Автор Тема: Українська політика
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #10080 : Жовтень 27, 2020, 15:04:47 »
Правда крутая фотография. Из-за игры с ростом получился ангел с крыльями. Доктор, откуда у меня такие картинки?  :pardon:


Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10081 : Жовтень 27, 2020, 15:07:42 »
Бусікі  :obm:
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Українська політика
« Reply #10082 : Жовтень 27, 2020, 15:23:41 »
На сайте цвк когда будут результаты?  Или я не туда смотрю?  Раньше можно было в прогрессе цифры смотреть.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #10083 : Жовтень 27, 2020, 15:27:47 »
паркостроитель, якшавшийся с теми же самыми застройщиками, еле набрал 50 процентов. Ну яркая победа, че уж там.
Вот это да - были же времена, когда с 99,75% побеждали! :super:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10084 : Жовтень 27, 2020, 15:27:48 »
На сайте цвк когда будут результаты?  Или я не туда смотрю?  Раньше можно было в прогрессе цифры смотреть.

Цитувати (виділене)
У Центральній виборчій комісії пояснили, що наразі у них немає даних щодо результатів місцевих виборів в Україні, які відбулися 25 жовтня. Щойно ці дані надійдуть до ЦВК від територіальних виборчих комісій (ТВК), вони будуть оприлюднені на сайті та сторінці Центрвиборчкому в соцмережі Facebook.

"Вчора відбулись місцеві вибори. Їх організовують відповідні територіальні виборчі комісії. Саме ТВК встановлюють підсумки та результати голосування. Тільки потім остаточні результати передають до ЦВК", - сказано в поясненні Центрвиборчкому на сторінці у Facebook у понеділок.

Щойно ЦВК отримає результати, встановлені ТВК, - ці дані одразу з'являться на офіційному сайті та сторінці у Facebook комісії.

При цьому в Центрвиборчкомі нагадали, що президентські чи парламентські вибори організовує та проводить безпосереднього ЦВК. "Тоді ми стежимо за перебігом і отримуємо всю актуальну інформацію в обов’язковому порядку через систему ІАС "Вибори", - додали в комісії.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #10085 : Жовтень 27, 2020, 15:29:24 »
Правда крутая фотография.

Правда.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Українська політика
« Reply #10086 : Жовтень 27, 2020, 16:02:28 »
Цитувати (виділене)
При цьому в Центрвиборчкомі нагадали, що президентські чи парламентські вибори організовує та проводить безпосереднього ЦВК. "Тоді ми стежимо за перебігом і отримуємо всю актуальну інформацію в обов’язковому порядку через систему ІАС "Вибори", - додали в комісії.
  Жаль.  А то сиди и думай, сколько обработано и будет у него 50 плюс или 49.9.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #10087 : Жовтень 27, 2020, 16:10:01 »
Да уж, мнооооогииииие политики могут только мечтать набрать после первого срока столько же, сколько и до него.  :sarcastic:
Пытаюсь вспомнить хоть кого-то и не могу. А! Дорогой Леонид Ильич, точно!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6876
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #10088 : Жовтень 27, 2020, 16:37:01 »
Бусікі
Вот да, в отличии от многих, Марина классно одевается. И выглядит. ::)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #10089 : Жовтень 27, 2020, 17:06:46 »
 :crazy:



Станом на 23 жовтня з фонду боротьби з COVID-19 витратили 34,1 мільярди. Усього у фонді передбачено 66 мільярдів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Найменше з Фонду використано коштів, передбачених на сферу охорони здоров’я - лише 35% з виділених 16,3 мільярдів.

З них на закупівлю апаратів ШВЛ використали 21% коштів, таку ж частку витратили на засоби індивідуального захисту лікарів та забезпечення лабораторій МОЗ. 45% передбачених коштів використали на доплати медпрацівникам.

Натомість на забезпечення правопорядку залишилося лише 9% з передбачених 2,7 мільярдів. У сфери соціального захисту залишилось 11% з 10,4 мільярдів.

Близько половини Фонду пішло на Велике будівництво - з них використано вже 47%.

На відновлення видатків, що скоротили при створенні Фонду, використано 165 мільйонів - це 31% передбачених фінансів.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що влада перерозподілила 35 мільярдів гривень з Covid-фонду на "Велике будівництво" аби підтримати людей і зменшити тиск на економіку.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10090 : Жовтень 27, 2020, 18:13:47 »
Какой интересный поворот...


