Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #60 : Жовтень 29, 2022, 09:58:07 »
Цитувати (виділене)
Тамара Горіха Зерня
Незважаючи на війну, у країні іде великий розпил коштів на Великому дорожньому будівництві. З державного бюджету виділяються мільйони гривень, у тому числі на "експлуатацію доріг" на окупованих територіях.
Далі за матеріалами розслідування сайту Главком:
-  Служба автомобільних доріг у Донецькій області перерахувала фірмі «Юніотрансбілдінг» (статутний капітал 10 тис
гривень) 40 млн гривень  за експлуатаційне утримання доріг державного значення на Донеччині. Однак фірма зареєстрована у місті Мирноград, яке на початку червня перебувало у зоні бойових дій.
- Служба автомобільних доріг у Луганській області з 24 лютого заплатила більше 10 млн грн харківському облавтодору, який мав ремонтувати дороги Луганщини. Які повністю розташовані в окупації.
- Служба автомобільних доріг у Запорізькій області перерахувала 108,45 млн грн на рахунок ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл". Попри те, що окупанти захопили 60% області, замовник робіт не провів коригувань цього великого кошторису.
(Кінець цитати Главкому).
Тобто лише у трьох областях списано внікуди 160 мільйонів гривень. Це тільки те що лежить на поверхні, те що журналісти знайшли двома клацаннями мишки.
Давайте конвертуємо цю суму, наприклад, у авто для ЗСУ. У безпілотники - не пафосні байрактари, а звичайні робочі мавіки. У маскувальні сітки. Скільки сіток можна купити за 160 мільйонів? Думаю достатньо, щоб вивільнити руки всієї України.
Та яка різниця куди? Хоч по тисячі гривень кожному солдату на цукерки.
Але не в бездонні кишені зелених мародерів.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #61 : Жовтень 30, 2022, 22:15:02 »
Serg Marco
2d
  ·
Всіх вітаю.
Нещодавно у фб був срач з приводу мого спілкування з цим паном.
Так як він зараз пише брехню про мене, то вимушений розповісти як склався наш конфлікт.
Поперше, я до цього не був знайомий з Тарасом Трояком. І що це таке, Всеукраїнська федерація власників беспілотників- теж не в курсі.
Але я знаходився в групі БПЛА в який писав цей Тарас.
І ось в один день я бачу зраду у цій групі, бо Мінцифра закупила 10 комплексів RQ-20 Puma у Турції.
Я трошкі завис, тому що поперше Puma LE це один з найкращих малих військових БПЛА літакового типу. І він ніхера не турецький.
Це основний БПЛА Збройних Сил США, від того ж виробника що робив Рейвени, Свічблейди, та інші основні дрони армії США.
Як голова федерації БПЛА міг сплутати один з найвідоміших світових американських дронів з турецькими БПЛА?
Cпойлер
По друге- Це  Мавік ви пішли та купили у магазині, а з такими виробами не вийде так просто. Тут потрібна домовленність між МО США та МО України, експортна ліцензія, курс навчання від AeroVironment, контракт на обслуговування, кароч це не так просто, пішов та купив. Тобто це ГШ домовився з Госдепом на продаж ціх БПЛА, а Мінцифра знайшла донорів яки іх проплатили.
Так у чому зрада? ГШ вибрав погані борти? ГШ не знає які борти йому потрібні?
Але далі цікавіше.
Пан заявив що держава не підтримує відчизняних виробників БПЛА і ось де зрада, краще б на ці гроші не Пуми купляли, а дали гроші відчизняним виробникам.
Це вже було обвинуваченням, у якому потрібно було розібратись.
І я розібрався.
Єдиним заказником дронів для ЗСУ є ГШ.
Закупляє дрони МО, за бюджетні гроші. І саме МО уклало контракти з виробниками Лелек, Фурій, PD-2. По 2023 рік. Контракти були заключені ще восени і як я розумію у 2023 будуть укладені нові контракти.
