Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
А я в субботу на Океан Эльзы пойду. Вот.  :)
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
А у нас в кармане гвоздь... Нет у меня никакого гвоздя, просто я так завидую, что кто-то идет на ОЭ.
Но один раз я была, очень давно и в Португалии.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Господи, десь під вікнами у районі парку активізувалися кришнаїти. Десь з початку-середини 2000-х їх не чула, не бачила, років 15 точно. Не знаю чому, але ось ці їх бубни й ля-ля-ля пісні дуже дратують, хоча, як я розумію, повинні заспокоювати та народжувати благость й умиротворення. Щось не так воно працює, як треба.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Послушала военного психолога. На полном серьезе, сказал, что с страдать надо с комфортом. Т.е. купил себе новые труселя (дословно) и страдай себе на здоровье. Ну, про синдром откладенного життя, все уже знают и тут вроде бы ничего нового, но вот это "страдать с комфортом" как-то меня взбодрило.
Иногда попадаются именно те слова, которые "услышал".
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Я нещодавно купила собі куртку молочного кольору. Завжди подобався свтілий верхній одяг, і ніколи не купувала, бо непрактично, а грошей завжди обмаль, тому не на часі, коли-небудь потім, як покращиться фінансове становище... Ну тобто ніколи насправді. :) А отут зрозуміла, що світла куртка може й не трапитися в моєму житті. Тобто вже реально може бути оте "ніколи". Плюнула на практичність і купила. Насолоджуюся. :)

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
А у нас в кармане гвоздь... Нет у меня никакого гвоздя, просто я так завидую, что кто-то идет на ОЭ.
Но один раз я была, очень давно и в Португалии.
А в конце месяца у нас Бумбокс.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
В Софию Сердючка приезжает. Не поеду. Бо трезвой я ее слушать не могу, а еще ж потом 1,5 часа обратно ехать. :smilie5:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Я нещодавно купила собі куртку молочного кольору. Завжди подобався свтілий верхній одяг, і ніколи не купувала, бо непрактично, а грошей завжди обмаль, тому не на часі, коли-небудь потім, як покращиться фінансове становище... Ну тобто ніколи насправді. :) А отут зрозуміла, що світла куртка може й не трапитися в моєму житті. Тобто вже реально може бути оте "ніколи". Плюнула на практичність і купила. Насолоджуюся. :)

Так, щоб тепер й ми страждали від заздрісті з комфортом, з тебе в Дозвіллі фото цієї лікувальної куртки  :sneaky:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Так, щоб тепер й ми страждали від заздрісті з комфортом, з тебе в Дозвіллі фото цієї лікувальної куртки  :sneaky:
Та вона звичайнісінька, нема чого фоткати, просто дуже світла. :) Ну й комфортна.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Так, щоб тепер й ми страждали від заздрісті з комфортом, з тебе в Дозвіллі фото цієї лікувальної куртки  :sneaky:
Та вона звичайнісінька, нема чого фоткати, просто дуже світла. :) Ну й комфортна.

Ну добре, але я у себе в блокнотику записую «Чібі - винна фото будь чого»  ;)
Нехай вона тебе гріє!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2545
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Я нещодавно купила собі куртку молочного кольору. Завжди подобався свтілий верхній одяг, і ніколи не купувала, бо непрактично, а грошей завжди обмаль, тому не на часі, коли-небудь потім, як покращиться фінансове становище... Ну тобто ніколи насправді. :) А отут зрозуміла, що світла куртка може й не трапитися в моєму житті. Тобто вже реально може бути оте "ніколи". Плюнула на практичність і купила. Насолоджуюся. :)

