Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #30 : Вересень 08, 2022, 20:57:20 »
Оцей законопроєкт №7669 мене вкурвив дуже сильно. Якась гидота там так щільно сидить на схематозі з дорогами.
Депутадлам объяснили, не будет дорог - не будет ежемесячных конвертов.
А ты пробовал на зарплату депутата прожить? Вот то-то же. :hi:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #31 : Вересень 10, 2022, 08:15:59 »
Otar Dovzhenko
21h
  ·
Перебуваю під глибоким враженням від коментарів до новини про відкриття біля Львова нового великого гіпермаркету «Епіцентр».
До речі, це не єдиний новий "Епіцентр".
Протягом останнього року я все гадала, що за торговельний майданчик так швидко будується на лівому березі біля залізничного моста. Навіть під час війни.
Вчора їхала електричкою и побачила: відкрили новий "Епіцентр".
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #32 : Вересень 10, 2022, 11:07:53 »
Так, безвідносно до зелених, така монополія небезпечна.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #33 : Вересень 10, 2022, 14:58:17 »
Так, безвідносно до зелених, така монополія небезпечна.
У Києві також якийсь новий відкрили нещодавно. Я дуже здивувалась.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #34 : Вересень 12, 2022, 09:41:20 »
Цитувати (виділене)
Матвей Перция  · 19 хв  ·
ПЕЧАЛЬКА...
Во время президентства Порошенко его ругали и поливали грязью все – не просто «кому не лень», а действительно все – и ФСБ, и путиноиды, и ДНР/ЛНР, и ОПЗЖ, и «Самопомич», и «Свобода», и, само собой разумеется, Тимошенко, Гриценко, Коломойский, Фирташ и все их телеканалы. Причем за все: за невведение военного положения – и за введение, за то, что Гонтарева сохранила банковскую систему, убрав банки-прокладки (в частности ручной банк "леди Ю"), и за  национализированный Приватбанк – за любой поступок, за реформы, за недореформы, за скачок курса гривни и т.д. Народ не хотел знать, что казну ограбили, что вооружение, оставленное нам СССР, продали за бесценок, что армия голая и босая, что нечем защищать ни Донбасс, ни, тем более, Крым.
«Барыга» наживается на войне, поэтому война продолжается – это внушали народу из России и внутри. «Враг не в Кремле» – орали дружно ФСБшные ОПЗЖ, КГБшная «Свобода», Козломойские телеканалы. И никто не говорил, что во время войны нельзя ругать власть – можно и нужно! Иначе она станет диктатурой.
Приход к власти Зеленского под лозунгами «Конец эпохи бедности» и «Я ваш вирок», построенный на тотальной лжи и оголтелом популизме, был встречен чепчиками в воздухе и ожиданиями халявы.
Ну действительно, раз Порошенко воровал, но, несмотря на это, была создана армия, возвращены прежние зарплаты, создано ПВО из ничего и т.д, то при неворующей власти потекут молочные реки!
Не потекли! Но Бубочке, "величайшему" с первых дней президенту, на которого нам все завидуют, прощалось все: и воровство на дорогах, и отдых 200 дней за два года (Пороху не простили неделю), и кроты в Офисе и СБУ, и «вагнеровцы», и Цемах и все-все-все – «лишь бы не было войны».
А когда грянула война по полной, и оказалось, что свернутые заказы на «Вильху» и «Нептуны» и «посмотреть в глаза Путина» – это не лучшее средство от войны, что разминирование Чонгара и «неожиданное» вторжение со стороны Беларуси поставило под угрозу само существование Украины, тут вдруг стало «неначасі» говорить о проебах власти. И даже признание, что в СБУ на генеральских должностях работали «Кроты», ничуть не повлияло на рейтинг будущего "лауреата Нобелевской премии мира".
Напомню про Пашинского, в анамнезе которого созданный с нуля завод ракетного топлава, и Гладковского, вина которого была в том, что он дорого покупал запчасти для ПВО, которых иначе вообще не было бы, при "обуренні" "простого народа", которому внушали, что "враг не в Кремле, враг на Банковой" и что на войне Порох наживается, Порошенко отстранил на период расследования.
Сейчас, при чудовищном разворовывании средств до войны и, главное, во время войны, "простой народ" покупает трусы и футболки с изображением того, кто довел страну до катастрофы. Потому что по телевизору никто об этом не скажет - "неначасі".
И в Украине успешно строится "путинизм лайт", причем у нас во власти тоже мелкий, закомплексованный, ни в чем не разбирающийся жулик.
Одна надежда, что те, кто будет вливать деньги в Украину, будут конролировать их расходы. А иначе миллиардеры Зермаки угробят страну - и смоются на виллы в Италии, Англии, Грузии, в общем, где купят.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #35 : Вересень 13, 2022, 08:41:14 »
Цитувати (виділене)
Валерій Прозапас
2 хв  ·
Президент Зеленський абсолютно справедливо назвав причиною атак путіна на об'єкти енергетики бажання кремля зівати експорт нашої електрики до країн ЄС в період енергетичної кризи.
Думаю мало хто очікував, що Україна після півроку війни з рф буде здатною експортувати енергію, і це виглядає реальним дивом та викликає повагу прагматичних союзників.
Тільки от чому при таких своїх можливостях, з 2019 сама Україна відновила імпорт російської електрики?
Питання тепер непразне.
Хтось свідомо і наполегливо намагався поставити країну в залежність від прямого ворога, і робив це під час війни, бо началася вона не в 2022 році - і всі це відповідні органи чомусь проморгали, чи як тепер модно казати "проєбалі".
Щось досі не чути про "бариг" Оржеля та Ґєруса, хоча ці "свінарчукі" Коломойського разом купою "монобільшості" неприховано нехтували національним інтересом, обслуговували інтереси кремля, розпалюючи його апетити.
Не розуміти цього, це залишити при впливі та посадах справжніх кротів та агентів - але у нас натомість крутять для народа чергове  шоу з "розслідувань" проти "шарлатанів-волонтерів", знову чомусь за участі цілого президента.
...................
Змінувати треба не тільки спічрайтера, цього вже давно замало.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #36 : Вересень 13, 2022, 13:55:31 »
Сергій Марченко is with Serhii Marchenko.
17h  ·
X
Фанати президента дуже люблять словосполучення "не на часі!"
Воно надзвичайно зручне. На Банковій засів чорт, що вкрав у військових!! житла на 80 млн. Може, давайте його, нарешті, виженемо? Ніт! Не на часі! Війна!
А може, давайте все-таки розформуємо ОАСК і почнемо судити суддю Вовка за захоплення влади? Не на часі! Є важливіші справи!
І таких "не на часі!" у фанатів Зеленського є, приблизно, 100500 штук. Від повернення грошей Коломойському, Трухіна, депутата Кузьміних до чергового грьобаного цирку навколо НАБУ і провалу конфіскації майна путінців в Україні.
Хотів би сказати президенту, що насправді не на часі відкривати рот на волонтерів. Бо на них, на тисячах цих упоротих небайдужих людей, тримається в цій країні все.
І коли ти відкриваєш рот, щоб п#здануть щось на волонтерів, ти поводиш себе не як президент, а як х#йло. Бо, якщо, навіть, якийсь волонтер і розмитнив собі машину, щоб тягати на фронт більше ніштяків, ти не маєш морального права щось ляпати язиком, поки твоя рідна президентська вертикаль під чутким керівництвом єрмаків краде 300 вагонів гуманітарки в одній тільки Запоріжській області.
Я думав, справа Шеремета вас чогось навчила і ви не будете більше підміняти собою суд, пане президент. Але, схоже, ваше нестримне бажання бути імператором і одноосібно вирішувати, хто краде, а хто ні, бере верх над здоровим глуздом.
Ви боїтеся активістів, волонтерів, вільних людей, пане Зеленський і правильно робите. Бо саме ми вас роз'їbemо, як рашистів під Ізюмом, якщо бажання бути імператором у вас не зникне.