Мінцифра на заказ ГШ купляє дрони за гроші донорів, але донори теж контролюють на що підуть гроші. Це швидки гроші на кшталт :- "О, є прикольна партія дронів, ії потрібно викупити зараз, бо завтра вже не буде". МО не настільки фінансово гнучке з бюджетами та іншими нюансами паперової армії, тому вони розподіляють закупки по необхідності.
Отже заява Тараса що держава не фінансує виробників- це відверта брехня.
Коли це виявилось, у діалогі зрозуміло кого мав на увазі Тарас.
Себе.
Йому гроші не дають. Така ось бідося.
Причому як я чув його нещодавно звали продемонструвати свій зразок- він сказав що це підстава і відмовився.
А виробники Посейдона приїхали на цю підставу і продемонстрували комплекс. І гарний комплекс, потрібно сказати. З великими перспективами на майбутнє.
Дуже цікавий комплекс, особливо якщо дивитись на його інструментарій та ціну.
А Тарас ніт.
Але грошей хоче.
Тому ви можете самі вирішити, чи то зрада що Мінцифра по заказу ГШ купила 10 мабуть найкращих у своєму класі комплексів, чи все ж таки частину ціх грошей потрібно було віддати Тарасу, і він би тоді засипав нас дешевими, якісними та надійними украінськими дронами. Але це не точно.
Тепер по перспективах розвитку відчизняних БПЛА.
Це моя субєктивна думка, але.
Нам не потрібно багато виробників українських БПЛА. В нас вже є виробники Лелек, Фурій, PD-2. Це компанії які змогли зробити доволі якісні продукти у період війни, при тому що раніше державні установи не дуже балували іх контрактами. В них є існуючи цикли виробництва, сформувалась культура виробництва та фідбек від бійців. І вони доволі швидко еволюционують.
Країні не потрібні 10 різних БПЛА у військах. Нам потрібно щоб МОУ зробило опис ТТХ майбутніх українських військових комплексів, тобто це не просто літачки, а повинні бути системи, які включають у себе БПЛА на ДВС, легкі електричні БПЛА, малий баражуючий боєприпас для біомаси, великий баражуючий боєприпас для ББМ та таргет-дрони з генераторами перешкод для зашумлювання ефіру. Повинні бути розроблені різні підвіси, з GSM Перехватом, з пасивною РЛС щоб шукати РЕБ та ППО, та, маю надію, підвіс який зможе наводити високоточні боєприпаси. Все це повинно бути завязане в одну систему ПО яка зможе консолідувати інформацію з БПЛА на полі боя, та спільно виконувати сумісні задачі різними командами БПЛА з використанням тих типів БПЛА що потрібні від задачі, чи роботою баражуючим боєприпасом.
І це не буде дешево.
Але саме такий продукт нам потрібен. Тому що саме він є логічним виробом цієї війни. І цей контракт повинен бути виконаний НАДІЙНИМИ виробниками, з досвідом.
І якщо ми будемо роздавати гроші виробникам які самі не зробили нічого, що вказує на іх можливості, але завдяки ефекту Даннінга-Крюгера вважає що йому повинні давати гроші тому що він патріот та котик, то ніт, вибачайте. Тому що це шлях, у кінці якого в тебе не буде ні грошей, ні БПЛА.
P.S. Так як Тарас розповідає історію що з купівлі ціх Пум мені буде якась оплата з Мінцифри, то я хотів би зрозуміти хто і за що буде давати мені гроші, AeroVironment який отримує вищевказані гроші, Госдеп США під контролем якого проходить ця купівля, чи якось по іншому. Якщо що, прошу Мінцифру зкинути мою доляху у Дію.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #62 : Листопад 02, 2022, 16:22:38 »
Цитувати (виділене)
Спікер ВР Руслан Стефанчук ініціює зміни до ЗУ "Про публічну інформацію". Відтепер критика діючої влади групою осіб в кількості більше ніж три людини буде каратись штрафом від 1700 до 8500 грн, при повторному порушенні обмеженням волі на строк до трьох років

