Автор Тема: НІНАЧАСІ!
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #90 : Грудень 01, 2022, 14:25:46 »
Якщо є термін "інкогніто", то повинен бути і термін "оуткогніто".
Замислився.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #91 : Грудень 01, 2022, 15:01:09 »

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6483
  • Karma: 4398
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #92 : Грудень 02, 2022, 01:02:12 »
А ти інкогніто гуглив?
В инкогнито у меня пиквик - вторая ссылка сверху, а не первая.
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #93 : Грудень 10, 2022, 00:10:49 »
Алексей Кущ
1 д.  ·
Думаю, после войны, нас ждет очень серьезная дискуссия на тему роли государства и формата дальнейшего общественного развития.
Нужно все-таки выбрать одну из двух базовых моделей:
Либо сильное государство, которое через налоговых механизм обеспечивает населению широкий пакет услуг.
Либо максимальное сокращение роли государства, когда население обеспечивает тот самый пакет услуг самостоятельно, финансируя лишь функции обороны, например через простейший и минимальный налог на транзакции, о котором давно говорит Павел Себастьянович.
У нас же сейчас сформировался некий третий, гибридный вариант.
Высокое налоговое давление, особенно на труд, значительная роль государства в перераспределении национального дохода через бюджет и при этом, заявление тех же киевских властей, мол подумайте этой зимой о себе сами.
На самом деле, это ужасная модель.
Государство забирает у тебя твои деньги в виде налогов, но самоустраняется при решении социальных проблем.
Да, переселенцы на Диком Западе США в 19 веке самостоятельно решали как им выжить зимой.
Но никто не додумывался снимать с них 41,5% с их трудовых доходов...
Точно также, в СССР, где роль государства была максимизирована, никто не говорил жителям Припяти и Чернобыля в 1986 году, мол "подумайте сами, куда вам лучше уехать, может друзья какие есть".
Всех организованно вывезли, всем дали квартиры или дома в "чернобыльских поселках".
Заявления киевской власти, когда Кличко сравнивает Киев с голливудскими фильмами про "Апокалипсис" и предлагает в стиле "сама, сама, сама", я считаю недопустимыми.
У города с таким бюджетом как Киев, должен быть план эвакуации стариков, детей, женщин, инвалидов.
Должны быть схемы работы автономной инфраструктуры.
Целое лето было и миллиарды гривен в распоряжении.
Если не могут - отдайте бюджет киевлянам и снимайтесь в голливудских фильмах.
Нужно выбирать. Эта гибридность уже недопустима.
Злобная заинька

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #94 : Грудень 10, 2022, 09:46:57 »
Всех организованно вывезли, всем дали квартиры или дома в "чернобыльских поселках".
Сколько той Припяти...
А вот когда тогда стал вопрос об эвакуации Киева, все зависло.
Детей вывозили кто как и куда может.

Из цикла "а попиздеть".
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8289
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #95 : Грудень 10, 2022, 18:27:17 »
Из цикла "а попиздеть".
:plusone:
И где вас таких словоблудных откапывают?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #96 : Грудень 10, 2022, 18:40:00 »
По моему вопрос эвакуации Киева не рассматривался вообще. Стоял вопрос проведения первомайской демонстрации.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #97 : Грудень 10, 2022, 20:15:55 »
Рассматривался, но после демонстрации.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #98 : Грудень 10, 2022, 22:05:09 »
Алексей Кущ
Думаю, после войны, нас ждет очень серьезная дискуссия ...
хай не хвилюється, ниякіх дискусий вже не буде:

з 2.32
його думка щодо дуп мені на подобається взагалі, але все поза дупами - це жах, якщо дивитися в купі... це майже усі кроки, з якими орбан здобув абсолютну владу..
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #99 : Грудень 11, 2022, 14:04:57 »
Нажаль Дроздов себе погано зарекомендував. Ще при Пороху. В моїх очах, звісно.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #100 : Грудень 11, 2022, 15:45:12 »
И где вас таких словоблудных откапывают?
С началом войны мой запас обсценной лексики значительно расширился.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #101 : Грудень 12, 2022, 09:43:55 »
Нажаль Дроздов себе погано зарекомендував. Ще при Пороху. В моїх очах, звісно.
Я його побачила вперше в розмові с Гончаренком, для мене то була добра рекомендація, пізніше зрозуміла, що зі багатьма його думками не погоджуюся, але - він за Україну. Україну європейську, не шароварну балалайню.
Так, мені б сподобалось би якщо усі ти хто хейтели Порошенка свого часу, - та зараз волосся рвуть від Зеленського, - нарешті вийшли б та вибачились би за брехню, чи найменш, признали б досягнення ПП.
Але ж то був би занадто ідеальний світ :)
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8289
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #102 : Грудень 12, 2022, 13:16:35 »
С началом войны мой запас обсценной лексики значительно расширился.
Cпойлер
Объясняюсь: за таковую лексику я тебе большой плюс поставила (сама такая), а вот словоблудие у меня для А.Куща было.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #103 : Грудень 12, 2022, 18:23:13 »
Так, мені б сподобалось би якщо усі ти хто хейтели Порошенка свого часу, - та зараз волосся рвуть від Зеленського, - нарешті вийшли б та вибачились би за брехню, чи найменш, признали б досягнення ПП.
Але ж то був би занадто ідеальний світ
Ні, Порошенка зараз хейтять ще більше.  :( :mad: Це прям "гарний тон" мимокроком в нього плюнути. В тіктоці на мене вистрибнув шматок інтерв'ю з Масі Найемом, я так охуїла від першого речення, що далі навіть не ризикнула дивитись.
Цитувати (виділене)
- Хто зараз найбільший ворог всередині України?
- Це безумовно Порошенко!