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #37 : Вересень 13, 2022, 14:22:23 »
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #38 : Вересень 13, 2022, 20:43:36 »
Цитувати (виділене)
Черговий скандал із гуманітаркою.

У Чернігові тонни консервів, круп, дитячого харчування та іншої гумдопомоги залишаються псуватися на приватних складах, які зайняли представники ОВА. У частини товарів вже минув термін придатності.

Гуманітарку представники ОВА завантажили на склади ще у березні, проте так і не роздали людям.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #39 : Вересень 14, 2022, 14:01:32 »
Цитувати (виділене)
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
34 хв  ·
👇🏻Екс-президент Віктор Янукович, його син "Саша стоматолог" і екс-прокурор Віктор Пшонка більше не під санкціями ЄС. У судовому порядку санкції з них зняли.
На думку експертів сталося це через пасивність українських Генпрокуратури і Мінюсту. Просто нагадаю, чинний Генпрокурор Костін навіть не приховував свого давнього знайомства з Єрмаком. І ще, свого часу Костін не зміг внятно пояснити причин своєї подорожі до окупованого Криму, через це він пролетів на конкурсі керівника САП.
Нагадаю також що за президентсва Петра Порошенка, Янукович, його чадо і Пшонка під санкціями ЄС сиділи як миша за пічкою.
Агов! Активісти штибу "хто сидить за Майдан?" Якесь обурення з вашого боку буде? Чи часу нема - Зеленського вилизувати треба, а за таке Москва грошей не шле, як за акції проти Порошенка?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #40 : Вересень 15, 2022, 11:09:14 »
Цитувати (виділене)
Роман Ковальов
9 год  ·
Сучасний загальновійськовий бій має дуже високу інтенсивність та обстановку, що швидко змінюється.
Свій загальновійськовий бій за права військовослужбовців я почав більше двох років потому й за цей час багато чого відбулося: незаконне притягнення мене до дисциплінарної відповідальності "за критику президента", незаконне поніження у посаді, незаконне звільнення з лав ЗСУ, незаконне притягнення до адміністративної відповідальності і, нарешті, незаконне притягнення до кримінальної відповідальності.
Перед самим початком відкритої російської агресії я набув стату обвинуваченого за ст.402-3 Непокора від 5 до 8 років ув'язнення. Про цю справу я багато писав тому не стану повторитися зазначу лише едине: справа повністю сфальсифікована-дякуючи ДБР та офіцерам управління Командування Сухопутних військ.
Більше того, я встиг побувати по цій справі на підготовчому засіданні де мене підтримала велика кількість небайдужих українців за що їм ще раз велике дякую.
На тому засіданні суддя Шевченківського суду був ну дуууже емоційним. Причиною тому стали прокурори та ДБР, що принесли у суд обвинувальний акт в якому немає жодного встановленого слідством факту на доказ моєї вінуватості.
Суддя цілком логічно повернув обвинувальний акт прокурорам з достатньо крепкими побажаннями на адресу останніх та зобов'язав їх привести акт до відповідності закону.
Прокурори, замість того аби привести акт до божеського вигляду, подали апеляцію на рішення Шевченківського суду. Апеляцію було призначено на 02.03.2022  року.
У той день я приїхав на суд. Але не було ані суду ані суддів і навіть прокурорів не було. Хто зна де вони були у ті дні.
Після цього я поїхав на фронт де й досі перебуваю. Наразі - на Херсонському напрямку і тут, раптом, мені стає відомо, що судове засідання призначено на 31 серпня 2022 року.
Ну, думаю, ок: відправлю своїм адвокатам довідку про те, що перебуваю на фронті та й перенесу справу на після перемогу. А ж раптом дізнаюсь, що суддя не вважає участь мене у боях за Незалежність України поважною причиною аби не прибути на суд! Оце так новина)
І лише завдяки досвіду моїх адвокатів Святослав Жерновников та Vadim Kolokolnikov справу вдалося перенести на інший день.
Отже,, буду вимушений на декілька днів залишити свій підрозділ та фронт та убути на суд де сподіваюсь побачити багато представників ЗМІ з якими із радістю поспілкуюсь як про справу та суд так і про події на фронті.
Отже, запрошую всіх бажаючих на судове засідання 21 вересня 15:45 по.Солом'янська Київський апеляційний суд.
Маю честь, майор Роман Ковальов