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10091 : Жовтень 27, 2020, 18:18:56 »
Цитувати (виділене)
Сергій Притула
12 хв  ·
Все, що не вбиває, робить сильнішим!
Моя перша мерська кампанія закінчилась. Не з тим результатом на який я очікував, але й не трагедією вселенського масштабу!
Насамперед, я хочу подякувати кожному, хто віддав свій голос на дільницях за мене особисто і за нашу команду до Київради!
Я відчував вашу підтримку на тлі доволі агресивної та брудної піар-кампанії, яку розгорнули проти мене політичні опоненти. Ви мотивували не опускати рук і торувати свій шлях! І ми, попри все, отримали свою фракцію у Київраді. Ми завели туди людей, які стануть Вашими голосами у боротьбі зі свавіллям корупціонерів та забудовників! І я буду і далі розраховувати на Ваше плече у допомозі нашим депутатам. Бо, тільки у тісній взаємодії громади та депутатського активу, така боротьба дасть свої плоди!
Окрема подяка колегам з волонтерського руху за публічну підтримку. Ваші слова про те, що вперше на виборах Вам не довелось обирати «менше зло», були для мене вкрай важливими та мотивуючими!
Я також хочу подякувати тим, хто не проголосував за мене. Це означає, що у мене попереду ще дуже багато роботи, щоб достукатись до Ваших сердець!
За відсутності таких каналів комунікації, які були доступні для тих політсил за якими стоять впливові фінансово-промислові групи, у мне залишалось, фактично, 2 ресурси: соцмережі та особисте спілкування. Я радий був пройти цю кампанію "на ногах" по всьому Києву та зустрічатись з Вами у кожному районі. Це дозволило краще Вас почути і заглибитись у Ваші проблеми.
Далі наш депутатський корпус працюватиме над їх вирішенням. І я не збираюсь відпускати їх роботу у вільне плавання.
Так само я радий, що в моїй особі представники кількох демократичних партій побачили людину, в команді якої їм було комфортно йти на місцеві вибори, візуалізуючи, таким чином, об’єднавчі процеси проукраїнських сил на місцевому рівні. Будемо продовжувати цю співпрацю та масштабувати її на більші рівні!
Вкрай сумно констатувати той факт, що на сьомому році війни, в столиці воюючої країни, є можливим такий високий результат представника відверто проросійської політсили. Це холодний душ для нашого суспільства. І причина замислитись над подальшими кроками, щодо спільної боротьби за викорінення таких колаборантів з політичної карти України!
Щодо явки, то тут теж роботи непочатий край. Звичайно, фактор пандемії вплинув на явку. Але куди більше на відвідуваність дільниць вплинули тотальна зневіра людьми у тому, що вони можуть своїм голосом на щось впливати, та незнання того, які повноваження, завдяки децентралізації, перейшли від центральної влади на місця. Просвітницька робота по цих питаннях – це вкрай важливо! Особливо серед молоді, яка вкотре програла ці вибори дисциплінованим виборцям пенсійного віку.
Віталія Володимировича вітаю з перемогою і зичу швидкої перемоги над коронавірусом! Сподіваюсь, що пан Кличко почув і побачив під час цієї кампанії, що киянам не подобається у місті. І буде працювати над вирішенням цих проблем більш успішно, ніж під час попередньої каденції.
На завершення хочу ще раз щиро подякувати усім виборцям «Голосу». Хочу подякувати усім волонтерам, які допомагали з агітацією, усім кандидатам, які відпрацювали цю кампанію не віртуально, а «в полях»! Усім нашим спостерігачам та членам ТВК/ДВК за безсонні ночі! Дякую штабу за титанічну працю!
Насправді, все тільки починається!
З повагою, заступник голови партії, член Політради «Голосу» Сергій Притула.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика
« Reply #10093 : Жовтень 27, 2020, 22:16:01 »
Киеврада поименно
Cпойлер



палимо танки з ночі до ранку

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10094 : Жовтень 27, 2020, 22:25:49 »
Оперативнинько...

Цитувати (виділене)
Підкреслюємо, що немає жодного шансу зупинити рух держави до максимальної прозорості та доброчесності в політиці. На жаль, в Україні все ще є «бізнесмени від політики», які не можуть стерпіти, що спосіб їхнього життя, майно та доходи мають бути під контролем, а отже – чесними. Але, незважаючи на протидію, відповідні інструменти в законодавстві України будуть збережені або, в крайньому разі, поновлені. Жодного відступу в антикорупційній роботі не допускаємо навіть гіпотетично.

Очікуємо публікації повного тексту рішення Конституційного Суду в цій справі. Усвідомлюємо, що рішення Конституційного Суду остаточні та не підлягають оскарженню. Але остаточним і таким, що не підлягає оскарженню, є також і прагнення України до повноцінного приєднання до європейських та євроатлантичних структур. Невід’ємною частиною цього прагнення є обов’язок подолати корупцію в Україні, зробивши національну політику чистою. Президент обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу та максимально ефективну роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. Українські посадовці та депутати продовжать декларувати своє майно та доходи, а антикорупційні органи матимуть необхідні повноваження для їхньої перевірки та притягнення порушників до відповідальності. Закон в Україні – один для всіх. Навіть для тих політичних сил і діячів, яким кортить підірвати систему електронного декларування.

https://www.president.gov.ua/news/shodo-rishennya-konstitucijnogo-sudu-za-podannyam-grupi-naro-64865

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4106
  • Karma: 1779
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #10095 : Жовтень 27, 2020, 23:05:01 »
А "За Майбах" пролетел-то. Хотя ему весьма неплохие рейтинги рисовали.
У нас по городу там двигались всякие мутные персонажи, которые удавятся за сто гривень долга (по решению суда, заметьте!).
И смешные белопальтовые персонажи, который весь год топили за СН, а потом типа "прозрели" и "поняли", что СН мерзавцы, а вот Замайбах -  достойная сила!

