Автор Тема: Українська політика
 

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3870 : Травень 22, 2020, 15:44:58 »
Цитувати (виділене)
Victor Tregubov
1 год ·
Більш за все в срачі довкола Етнодіму мене повеселило, як вишита сукня, яка за день до того була красивою вишитою патріотичною українською суконькою, після скандалу з вишиванкою бубочки була викрита, як підступно замаскований латентний російський сарафан!

Хоч наукову роботу пиши по мисленевому фреймуванню.
неканоничная аппликация

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3871 : Травень 22, 2020, 15:45:10 »
Говно в комменты от не пойми кого (с обеих сторон) полилось после заметки на упячке, которую они не забыли у себя в ФБ ленте разместить.

Т.е. упячка случайно зашла на страницу не сильно известного производителя вышиванок, увидела что лояльные кастомеры неспешно обсуждают нюансы маркетинга и подумали - я не накинуть ли говнеца в вентилятор? Такая щас версия?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #3872 : Травень 22, 2020, 15:59:00 »
Цитувати (виділене)
Говно в комменты от не пойми кого (с обеих сторон) полилось после заметки на упячке, которую они не забыли у себя в ФБ ленте разместить.

Т.е. упячка случайно зашла на страницу не сильно известного производителя вышиванок, увидела что лояльные кастомеры неспешно обсуждают нюансы маркетинга и подумали - я не накинуть ли говнеца в вентилятор? Такая щас версия?

У упячки работа такая -- искать и публиковать новости. Кстати, их заметка хорошо отражает начальную стадию всей истории. Они сделали и разогнали новость, после чего дискуссия в комментах заиграла новыми красками.
Был ли у упячки злой умысел, я не знаю. Но сегодня они публикуют Корниенко, который еще больше все ставит с ног на голову. Там уже прямо написано, что захейтели потому, что Зеленские выбрали их продукцию.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3873 : Травень 22, 2020, 16:27:55 »
Если человек ведет себя, как ебанутый дебил, но при этом отстаивает условно говоря правильную патриотическую позицию - можно конечно порадоваться такому раскладу (который может быть даже будет иметь позитивные результаты), но это не мешает воспринимать его как ебанутого дебила.
Чо-то у меня Поярков вспомнился.
Тю, ля, а шо?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика
« Reply #3874 : Травень 22, 2020, 16:44:20 »
неканоничная аппликация
Лично мне кажется, что автор модели искал вдохновение скорее в крымско-татарских мотивах, чем в сарафане. И обувь девушки, как по мне, тоже из серии татарских мотивов.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3875 : Травень 22, 2020, 16:49:48 »
Цитувати (виділене)
В результаті НП біля села Новоселиця Попільнянського району Житомирської області загинули бійці батальйону ім. Кульчицького та в/ч 3018 Нацгвардії

Як стало відомо OBOZREVATEL, серед загиблих – двоє діючих військовослужбовців батальйону ім. Кульчицького, ще кілька людей раніше демобілізувалися або були звільнені після закінчення контракту. Це підтвердили нашим журналістам і в самому підрозділі

"Два дні тому вони поїхали на риболовлю, це знали і товариші по службі, і друзі. Сьогодні повинні були повернутися", – розповіли військові

Орендаря вони давно знали, чоловіки їздили відпочивати на цей ставок не вперше. Що стало причиною конфлікту, поки невідомо, проте орендар взяв рушницю і почав розстрілювати відвідувачів
они там выпивали, а потом
 
Цитувати (виділене)
Дружина мисливця із Житомирщини назвала причину розстрілу 7 людей
"Конфлікт розгорівся через слова його приятелів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив до армії", – сказала Ольга

По другой версии они вроде наезжали на него из-за мусора, который наезжал на него из-за ставка и пытался крышевать. А он его сдал соответствующим органам и того закрыли. Приехали к нему с целым арсеналом боевого оружия в своей машине. И уже после пьянки у них начались разборки.
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3876 : Травень 22, 2020, 16:57:30 »
По другой версии они вроде наезжали на него из-за мусора, который наезжал на него из-за ставка и пытался крышевать. А он его сдал соответствующим органам и того закрыли. Приехали к нему с целым арсеналом боевого оружия в своей машине. И уже после пьянки у них начались разборки.

Чота как то по дебильному - чуваки приехали на стрелку и сели совместно бухать...

Пока что первоначальная версия (конфликт на почве того что стрелок отмазал своих детей от призыва и его за это порицали) выглядит подостоверней....