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #41 : Вересень 15, 2022, 20:22:37 »
Олександр Тіца
Вчора о 11:17  ·
#френди_пишуть
Коротка хроніка подій від twizzywing:
1. Спочатку Зє домовляється з Хйлом в Парижі про підготовку до капітуляції.
Єрмак звітує, що досягли домовленостей з "тією стороною" про розмінування та розведення і створення нових пунктів пропуску на окуповані території.
2. В Золотому #ЗСУ відводять в чисте поле, Зє - не лох.
3. МінТОТ з Рєзніковим і Верещучкою розміновують Золоте і створюють пункт пропуску. + роблять "стандарт" для облаштування таких пунктів. Цей стандарт включає розмінування.
4. Під цей "стандарт" розміновують ще купу територій.
5. Паралельно Велике крадівництво прокладає зручні дороги для майбутнього наступу російської техніки (навіть трасу на Чорнобиль, по якій проїжджало 5 автомобілів на день, розширили!).
Додаткова опція - виснаження українського бюджету, припинення закупівель для #ЗСУ і замовлень для ВПК (сюди ж - знищення ракетної програми)
6. Під велике крадівництво і "стандарт" МінТОТу розміновується Чонгар і нищаться лінії оборони.
Верещучка радісно звітує про запуск шатлів на Чонгарі.
За знищення оборони на лініях зіткнення Верещучці дають посаду Віце-прем'єра, а Рєзнікову - Міністра оборони.
7. Агент фсб, колишній помічник підсанкційного сівковича Гетьманцев системно руйнує економіку України. Монобільшість як шалений принтер штампує шкідливі для українського бізнесу закони, зростає контрабанда, бюджет на 46% наповнюється з дорогих кредитів.
8. Паралельно створюється владна вертикаль під рускогоєрмака, призначеного одразу після оманського вояжа.
9. Лунають заяви влади про подачу води в окупований #Крим і вибори в #ОРДЛО під дулами русні.
Не припиняються спроби слуг відмінити мовний закон.
Наші спортсмени як по команді обнімаються з московитами. Спортвнєпалітікі.
10. Проукраїнські сили переслідують, Тимчука вбивають зовсім безкарно.
11. Кроти у владі проводять могутню ІПСО з закриттям каналів #Медведчука. Тих самих каналів, які він за гроші путіна скупив якраз з приходом до влади Зе і які топили за Зе. (За долю в Г+Г коломойскому сплатили теж з тих самих путінських грошей)
12. Наймерзенніші пропагандисти, які пройшли навчання з бойової російської пропаганди на каналах медведчука, влаштовуються на інші українські канали для подальшої пропаганди на телемарафоні (о, так, вони знали).
13. Наші партнери (#США і Британія) за те, що спускають на тормозах Вагнергейт, виторговують у зєрмаків призначення проукраїнського головкома #ЗСУ (Залужного) і опцію невтручання зелених зрадників у його справи.
14. #Війна на носі.
15. Влада приймає не той закон про Тероборону, що треба. Очільниками ТО стають місцеві чиновники - колаборанти і пристосуванці. Підготовки нема ніякої. Тільки Кличко хоч щось робить в останній момент під шипіння слуг. В результаті автомати роздають з машин у перші дні великої війни.
16. Зе робить заяву про шашлики і вивозить скумбрію, мамуріму і папусашу до Італії.
Скумбрія дає в'ю місцевому виданню в перші дні великої війни.
Портнова охороняють.
#Медведчука ховає #СБУ, щоб витягнути в потрібний момент.
17. Зе на безпековій конференції:
рускіє тоже люді, ані нє хатят ваєвать.
Стара гебешна шкапа фаріон тепер це подає як приклад патріотизму Зе.
18. #Байден, бачачи капітулянтські настрої влади, робить заяву про те, що #США будуть підтримувати ПАРТИЗАНСЬКИЙ рух в Україні після нападу московитів.
19. Саме тому до України МАСОВО, десятками тисяч, завозять джавеліни і н-лави: бо це зброя для ПАРТИЗАН.
20. Слуги відверто глузують із закликів опозиції збільшити видатки бюджету на оборону.
#Зеленський відмовляє у виділенні додаткових грошей, бо "не буде за що будувати дороги".
21. За 5 годин до повномасштабного нападу ерефії арєстовічь розпинається в ефірі про те, що наступу не буде.
22. Почалась велика війна…
* І це далеко не весь перелік. Ще було переслідування патріотів за заявами портнова, несподівані виграші у судах десятків мільярдів на користь пінчука, ахметова, і найбільше - коломойського (виснаження бюджету, ага)
Була маса порваних контекстів у слуг наріду.
Було шоу для бідних…
І не кажіть мені, що вони не готувались.
Вони дуже добре готувались. Вони працювали на росію. І зараз спокійно працюють.
Бо НЕНАЧАСІ....

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #42 : Вересень 16, 2022, 10:17:46 »
Цитувати (виділене)
До речі, хочу звернути увагу, що більшість агентів впливу Росії в Україні виїхали за кордон напередодні війни, але зможуть повернутися, коли ситуація стабілізується або після Перемоги України.  Чому я певен?  Тому що я не бачу кримінальних справ проти тих самих агентів впливу, наприклад проти Мураєва, але бачу співпрацю слуг та екс-ОПЗЖ у парламенті.  А я такі сигнали вмію
 читати.  Корисна влада?  Чи можеш відкупитися і готовий співпрацювати?  Тоді "вільна каса" і можеш повертатись.  На жаль, поки що так.
 Борислав Береза.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #43 : Вересень 17, 2022, 18:39:42 »
Цитувати (виділене)
"Верховная Рада Украины избавилась от такого явления, как получение народными депутатами зарплат в конвертах. Об заявил глава парламентской фракции "Слуга народа" Давид Арахамия в интервью изданию Forbes"

Вообще после таких заявлений по идее ДБР должно завести уголовное дело, как минимум на Арахамию, за сокрытие коррупции и злоупотребление. А как максимум - на каждого из нардепов, имена которых должно озвучить, не прячась за обтекаемыми фразами. Но им некогда, они щимят волонтеров. В то время как ВР снова окончательно победила коррупцию.