Так, щоб тепер й ми страждали від заздрісті з комфортом, з тебе в Дозвіллі фото цієї лікувальної куртки  :sneaky:
Присоединяюсь! У меня есть светлая куртка, но я ее купила только потому, что она шиворот-навыворотная, одна сторона темно-синяя, а другая белая в тонюсенькую синюю полоску. Я ужасно неуклюжая, светлое испоганю в момент.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Господи, десь під вікнами у районі парку активізувалися кришнаїти. Десь з початку-середини 2000-х їх не чула, не бачила, років 15 точно. Не знаю чому, але ось ці їх бубни й ля-ля-ля пісні дуже дратують, хоча, як я розумію, повинні заспокоювати та народжувати благость й умиротворення. Щось не так воно працює, як треба.
Рамамба хара мамбуру.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Я нещодавно купила собі куртку молочного кольору. Завжди подобався свтілий верхній одяг, і ніколи не купувала, бо непрактично, а грошей завжди обмаль, тому не на часі, коли-небудь потім, як покращиться фінансове становище... Ну тобто ніколи насправді. :) А отут зрозуміла, що світла куртка може й не трапитися в моєму житті. Тобто вже реально може бути оте "ніколи". Плюнула на практичність і купила. Насолоджуюся. :)
На днях потрапив на очі інструктаж щодо того які кольори найкраще видно під час блекауту на вулиці. Світло молочний був в топі (найвидніше світло зелений), тому це не тільки комфортно, а ще й практично.
Я сама постійно в темному одязі, шоб немарко, тому підтримую  :i_am_so_happy:

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я нещодавно купила собі куртку молочного кольору. Завжди подобався свтілий верхній одяг, і ніколи не купувала, бо непрактично, а грошей завжди обмаль, тому не на часі, коли-небудь потім, як покращиться фінансове становище... Ну тобто ніколи насправді. :) А отут зрозуміла, що світла куртка може й не трапитися в моєму житті. Тобто вже реально може бути оте "ніколи". Плюнула на практичність і купила. Насолоджуюся. :)

так був придбаний шолом віртуальної реальності :smilie5:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Световой меч нннада? https://rozetka.com.ua/olight_23702890/p50859926/characteristics/

Назначение  Для охоты
Вес
1855 г
Режимы работы
25000 Лм - 3 мин (6400 Лм — 100 мин)
12800 Лм - 10 мин (6400 Лм - 90 мин)
6400 Лм - 2 часа
3200 Лм - 4 часа
1600 Лм - 8 часов
800 Лм - 20 часов
200 Лм - 27 дней

Злобная заинька

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Это который за 30 штук гривен? (ссылку не смотрела, но сегодня видела удивленных в ленте фб).
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Это который за 30 штук гривен? (ссылку не смотрела, но сегодня видела удивленных в ленте фб).
Агась. Коменты - огонь.
Злобная заинька

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Час від часу там такі приколи пробігають. Кілька років тому був гігантський телевізор за 2,5 млн. грн, в коментах радили використовувати його в якості обігрівача для двора. :crazy: Звуковий підсилювач за 12 млн. (хоча той, здається, на prom.ua)...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
А я собі купила книжку! На проме побачила фірму, яка торгує б/у з гарантією. На нову рука не підіймається, я зараз усі ціни на дрова переводжу, а тут 899 грн. за Киндл. Нормально, вже книжок накачала і з'іхати з глузду темної зими, зараз вже не боюся.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Это который за 30 штук гривен? (ссылку не смотрела, но сегодня видела удивленных в ленте фб).
250000 люмен это очень много. Поэтому и цена. Хотя LED в принципе дорогие могут быть.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Это который за 30 штук гривен? (ссылку не смотрела, но сегодня видела удивленных в ленте фб).
250000 люмен это очень много. Поэтому и цена. Хотя LED в принципе дорогие могут быть.
а як для 6 світлодіодів з максимальним потоком 2015 lm так і зовсім космос
Цитувати (виділене)
Кількість світлодіодів 6 х Cree XHP70.2
https://assets.cree-led.com/a/ds/x/XLamp-XHP70.2.pdf

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
а як для 6 світлодіодів з максимальним потоком 2015 lm так і зовсім космос
Я в них не разбираюсь, возможно причина в том, что в спецификации люмены пишут, какие он в непрерывном режиме может выдавать. Производитель лампочек в общем-то известный.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
а як для 6 світлодіодів з максимальним потоком 2015 lm так і зовсім космос
Я в них не разбираюсь, возможно причина в том, что в спецификации люмены пишут, какие он в непрерывном режиме может выдавать. Производитель лампочек в общем-то известный.
ставлю на те, що виробник  ліхтаря використовує китайські люмени,  поточний курс ~20:1 звичайного