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #63 : Листопад 02, 2022, 17:12:06 »
Офігєл зовсім?

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #64 : Листопад 02, 2022, 17:13:38 »
Офігєл зовсім?
Волю почуял....  :smilie9:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #65 : Листопад 02, 2022, 17:30:57 »
Нема слів
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #66 : Листопад 02, 2022, 18:56:34 »
А шо, ваш Порошенко краще?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #67 : Листопад 02, 2022, 19:53:35 »
Хотілося б все ж таки підтвердження. Гугл видає лише посилання на якісь анонимні акаунти в соцмережах.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #68 : Листопад 02, 2022, 20:00:08 »
Після "кількості осіб" шукати в гуглі не обов'язково. :)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #69 : Листопад 02, 2022, 20:25:53 »
Після "кількості осіб" шукати в гуглі не обов'язково. :)
но стефанчук все одно pidoras

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #70 : Листопад 04, 2022, 22:10:36 »
Andriy Kobolyev
4h

Щодо звільнення мого колишнього невдахи-підлеглого з посади керівника Нафтогазу в мене наразі є наступний публічний коментар:
Після мого власного звільнення з посади півтора роки тому багато моїх друзів та знайомих цікавились, що я відчуваю через вибір владою саме Вітренка як мого наступника.
Так ось, відповідаю - я відчував вдячність.
Зараз поясню чому.
Ми знайомі з 1999 року, були друзями і багато працювали разом в різних конфігураціях та ролях. Ми часто сперечались. Ці суперечки були в своїй більшості конструктивні та продуктивні. Вони дозводляли нам виробляти та погоджувати нові ідеї для розвитку.
Але з 2018 року (тобто після перемоги нашої команди над Газпромом в Стокгольмі) різність в поглядах стала на стільки великою, що суперечки стали токсичними та деструктивними, а наші погляди - діаметрально протилежними. Тоді я зрозумів, що прийшов час закінчувати ці стосунки, але не звільняв вже колишнього друга, оскільки вважав несправедливим не дати йому можливість залишитись частиною команди, яка доб’є Газпром. Надто багато зусиль та часу ми вклали в цю справу, надто багато ризиків ми для цього взяли, надто цінною для всіх нас була ця перемога.
Після звільнення Вітренка я себе час від часу запитував, чи вірний я зробив висновок щодо подальшоі недоцільності нашого партнерства? Може дійсно в хаосі його нових ідей щодо методів трансформації компанії було щось розумне, чого я не помітив?
Ці думки мене час від часу муляли. 
А ось з грудня минулого року більше не муляють, все стало на свої місця і поставлений мною діагноз не просто підтвердився, а ще й виявився занадто м‘яким. А позавчора мій діагноз підтвердила влада, яка отримала у спадок розграбовану компанію в стані свідомо спровокованого дефолту.
Тому, як менеджер, я щиро вдячний саме за такий вибір. Експеримент вийшов дорогим, але корисним.
А ось як громадянин … це вже інша історія, заслуговує окремого посту.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #71 : Листопад 05, 2022, 19:26:25 »
Бєрьозовий сок
Коротко про бюджет.  На оборону та нацбезпеку на 2023 рік виділили рекордну суму.  Це за потребою, але дуже добре.  Натомість скоротили фінансування освіти та культури.  При цьому збільшили фінансування доріг та телемарафону.  Фінансування освіти та культури у мінус, а телемарафону та "Велике дорожнє крадівництво 2.0" у плюс.  Дати на армію, забрати у культури та освіти, але й про себе не забути.  І така ситуація влаштовує 295 мародерів із мандатами народних депутатів, які за це проголосували.  Це все, що треба знати про пріоритети влади на 2023 рік.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #72 : Листопад 14, 2022, 14:57:21 »
Вам шо, єдиного скотомарафону замало? То є арестовіч на ютюбі.

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #73 : Листопад 14, 2022, 15:35:54 »
Таки да, херсонці на відео скандують "ЗСУ!", а не Зе. абидна

