Автор Тема: Чепиножки
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Чепиножки
« : Сьогодні в 11:20:48 »
Епіграф теми від митця.
Цитувати (виділене)
Andrij Bondar
18 хв  ·
Ніколи не бачив Chepynoga Vitalii у реальності – якось не виходило. Але я знаю людей, які його бачили.
Сюжети його оповідок – квінтесенція української душі. Його погляд на наших людей просякнутий щемкою любовʼю, і я не знаю, чи є в нас автор, який знав і відчував би душу людей «серцевинної» України краще за Віталія. Думаю, немає. Він один такий.
Так, як він – дотепно, смішно, пронизливо, легко  і дуже лаконічно – не пише про сучасних українських людей ніхто. І якби я будував якісь концепції українізації гумору постквартальної України, то спирався би на його підхід, сповнений любові, терпимості, гуманізму і, звісно ж, традиції. Саме через нього вона промовляє. Для мене Чепинога унікальний тим, що він любить життя і вміє дарувати цю любов іншим. Неймовірне людське обдарування.
У Віталія нині уродини, а десь у ставках і річках його Іркліївщини плавають карасі, ростуть кабачки, випорожнюються шпаки, ходять мудрі коти… Одне слово, протікає наше важке і вузлувате українське життя, яке саме він робить світлішим і веселішим у геть, здавалося б, безпросвітні для нас часи. Він підтримує наш дух. Це високий талант.
З Днем Народження!

Давно хотів створити цю тему, щоб викладати саме дописи Віталія Чепиноги. Для усіх і для себе, щоб час від часу перечитувати.
Хейтерам можна проходити мимо, бо "ваша думка є суб"єктивною, непрофесійною і вельми заангажованою".  :sneaky:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Re: Чепиножки
« Reply #1 : Сьогодні в 11:21:54 »
Цитувати (виділене)
Сьогодні мені 55…
Або 54… Або 56…
На певній стадії віку воно вже не так і важно. Та й рахувати все важче, починаються складні математичні операції. В общим, скількись…
Коли мені було 50, то я не випив ані граму алкоголю. Хоч був на той момент в Італії, де то тебе все аж кричить: «Напийся негайно!».
Але я не напився. Було цікаво подивиться, як воно ото - натверезо? (Спойлер: так собі).
То мені товариш каже: «От, дурний! Не буде чого й згадать!»
Я кажу: слухай, я напився на 49, напився на 48, і напився на 47! Ти думаєш, мені є що згадать? - Та, день народження на 50 років - це єдине, що я можу згадати з усіх днів народжень, починаючи років з дванадцяти!
З іншого боку: а нахрена його згадувать вобще? :))
Я би міг написати тут побажання собі і всім нам, але за такі побажання фб нещадно банить. Та ви й самі знаєте ті побажання, бо вони у нас однакові!
Дякую всім за вітання!
Хай все добре!
Перемоги!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Re: Чепиножки
« Reply #2 : Сьогодні в 11:22:29 »
Цитувати (виділене)
Спогади.
Мені 9 або 11 років. День народження.
Я накликав гостей, чоловік тридцять, нікого про те не оповістивши й не попередивши…
І Ігор, і Наташка, і Юрко, і два Славіки, і Сашко, і Олька, і Свєтка з Славіком ще одним (вони близнюки), і Микола з Ігорем (теж близнюки), а ще - Сергій, Вовка, Олег, Людка…
Батько на роботі, мати приходить з нічного чергування з лікарні…
І застає три десятки голодних і замурзаних ротів, які чекають на урочисте частування…
Плаче мати… Ліпить мати вареники з полуницею… Двісті штук…
Дякую тобі, Ма!
:))

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Re: Чепиножки
« Reply #3 : Сьогодні в 11:23:22 »
Цитувати (виділене)
Нова пошта…
- Ти, диви, вже ж своє все получило, а стало й стоїть, не йде. Жде спеціально, шоб побачить, шо я получатиму! Я хотіла одкрить, перевірить, а тепер не буду показувать…
В селові трохи інші алгоритми комунікацій…
:))

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Re: Чепиножки
« Reply #4 : Сьогодні в 11:23:57 »
Цитувати (виділене)
Шпаки нещадно обкльовують черешню.
Але вони її їдять лише згори, я туди все одно не дістану…
Так що - симбіоз і мирне сосуществованіє видів у природі. Їхнє вгорі, моє - внизу.
Правда, шпаки ще немилосердно серуть, і все то, за невмолимими законами гравітації, летить униз, мені на голову.
Але кажуть: то до грошей!
Чим більше на тебе падає гімна, тим більше грошей. Це - також закон. Правда, не такий невмолимий, як гравітація.
Побачимо, перевіримо…
Принаймні, гівно вже є… Першу частину формули я виконав…
:))

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35769
  • Karma: 23563
  • Стать: Чоловіча
Re: Чепиножки
« Reply #5 : Сьогодні в 12:14:46 »
Цитувати (виділене)
Сільські зарисовки:

Біля колишньої чайної прокопали скважину і поставили автомат для води. Гривня за літр. Якийсь бренд, щось типу «Чисте джерело».

Такі нині криниці…

До автомату підходить жінка з двома пластиковими пляшками. З телефона, через додаток платить. Набирає води. Сідає в «тойоту», їде додому.

«Везе Галя воду»…

Все воно вже трохи не так, як колись. Але - якось інше. І то добре!

Прийшов у садочок, зозуля кувала. Ой, ти ж мене, Галю, та й не шанувала…

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.