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #104 : Грудень 12, 2022, 19:27:49 »
У меня этот феномен не находит понимания. Толи завышеные ожидания, толи мечтали слиться в экстазе с россией, толи заполнение золотовалютного резерва оскорбляло эстетическое чувство, толи своя церковь мешала или обновленная армия. Не одни ж продажные блогеры и политики плюются, есть и обычные люди.
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #105 : Грудень 12, 2022, 19:46:42 »
Ну, с наемами как раз понятно. Ожидали получить финансирование, получили дулю. Как и "бородата вульва", кстати.
Не умеет Порох заводить друзей, не читал Карнеги.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #106 : Грудень 12, 2022, 21:57:10 »
І вже і не навчиться - по собі оцінюю.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #107 : Грудень 18, 2022, 17:04:31 »
Ярослав Лісевич
6h  ·
Олег Симороз
Минуло три дні, але мені досі складно повірити, що голова правлячої партії "слуг" увірвалася до мене у військовий госпіталь, щоб з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося!
Одразу спростую можливе "алібі" пані Олени Шуляк, що начебто - це не було з'ясовування стосунків, а вона просто раптом вирішила мене провідати. Мою маму найбільше здивувало навіть не те, що голова правлячої партії не поцікавилася тим, чи може потрібна якась допомога (ми б у таких людей допомогу й так би не брали), а що вона навіть не запитала про моє самопочуття й чи взагалі я маю змогу з нею розмовляти в той момент, коли вона прийшла. Прийшла без жодного дозволу чи навіть попередження мене чи моїх близьких.
"На злодії шапка горить", так виглядає цей випадок, коли лобістка будівельної мафії прибігає у військовий госпіталь з’ясовувати стосунки, після того, як мій допис про її антинародний законопроект і домовленості з ОПЗЖ широко розійшовся в соціальних мережах [ Invalid Facebook URL ]posts/1923486694684456
Їхавши сюди, вона напевно сподівалася, що оскільки я тяжко поранений, то голова у мене "не варить", а тому можна буде спокійно вішати мені локшину на вуха, а потім розповідати громадськості, що "все нормально, я йому все пояснила, й він все зрозумів".
Як юрист і людина, яка до 24.02, разом зі своїми побратимами з Народовладдя, віддавала дуже багато часу й сил на боротьбу з кличківською будівельною мафією в Києві, я звернув її увагу на кілька показових моментів: як цей злочинний законопроект знівелює мою боротьбу за збереження берегів Дніпра, як вона проштовхнула його на комітеті й у сесійні залі голосами ОПЗЖ і як вона проігнорувала зауваження НАЗК https://facebook.com/story.php?story_fbid=3437274996541189&id=100007761677947
У відповідь вона почала просто банально брехати мені в очі й намагатися зробити з мене дурня. Більше того, вона навіть набралася нахабності натякнути, що я у когось взяв гроші за свій резонансний допис про неї!
Голова правлячої партії "слуг" напевно думає, що поки в країні йде війна й увага суспільства зосереджена саме на війні, то за зачиненими дверима парламенту, можна спокійно, безкарно й кулуарно, разом із зрадниками з ОПЗЖ протягувати антинародні закони для своєї особистої вигоди.
Але я пообіцяв цій слузі будівельної мафії, що рано чи пізно в Україні нарешті - вперше за часи незалежності - з'явится нормальна влада, й тоді вона постане перед справедливим судом. А у в’язниці в неї буде змога ходити на прогулянки зі своїми "конструктивними колегами" з ОПЗЖ, з якими вона зараз і протягує жахливі антинародні закони.
❗️Петиція, яка закликає Президента ветувати цей злобудовний закон набрала вже понад 42 тисячі підписів при необхідних 25. Президент вже змушений на неї відповідати. Тому дякую всім, хто підписався! Але закликаю інших продовжувати її підписувати, щоб надати цьому ще більше розголосу. Таким чином ми показуємо, що українці не хочуть жити в бетонних джунглях, і не хочуть, щоб в гонитві за власною наживою злобудовники нищили нашу історію! https://petition.president.gov.ua/petition/173046
І я особисто звертаюся до Президента України й закликаю Володимира Зеленського накласти вето на цей антинародний закон 5655. Зрозумійте, будь ласка, що Ви вже маєте дати обов'язкову відповідь на петицію, й ця відповідь офіційно зафіксує Вашу ОСОБИСТУ позицію й чітко покаже на чиєму Ви боці. Щиро сподіваюся, що Ви будете на стороні українського народу, а не купки олігархічних злобудовних ділків!
Слава Україні!
#stop5655

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #108 : Грудень 18, 2022, 18:00:20 »
...боротьбу з кличківською будівельною мафією в Києві...
...антинародний закон 5655...

Цитувати (виділене)
Міський голова Києва Віталій Кличко закликав народних депутатів доопрацювати законопроєкт №5655 про зміну системи містобудування.
Про це він написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

https://t.me/vitaliy_klitschko/1666

На думку Кличка, цей законопроєкт «повністю нівелює контроль міст за будівництвом і створює умови для монопольного централізованого допуску будівельників на ринок».
:pardon:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #109 : Грудень 18, 2022, 18:44:10 »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #110 : Грудень 24, 2022, 21:01:48 »
Цитувати (виділене)
Roman Kuznietsov 

Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.
Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточках України:
- На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ, лише прикордонники;
- Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону
- Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;
- За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто "не встигає" це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;
- Наприкінці 2021 року будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;
- Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;
- Татьяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують - рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов'язані це робити, зникли;
- Окружний адміністративний суд Києва, що належить судді Вовку, приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну;
- Сама перша колона орків складається не з ударних частин, а з СОБР, з битами та щитами. СОБР йде не воювати, а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.
Цей список можна продовжувати ще довго. Тут і раптове зникнення брехливого президента Єрмака на тиждень, і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого.
У мене сильне відчуття, що орки виконали свою частину домовленості - типу ми просто тихо зайдемо, нікого поки не чіпаючи. А "шановні партнери" здають оркам без бою Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв.
Дуже схоже на договірняк. І я повністю вірю, що наш малий герой Зе ні до чого, його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, і міжнародними відносинами, і поліцією з Нацгвардією, і навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повно шанувальників тухлої моркви.
Все, що я перелічив вище, не може бути пояснено простим запамороченням та ухиленням від виконання службових обов'язків людьми на високих посадах. Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред'явили звинувачення. А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують мою гіпотезу - Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.
Що стало на шляху? Виручило те, що ВСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов'язки згідно Конституції - знищувати окупантів. І всі домовленості впали. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті і геноциду почала крутитися...
Інвестиції з Оману ніхто не бачив?