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #74 : Листопад 17, 2022, 12:28:04 »
Kostiantyn Korsun
2h  ·
У вирі військових новин непоміченою мигнула і пропала у стрічках новина про банкрутство однієї з найбільших у Світі криптобірж FTX. Хоча ця неприємна історія має прямий стосунок до українських цифрових младо-трансформаторів, до «допомоги ЗСУ» та навіть до «кіберзахисту».
Але спочатку про суть скандалу.
Кілька днів тому Reuters повідомило про початок процедури банкрутства FTX в США та відставки керівника компанії, 30-річного Sam Bankman-Fried, чий статок нещодавно оцінювали у майже 17 мільярдів доларів https://cutt.ly/hMnEX54
Спочатку, наприкінці жовтня, з’явилися плітки (скоріш за все - небезпідставні) про неплатоспроможність компанії. Клієнти почали виводити кошти. Що спричинило вже справжню кризу ліквідності. Проблема стала настільки серйозною,  що задля порятунку FTX звернулася по допомогу до прямого конкурента – Binance. Ті провели аудит і відмовилися рятувати компанію. І вже після того почався справжній П. – оголошення процедури банкрутства.
Пікантності ситуації добавляє той факт, що протягом кількох годин після оголошення про банкрутство, FTX було начебто хакнуто та з гаманців клієнтів вкрадено криптовалют на суму більше 600 мільйонів доларів. Якось дуже це підозріло виглядало та наштовхує на думку про причетність керівництва криптобіржі до загадкових та раптових «хакерів». А може ці «злі хакери» відпочатку потихеньку тирили грошики клієнтів, що й призвело згодом до банкрутства?
Очевидно, що історія ця мутна просто до нестями.
Але яким боком до неї Україна?
А просто FTX є (тепер вже «була») великим другом міністерства криптобірж, більш відомого як «цифрових трансформацій України». Юний міністр-віце-прем’єр не посоромився повідомити про цю дружбу, оголосивши збір коштів «на кіберзахист, інформаційну протидію російській пропаганді та технічну допомогу ЗСУ»: https://cutt.ly/zMnE39k
“Надсилайте донати ТУТ” закликав тоді юний міністр (наразі лінк чомусь не працює).
«Поширюйте лінк серед ваших українських та міжнародних друзів” – роздмухував полум’я народного натхнення крипто-чегевара.
Cпойлер
Просто нагадаю, що заробіток криптобірж прямо залежить від обсягів операцій, чим їх більше – тим більше заробіток. Тому реклама з боку відомих людей (особливо політиків від правлячої партії) – це просто Клондайк, бінго, джек-пот, золотий батон.
Не знаю чи соромно Мишку-міністру тепер за ті заяви. І чи знайоме йому взагалі поняття «совість», «сором», «політична охайність» та й загалом «порядність».
І головне – а де гроші, зібрані на гаманцях FTX? Скільки їх було зібрано? Куди було перераховано? Як виведено у кеш і через кого? За який відсоток? Чи не через приватні рахунки якихось вискубів-щилогів-трухіних? Яка частина грошей пішла за призначенням? Чи може, їх списали як «вкрадені хакерами»? Може, є якісь звіти? А чому нема?
Звісно, жодної відповіді на ці питання не буде. Всі ці схематози – повністю «під водою». Не ваша то хамська справа рахувати барські гроші. Бо війна ж, атопутіннападе. Ви несіть ваші грошики, а ми тут самі з ними розберемося, не лізьте.
І ще один нюанс: невже виходить так, що кошти з шахрайської криптобіржі призначалися для кіберзахисту України та технічного оснащення ЗСУ? А друзі віце-прем’єр-міністра України – невже вони шахраї? Ну так же виходить? Зрозуміло, що в Україні слова «мінцифра» і «кіберзахист» в одному реченні звучать як «стоматологія від найкращих проктологів», але ж на Заході цього досі не розуміють. Або не хочуть розуміти. Бо продовжують завалювати грошима авантюрні експерименти всеукраїнського масштабу.
Слід зауважити, що міні-цифрові чиновники і раніше потрапляли у скандали, пов’язані з криптою: 2021 рік – ось цей https://cutt.ly/MnENDsn та цей https://cutt.ly/IENgMf7;
У 2022-му була історія про те, як друзяки жижиталізаторів зливали дані безпосередньо у фсб https://cutt.ly/EGlfYFi
Тому що така природа крипто-бізнесу наразі: невизначеність правового статусу криптовалют та, відповідно, нерегульованість з боку урядів – це його благословення і його ж прокляття. Свобода та гнучкість проти нестабільності та негарантованості безпеки.
Тому серйозні політики так званих «цивілізованих» країн намагаються дистанціюватися від будь-яких крипто-компаній. Просто щоб не заляпатися. І не тільки крипто-компаній. У них будь-який натяк на причетність політика до лобіювання інтересів будь-якого бізнесу – означає звільнення з посади, розслідування та політичну смерть.
Добре, що в Україні ніколи не були популярними подібні дивні практики.
Зараз у нас приблизно так:
«- Старі закони – погані, ми не будемо їх виконувати!
- Так ви ж влада, чому не напишете нові, кращі?
- Ви просто луддіти, ненавидите все нове!
- Так а все ж таки, що стосовно нових «хороших» законів?
- Вони скоро будуть!
- Тобто зараз старі погані ви ігноруєте, а нові хороші ще не видали? У нас точно правова держава?
- Ви просто не розумієте! І не розхитуйте човна! Не на часі! Бо не втік!
- Але ж виглядає так, що під патріотичними гаслами ви тупо крадете гроші?
- Це брехня! Вороже ІПсО! Ти агент кремля! Війна! Треба допомагати армії хто чим може!
- Ага, ну ладно, зрозуміло. Слово «репутація» чули? Ні?. Ладно, побачимося на виборах. І не вздумайте проводити їх у ваших смартфонах!»

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #75 : Листопад 18, 2022, 14:24:23 »
Призначення в Олімпський комітет -- це просто якийсь пиздець. Ну, блядь, ну як так можна: Шуфріч(!!), Суркіс, Гутцайт