Напомню кстати, нардеп Антон Поляков тоже заявлял, что депутаты из фракции Слуга народа получали деньги в конвертах за принятие закона об олигархах. А потом внезапно и очень удачно умер.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #44 : Вересень 18, 2022, 07:03:23 »
Діджиталізація ж. Картки. Віртуальні.  :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #45 : Вересень 20, 2022, 13:27:36 »

Offline Марика

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 461
  • Karma: 525
  • Стать: Жіноча
  • Варшава
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #46 : Вересень 21, 2022, 23:34:45 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #47 : Вересень 29, 2022, 09:04:16 »
Цитувати (виділене)
Павло Ковтонюк
15 год  ·
Друзі, через велику кількість новин про те, що Державне бюро розслідувань повідомило мені про підозру, я мушу публічно прокоментувати ситуацію.
Підозра стосується того, що я у 2018 році на посаді заступника міністра охорони здоров’я нібито вчинив службову недбалість, підписавши документи про закупівлю програмного забезпечення для доступу до міжнародного реєстру донорів стовбурових клітин.
Ось що я можу прокоментувати:
1. Вручення підозри стало для мене несподіванкою, це якщо сказати мʼяко. Ще давніше я давав свідчення ДБР як свідок у цій справі, чесно надав усю відому мені інформацію, відкрито співпрацював зі слідством. Далі - мені раптово вручають підозру.
2. Ще більше здивувало, що миттєво після вручення підозри відбувається масовий витік у медіа у вигляді маніпулятивних повідомлень від невідомих "джерел". У розлогому і вкрай маніпулятивному релізі від СБУ (незрозуміло, яке відношення має СБУ до розслідування - його проводить ДБР) є навіть фото зі мною, яке хтось зробив ззаду непомітно для мене, поки мені вручали підозру. Я навіть не знав, що людина, яка фотографує, була у кімнаті.
3. Звинувачення полягає лише в одному: злочинній недбалості на посаді. Ніякого присвоєння коштів чи допомоги комусь присвоїти кошти мені ніхто не інкримінує. У недбалості ж мене звинувачують лише на основі того, що мій підпис стоїть під документами із закупівлі програмного забезпечення, яке дає доступ до міжнародного реєстру донорів кісткового мозку. Це програмне забезпечення, йдеться у підозрі, не використовувалося надалі.
4. Я справді підписав ці документи у кінці 2018 року. Вони були належним чином завірені, а закупка була проведена згідно із законом. Я не займався цією темою у міністерстві, а документ підписав тому, що профільного заступника не було на місці. Закупівлю важливо було завершити до кінця місяця. В нашій команді не було прийнято прикриватися тим, що це не моя тема чи уникати відповідальності.
5. А відповідальність була велика. Якби не провели закупівлю, то наступного 2019 року не змогли б проводити довгоочікувану реформу у сфері трансплантації кісткового мозку від неродинних донорів. Таких операцій кожного року потребують тільки 70-100 дітей з тяжкими хворобами (станом до початку повномасштабної війни).
Планувалося, що у 2019 Україна зможе інтегруватися до великої міжнародної бази донорів для дітей та дорослих — для цього і потрібен був доступ до реєстру. Для цього і потрібна була закупівля, саме тому я підписав ці документи. Думаю, саме не підписати їх було би злочином. Якби я повернувся в той день, я би підписав їх знову.
6. На сьогодні ідеться тільки про вручення підозри. Розслідування ще триває. Суду ще не було.
7. Така швидкість вручення мені підозри та медійність викликає багато питань. У мене такі ж відчуття, які були у часи, коли наша команда була у МОЗ, під постійними атаками.
8. Величезна кількість людей написали мені зі словами шоку, обурення і підтримки. Дякую вам усім.
9. Буду захищати свою репутацію і не маю сумнівів у результаті.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #48 : Жовтень 11, 2022, 11:58:11 »
Цитувати (виділене)
Валерій Прозапас
19 год  ·
Яка іронія, головний лобіст закупівлі російської електрики нардеп-слуґа Ґєрус тепер патріотично закликає обмежувати споживання.
Нещодавно ж цей нєдоросль Коломойського обіцяв "зниження платіжок" через договорняки свого патрона з кремлем, і слухати не хотів попереджень про сир в мишоловці та обернення халявних енергоносіїв на бомби.
А купа його побратимів по "монобільшості", типу колективного Гетманцева, закликали нас "счітать вигоду", а не бути "воінствєнним мєньшинством".
Ну як синкі, допомогли вам ваші "партнєри"?
Все, що ставить Україну в залежність від рф - рано чи пізно вбиває.
І у цієї залежності є імена та прізвища.
........................
На часі про таке нагадувати, дуже на часі, бо та колона має бути вичіщена разом з окупантами.