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3877 : Травень 22, 2020, 16:58:14 »
Цитувати (виділене)
Victor Tregubov Дмитрий Чухаленко просто в мене в родині три, щонайменше. Сукня дружини і дві пари туфель в мене. Це каже про те, що я ЦА. І я серйозно не вбачаю причин переставати в них брати лише через те, що взяв бубочка. Так можна й айфон викинути, щонайменше - його Медведев зіпсував. Так, я б на їхньому місці цим не вихвалявся - але вони, певно, сприймали його в цей момент не як особистість чи політика, а як людину на посаді. Таке теж буває. Через аналогічне вже пройшов що один класний український бренд - М-Тас. Теж хейтили, коли бубочка вдягнув їхній одяг, а вони в себе на сторінці засвітили. Може, й дарма. Але ані вони, ані ETNODIM точно не заслуговують на те цькування, до якого дійшло. Бо це якісний український продукт. Тим більше, коли воно доходить до абсурду - і сукню починають називати сарафаном.
А ще мене дуже курвить, коли себе за ЦА видають ті, хто нею не є, у спробі маніпуляції. Бо я часто з таким стикаюсь, як очільник партії - коли люди, які ніколи б за нас не проголосували, бо є відданим електоратом інших партій чи не сприймають наші програмні положення, розповідають мені, що точно за нас не проголосують після підтримки ринку землі, наприклад.:) "Я б у вас нічого не купив, але тепер точно не куплю".

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3878 : Травень 22, 2020, 17:00:27 »
неканоничная аппликация
Лично мне кажется, что автор модели искал вдохновение скорее в крымско-татарских мотивах, чем в сарафане. И обувь девушки, как по мне, тоже из серии татарских мотивов.
Возможно. Доебались до этого фото

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3879 : Травень 22, 2020, 17:32:13 »
чуваки приехали на стрелку
Ну оружие у них точно было.
Тю, ля, а шо?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3880 : Травень 22, 2020, 19:52:42 »
у країні кожного дня кромешний Зездець, проте зазвичай пару постів в УП. але ж сьогодні захожду до улюблених піквіків і що я бачу - головний інфоповід - це Етнодім. І, бляха, 3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата :lol2: при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3881 : Травень 22, 2020, 20:25:02 »
Я пока был карантин рылся в сети и натрапив на паблик с родины отца... И как на другую планету попал - люди постят абсолютно позитивные какие то свои местные новости которые по нашим меркам вообще ниочем... Там начали ремонт дорог, там местная швейная фабрика пошила врачам защитные костюмы, поймали какого то алкаша который пытался открутить металлическую оградку в парке на пробухать, 9 мая, день вышиванки, кому то тухлую курицу в магазе всучили... Коменты обычные где то радуются, где то ругаются...

А оказывается в стране каждый день кромешный Звиздец... И никто про то не знает... От трагедь так трагедь...

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3882 : Травень 22, 2020, 20:47:51 »
Я пока был карантин рылся в сети и натрапив на паблик с родины отца... И как на другую планету попал - люди постят абсолютно позитивные какие то свои местные новости которые по нашим меркам вообще ниочем... Там начали ремонт дорог, там местная швейная фабрика пошила врачам защитные костюмы, поймали какого то алкаша который пытался открутить металлическую оградку в парке на пробухать, 9 мая, день вышиванки, кому то тухлую курицу в магазе всучили... Коменты обычные где то радуются, где то ругаются...

А оказывается в стране каждый день кромешный Звиздец... И никто про то не знает... От трагедь так трагедь...
Да, местные паблики, они такие, хотя политика тоже иногда проскакивает. Сегодня в местном паблике народ сокрушался, что маршрутки на Киев так и не запустили, интересовался рассадой, рекламировали стерилизацию животных практически на шару в соседнем райцентре, День вышиванки, качество ремонта во дворах, расписание ЗНО. Обычная жизнь обычных людей.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3883 : Травень 22, 2020, 20:52:13 »
у країні кожного дня кромешний Зездець, проте зазвичай пару постів в УП. але ж сьогодні захожду до улюблених піквіків і що я бачу - головний інфоповід - це Етнодім. І, бляха, 3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата :lol2: при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
ти не уважний, реакція була, я помітив :)

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3884 : Травень 22, 2020, 20:58:09 »
они там выпивали, а потом
Ой, тёмная история! Семерых фронтовиков из ружья... Двоих ещё поверил бы, но семерых только из калаша очередью. А что, с Калашниковым на карасиков ходют?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3885 : Травень 22, 2020, 20:59:41 »
у країні кожного дня кромешний Зездець, проте зазвичай пару постів в УП. але ж сьогодні захожду до улюблених піквіків і що я бачу - головний інфоповід - це Етнодім. І, бляха, 3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата :lol2: при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
ти не уважний, реакція була, я помітив :)