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #76 : Листопад 18, 2022, 15:22:26 »
Olga Lavrinchuk
16 год  ·
Горковенко Live: Вибачайте! Бридко, коли бл@#$тво називають мистецтвом.
Вибачайте! Накипіло, коли рабство називають свободою!... 
Фрагмент 1: «Не на часі"
Мене вже відверто кумарить мантра "не на часі". У мене викликає рвотний рефлекс, коли будь-який натяк на критику когось чи чогось одразу генерує фразу «ви підігруєте путіну». Причому це кажуть ті, хто усі 8 років ржав як коняка пришелепкувата з фрази, що Путін не полишив надію захопити Україну. Нагадати 24 лютого? Ну як, сміху*очки «ато путіні нападьот» ще актуальні? Тепер ці експерти та політики, частина з яких отримували зарплату у рублях, більші патріоти аніж Степан Бандера та святіші папи Римського (маю на увазі Карла Вайтила, а не того, що прости Господи, тепер)
Уся ця мантра, це така собі ширма за якою ховаюті усі неподобства, гріхи, зашквари та повний піпець, який  під час війни називається мародерством.
Корупціонери не виїхали закордон, як каже Президент. Просто вони капітулювали перед представниками влади, які крадуть безбожно і безкарно. Крадуть, як востаннє. Тому що «надо прібарахліться». Крадуть вагонами, контейнерами, автомобілями. Під шумок війни дерибанять землю, ліс та майно.
Жоден корупціонер не втік у ліс. Вони отримують якісь смішні судові вироки і стають прямо офігезними героями. Не служачи у війську, вони обов'язково у пікселі. Вони перші, хто з'являються у звільнених від окупантів містах. Герой не той хто в окопі, не той, хто зубами вигризає в окупатів землю, а той хто відосік замутив чи освоїв телеграм-канал. А потім ордени та медалі також для них. 
Навіть корупціонери часів Яника в шоці, якщо не сказати в повному ах~ї. Вони якраз нікуди не зникли. Може втекли. Але не зникли. Вони трішки прилаштувалися і просто не фонять. Для цього є банальна причина: старі корупціонери просто не витримуть конкуренції з новими корупціонерами. Бо ті крадії не мали змогу все списувати на війну. А ці - щодня, щоголини і щохвилини. І все це прикриваючись постановою уряду №169.
Зараз навіть не золоті, а платинові часи для відкатів. Які тендери? Закупівля тільки в одніє особи. А в кожного чиновника є друг, кум, сват чи брат Єрмака. Конкурси на посади - це взагалі якийсь анахронізм. Тепер призначають або "по знаніям» - хто кого знає, або «за службу» - хто як служить. Тому і доходить до маразму, коли кінолог може займатися кіно. Такого соціального ліфта навіть Остап Бендер не міг би видумати. І все це подається «заради перемоги». А хто іншої думки, то він «агент Путіна» або «не на часі». І так по колу....

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #77 : Листопад 18, 2022, 17:34:46 »
Все так, як воші.

Але на війні головний ворог все ж росіяни, воші другорядні.

Емоцію поділяю.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #78 : Листопад 20, 2022, 08:55:23 »
Цитувати (виділене)
Зоя Казанжі(с)
По-іншому не буде. Більше того, я думаю, буде гірше. Після війни. І після Перемоги.
Мене рве на частини, коли я читаю: от прийдуть хлопці з фронту, то вони швидко наведуть тут лад.
"Хлопцям і дівчатам", які прийдуть з війни, точно буде не до того, щоб робити роботу, яку мали і повинні зробити ми. Вони прийдуть змученими, травмованими – в фізичному і психологічному сенсі. Прийдуть туди, де не всіх чекають чи дочекаються. Туди, де не всі будинки вціліли. Туди, де не всі друзі живі або на місці. Туди, де немає роботи і, відповідно, грошей.
А ми? Що ми? Замість того, щоб чистити наші конюшні, ми чекаємо «хлопців і дівчат з фронту». Чекаємо, що вони мають:
• розібратися з церквою московії, яку ми боїмося чіпати, бо ж збуримо людей, а люди у нас ніжні, вони можуть не винести виніс московських попів з наших Лавр;
• запитати Татарова, заступника голови ОП, скільки він ще планує заробити на біді і на війні, щоб назавжди покинути нас? І як там Микитась, чиїм «дахом», подільником він був чи і є?
• з’ясувати у Резніченка, голови Дніпропетровської ОДА,  як йому вдалось так ощасливити коханку – аж на 2 мільярди гривень? І що він такого сказав президенту, що той після медійного скандалу забрав його у свою свиту і привіз у визволений Херсон?
• спитати у прикордонної служби, як братам Суркісам вдалось вивезти за кордон майже 20 мільйонів доларів? І не тільки Суркісам. Як всі ті хлопи виїжджають і стають монакськими «комбатантами»?
• приїхати до Запоріжської міськради і спитати, як можна привласнити вагони міжнародної гуманітарної допомоги і спокійно собі жити і керувати далі?
• спитати Єрмака: а як там телеканал, який, ще не отримавши ліцензії, вже ввійшов в єдиний телемарафон? Як там люди Єрмака, які змінили людей олігархів в державних підприємствах і перейшли під контроль Єрмака?
• спитати у Кирила Тимошенка, ще одного заступника в ОП, чи вистачить йому 24 мільйонів гривень, які отримала фірма його родини, виробляючи контент для того ж єдиного телемарафону?
• спитати у Олександра Ткаченка, міністра культури, а що там з музейними цінностями, які нам пропонували іноземні партнери вивезти ПЕРЕД війною? А що там з землями під Довженко-центром?
• спитати у Шмигаля, прем’єр-міністра країни, яка воює, навіщо «націоналізували» розбиті підприємства, повідомивши, що «потім їх повернуть»? Після того, як Коломойському і компанії полагодять те, що росіяни розрушили і знищили?
• спитати у Фонду держмайна, а як вони так змогли – продати три спиртзаводи по 3 мільйони доларів кожний? Практично, так коштували будинки під Києвом до війни.  Як могли спалити концепцію створення біопаливної компанії на базі спиртзаводів? Чи покупців цікавили виключно ліцензії?
Я можу ще написати сотню питань. Про «велике будівництва», «ремонт і реконструкція доріг», відсутність стратегічних запасів на початок війни, відсутність зимової військової форми, про яку волонтери кричали з травня, але дякувати партнерам – привезли з усього світу. Про корупцію і заробітки людей при владі. Про те, як продовжують призначати членів ОПЗЖ і далі. Свіжий приклад – радник Янушевича, голови Херсонської ОДА, який був радником Сальдо.
Поки «хлопці і дівчата" воюють там – ми маємо воювати тут.  Бо все оце випливе і далі буде керувати. Не сумнівайтеся.
І ще всі почують – «ми вас туди не посилали». І забудуть про згорьованих і одиноких старих батьків. І про дітей, чиї тата і мами не повернуться. І про загиблих. І про живих.
Бо коли буде знищено зовнішнього ворога, може виявитись, що внутрішній вкорінився і розрісся назавжди.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #79 : Листопад 22, 2022, 08:50:27 »
Цитувати (виділене)
НОК у «надійних» ригіоналівських руках.