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7050
  • Karma: 12870
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #111 : Грудень 25, 2022, 08:28:59 »
Ірина Ніка
 
" Українці готові жити два або й три роки без світла" - сказала перша леді і поїхала у Париж.
"На море і пива хочеться", сказав перший від рояля і поїхав на свята в США.
"Незламність"- віщала влада, хвацько виписуючи собі мільйонні премії, пересідаючи на крaдені в ЗСУ машини і відправляючи своїх жити в Європу.
" Три тижні і настане весна" - обіцяв експерт Люся.
" Дороги, нам потрібні тільки дороги " казали депутати, голосуючи за бюджет та приймаючи антиконституційні диктаторські закони.
" В усьому винні порохоботи" - мляво відпрацьовували пайку побиті міллю блогери і журналісти.
Мосійчук в кутку взасос цілувала Поворознюка, викликаючи ревність в Гордона.
Військові гуртом замовили тортик з цифрою 100000.
Українці жили. Попри усіх і усе.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #112 : Грудень 25, 2022, 09:50:46 »
І я повністю вірю, що наш малий герой Зе ні до чого, його просто грали в темряві.
Аби мав мізки і не був заплямований, давно б позбувся тієї зграї. Але ж чіпляється за Єрмака, як дитинча за мамку, бо пика у пір"ї і зразу ж спливуть цікаві для громадськості подробиці.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #113 : Грудень 25, 2022, 11:12:03 »
бо пика у пір"ї і зразу ж спливуть цікаві для громадськості подробиці.
після
Цитувати (виділене)
Roman Kuznietsov 

Cпойлер
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.
Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточках України:
- На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ, лише прикордонники;
- Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону
- Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;
- За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто "не встигає" це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;
- Наприкінці 2021 року будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;
- Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;
- Татьяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують - рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов'язані це робити, зникли;
- Окружний адміністративний суд Києва, що належить судді Вовку, приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну;
- Сама перша колона орків складається не з ударних частин, а з СОБР, з битами та щитами. СОБР йде не воювати, а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.
Цей список можна продовжувати ще довго. Тут і раптове зникнення брехливого президента Єрмака на тиждень, і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого.
У мене сильне відчуття, що орки виконали свою частину домовленості - типу ми просто тихо зайдемо, нікого поки не чіпаючи. А "шановні партнери" здають оркам без бою Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв.
Дуже схоже на договірняк. І я повністю вірю, що наш малий герой Зе ні до чого, його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, і міжнародними відносинами, і поліцією з Нацгвардією, і навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повно шанувальників тухлої моркви.
Все, що я перелічив вище, не може бути пояснено простим запамороченням та ухиленням від виконання службових обов'язків людьми на високих посадах. Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред'явили звинувачення. А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують мою гіпотезу - Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.
Що стало на шляху? Виручило те, що ВСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов'язки згідно Конституції - знищувати окупантів. І всі домовленості впали. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті і геноциду почала крутитися...
Інвестиції з Оману ніхто не бачив? [/spoiler]

я навіть не можу уявити що це може бути таке страшне

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #114 : Грудень 25, 2022, 20:00:50 »
Цитувати (виділене)
Порошенко для зеленського,як Бандера для путіна