вибачаюсь, не звернув уваги, що модератор теж активно долучився до дискусії :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3886 : Травень 22, 2020, 21:31:52 »
Порохоботы Киндрата поймали,
Потащили его в УП
Ты откройся, кто дал тебе темник
Руководства в онлайн борьбе,

Ты зачем совершал преступленья,
Клеветал на наш правильный  строй?
Срать хотел я на вашего Пороха -
Отвечал им герой молодой

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3887 : Травень 22, 2020, 21:49:07 »
Обступили шумной толпою,
Тычут прямо в лицо партбилет
Нам плюс 100 к адекватности дадено,
А тебе, зелебобик, нет!
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3888 : Травень 22, 2020, 21:57:04 »
Отвечал им Киндрат, нахмурившись,
Не возьмете меня гуртом
Вырвусь я из круга порочного
Вышиванку куплю в Этнодом!
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3889 : Травень 22, 2020, 21:59:25 »
 :smilie5:

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3890 : Травень 22, 2020, 22:11:01 »
Руководства в онлайн борьбе
Я, как зануда, думаю, что для соблюдения классического ритма надо "Руководства в онлайн-боротьбе"
Тю, ля, а шо?

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #3891 : Травень 22, 2020, 22:13:12 »
Я тот еще Цветик в стихосложении. Но тут мне не хотелось смешивать языки пусть и в ущерб размеру.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3892 : Травень 22, 2020, 22:16:43 »
Но тут мне не хотелось смешивать языки пусть и в ущерб размеру.
Ну термины боротьба, зрада и перемога вполне вошли в лексикон великого могучего украинского русского языка.
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3893 : Травень 22, 2020, 22:24:44 »
Торгуйте вишиванками, але не Зеленським.
Бо Зеленські - лихі люди  і все буде кепсько.

Бо придуть порохоботи та й не уміляться,
Ще й нагадять вам в фейсбучок, матері їх трясця.
Тю, ля, а шо?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #3894 : Травень 22, 2020, 22:28:10 »
Цитувати (виділене)
Торгуйте вишиванками, але не Зеленським.
Бо Зеленські - лихі люди  і все буде кепсько.

Бо придуть порохоботи та й не уміляться,
Ще й нагадять вам в фейсбучок, матері їх трясця.
Спочатку якийсь Шевченко, а потім -- коломийка.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #3895 : Травень 22, 2020, 22:32:46 »
3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата
А він такий тікає з останніх сил і думає "А чи не надто швидко я біжу".
Якщо ти не помітив, то саме Кіндрат вкинув за їбанутих порохоботів, випадково, звичайно.
при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
Ти натиснув кнопку? То може в мене щось не працює, бо я не бачу.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #3896 : Травень 22, 2020, 22:41:24 »
3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата
А він такий тікає з останніх сил і думає "А чи не надто швидко я біжу".
Якщо ти не помітив, то саме Кіндрат вкинув за їбанутих порохоботів, випадково, звичайно.
при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
Ти натиснув кнопку? То може в мене щось не працює, бо я не бачу.

тобто ти побачив порушення правил форуму, але чекаєшь, що хтось тицне кнопку? щось нове в модерації.
про єбанутих порохоботів не побачив. побачив, що він їх не любить, то, звичайно, його право так вважати і про це тут писати. я їх теж не люблю, бо сьогодні як подивився, так одразу і пригадалося, чому.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #3897 : Травень 22, 2020, 22:41:56 »
Цитувати (виділене)
Головним свідком у справі ДБР проти Тетяни Чорновол є колишній "беркутівець" Юрій Селюх, який брав активну участь у придушенні Революції Гідності (https://prm.ua/golovnim-svidkom-u-spravi-tetyani-chornovol-viyavivsya-eksboyets-berkutu-prichetniy-do-pobittya-aktivistiv-maydanu/).

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #3898 : Травень 22, 2020, 22:58:16 »
они там выпивали, а потом
Ой, тёмная история! Семерых фронтовиков из ружья... Двоих ещё поверил бы, но семерых только из калаша очередью. А что, с Калашниковым на карасиков ходют?

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика
« Reply #3899 : Травень 22, 2020, 23:27:34 »
у країні кожного дня кромешний Зездець, проте зазвичай пару постів в УП. але ж сьогодні захожду до улюблених піквіків і що я бачу - головний інфоповід - це Етнодім. І, бляха, 3 сторінки залишки порохоботів з горящими очима таки відловили одного недостатньо порохобота і з улюлюканням намагаються загоняти Кіндрата :lol2: при цьому зовсім не бачу реакції модераторів на деякі пости.
Ох, ну какой же тупой наброс... Прям Киндрат единственный грудью отстаивал вышиванки Зеленских, а все порохоботы в едином порыве его клевали...
Просто интересно, тебе самому не противно настолько нелепую хуйню нести?

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.