Хорошо, что не набрали много.

Да ладно. Мне рассказывали со всех сторон как опасны пальчевские и верещуки. И если не придти и не отдать свой голос, то все, все пропало. Ну вот пришли те же, что и пять лет назад. Это как расценивать надо - что кличко оправдал доверие прошлых избирателей, или как то, что он за все это время не набрал новых голосов?
Я вам по секрету скажу, что Пальчевский шел не только на мэра Киева, а и в советы на местах. Вот и посмотрим, кто больше провел депутатов - Пальчевский или тот же Шарий, который не первый год тужится.
Бабла было ввалено немерянно. Билборды висели по Запорожью еще с лета, если не ошибаюсь.

Гордон, кстати, хорошо отработал по Пальчевскому неделю назад, рассказывая, что он российский агент.
Как-то прошло мимо широких масс.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4106
  • Karma: 1779
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #10096 : Жовтень 27, 2020, 23:07:49 »
https://www.pravda.com.ua/news/2020/10/27/7271451/
Прикольно. Думаю, может пора идти в чиновники? Там все лучше и лучше  :kos:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10097 : Жовтень 27, 2020, 23:22:11 »
Теперь скотыняка окончательно лишится довольствия от Рината?
Будет петь на свадьбах.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10098 : Жовтень 27, 2020, 23:59:48 »
Опять теребят дело по Роттердам+.
ВАКС, Шабунин, множественные оргазмы. Без регистрации и СМС.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10099 : Жовтень 28, 2020, 06:17:53 »
Cлабак...

Цитувати (виділене)
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко проиграл промежуточные выборы в Верховную Раду в округе № 208.

Согласно данным ЦИК Украины после подсчета 99,49% голосов, за Олега Ляшко проголосовали 19 772 (31,80%).

В то же время кандидат от партии Слуга народа Анатолий Гунько получил 21 185 голосов (34,08%).

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #10100 : Жовтень 28, 2020, 08:44:48 »
Оперативнинько...
Ти ж розумієш, що це значить що Зезедент повністю у ширці з ОПЗЖ?
PS: Цікаво на яке дно можна зануритись у підтримці младоригів ?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10101 : Жовтень 28, 2020, 09:29:56 »
Оперативнинько...
Ти ж розумієш, що це значить що Зезедент повністю у ширці з ОПЗЖ?
PS: Цікаво на яке дно можна зануритись у підтримці младоригів ?

Я розумію шо ти пишеш хуйню... Зеленський найбільш постраждае від цього рішення...

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10102 : Жовтень 28, 2020, 09:38:39 »
Фенита...

Цитувати (виділене)
На промежуточных выборах в Верховную Раду в округе № 208 одержал победу кандидат от Слуги народа Анатолий Гунько.

Об этом свидетельствуют данные Центральной избирательной комиссии после обработки 100% протоколов.

Согласно данным ЦИК, Гунько набрал 34,10% голосов. За его основного соперника лидера Радикальной партии Олега Ляшко отдали голоса 31,78% избирателей.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #10103 : Жовтень 28, 2020, 09:56:29 »
Зеленський найбільш постраждае від цього рішення...
Вважаєш, що йому відмовлять у дозі коксу ?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10104 : Жовтень 28, 2020, 10:04:34 »
Зеленський найбільш постраждае від цього рішення...
Вважаєш, що йому відмовлять у дозі коксу ?

Вважаю що у когось уже вже однобітова пам'ять...

Цитувати (виділене)
Представление же о неконституционности статьи направили еще в декабре 2017 года 59 депутатов из разных фракций (часть из которых сами были фигурантами производств именно по ней).

https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-47377917

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10105 : Жовтень 28, 2020, 10:52:55 »
Киеврада поименно
А тут ще проклята невідомість. Де б подивитися кого ми наобирали?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10106 : Жовтень 28, 2020, 11:50:26 »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10107 : Жовтень 28, 2020, 12:01:41 »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10108 : Жовтень 28, 2020, 12:45:15 »
Цитувати (виділене)
Кабмін скасував обмеження зарплат керівників і членів наглядових рад держпідприємств
Починаючи з жовтня посадовці будуть отримувати повну зарплату.
Кінець епохі бідності

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10109 : Жовтень 28, 2020, 12:58:33 »
Хоч якась користь від п'яти питань від сцикуна.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.