Автор Тема: Катрусин кинозал наносит ответный удар
 

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1296
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4050 : Грудень 03, 2023, 20:29:01 »
краще подивись попередній, він один. трилогія з Гібсоном хоч і культова, але дуже застаріла.
Великий Ктулху, я чотири рази на нього в кінотеатр ходила. І так і не наїлася. То було щось нереальне

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4051 : Грудень 04, 2023, 10:35:53 »
навряд хтось крім мене таке любить, але ось трейлер
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4052 : Грудень 05, 2023, 23:32:04 »
навряд хтось крім мене таке любить, але ось трейлер
Красиве, але якось неактуально зараз, таке з 90х. Хоча попердній фільм з Хіддлстоном і Брі Ларсон я дивилась.
От якби ті годзілли вилупились по всій території Педедарації і рознесли там все нах, то б я глянула  :girl_in_dreams:

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4053 : Грудень 06, 2023, 09:52:47 »
навряд хтось крім мене таке любить, але ось трейлер
Красиве, але якось неактуально зараз, таке з 90х. Хоча попердній фільм з Хіддлстоном і Брі Ларсон я дивилась.
От якби ті годзілли вилупились по всій території Педедарації і рознесли там все нах, то б я глянула  :girl_in_dreams:

в мене просто Кінг Конг ван лов, один з найбільш яскравих дитячих спогадів, тато водив в кінотеатр Нивки на Конга 76 року з молодими Бріджесом та Ленг, я був дуже вражений.
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4054 : Грудень 09, 2023, 12:57:44 »
в мене просто Кінг Конг ван лов, один з найбільш яскравих дитячих спогадів, тато водив в кінотеатр Нивки на Конга 76 року з молодими Бріджесом та Ленг, я був дуже вражений.
Якщо не помиляюсь, його в "Нивках" крутили десь між 1988-89 роками. Мені тоді було 16.:) Але так, вражало.

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1296
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4055 : Грудень 09, 2023, 15:24:46 »
в мене просто Кінг Конг ван лов, один з найбільш яскравих дитячих спогадів, тато водив в кінотеатр Нивки на Конга 76 року з молодими Бріджесом та Ленг, я був дуже вражений.
Якщо не помиляюсь, його в "Нивках" крутили десь між 1988-89 роками. Мені тоді було 16.:) Але так, вражало.
Мені здається, що крутили його набагато раніше. І бачила його зовсім в дитинстві. Не думаю, що ви хлопці 1969 року народження. Може якийсь перепоказ був?
Але Джесіка Ленг вищаща на долоні Конга, то один з найяскравіших спогадів дитинства.

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1296
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4056 : Грудень 09, 2023, 19:16:36 »
Марія Антуанета Софії Кополи таке ніжне.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4057 : Грудень 09, 2023, 20:24:07 »
Швидкий Чарлі https://www.imdb.com/title/tt6722400/
неочікувано непоганий фільм з Пірсом Броснаном, на наступний день ви його вже не згадаєте, та якщо нема чого дивитися - цілком захопливі півтори години.
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4058 : Грудень 09, 2023, 20:26:25 »
в мене просто Кінг Конг ван лов, один з найбільш яскравих дитячих спогадів, тато водив в кінотеатр Нивки на Конга 76 року з молодими Бріджесом та Ленг, я був дуже вражений.
Якщо не помиляюсь, його в "Нивках" крутили десь між 1988-89 роками. Мені тоді було 16.:) Але так, вражало.
Мені здається, що крутили його набагато раніше. І бачила його зовсім в дитинстві. Не думаю, що ви хлопці 1969 року народження. Може якийсь перепоказ був?
Але Джесіка Ленг вищаща на долоні Конга, то один з найяскравіших спогадів дитинства.
набагато раніше я ще не народився, нічого сказати не можу, та в Нивках його крутили наприкінці 80-х. в Нивках тоді здається мені крутили все, що в них було в наявності, від китайських бойовиків про п'яних майстрів до Серця ангела.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4059 : Грудень 09, 2023, 20:52:39 »
Кінг Конг с Джессікою :girl_dance: точно був у прокаті у 80-х і не тількі на Нивках.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8287
  • Karma: 3325
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4060 : Грудень 12, 2023, 14:19:17 »
Посмотрела Анатомия падения, хорошо. Только удивила зрелость мышления 11-летнего мальчика, не поверила.
« Останнє редагування: Грудень 12, 2023, 17:09:11 від Milena »

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4061 : Грудень 12, 2023, 14:32:37 »
Посмотрела Академия падения, хорошо. Только удивила зрелость мышления 11-летнего мальчика, не поверила.
Анатомія?
https://www.imdb.com/title/tt17009710/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8287
  • Karma: 3325
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4062 : Грудень 12, 2023, 17:12:15 »
Да, конечно, исправила, спасибо.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4063 : Грудень 12, 2023, 21:48:15 »
останній трейлер, трохи змістили дату виходу
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4064 : Грудень 14, 2023, 17:28:30 »
якщо хтось випадково любить Едді Мерфі
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4065 : Грудень 14, 2023, 18:01:52 »
якщо хтось випадково любить Едді Мерфі
Брюс Віліс вже не знімається, доводиться Мерфі. Добре виглядає в 62 рочки.