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #49 : Жовтень 17, 2022, 23:12:05 »
Цікаві роздуми про пройобане виробництво дронів. Як і коменти.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid08fJMsWtaRTdYCPxEXyuHYNo7pnco7Gd9e4BoPPzQ7DSD2DWTZgzfAvrbdG1W3vbhl&id=100002112044676

Алексей Кущ
10 год  ·
Шахид с позывным "Герань" в стране потенциальных беспилотников и непуганых "реформаторов".
Сегодня утро в Киеве перестало быть томным. Атака иранских "мопедов".
В это же время, страна собирает деньги на беспилотники в рамках акций, организованных несколькими фондами и будущими лидерами новых послевоенных партий.
И вот, что подумалось.
С таким заводом, как Мотор-Сич у нас этих беспилотников должно было быть в каждой подворотне по десятку.
Если честно, я другой такой страны не знаю...
Иметь огромный завод, способный производить не просто сборку из импортных деталей, а собственные двигатели для беспилотных летательных аппаратов.
И не обычные беспилотники - а ударные, с большой массой "полезного" груза, дальнобойные, с высоким горизонтом полета.
У нас должна была быть такая армада беспилотников, что в Иране даже пикнуть боялись бы относительно каких-либо поставок в РФ.
Парк, состоящий из тысяч ударных беспилотников.
Вместо этого покупаем легкие модели, которые в детстве в Киеве в доме пионеров в кружке авиаторов делали в качестве развлечения.
Перед войной Мотор-Сич в Запорожье начал выпускать двигатели для турецкого тяжелого ударного беспилотника "Аккинчи".
А где был наш госзаказ на беспилотники для украинской армии?
Мы все прекрасно знаем, кто из "реформаторов" в последние годы руководил Укроборонпромом, кто возглавлял его совет, кто заказывал образно говоря"сам у себя" эконометрические исследования на тему "стратегических направлений развития отрасли".
Сильно развили?
Эффект какой от этих исследований, на которые пошли немалые государственные деньги.
Кто додумался назначать на такие должности людей без необходимого образования и опыта работы?
Ведь "управление" оборонной отраслью такими людьми очень дорого стоило стране.
Что это, если не халатность при занимании высокой должности (Укроборонпром), повлекшая тяжелые последствия. Это, мягко говоря.
А до этого, была попытка продать Мотор-Сич китайцам и визит вице-премьера Степана Кубива в Китай, когда он анонсировал открытие в Чунцине завода по производству вертолетных двигателей на базе технологий и персонала Мотор-Сичи.
Кубив в 2017 году заявил, что проект по созданию в Чунцине  совместного завода «один из приоритетов правительства» (естественно нашего).
Вы только вдумайтесь, приоритет правительства воюющей страны заключался в строительстве завода по производству военных вертолетных двигателей в Китае!
Сам завод Мотор-Сич с 2014-го года планомерно убивался.
Кризис начался с закрытия рынка РФ, на который приходилась весомая часть реализации готовой продукции.
А новых направлений развития предприятие так и не получило, в том числе за счет внутреннего оборонного заказа.
Предприятие с миллиардной в долларах выручкой, медленно умирало, хотя научно-технический потенциал предприятия позволяет конкурировать с такими мировыми производителями авиационного машиностроения как General Electric»  (двигатели для Boeing), «Snecma/Turbomeca» (Франция) и т.д.
«Мотор-Сич» является разработчиком 28 типов серийных двигателей, штатный персонал составляет более 25 тысяч работников, двигатели предприятия используются на вертолетах Ми-2, Ми-8, Ми-24, КА-26, самолетах АН-26, АН-72, АН-74.
Таким образом, завод представляет собой колоссальный депозитарий научно-технических разработок, значительная часть которых относится к военно-промышленному сектору экономики, а его специалисты – носителями уникальных ноу-хау и технических навыков.
Это в западных странах, тот же Илон Маск получает миллиардные дотации от правительства на разработки, а у нас "дурачки-реформаторы" рассказывают на ток-шоу басни о том, что все должен решать "рынок", протекционизм - это коррупция и очень плохо для экономики и если стартегической компании суждено умереть, то так тому и быть.
Им невдомек, где был бы тот же Boeing, если бы не протекционизм по защите внутреннего рынка в США и не госзаказ.
Попробуй в Америке продать Аэробус...
К сожалению, деятельность "реформаторов" четко проходила по методичкам некоторых нащих союзников: Украина не должна выпускать ракеты средней и большой дальности, не должна выпускать боевые вертолеты и беспилотники.
Пусть будет пока без всего этого, а потом воспользуется "нашим".
А украинские технологии пусть медленно умирают вместе с их носителями.
Мы стали свидетелями, когда последние крохи нашего научного и производственного потенциала «подметают» те страны, которые из «мастерских мира» хотят стать лидерами инноваций и научных разработок.
Просто в Китае есть своя промышленная политика, а в Украине пока нет, при чем, даже на уровне проекта.
И если в Поднебесной думают о выпуске авиационных двигателей, то в Украине пытаются заново «зачать и родить» отечественную сеялку.
Дажен Иран, который поставляет в РФ "шахиды" создает на базе нашего АН-140 свой военно-транспортный самолёта Faraz-140T!!!
Во время этой войны, Мотор-Сич подвергся мощнейшим ударам со стороны РФ. Что там осталось целого, узнаем уже после войны.
Сколько инженеров уедут в тот же Китай или даже Иран.
Глядя на то, как Киев горит под ударами иранских шахидов с позывным "герань" охватывает гнев и отвращение.
Гнев к врагу и отвращение к "реформаторам Укроборонпрома", которые оставили стану без защиты накануне войны.
Перефразируя одного неполиткорректного классика: "разруха не в заводах, а в головах"....
На фото взлетает турецкий тяжелый ударный беспилотник Аккинчи.
Наш ударный тяжелый беспилотник так и не взлетел.
Видимо, хорошую аналитику для Укроборопрома подготовили...
Злобная заинька

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #50 : Жовтень 18, 2022, 19:26:18 »
Як би все правильно написано, я  :plusone: я теж про це писала пру тижнів тому.
Та хотілось би знати, хто такі "дурачки-реформатори"?
Про Мотор-Січ знаємо з перших рук.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #51 : Жовтень 19, 2022, 10:25:25 »
Цитувати (виділене)
Володимир Цибулько
"Єдине мовлення! Воно вбило телебачення в Україні! Воно довело владну верхівку до відчуття вседозволеності і безкарності! Воно виплеснуло на поверхню стільки  бездарної неосвіченої, але амбітної людської піни, що інколи здається, що всі українці безпросвітно тупі іdіоtи! А потім десь в соцмережі дивишся відео бійця з передової, з прекрасною українською, з пережитим болем в очах, з відповідальністю за кожне слово, кожну паузу в ролику, і розумієш, на війну пішли кращі, пішли тигри, тому за відсутності тигрів, мавпи загиджують все, що оберігали тут тигри, але тигри не перестали оберігати, мавпи стали нахабнішими...На деякий час! Не на довго!"

