Автор Тема: Українська політика
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15390 : Червень 06, 2021, 22:53:32 »
И что, всем лень нести фоточки, как Зеленский журналистов с рук кормит?
Бо стидаюсь. :blush:
Cпойлер

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15391 : Червень 06, 2021, 23:09:29 »
Насадили на шампур.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #15392 : Червень 06, 2021, 23:47:39 »

Маладец. Юрист хуев.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15394 : Червень 07, 2021, 09:21:34 »
Цитувати (виділене)
Igor Feshchenko
19 год  ·
Банер якийсь малуватий, Вам не здається? Треба догану комусь вліпити.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #15395 : Червень 07, 2021, 09:53:40 »
А в Конче-Заспе нельзя купить участок? Только получить от государства?
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15396 : Червень 07, 2021, 09:54:52 »
А в Конче-Заспе нельзя купить участок? Только получить от государства?

Ти вже щось вкрав?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #15397 : Червень 07, 2021, 09:57:48 »
Притула вышел из Голоса.

Cпойлер
Сергій Притула
9 хв  ·
2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди «Голосу» перед минулими парламентськими виборами.
Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили.
Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос».
Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення.
Я до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців. Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні.
Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва.
А нам, друзі, своє робить!
Тим, хто і далі горить бажанням робити щось хороше для Держави і своїх громад, а не для невеликої купки людей з партійною печаткою в руках, я маю що запропонувати.
Депутатам місцевих рад бажаю сумлінно допрацювати свою каденцію у своїх містах та ОТГ. Люди Вас обрали не стільки через вашу партійну приналежність, а тому, що Ви маєте відповідну репутацію та авторитет у своїх громадах! Тож, відпрацюйте цей кредит довіри і заручіться підтримкою людей на наступні вибори.
Усім, хто віддавав свої голоси за «Голос» на парламентських та місцевих виборах – щира подяка! Це був правильний вибір. Так, дійсно, перевірку владою пройшли не усі. Подібні «трафунки» мали місце у історії будь-якої партії.
Але у випадку, коли хтось із депутатів, з часом, забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії: очистити партійні ряди, розпочати процедуру застосування імперативного мандату, публічно засудити дії депутата тощо.
Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на «зашкварні» голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.
Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із «Голосу».
А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими «функціонерами» мені не по дорозі.
І, надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше.
Про свої наступні плани у політичній царині я, в обов’язковому порядку, повідомлю на своїх офіційних ресурсах!
Дякую за увагу і за підтримку!



Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #15398 : Червень 07, 2021, 10:16:34 »
Сергій Притула
9 хв  ·
Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення.
По моєму партія ні на крок не віддалилася від тих "початкових засад", справно виконує ті задачі заради яких вона створювалась, проте Сергію мабуть видніше.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #15399 : Червень 07, 2021, 10:54:30 »
По моєму партія ні на крок не віддалилася від тих "початкових засад", справно виконує ті задачі заради яких вона створювалась, проте Сергію мабуть видніше.
Я дивилася розмову Притули і Жадана на каналі Радіо НВ. Мені здалося, що Притула занадто ідеаліст для політики взагалі. Його добряче поюзали на виборах мера, а далі, нашо Голосу ідеалісти та ще й ті, що хочуть керувати? Не для Притули квіточку саджали.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15400 : Червень 07, 2021, 11:02:50 »
Я дивилася розмову Притули і Жадана на каналі Радіо НВ. Мені здалося, що Притула занадто ідеаліст для політики взагалі. Його добряче поюзали на виборах мера, а далі, нашо Голосу ідеалісти та ще й ті, що хочуть керувати? Не для Притули квіточку саджали.

Виглядає так що він збирається на президентські висуватися...

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #15401 : Червень 07, 2021, 11:07:15 »
Если судьба Притулы оттягивать голоса, то пусть идет. Как раз от Зеленского оттянет тех, кто повменяемее, но лишьбынепорошенко. Глядишь, у Порошенко появится шанс. От Порошенка тоже оттянет, конечно, но меньше. В крайнем случае тогда затонезеленский.  :girl_dance:


Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15402 : Червень 07, 2021, 11:11:56 »
Глядишь, у Порошенко появится шанс.

После пакета антиалигархических законов? Сильно сомневаюсь...

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15403 : Червень 07, 2021, 11:58:59 »
Глядишь, у Порошенко появится шанс.
Порошенко посадят к выборам.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7462
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15404 : Червень 07, 2021, 11:59:47 »
Так чого Притула вийшов? Стільки тексту написав, а вся конкретика це: "[партія] віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення"

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15405 : Червень 07, 2021, 12:42:08 »
Цитувати (виділене)
Президент Украины Владимир Зеленский заявляет о намерениях вынести законопроект "О предотвращении угроз национальной безопасности, связанных с чрезмерным влиянием лиц, имеющих значительный экономический или политический вес в общественной жизни (олигархов)" на всеукраинский референдум, если он не соберет достаточного количества голосов народных депутатов в Верховной Раде.