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1507
  • Karma: 2524
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4066 : Грудень 14, 2023, 19:24:05 »
Мені до речі Dolemite Is My Name сподобався. Повна дурка, але дуже бадьоро, Едді Мерфі прям запалює.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4067 : Грудень 17, 2023, 12:32:41 »
Cat Person - кіно про сучасні стосунки. Хлопчик і дівчинка знайомляться але далі все йде якось не так, і справа навіть не в тому що хтось поганець, просто вони безкінечно відірвані один від одного кожен з власних причин. Жанр незрозумілий, чи то комедь, чи то сатира, чи триллер, але я такі фільми часом полюбляю.

Leave the World Behind - кіно про апокаліпсис, який двом upper middle class сім'ям пощастило зустріти за містом. Тут нема екшену і якоїсь ефектної розвязки, кіно скоріше про соціальну сатиру, психологію стосунків і таке всяке. Хоча атмосферно страшні моменти присутні. У головних ролях Джулія Робертс в образі дуже протівної тітоньки, Ітан Хоук, Махершала Алі.

Нічого особливого але подивитись можна.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4068 : Грудень 17, 2023, 13:58:41 »
до речі, новий Вонка вогінь, дві години казкового настрою, при чому з гарними елементами м'юзікла. Шаломе бубочка.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1296
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4069 : Грудень 17, 2023, 18:49:00 »
Вонка чудовий мюзкл. Дуже хочеться послухати в оригіналі.
Не розкрито перетворення Шаламе на Деппа, але то фігня.
Казкове, яскраве.
Мімімі.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26335
  • Karma: 20615
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4070 : Грудень 17, 2023, 22:15:58 »
Подивився короткометражки від Веса Андерсона по Рольду Далю.
The Wonderful Story of Henry Sugar
The Swan
The Rat Catcher
Poison

Всі зняті в одному стилі, тому рухаешься за маршрутом "Вау!" - "Непогано." - "Знов?" - "Добре що коротка..."
Але першу пропоную спробувати, там 40 хвилин, багато часу не займе.

Online Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4119
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4071 : Грудень 18, 2023, 22:25:15 »
Наполеона сильно порізали (двозначно звучить ) і це прям видно в деяких сценах, є сенс дивитися повну 4-годинну версію вже вдома. сам фільм сподобався, але не вау, місцями і Хоакін не витягував.
Подивився в кіно на великому екрані.
Під час перегляду наче все круто, видовищно, цікаво. А через декілька днів наче щось не те  :unknown:
Типу як йшов на 300 спартанців подивитись щось історичне, а подивився кіно по коміксу. А тут подивився кіно по переказу статті про Наполеона у журналі.
Ну типу сценаріста зачепили пять-шість фішок і він їх навів без пояснень, а деякі просто переврав для видовищності (стрільба по египетських пірамідах з гармат).
Про битву під Ватерлоо взагалі в кіно виявилось щось дуже перекручено. Без пояснень незрозуміло, що там відбувалось і на що візагалі очікував Наполеон.


Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4072 : Грудень 19, 2023, 15:48:04 »
Ней просрав всі полімери, що там ще могло бути.

Most historians remember Ney of course for the disastrous cavalry charge on Wellington’s center. The order to charge, 10,000 strong, across a mile of muddy terrain, up a slope and into Allied infantry squares, all without infantry or artillery support, was a disaster equal to any ever committed in the Napoleonic Wars.

And nobody really knows why. Historians figure it's because Ney thought the Allies were retreating, but really, having fought Wellington before, he should have known of reverse slope tactics and Wellington's tendency to hide his troops.

Ney also seemingly forgot to spike the English batteries, which of course had disastrous consequences for the Old Guard and final French attack.

This mistake however, does not compare to Ney's hesitation at Quatre-Bras. Because Ney hesitated to take the unguarded crossroads, and was repulsed by a lonely Dutch picquet brigade (are you kidding me!), Wellington was able to assemble his forces in time and thereby divert additional French reinforcements to Quatre-Bras, which should have been used instead at Ligny.

If D'Erlon for instance, falls on the Prussian flank at Ligny instead of leaving to assist Ney, it's possible the Prussian army could have been destroyed, or at least beaten enough to no longer be a factor.

Napoleon had the right idea, when facing two enemies, to divide and conqueror. Unfortunately though, it looks like he didn't get much help from Ney or anybody else. And though Napoleon does deserve blame for not conforming to the ideas of unity of command, Ney actions (as bravest of the brave) were certainly foolish and mostly inexcusable.