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #52 : Жовтень 19, 2022, 12:30:09 »
РуссоТВ. Українська версія.
Щоб жодна крамольна думка не прослизнула, хто тут є "найвеличнішим".
Дивлячись на результати соцопитувань, працює на всі 100.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #53 : Жовтень 19, 2022, 20:18:33 »
Цитувати (виділене)
Центр Протидії Корупції
1 хв  ·
Дякуючи Михайлові Ткачу, Україна дізналась, що бійцем 'героїчного' Батальйону Монако є соратник олігарха Коломойського, нардеп Ігор Палиця.
У нього на Французькій Рив'єрі є маєток, записаний на компанію його дружини. Журналісти УП знайшли точне розташування маєтку завдяки дописам в Інстаграмі доньки Палиці.
Тепер ми можемо доповнити профайл на Палицю (http://visaban.antac.org.ua/palytsia/ua), який готували в 2020 році в рамках проєкту #ЗробимоЇхВізиРазом. Ми збирали інформацію про українських політиків, які володіють численними активами і статками на Заході, але роблять все можливе, щоб завадити євроінтеграції України.
Нардеп від За Майбутнє Палиця, наприклад, називав наших західних партнерів "колонізаторами", які захопили Украну "за рахунок продажних чиновників, продажних бізнесменів, які тримають гроші на Заході".
При цьому сам Палиця разом з дружиною Оксаною та сином Захаром, окрім нововиявленого маєтку у Франції, контролюють бізнес в Австрії, Франції та Швейцарії, а також володіють розкішною резиденцією поблизу Женеви.
Додамо, що Палиця критикував безвіз для українців, хоча сам завбачливо вивіз своїх дітей до Швейцарії та Франції. Тепер і сам спокійно катається в Європу, поки рф знищує Україну.
Якщо хто не бачив, то друга частина відео про Батальйон Монако тут:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #54 : Жовтень 19, 2022, 22:30:10 »
Воно вбило телебачення в Україні!
Да, как ни прискорбно, эти уйобки тупо убили целую отрасль чтобы пара десятков мразей могли и дальше безнаказанно разворовывать страну.
Хотя, если вспомнить ковид и количество трупов висящих на министре здравозахоронения Степанове то телевизионщики ещё норм отделались.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #55 : Жовтень 20, 2022, 15:32:37 »

Цитувати (виділене)
Ігор Чернобаєв разом з Ігором Чернобаєвим

І знову з життя. Три тітки. Всі в Україну переїхали з росії, давно вже. Це к слову до попередньої статті.
- Ой, какіє яйца дорогіє, что ж ето дєлаєтся. Но нада терпеть.
- А чому ви в 2017 чи 2018 не терпіли, а волали, як дикі корови, а зараз «тєрпєть»?
- Патаму что сєйчас же война.
- Так і тоді війна була.
- Тогда ми етого не ощущалі.
- А навіщо тоді клоуна коломийського обирали? Щоб «ощутіть і тєрпєть»? Так стало хужє чи ні?
- Стало, но нужно тєрпєть.
- Так навіщо ви робили так, щоб було гірше? Щоб потім терпіти? А не можно було просто і надалі жити краще ?
-Ой, Ігорь, ну, что ви начінаєтє...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #56 : Жовтень 20, 2022, 20:39:49 »

Зате стець міністром побув, п'ять років керував закупкою скрепок та бумаги для принтерів поки Порошенко вбивав брата і розкрадав армію.
А зелені он які молодці, якихось три роки і в етері жодного неконтрольованого канала. Лєпота. :i_am_so_happy:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #57 : Жовтень 24, 2022, 14:22:32 »
Kostiantyn Korsun
 