"За мою каденцию мы избавимся от всех олигархов, я давал такое слово и я иду к этому. Если я буду чувствовать, что у меня противостояние не только с большим бизнесом,… если я буду видеть влияние этих людей на парламент Украины по поводу неголосования, сбивания, изменения этого законопроекта, оттягивания, то мне нужна будет тогда поддержка. А если у меня не будет поддержки парламента, у меня остается самая главная поддержка – это общество. И именно тогда я вынесу вопрос об олигархах на референдум", - сказал Зеленский на брифинге на полях форума "Украина 30. Экология" в понедельник в Киеве.

https://interfax.com.ua/news/general/748663.html

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15406 : Червень 07, 2021, 12:43:11 »
Цитувати (виділене)
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о реализации в Украине проекта «Зеленая страна» для увеличения количества лесов в Украине.

«Мы начинаем проект «Зеленая страна». Мы поставили перед собой амбициозную, но досягаемую цель – за 10 лет увеличить площадь лесов на 1 млн га. Для этого в ближайшие три года будем стремиться высадить в Украине 1 млрд деревьев», — заявил Зеленский во время выступления на всеукраинском форуме «Украина 30. Экология», передаёт Green Deal.

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #15407 : Червень 07, 2021, 12:58:41 »
«Мы начинаем проект «Зеленая страна».
А если какая сволочь посмеет голосовать не за зеленых шмарклей, то посадим.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #15408 : Червень 07, 2021, 13:38:20 »
Зеленский попросил Байдена о встрече до саммита с Путиным "в любой момент и в любой точке планеты"

Причиной предложения стал отказ США от санкций против оператора "Северного потока – 2" Nord Stream 2 AG. Зеленский сказал, что Белый дом не уведомил Киев об отказе от ограничений, украинский лидер узнал об этом из прессы.
Not all those who wander are lost

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15409 : Червень 07, 2021, 15:53:45 »
Я так понимаю сьезд партии лучшего украинского президента никому не интересен...

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5979
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #15410 : Червень 07, 2021, 15:54:59 »
Я так понимаю сьезд партии лучшего украинского президента никому не интересен...
А ви дивитесь?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15411 : Червень 07, 2021, 15:56:41 »
А ви дивитесь?

Мені також не цікаво...  :grin:

П.М. Думав може хтось розповість що там відбувається для щоб бути в курсі дєла...

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #15412 : Червень 07, 2021, 16:57:14 »
Цитувати (виділене)
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о реализации в Украине проекта «Зеленая страна» для увеличения количества лесов в Украине.

«Мы начинаем проект «Зеленая страна». Мы поставили перед собой амбициозную, но досягаемую цель – за 10 лет увеличить площадь лесов на 1 млн га. Для этого в ближайшие три года будем стремиться высадить в Украине 1 млрд деревьев», — заявил Зеленский во время выступления на всеукраинском форуме «Украина 30. Экология», передаёт Green Deal.
Трындец нашим лесам... "взяв "під особистий контроль" (с)  :facepalm:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15413 : Червень 07, 2021, 17:09:24 »
Трындец нашим лесам... "взяв "під особистий контроль" (с) 

Вот лесам то точно ничего не будет... так как пиздили леса при лучшем президенте Украины даже при Януковиче не пиздили...

Посадят пару лозин и то хлеб...

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #15414 : Червень 07, 2021, 17:12:34 »
Трындец нашим лесам... "взяв "під особистий контроль" (с) 

Вот лесам то точно ничего не будет... так как пиздили леса при лучшем президенте Украины даже при Януковиче не пиздили...


А еще можно притащить картинку про дерево-великан, которое при Порошенко срубили. Ходила такая по интернету, там его обнимают крутые американские лесорубы в джинсовых конбинезонах по моде начала 20 века, которых какого-то лешего в Карпаты занесло в 2018 году  :grin:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15415 : Червень 07, 2021, 17:14:19 »
А еще можно притащить картинку про дерево-великан, которое при Порошенко срубили. Ходила такая по интернету, там его обнимают крутые американские лесорубы в джинсовых конбинезонах по моде начала 20 века, которых какого-то лешего в Карпаты занесло в 2018 году 

Я не знаю что там ходит в ваших интернетах, я там не бываю...  :grin:

А на дачу езжу, да...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15416 : Червень 07, 2021, 17:24:12 »
І ми навіть знаємо прізвища батьків цих дітей.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #15417 : Червень 07, 2021, 17:24:28 »
Цитувати (виділене)
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о реализации в Украине проекта «Зеленая страна» для увеличения количества лесов в Украине.

«Мы начинаем проект «Зеленая страна». Мы поставили перед собой амбициозную, но досягаемую цель – за 10 лет увеличить площадь лесов на 1 млн га. Для этого в ближайшие три года будем стремиться высадить в Украине 1 млрд деревьев», — заявил Зеленский во время выступления на всеукраинском форуме «Украина 30. Экология», передаёт Green Deal.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #15418 : Червень 07, 2021, 17:26:41 »
І ми навіть знаємо прізвища батьків цих дітей.

Угу, хотели для Ахметова ренту поднять, да только пукнули.
А деньги для деток нарисуем.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15419 : Червень 07, 2021, 17:27:15 »
Трындец нашим лесам... "взяв "під особистий контроль" (с) 

Вот лесам то точно ничего не будет... так как пиздили леса при лучшем президенте Украины даже при Януковиче не пиздили...

Посадят пару лозин и то хлеб...
Ти хотів написати "при Авакові", але рука звично кивнула на Порошенка.
ЗИ: Хотів написати "голова", але рука мимоволі здригнулась.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.