого розпорядження якого ні Залужний, ні ЗСУ не можуть провести ні однієї операції...Зеленський керує ЗСУ і всіма Силами оборони. Вибачайте, так вийшло", - написав Арестович.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2747 : Травень 20, 2022, 22:06:16 »
Ну або я це пропустила.
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович відверто обурений тим, що в соцмережах багато людей, надто дівчат, висловлюють захоплення головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, забуваючи про те, що є ще верховний головнокомандувач.

Про це Арестович пише в коментарях під своїм постом у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Потрібно називати речі своїми іменами. Надто багато зображують цнотливих, "ах, Залужний, ах, ЗСУ", вдаючи, що не існує Верховного головнокомандувача, без прямого розпорядження якого ні Залужний, ні ЗСУ не можуть провести ні однієї операції...Зеленський керує ЗСУ і всіма Силами оборони. Вибачайте, так вийшло", - написав Арестович.

Ну треба ж. Люся і таке ляпнув...  :smilie5:

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2748 : Травень 20, 2022, 22:16:32 »
Возможно. Порох как-никак по большей части мастер закулисных действий, PR - совершенно не его парафия. Важно и то и другое. Если бы как-то совместить...
Нам переводить обсуждения в закулису невыгодно. Выгодно, как раз, оставлять максимально открытыми и в публичном поле. Вот так ситуация сложилась.
В закулисных договорняках у РФ есть финансовые и прочие аргументы отсутствующие у нас. И есть очевидная склонность европейских политиков к этим российским аргументам прислушиваться. Мы сейчас заинтересованы в максимальной гласности и привлечении общественного мнения западных стран.

Да
Ну и к тому, первый шок прошел, а тут масса своих вопросов, которые надо решать
А выпускать из информационного поля нельзя
ПС я не думаю, что в закулисье работа не ведется. Более того, я знаю, что она ведется))
ППС надеюсь, что Зеля будет продолжать дергать (в открытом информационном) всех и все, это важно! Очень!

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26472
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2749 : Травень 20, 2022, 22:40:51 »
Зеленский впервые рассказал, как украинские летчики пытались долететь до "Азовстали" для помощи военным:

«Очень большое количество людей погибло – наших летчиков. К сожалению, погибли. Также абсолютно героические люди, которые знали, что сложно. Знали, что долететь почти невозможно. Долететь до «Азовстали» и привезти им лекарства, пищевые продукты, воду, забрать тела, раненых. Все это происходило. Много вещей происходило, которые никто официально не мог комментировать. Почему? Потому что воздушных коридоров к «Азовстали» не было из–за их мощной ПВО».

ТРУХА⚡️Украина | Прислать новость
Злобная заинька

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2750 : Травень 20, 2022, 22:44:17 »
А чому Порох, ви вважаете, не потягнув би зараз вдало обкладинкою Украіни бути? Він не верзе дурниць, він спілкується англійською, він взагалі більш професійний та досвідчений. Шо, паузи трагічні не зміг би тримати у промовах?
(На всякий пожарный))) Я не поклонница Зеленского, если кто забыл и начнет мне вменять)))

Потому что (и я писала об этом перед войной) Порох свой позитивный имидж проебал тут ,пардон мой фрэнч, еще задолго до войны
То, что не несет хрени и по-английски может общаться(с) конечно прекрасно, но на этом не вытянешь долго, и вообще не вытянешь, когда надо весь мир трусить за грудки в прямом эфире
Поэтому, какой бы поц Зеленский бы не был, но он вытягивает по-максимому, что возможно вытянуть, в прямом эфире, по крайней мере
Порох, надеюсь, помогает за кулисами по своим каналам. Как патриот Украины!


Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2751 : Травень 20, 2022, 22:44:19 »
Більше двох років, до призначення Залужного (мені й досі цікаво, що таке тоді трапилося, що змусило Зеленського зробити такий крок), призначенці зезидента впевнено й наполегливо повертали армію до стану 2013 року. Зокрема, звідти планомірно виживалися тямущі бойові командири середньої ланки. Мій найближчий друг за таку кадрову політику врешті-решт заплатив своїм життям. І ще щонайменше декілька сотень бійців на певній ділянці фронту. Тому без образ, але з цього моменту я кожного, хто й далі буде розказувати про героїчного та поважного Зеленського, відправлятиму слідом за російським військовим кораблем.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2752 : Травень 20, 2022, 23:08:16 »
Я сегодня вернулась из центра своего по приему и у меня плакала на плече девченка молодая, которая волонтерила в Харьковской области
Отнесла еду семье, ушла и через пару часов всю семью накрыло, нет семьи больше
Накрыли наши
Она в рыданиях заходилась
@Чиби , Зеле предьявить или таки оркам, что скажешь?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2753 : Травень 20, 2022, 23:11:43 »
Ну треба ж. Люся і таке ляпнув... 
Люся як та корова, йде і ляпає. Головне - дивитись де ляпнуло шоб не втрапити.

Online Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1271
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2754 : Травень 20, 2022, 23:11:49 »
+1 К вышесказанному. Зе забегал, когда жаренный петух в жопу клюнул, а до того делал все, чтобы страна вступила в войну максимально неготовой. И по поводу текущего военного руководства восторгов, честно говоря, не разделяю. По поводу катастрофического начала войны слишком много вопросов ко всем.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2755 : Травень 20, 2022, 23:22:13 »
Ну треба ж. Люся і таке ляпнув... 
Люся як та корова, йде і ляпає. Головне - дивитись де ляпнуло шоб не втрапити.
У Люсі є дві корисні функції. Заспокоювати жіночу частину населення, принаймні, ту, яка хоче, щоб він її заспокоїв, і спробувати втиснути якусь дезу кацапам. З цим він справляється на ура. Але коли він починає триндіти на глобальні геополітичні теми або намагатися спихнути всю критику ОПи на міфічні порохоботські ботоферми, то вуха в'януть, бо верзе такі дурниці, що аж незручно слухати.

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19284
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2756 : Травень 20, 2022, 23:26:13 »
. Ну або я це пропустила.
Пропустила. Було таке.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2757 : Травень 20, 2022, 23:35:21 »
Зе щодня годинами сидить на телефоні зі світовими лідерами і вибиває для нас зброю і санкції проти кацапів, Ви теж трошки забули
Это его работа.
Такая же, как у коммунальщиков под пулями восстанавливать коммуникации, а у трактористов обрабатывать поля под прикрытием военной техники.
Not all those who wander are lost

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2758 : Травень 20, 2022, 23:40:17 »
Зе щодня годинами сидить на телефоні зі світовими лідерами і вибиває для нас зброю і санкції проти кацапів, Ви теж трошки забули
Это его работа.
Такая же, как у коммунальщиков под пулями восстанавливать коммуникации, а у трактористов обрабатывать поля под прикрытием военной техники.
Абсолютно вірно. Робить свою роботу. Якби він її так само ефективно робив майже три роки до початку війни, замість того, щоб займатися великим крадівництвом і намагатися посадити Марченка і Пороха, було б значно краще.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #2759 : Травень 20, 2022, 23:45:29 »
Вопщем после победы Зеленскому дать народного артиста, ермаку 15 лет, а арестовичу пизды. ©
Не помню кто.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.