«- Чоловіче, а що Ви тут робите, у кабінеті лікаря?
- Так я з ІТ-відділу, дані медичних карточок переношу в базу даних.
- Ну і як, получається?
- Та якось не дуже: база постійно висне, дані відображаються некоректно, нічого не працює.
- Ну якщо так, то як головний лікар я призначає Вас на посаду завідуючого хірургічного відділення та провідного хірурга. Ви ж справитеся, вірно?
- Та льохко! Всєгда готов! Дякую, дуже дякую!»
Не смішно?
Але саме так буде здійснюватися в Україні «захист критичної інфраструктури».
І це не перебільшення: суто «технічна» служба, яка повністю про$рала кіберзахист країни – тепер призначена захищати ще й критичну інфраструктуру. https://cutt.ly/iB5b7so
Ні, не лише інформаційні активи чи мережі захищати. ВСЮ (!) критичну інфраструктуру.
Тобто корупціонери-рукожопи тепер відповідатимуть також і за фізичну, за енергетичну, за фінансову, за економічну та всяку іншу безпеку критичної інфраструктури. Можливо – також займатимуться пошуком та розстрілом на місці руснявих шпигунів, але це поки не точно.
Адже згідно закону, «захист критичної інфраструктури» - це «запобігання і нейтралізація загроз безпеці об’єктів критичної інфраструктури», а також «мінімізація та ліквідація наслідків у разі їх реалізації;»
Якщо я правильно розумію слова української мови, то у разі, скажімо, ракетного удару по ТЕЦ, розгрібати завали та відновлювати станцію («ліквідація наслідків у разі реалізації загроз») будуть славетні офіцери Держспецзв’язку, вірно? Чи лише давати вказівки? А чи вони ж будуть нести відповідальність за бездіяльність щодо «запобігання загроз»?
Тому що Законопроектом 7607, який проголосовано Верховною Радою в цілому  https://cutt.ly/YB5nvuu  саме Держспецзв’язку призначено уповноваженим органом з питань захисту критичної інфраструктури України.
Але у Держспецзв’язку є чудовий досвід як керувати та очолювати, але при цьому не бути покараною за безвідповідальність, за хибні рішення, за зловживання та корупцію.
І цей досвід – державна кібербезпека.
Згідно буковок різних законів України, Держспецзв’язку начебто багато що повинна була «забезпечувати» у цій сфері: «формувати політику», «здійснювати заходи», «бути відповідальною» і багато іншої високодуховної, але непрацюючої беліберди. По факту ніхто ніякої відповідальності, звісно, ніхто, ні за що, ніколи не ніс. «Відповідальності» - в смислі отримати люлей за провтики, яких було десь приблизно 100500 штук.
А от кошти з держбюджету та західних донорів бодро ними отримуються під пісеньку «Згідно із законом України, Держспецзв’язку є відповідальним за кібербезпеку в країні». Коли медальки та бабло https://cutt.ly/2B5LPON – вони перші, роздають інтерв’ю та кричать «ми вистояли”.
А от коли взяти на себе провину у разі «реалізації загроз» - тоді включається режим «сніжинка», та ще й на інших перекидають провину.
Тому нічого дивного, що коли 24 лютого рашисти одночасно атакували близько 100 українських державних веб-ресурсів (за даними самих атакувальників - 755), то «відповідальні за кібербезпеку» не придумали нічого кращого, ніж тупо виключити все онлайнове та державно-цифрове в Україні, включно з базами даних, реєстрами, та самою Святою Дією. Для такої складної операції з кіберзахисту вистачило б одного енікейщика, а тут багатотисячне відомство з мільярдними бюджетами та правами ЦОВВ.
Поясню дуже просто: метою кібератак, як правило, є виведення з ладу та недоступність онлайн-ресурсів. Чим кремлівським кібер-бандам успішно допомогли самі «захисники».
Між іншим, за цей подвиг керівник Держспецзв’язку отримав звання бригадного генерала.
Тепер зрозуміло - хто тепер буде «захищати критичну інфраструктуру»? Здогадуєтеся, наскільки все одразу стане безпечніше?
Але це ще не все. Пікантність моменту полягає ще й у тому, що законодавчо поки що не визначено – а кого ж слід «захищати». Немає реєстру об’єктів критичної інфраструктури (ОКІ). Не існує в природі. Закон про критичну інфраструктуру є. В ньому є критерії віднесення до ОКІ. А самого переліку об’єктів – нема.
Тому “захисники критичної інфраструктури» будуть самі визначати кого будуть «захищати». В їхній системі координат це буде зводитися переважно до лупання кийком по головам керівників та власників таких об'єктів: планові-позапланові перевірки, приписи, директиви, штрафи, пропозицій «вирішити питання» - все що ми знаємо і любимо. Бо ж єдине, що вміє робити гарно чиновницький апарат – це примус, біль, неприємності та корупція.
Але при цьому вони будуть свято вірити в те, що грудьми захищаються критичну інфраструктуру. Серйозно. І я не пригадую часів, коли у нашій країні «державний захист» працював якось інакше. Поліція, прокуратура та суди теж нас начебто «захищають», ггг (*гірко посміхається).
Але якщо хтось думає, що «критична інфраструктура» - це лише госуха, комунальні та державні підприємства – той глибоко помиляється. У більшості своїй «критичка» - це якраз приватний сектор. Енергетика, транспорт, зв'язок, виробництво, фінансовий та банківський сектор, воодопостачання, продовольство (!) охорона здоров’я, фармацевтика (невже аптеки?) , хімічна промисловість. Усі, хто працює у поіменованих галузях - чекайте в гості нових захисників-перевіряльників. З протоколами, приписами, штрафами та пропозиціями «порішать». І готуйте гаманці, звісно.
А щоб усі інші не розслаблялися – до об’єктів критичної інфраструктури також можуть бути віднесені компанії, які надають «інформаційні послуги» (щоб це не значило), «електронні комунікації» (привіт всім нескореним провайдерам) і навіть «дослідницька діяльність» (тут взагалі no idea що б це могло бути).
Отака хня, малята. Я попередив, тепер рятуйтеся хто як може: вас ідуть захищати.
Колись дуже давно Держспецзв’язку займався лише урядовим зв’язком та була мало кому цікавою конторкою зі смішним бюджетом.
Наразі це вже монстр, який ось-ось-стане гіпер-монстром: під його контролем і спецпошта, і фельд’єгерський зв’язок, і концерн радіомовлення РРТ, а тепер вже уся критична інфраструктура. Скоро також буде і весь кібер країни: https://cutt.ly/FB5Zk2H