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7050
  • Karma: 12870
  • Стать: Жіноча
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #115 : Грудень 26, 2022, 16:22:38 »
Цитувати (виділене)
Матвей Перция.
     "Поговорив сьогодні з давнім приятелем і до мене нарешті дійшло, з яким явищем ми, як, до речі, і рассійські шанувальники путіна, зіткнулися".
 Явище це не нове, винайшов його не геббельс, але з нього почалася активна, тотальна брехня у всіх ЗМІ, розрахована на те, що середньостатична людина, навіть маючи можливість отримувати інформацію з різних джерел, звіряти її та добиватися правди, ніколи цього не зробить.  оскільки її задовольняє те, що їй заливають у мізки радіо, газети чи сьогодні телебачення.  Він читає лише те, що відповідає його базовим знанням, отриманим із джерел, у правдивості яких він навіть не намагається сумніватися.
 Безумовна істина, що президент править країною через призначення на відповідальні посади професіоналів, для них не є безумовною.  Тому величезна кількість зрадників, кротів та колаборантів в оточенні та призначеннях Зеленського для них не є показником.  Ну і що, що призначенці Зе здали Херсон, Мелітополь, Бердянськ – це не сам Сонцелікій.  Ну і що, що генерали Наумов та Гогілашвілі, начальник СБУ Баканів, який призначав на Херсонську обл.  ворогів, ставленики Портнова і мінімум 120 членів, вибачте за вираз, партії «Слуга народу» виявилися зрадниками - адже це не сам Вєлікій.
 У цьому світі немає, наприклад, Залужного, якого, як вони вважають, призначили вже після вторгнення.  Вони навіть не дають собі замислитися, чому путін був упевнений, що за тиждень завоює Україну і хто йому завадив це зробити – вони впевнені, що це Зеленський «невтік» і організував оборону та «битву на Банковій».  А що Єрмака та Баканова дві доби у лютому не могли знайти – цього вони просто не знають, по тєлєку не сказали.
 На факти зради командою Зе вони не звертають уваги: ​​вони не мали тотальної брехні перед мільйонною аудиторією Єрмака, а потім і Зелі, що операції з «вагнерівцями» взагалі не було, а потім визнання Зеленського, що він дзвонив сам Луці і здав унікальну розвідоперацію.  Для них немає Христо Грозєва з розслідуваннями щодо «вагнерівців» і Цемаха – по телеку цього не говорять.
 Зате вони мають величезну ненависть до Порошенка – їм же сказали, що це Порох довів Україну до здачі Криму та Донбасу.  Не ті, хто продав усе озброєння, хто довів армію до злиднів, до двох дійових батальйонів у 2014 р., а Порошенка.
Чому?  А по качану.  Гонтарева довела банки та валюту до 27 грн/д., Супрун довела медицину… «Горіла хата, палала» йде в них на ура і взагалі Квартал – вершина гумору.  А про голова  НБУ Шевченка, який украв 200 млн, вони не знають.  Натомість знають, що Порох чи то привіз, чи то вивіз картини.  Про ППО довкола Києва – це він піариться.  Бубочка на трусах, кухлях, шкарпетках, кальсонах і т.д.  – не піариться, а ось Порох із бронемобілями, буржуйками, медикаментами тощо – піариться.
 Вони не знають, що «Нептунів» залишалося 4 (чотири) штуки, зроблених при Пороху, – вони впевнені, що це Боневтик чи не сам стріляв по крейсеру «Москва».  Вони не знають, що операція на Донбасі вдалася лише тому, що президент і його оточення про неї не знали до останнього моменту.
 Вони нічого не знають і, головне, не хочуть знати – їм телевізор розповість, якщо раптом що трапиться.  Але ж нічого не сталося.  Просто війна – з ким не буває.  А президент невтік.  Славимо його!
 Та й голі факти, які за бажання кожен може знайти в інтернеті.  Щоправда, для цього треба вимкнути телевізор та почати шукати не «Свідків білого братства Зеленського», а факти:
За останні 2,5 роки:
 СКОРОЧЕНО 40 тисяч військових посад (армія, медслужба, аеромобільні війська, розвідка, тощо)
ЗБІЛЬШЕНО кількість рассійських і рассійськомовних серіалів.
ДОВЕДЕНІ до БАНКРОТСТВА Мистецький арсенал і Довженко Кіно.
ПАДІННЯ ЕКОНОМІКИ – це не секрет, а оцінка світу.
ЗРИВ операцій по вагнерівцям і ПЕРЕДАЧА агресору ЄДИНОГО свідка по збитому Боїнгу – Цемаха.
Сотні КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ по бойовим генералам, бійцям ЗСУ та політикам, які мали суттєвий вплив на міжнародних партнерів.
Восени 2019 р. діючий Верховний Головнокомандувач ПРОІГНОРУВАВ історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми ВІДВОДИЛИ повним ходом ВІЙСЬКА.
За ТИЖДЕНЬ до початку війни остання бригада ЗАКІНЧИЛА РОЗМІНУВАННЯ зі сторони Криму
Прибрані всі протитанкові загородження.  Через це за кілька годин взяли Херсон
 і Херсонську область і Маріуполь заблокували.
 Заарештовано 15 тис.  бронежилетів, половина з яких через це стали непридатними
 Завод Іскра (радіолокаційне об'єднання, РЕБ) став.
 Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1-денну робочу тиждень.  (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)
 Замовлень на КБ «Лучь» (протитанкові комплекси) немає.
 Скасовано програму фінансування наших "Громів" (дальність 500 км), "Сапсанів" (дальність 50-480 км, "Нептунів" (крилата ракета, дальність 280 км), "Вільха-М" (ракетний комплекс, дальність до 130 км)
 Ігнорування 28 –ми повідомлень США про вторгнення.
 ГРОШІ на велике БУДІВНИЦТВО, а НЕ на велику ОБОРОНУ!!
 Вже підраховано, що можна було встановити ППО у всіх обласних центрах України, і не тільки.
 Всі ці факти є у відкритому доступі, але адепти Зеленої навали не повірять, поки не скажуть по телеку.  І навіть тоді, навіть якщо буде суд, який збере всі факти воєдино і доведе факт зради, я вас запевняю, знайдуться сотні тисяч, які будуть кричати: Як добре ми жили при путіні!  Вибачте, при Зеленському!
 Так що чекаємо.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #116 : Грудень 27, 2022, 14:20:59 »
Цитувати (виділене)
Чинний керівник Офісу президента Андрій Єрмак залучений у всі можливі питання внутрішньої та зовнішньої політики України.
Джерело: стаття "Української правди" Підсумки воєнного року: український спротив, переродження Зеленського, знищення олігархів