більш детально про виділене

To contest the crossroads at Quatre-Bras, Napoleon dispatched a holding force under Marshal Michel Ney, a commander whom Napoleon had dubbed “the bravest of the brave” for his conduct during the retreat from Russia. Ney advanced cautiously on the allied position, however, allowing Wellington the opportunity to reinforce his outnumbered troops, and the allies retained Quatre-Bras after a day of inconclusive fighting.

Drouet’s corps was attached to Ney’s command, however, and a series of conflicting orders from Ney and Napoleon led to Drouet’s spending June 16 pointlessly marching and countermarching between the two battlefields. Blücher’s troops fought stubbornly, but they lacked the skill and stamina of the French veterans, and by late afternoon Napoleon was ready to administer a finishing blow to the Prussian centre, pending the arrival of Drouet’s corps. At that moment a strong enemy column was reported in the French rear, and sections of the French left wing began to withdraw in the face of that apparent threat. Blücher took advantage of the confusion by launching a heavy attack, but it was rebuffed by a detachment of Napoleon’s veteran Imperial Guard. The turning point of the battle had now been reached: Blücher’s troops had spent their force, and Napoleon had confirmed that the mysterious enemy column was, in fact, Drouet’s, and it had already begun to withdraw in accordance with orders from Ney.
« Останнє редагування: Грудень 20, 2023, 10:47:36 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4073 : Грудень 22, 2023, 13:27:51 »
Цитувати (виділене)
Вийшов новий трейлер українського іронічного детективу "Ля Палісіада", який пропонує "згадати 90-ті поза російськими наративами".

Дія фільму відбувається у 1996 році,  за 5 місяців до мораторію на смертну кару. Двоє старих друзів, детектив міліції та судовий психіатр, розслідують вбивство колеги. Занурені в заплутану справу й давно забуті спогади, вони створюють майбутнє, у якому мають жити їхні діти, успадкувавши нереалізовані прагнення батьків.

Медіа ҐРУНТ виступає партнером прем'єри "Ля Палісіади".

Дата виходу в прокат – 11 січня 2024 року, тому закликаємо вас не пропустити прем'єру, щоб дізнатися про важливі сторінки минулого нашої країни і історію смертної кари в Україні.


Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4074 : Грудень 23, 2023, 09:45:11 »
Rebel Moon Зака Снайдера це спроба зняти Чудову сімку в сеттингу Warhammer 40К та позичаннями з Зоряних війн. абсолютно клишований жахливий фейспалм. візуальні ефекти інколи непогані. ні в якому разі не дивіться.
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4119
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4075 : Грудень 23, 2023, 13:51:26 »
Ней просрав всі полімери, що там ще могло бути.
Складно зараз судити, бо все ж таки Ней був досвідчений полководець. Хоча дійсно кавалерійська атака на підгтовлену піхоту, навіть декількома тисячами... :unknown:  Це ефектно було тільки в Володарі Перстнів, да і то там орки не дуже були вправні у битві у строю, як я пом'ятаю.
Зараз би на якомусь симуляторі прогнати різні сценарії ::)

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34754
  • Karma: 17008
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4076 : Грудень 23, 2023, 13:54:53 »
Ней просрав всі полімери, що там ще могло бути.
Складно зараз судити, бо все ж таки Ней був досвідчений полководець. Хоча дійсно кавалерійська атака на підгтовлену піхоту, навіть декількома тисячами... :unknown:  Це ефектно було тільки в Володарі Перстнів, да і то там орки не дуже були вправні у битві у строю, як я пом'ятаю.
Зараз би на якомусь симуляторі прогнати різні сценарії ::)
ізі
https://store.steampowered.com/app/1468720/Ultimate_Epic_Battle_Simulator_2/

I always tell the truth. Even when I lie.

Online Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4119
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4077 : Грудень 23, 2023, 14:04:07 »
https://store.steampowered.com/app/1468720/Ultimate_Epic_Battle_Simulator_2/
Щось в ютубі по таким іграм тільки всякі дурниці бачив  типа битва 1 млн. зулусов проти 10 Чаків Норрісів і т.д.
Якщо там є можливість історичних симуляцій то можна спробувати.
Тоді уж Total War: NAPOLEON ::) Свого часу перестав грати в цю серію, бо комп вже не тягнув. А тут як раз знижка 149 грн.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4078 : Грудень 23, 2023, 18:25:28 »
до речі, новий Вонка вогінь, дві години казкового настрою, при чому з гарними елементами м'юзікла. Шаломе бубочка.
ТАК!  :girl_dance:

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5315
  • Karma: 3268
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4079 : Грудень 24, 2023, 19:28:26 »
Вонка чудовий мюзкл. Дуже хочеться послухати в оригіналі.
Не розкрито перетворення Шаламе на Деппа, але то фігня.
Казкове, яскраве.
Мімімі.
Так він же не до другої версії пріквел, він до першої, 70-х років.
Фільм дійсно гарний, дуже підіймає настрій.


0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.