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Тіки зара звернула увагу - воно ще й 2 кг важить. Нічого собі так фізкультурка, якщо у руці його тримати під час якихось робіт (я так розумію, він для цього, а не задля відключення світла перечекати).
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Мені сьогодні цілий день з нагоди уродин дзвонили однокласники, і просили навчити їх говорити україською  :scratch_one-s_head:
Ніхто з них за останні 30 років ваще про українську мову не згадував. Та й не дзвонили вони мені.
Ну що ж, я погодилась.  ;)
Не буду їх питати "де ви були? там 100500 років, коли вас в російській школі намагалися вчити української мови. Ага, вони тоді були "звільнені".
І знаєте, вони дійсно вчаться говорити і говорять.
Як на мене, то це навіть найгарніше привітання мені на ДР.
 

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
А я жахливо розмовляю. Коли нормально відповідають - а це частіше всього, трохи заздрісно. Але коли лунає українська - я вдома. Так затишніше.
Злобная заинька

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
А мені пощастило - тут в містечку під Лісабоном зустріла хмельничанку (вона в П. давно, чоловік португалець), зустрілися в парку, що біля нашого дому і куди ходимо на ранкові променади, вона заговорила першою, і тепер ми з її ініциативи спілкуємося тільки українською. Я до 30 жила у Львові, тому проблем з українською не було, але коли я почала подорожувати за чоловіком, вони з'явилися, особливо з розмовною. І от тепер я маю чудову нагоду надолужувати втрачене.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
А я жахливо розмовляю.
Не совсем в тему, но вспомнила
Я тут позавчера видео снимала как ребята одесситы работают, потому что они мне музыку включили классную(ВСУ) и я там чего вякнула пару раз им
И когда я посмотрела видео, то реально испугалась как говорю на русском уже :facepalm: :grin:
С другой стороны(и тут да в тему) и хорошо, что так уже говорю :grin:
Ну и пошла вставлять украинские слова, теперь говорю, как еду принесла, смачного))
А так, то тут реально абсолютное большинство беженцев русскоязычные, вечером в магазине была и полно наших, слова на украинском не слышала
Восток и центр Украины, как понимаю
Про Черновцы мне тут переселенцы говорят, что там тоже до сих пор многие на русском говорят и тут я удивилась, если честно
Я лет 7 назад когда ездила на встречу выпускников, то в магазинах и аптеках народ бодро на нашем западенском украинском шуршал

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8799
  • Karma: 9822
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Я вже почала кайф ловити від того, що світло вимикається.
Раніше як? Сидиш, у комп втикаєш, а совість мучає - те не зробила, це не зробила. А зараз завернулася у одєялко і читаю собі. Бо світла ж нема, що я можу зробити? :smilie5:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
А я жахливо розмовляю. Коли нормально відповідають - а це частіше всього, трохи заздрісно. Але коли лунає українська - я вдома. Так затишніше.
Кстати, таки напишу)))
Тут задрочили (зарубежных тоже да, я помню все посты и мне реально мягко говоря было неприятно многих читать, хотя и понимала почему люди это пишут) за русский на форуме, я,воспитанная вами, пересралась уже тут  в центре по приему наших еще в начале сентября :sarcastic: :sarcastic:
Конкретно из-за того, что взяли русскоязычную латышку(мама-латышка, папа-русский) в украинский центр по приему, где надо ж на украинском разговаривать
На вяканье про то, что тут они все на русском говорят, я, да, инспирация пиквиков, послала всех с русским и сказала, что надо на украинском
В результате они на русском разговаривают и русскоязычная  латышка там работает, а я не лезу больше в центр по приему наших
Это вам реальность,к беженцам,  к работающим у меня одесситам, к посещению магазина сегодня и тд
И что-то мне кажется, что агрессией дело не поправишь
ПС сестра из Хьюстона такое же пишет, срач по поводу языка в международной группе, говорит, блин, да на английском бы все писали и проблем уже нет тогда по языку

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.