Все, як у старі недобрі часи - «развели, как котят». Схоже, Шуфрич з Суркісом, виконували лише функцію громовідвода. І поки суспільство справедливо обурювалося їхніми прізвищами в списку, новообраний президент Вадим Гутцайт завів до НОК прямо таки «золоту» команду, 80% з якої взагалі не мають жодного відношення до спорту. Хіба спортом вважати корупцію, боротьбу за місце в списку ОПЗЖ або рекет у 90-ті.

Звісно, спорт зараз не на часі, але чи на часі волокти на керівні посади усіх зашкварених і дискредитованих?! Якщо партію ОПЗЖ заборонили, то чому досі не заборонили її колишнім членам сунути свого носа у владу, будь то політичну чи спортивну?!

Знайомтесь:

▪️Валерій Борзов – член СДПУ(о) 2001-2006, у 2012-му був усунений з посади президента Федерації легкої атлетики за корупцію
▪️Сергій Бубка – член Партії регіонів (2002-2005), вийшов з партії після обрання на посаду президента НОК
▪️Андрій Вінграновський – член ОПЗЖ, дружина Юлія Льовочкіна
▪️Олександр Волков – член Партії регіонів (2007-2014)
▪️Олександр Герега – народний депутат від Партії регіонів (2012-2014), голосував за диктаторські закони 16 січня 2014-го
▪️Ірина Дерюгіна – FIG висунула їй звинувачення в підкупі суддів, тиску на них, впливі на остаточні результати змагань та інших порушеннях
▪️Олександр Зац – член Партії регіонів (2006-2014), його пов’язує міцна особиста дружба з Борисом Колесніковим, партнер Бориса за бізнесом
▪️Роман Мулик – член Партії регіонів (2010-2014)
▪️Андрій Мельник – підозрювався у причетністості до викрадення, катування та вимагання 200 млн. дол. у колишнього гендиректора ПрАТ "Нафтогазвидобування", а нині – народного депутата Семінського
▪️Олександр Мендусь – колишній член Партії регіонів
▪️Мирослав Карабін – колишній член Партії регіонів
▪️Олег Корбан – член ОПЗЖ з 2019 року
▪️Михайло Кошляк – з 2020 року є депутатом Дніпропетровської обласної ради від ОПЗЖ
▪️Вадим Павленко – депутат Київської облради від Партії регіонів (2010-2015)
▪️Ігор Лисов – член Партії регіонів (2007-2014), скандальний київський забудовник
▪️Сергй Лагур – разом із екс-регіоналом, а після вбивства у ДТП людини втікачем з країни Петром Димінським був співвласником нафтопереробного комплексу (НПК) Галичина у Львівській області
▪️Віктор Ремський – колишній «правоохоронець», причетний до фальсифікації і вибивання «добровільних зізнань» з фігурантів «справи Павличенків»
▪️Олександр Симоненко – член ОПЗЖ
▪️Віктор Христоєв – колишній член Партії регіонів
▪️Олександр Удовиченко – колишній член Партії регіонів
▪️Ніна Уманець - після 2014 року хизувалась фото з Путіним
▪️Сергій Кушнірюк– відсторонювався з поста головного тренера збірної України з гандболу через корупцію, на нього відкривали кримінальну справу

Пост Романа Зозулі. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02bSwaCGGtbYNzAAbZT85drumM3RRzXVzJXtbZXyDY3iDLkn6pEpWUtvCBU6sk3uMEl&id=100009789399084)