Деталі: Вплив голови ОПУ Андрія Єрмака неможливо порівняти з жодним його попередником, йдеться в матеріалі. Ні Дмитро Табачник за часів Кучми, ні Віктор Балога за часів Ющенка, ні Сергій Льовочкін за часів Януковича – і близько не могли впливати на той масштаб проблем, якими нині займається Єрмак.

Чинний голова ОПУ залучений у всі можливі питання внутрішньої та зовнішньої політики, курує надскладні процеси типу отримання безпекових гарантій Україною.

Єрмак займається міжнародними переговорами, санкціями, обміном полонених, регулярними контактами з радником Байдена Джеком Салліваном, внутрішньою політикою, розстановкою кадрів на найвищі посади та навіть протягує на посаду посла колишню сексологиню без дипломатичного досвіду.

"Ви думаєте, Кулеба – міністр закордонних справ? Телефон Єрмака – от Міністерство закордонних справ", – зухвало іронізують співрозмовники УП на Банковій.

В Україні не залишилося жодного органу влади, на який би не зміг впливати Єрмак, наголошується в статті.

При цьому в українському законодавстві немає жодного документа, який би давав право голові ОПУ впливати на чиновників за межами Офісу.

На своїй посаді Єрмак зумів так вибудувати позиціонування і близькість із президентом, що політичний клас сприймає їх як одне ціле. Те, що голова ОП залишився поруч із президентом у час війни, ще більше їх зблизило.

Водночас пов'язаність із Зеленським не передає голові ОПУ великих симпатій з боку пересічних українців. До Андрія Єрмака пристає навіть найдрібніший негатив. Як наслідок, попри нечуваний вплив і широту контактів, уявити будь-яке самостійне політичне майбутнє глави ОП без Зеленського надзвичайно складно.