Прикладів того наскільки ця установа некваліфікована та наскрізь корумпована – я наводив десятки, а може й сотні, я не рахував, кому цікаво - погортайте мою стрічку за останні років сім-вісім. Але на все це завжди було плювати і самим держспецзв’язківцям, і їхнім начальникам. Тому що їх не обирали на виборах або хоча б на конкурсах – їх просто призначали. І тому для них важлива думка лише тих людей, які їх призначили на теплі посади. Все інше – білий шум, невнятне буботіння десь там, за стінами зручних кабінетів. «Ігнор» - ось ключовий принцип роботи чиновників ДСС331.
Але не все так погано – адже тепер законодавчо визначено відповідального за безпеку критичної інфраструктури. І тому якщо у когось виникатимуть проблеми з «критичкою»: нема світла, тепла, транспорту, зв'язку, ліків, харчів, зв’язку, Інтернета – тепер зрозуміло до кого звертатися: https://cip.gov.ua/ua
Держспецзв'язку прийде – порядок наведе.
Тепер заживемо.
P.S.: Прийнятий Радою Закон наразі ще не підписав Президент, тому він поки що не набув чинності. Але не маю сумнівів, що його підпишуть дуже скоро.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #58 : Жовтень 28, 2022, 13:59:44 »
Taras Troiak
1d
  ·
Вчора на моїй улюбленій Українська правда вийшла сттатя про розвиток Military Tech в Україні. Я спочатку зрадів - популяризація теми це ж добре, але потім після прочитання уху їв від цинізму.
В цій, як виявилося, піар статті вказується, що цей напрямок один з пріоритетних, а директор українського фонду стартапів каже, що вже відібрали навіть 10 проектів яким от-от дадуть трішки грошей, що підтверджує мої слова що Хакатони по БПЛА Мінцифри закінчились нічим, і з розробниками навіть не заключили жодних договорів і не дали ні копійки грошей - ще й хотіли познущатися через поліграф пропустити переможців.
Тим часом, в Форбсі я прочитав що збір грошей United24 для держави України перевищив 200 мільйонів доларів станом на 5 Жовтня 2022 року.
Я вирішив спитати у представника Мінцифри та Армії Дронів Катерини Чорногоренко в чаті, скільки ж грошей з цієї суми пішло розробникам, на що отримав відповідь що 6 команд отримають (тобто ще не отримали) по 400 тисяч ГРИВЕНЬ! (і то після моєї піздюліни)
400 тисяч ГРИВЕНЬ! Карл. Далі беремо калькулятор: 6 команд х 400 тис = 2.4 млн. грн / 42 = 57142,85$ і то ще не виплачених при загальних зборах в 200 000 000$.
Тобто, українські розробники БПЛА для військових може отримають (бо ще не отримали): 57142,85 / 200 000 000 = 0,028% від загальної суми зборів, які після попадання на рахунок United24 стають державними коштами, а не власними коштами Мінцифри.
А тепер беремо цитату пана Віце-Премєра України зі статті:
"Розвиток military-tech – наш пріоритет на найближчі роки. Державі важливо підтримати стартапи, які виробляють дрони, займаються кібербезпекою та розвивають військові технології", – заявив глава Мінцифри Михайло Федоров.
Ахуєть який пріоритет! Ви аж виділили недо 3 сотих відсотка від 200 мільйонів доларів під час війни і це у вас називається пріорітетне фінансування? А потім у вас в найвищих кабінетах на доповідях питають - Де бля наші Шахіди нах?
Скажіть там про 3 сотих відсотка фінансування під цю тему за 4 місяці. Пріорітетний напрямок бля!
P.S. Доречі, якщо в пості фігурують ключові слова: Мінцифра, Федоров то охват значно знижується фейсбуком.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #59 : Жовтень 28, 2022, 17:18:28 »
Taras Troiak
1d
  ·
Вчора на моїй улюбленій Українська правда вийшла сттатя про розвиток Military Tech в Україні. Я спочатку зрадів - популяризація теми це ж добре, але потім після прочитання уху їв від цинізму.
Cпойлер
В цій, як виявилося, піар статті вказується, що цей напрямок один з пріоритетних, а директор українського фонду стартапів каже, що вже відібрали навіть 10 проектів яким от-от дадуть трішки грошей, що підтверджує мої слова що Хакатони по БПЛА Мінцифри закінчились нічим, і з розробниками навіть не заключили жодних договорів і не дали ні копійки грошей - ще й хотіли познущатися через поліграф пропустити переможців.
Тим часом, в Форбсі я прочитав що збір грошей United24 для держави України перевищив 200 мільйонів доларів станом на 5 Жовтня 2022 року.
Я вирішив спитати у представника Мінцифри та Армії Дронів Катерини Чорногоренко в чаті, скільки ж грошей з цієї суми пішло розробникам, на що отримав відповідь що 6 команд отримають (тобто ще не отримали) по 400 тисяч ГРИВЕНЬ! (і то після моєї піздюліни)
400 тисяч ГРИВЕНЬ! Карл. Далі беремо калькулятор: 6 команд х 400 тис = 2.4 млн. грн / 42 = 57142,85$ і то ще не виплачених при загальних зборах в 200 000 000$.
Тобто, українські розробники БПЛА для військових може отримають (бо ще не отримали): 57142,85 / 200 000 000 = 0,028% від загальної суми зборів, які після попадання на рахунок United24 стають державними коштами, а не власними коштами Мінцифри.
А тепер беремо цитату пана Віце-Премєра України зі статті:
"Розвиток military-tech – наш пріоритет на найближчі роки. Державі важливо підтримати стартапи, які виробляють дрони, займаються кібербезпекою та розвивають військові технології", – заявив глава Мінцифри Михайло Федоров.
Ахуєть який пріоритет! Ви аж виділили недо 3 сотих відсотка від 200 мільйонів доларів під час війни і це у вас називається пріорітетне фінансування? А потім у вас в найвищих кабінетах на доповідях питають - Де бля наші Шахіди нах?
Скажіть там про 3 сотих відсотка фінансування під цю тему за 4 місяці. Пріорітетний напрямок бля!
P.S. Доречі, якщо в пості фігурують ключові слова: Мінцифра, Федоров то охват значно знижується фейсбуком.
Чесно - це триндець! Я була на одному з цих хакатонів. По результатах групи отримали 1000баксів за 3 місце, 2000 за друге і 4000 за перше. Там було декілька напрямків, відповідно, було декілька пулів місць. Але озброєння - це перш за все виробництво, для якого потрібні матеріали, станки, запчастини та ін. Одна форма для лиття корпусу БПЛА коштує 20-30 шт баксів, МО не може закупити щось на рівні розробки, їм потрібна серія і готові доки, а щоб запустити серію, треба вже мати склад. Я вже мовчу окремо про випробувальний період, де потрібен полігон (допуски, папірці, багато чого), потенційні цілі, снаряди та т.ін. Це теж не 3 коп коштує. Ми всі знаємо, що найдорожчі іграшки у військових. То 4000 баксів за перше місце - це як по голові погладити. А там було на що подивитись!  :mad:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.