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #80 : Листопад 22, 2022, 16:42:51 »
Валерій Прозапас - офіційна сторінка
2 д.  ·
Пам'ятаєте "героїв війни" Семенченка, Боцмана, Савченко, Білецького, Дейдея, Парасюка, Мельничука і простігосподі Ківу тощо?
Так от - наступного разу буде ще гірше.
Бо у нас наприклад хрін хто з "пересічних" назве бригади, які забезпечили звільнення Херсона - зато всі ефіри "єдиного" забиті Арєстовічєм та якимись полоумними "експертами", які востаннє бачили солдата в телепередачі "служу совєтскому союзу".
А в недорогеньких проектах умовного Сірьоні Іванова ви не почуєте про дії морпехів 35ки, десантури 46ї та піхоти 61ї - там вам покажуть чергового медійного персонажа, який чомусь один в один  викладатиме внутрішньополітичну точку зору Подоляка, замість донести до суспільства як воно насправді бути на війні і якою ціною дається існування держави.
.......................
Абсолютно свідомо перевернуті з ніг на голову інформаційні пріоритети - і результат буде відповідний, не треба потім дивуватись черговому "проєбалі".

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #81 : Листопад 22, 2022, 20:28:40 »
Нунінаю, а хіба можна бойові бригади "вголос" називати в інтернетах і етерах?
А то он мені в енергетичному треді сказали, що навіть електриків не можна сварити і критикувати, бо ой-йой, ваєнная тайна,
Cпойлер
де там в нас криворукі менагери гроші просирають.
Арестович - так, кльовий пацан, харошиє рускіє його страшенно полюбляють  :grin:


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #82 : Листопад 27, 2022, 18:20:26 »
Цитувати (виділене)
Сергій Марченко
13 хв  ·
У нас дуже погане, кволе, максимально убоге державне управління. Якби воно було хоч трошки кращим, Зеленському не довелось би перекладати відповідальність за непрацюючі пункти обігріву на місцеву владу.
Це погане стратегічне рішення для Зеленського. Ситуативно він виграв кілька відсотків рейтингу у вибрців. Але ця перемога не має жодної стратегічної ваги. До виборів багато часу і виборці забудуть, кого зробили винним за пункти обігріву. Зате пам'ятатимуть, що коли не було світла і тепла, їм ніде було зігрітися. І покладатимуть відповідальність на чинну владу. Так само, як раніше за все був винуватий Порошенко, тепер за все буде винуватий Зеленський.
А ще цю підставу не забудуть органи місцевої влади. Саме міських голів, чиновників місцевих адміністрацій та установ зараз розривають розлючені жителі за красиві обіцянки президента з екрану телевізора. І коли настануть вибори, Зеленському пригадають ці підстави на місцях.
Центральна влада дискридетує ідею державної єдності, яку вона використала виключно для зміцнення особистої влади Зеленського. Насправді, ніякої єдності немає. Саме Офіс президента постійно підозрює у підступах військових і особисто Залужного, пресує волонтерів, гнобить місцеве самоврядування, знецінює журналістів, опозицію і громадянське суспільство.
Стратегія розбрату програшна. Єрмаки/подоляки не думають навіть на півкроку наперед. Це велетенська проблема всього нашого народу. За їхні помилки Україна платить кров'ю.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #83 : Листопад 27, 2022, 19:17:43 »
розлючені жителі за красиві обіцянки президента з екрану телевізора
Ось оце - найбільша помилка нашого народу. Очікування того, що хтось їм щось зробить.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #84 : Листопад 27, 2022, 20:36:53 »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #85 : Листопад 29, 2022, 19:54:38 »
Цитувати (виділене)
"Страшна ціна брехні президента Зеленського на скандальній прес-конференції: тепер кожен розуміє, чому я поставив президенту питання про Демченка

Рік тому, 26 листопада відбулась відома прес-конференція, на якій я задав питання президенту Зеленському, чому він незаконно, в порушення закону про люстрацію, призначив на найвищий пост - начальника Комітету по розвідці при президенті України російського агента Руслана Демченко. На питання Зеленський не відповів, не пояснив чому він порушив закон, натомість почав захищати Демченка, який на цій посаді відповідав за розвідку проти Росії, і попередження держави та населення. Цікава деталь, яку кожен може перевірити - у російських ЗМІ ніяких критичних згадок щодо Демченка ні до після тієї прес-конференції не було взагалі, бо він для них свій.