Хоча в українській політиці ще важче передбачити щось напевне, резюмують автори статті.

Навіщо бубочці гнати від себе таку людину? З ним зезідент може займатися лише улюбленими справами: позувати на камери і записувати відосики.  :kos:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8289
  • Karma: 3325
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #117 : Грудень 27, 2022, 15:23:08 »
Навіщо бубочці гнати від себе таку людину?
Вірю, що Єрмак при дворі Зе дуже впливова людина, але в таку його всеосяжну і нескінчену впливовість, про яку пише "УКраїнська правда" - ні.   

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #118 : Грудень 27, 2022, 16:17:04 »
Бутусов неправий. Рішення призначити безголову курку там, де потрібен фахівець, дуже далекоглядне для прокацапського мерзотника.

Цитувати (виділене)
Юрій Бутусов:
Стратегічний провал у  Болгарії: чого не зрозумів Офіс президента призначаючи пані Ілащук?

Призначення послом у Болгарії далекої від дипломатії та державної служби психологині  пані Олесі Ілащук завдасть важкої шкоди стосункам України з однією з найбільших країн-виробників озброєння радянських зразків і зіграє на користь Росії.

Чому так важлива Болгарія і чому там потрібен або кадровий дипломат або військовий у якості посла, але аж ніяк не випадкова людина?

1. Болгарія має великі запаси снарядів калібру 152 та 122 мм, за деякими оцінками понад 1 мільйон снарядів. Для розуміння - це стільки скільки США поставили снарядів в Україну за 10 місяців. Також на зберіганні в гарному стані понад 200 САУ 122 та 152 мм. Також є запаси 120 мм мін та чудові самоходні міномети 120 мм. Але разом з тим в Болгарії дуже сильне проросійське лобі, яке заважає масштабним поставкам снарядів в Україну, йде дуже запекла внутрішньополітична боротьба. І саме тому якість дипломатії України саме тут має першочергове значення. Інакше ми не отримаємо на фронт усі  ці снаряди.

2. Болгарія є найбільшим у світі за промисловими можливостями виробником снарядів та мін радянського зразка. Саме тут важливо розмістити максимально великі замовлення на виробництво снарядів. Саме Болгарія може створювати на своїй території виробництво снарядів та мін разом з українськими виробниками. Але для цього треба постійна системна політична робота.

3. Болгарія має запаси радянської бронетехніки, та радянські бойові літаки, які також можуть посилити Україну.

4. Болгарія має стратегічне значення у південній Європі та на Чорному морі, тут дуже потужні проросійські партії і російський вплив, йде боротьба між прозахідним та проросійським курсом, і потрібно вибудовувати стосунки з Україною, посилювати їх. Позиція Болгарії є визначальною у багатьох проектах Кремля по просуванню своїх енергоресурсів до Європи.

На жаль, пані Ілащук, яка ніколи не стикалась ні з військовою справою, ні з дипломатією, ні з політикою, та не має досвіду на дипломатичної ні навіть державної служби взагалі, не зможе у ці критичні місяці адекватно діяти в національних інтересах України, і ми втратимо дуже багато через недооцінку значення Болгарії для нашої перемоги у війні.

А платити за це зверхнє та безвідповідальне ставлення до призначення посла, за менші обсяги постачання снарядів, буде, звичайно, не Офіс президента, який призначає своїх друзів та партнерів на будь-які посади, платити будуть своїм життям українські воїни, яким не вистачає снарядів та озброєння на фронті. Прикро, що при підписанні указів не враховуються цілі та завдання держави, а важливі тільки чиїсь особисті дружні стосунки та амбіції.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: НІНАЧАСІ!
« Reply #119 : Січень 02, 2023, 23:23:03 »
Я чудово розумію Бабченка, який каже що ніхто нічого не спитає післе перемоги в найвеличнішого, ні за те, ні за це. Будуть раді що закінчилась війна і що не втік.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.