Моє питання, яке залишилось без відповіді, зараз показує чому:

- не було проведено розгортання територіальної оборони;
- не було негайно підірвано мости через Чонгар, мости через Дніпро у Херсоні;
- не були прикриті тили гарнізону Маріуполя, здани без бою Мелітополь, Бердянськ, тобто росіянам відкрили "коридор у Крим";
- не було проведено мобілізацію оперативного резерву; не встановили загородження на шляхах російського наступу.
- Не була підготовлена евакуація мирного населення, що призвело до великих втрат;
- Не будувались рубежі оборони, бо будівельна техніка будувала до останнього дня дороги на шляхах наступу ворога, а не бойові позиції;
- Не були евакуйовані стратегічні оборонні підприємства, наприклад,  в Ізюмі "Укроборонпром" подарував Росії завод який  виробляв приціли на "Стугни", в Гостомелі залишили на знищення "Мрію";
- За три роки не закуплений при Зеленському взагалі не закуплені ні артилерийські снаряди ні мінометні міни, не закуплений жоден ПТРК "Стугна";
- Колишнє керівництво СБУ зараз зхвинувачується у державній зраді та роботі на росіян - хоча про це писали до початку війни.

Ось чому Зеленський продовжував брехати про "шашликі на травневі свята". А багатомісячні попередження про напад з боку країн НАТО Зеленський та його Слуги називали провокаціями і замість мобілізації брехали людям щоб не дати можливості багатьом діяти самостійно.

А що ж Демченко після початку війни? Де ж поділась та людина, яка була для Зеленського незамінною та сдала усі операції української розвідки проти РФ, який повідомляв, що нападу не буде?

Після початку війни він виявився непотрібним, бо начальник комітету по розвідці України Демченко не користувався довірою країн НАТО, з ним не хотів спілкуватись жоден західний розвідник. Тому він одразу виявився відстороненим, формально його відсторонили від посади у червні, але Демченко залишався ще до кінця серпня на посаді у комісії по громадянству при президенті України. Зеленський і зараз продовжує тримати біля себе начальника розвідки, який "прогавив" російський напад і підставив Україну, він не сидить у СІЗО, йому не пред'явили звинувачень, нема його і на фронті.

Проти Демченка нема зараз ніяких розслідувань, президент робить вигляд, ніби  російський напад був несподіваним.

Президент Зеленський не дає відповіді, чому саме він брехав та провалив підготовку до війни, чому  прирік народ України на подвиг, хоча можна зробити багато системних речей, думає, що зміна ролі допоможе йому уникнути відповідальності за російських агентів, яких він призначив у спецслужби на найвищі  посади.

Дуже цинічно, що Зеленський звинуватив мене на прес-конференції, ніби якісь українські військові загинули через мої дописи. Хто саме, жодних імен він не назвав, ніяких розслідувань, ніяких фактів не представив. Брехати для президента звично. А через брехню Зеленьського загинули десятки тисяч, і їх імена відомі, багато тисяч імен.

Бутусов
Цікаво, це той самий бутусов який з штанів випригував щоб Порошенко не вибрали на другий срок, чи інший?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #86 : Листопад 29, 2022, 20:28:52 »
Цікаво, це той самий

У таких людей свої цілі. Стосуєтся не тільки Бутусова звісно.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #87 : Грудень 01, 2022, 11:04:43 »
Олександр Турчинов
18h
  ·
Керівництво Державний концерн "Укроборонпром" зробило голосну заяву, що на 9-й місяць повномасштабної війни вони налагодили виробництво крупнокаліберних артилерійських снарядів.
Хочу нагадати очільникам державної оборонної промисловості, що випуск 152-мм снарядів на державному підприємстві “Укроборонпрому” був розпочатий ще у 2018 році. У цьому ж році українські снаряди пройшли випробування. Сучасне обладнання для їх виробництва було придбано, зокрема, за рахунок конфіскованих у родини Януковича 1,5 мільярдів доларів. Більше того, з 2018 року 152-мм снаряди почали випускати і в недержавному оборонному секторі української промисловості. До речі, конкуренція державних і недержавних підприємств дозволила працювати над зниженням закупівельних цін та економією бюджетних коштів.
Згадавши історію питання, хочу запитати у керівництва “Укроборонпрому”:
– Чому з другої половини 2019 року було припинено виробництво українських снарядів?
– Чому в державному оборонному замовленні на 2020, 2021 та 2022 роки взагалі не було передбачено фінансування замовлення та виробництва українських снарядів, а також снарядів великих калібрів іноземного виробництва?
– Чому розрекламовані вами снаряди й досі відсутні на фронті, адже проблема їх дефіциту є однією із найбільш болючих і небезпечних?
P.S. До відома керівників ОПК – артилерії потрібні не просто снаряди, а артилерійські постріли, до складу яких окрім самого снаряду входить ще підривач, гільза з капсульною втулкою та пороховий заряд.

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6470
  • Karma: 4389
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #88 : Грудень 01, 2022, 12:18:36 »
Немножко, оффтоп.
А вы знаете, что если гуглить слово НІНАЧАСІ, то первая же ссылка будет на наш форум!  :smilie1:
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #89 : Грудень 01, 2022, 14:23:38 »
А ти інкогніто гуглив?

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.