Автор Тема: Українська політика
 

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5520 : Липень 09, 2020, 14:52:11 »
Те, що я вибачився, і є тим чинником, що відрізняє мене. Я міг би довго з тобою дискутувати щодо класифікації травлі, булінгу, моббінгу, розказати тобі, де і куди слід писати, щоб не ризикувати отримати жорстку відповідь, привести класифікацію Охтирки щодо відповідей Кіндрату, порівняти з тим, що відповідав Мариці я, довести, що це не була травлі, а тільки хамство. Проте, навіщо це мені, тобі, комусь ще? Особливо, коли відомий результат заздалегідь, який я десятки разів тут бачив. Факти, посилання - у відповідь бебебе ти все одно мудак.
Киндрат ест попкорн, есличо, а не уходит с форма он невыносимой травли. Это раз.
 Марика прямо написала, что не выдержала твоей агрессивной манеры общения, и то, что она приняла твои извинения, говорит хорошо о ней, а не о тебе. Можешь продолжать объяснять, что ты всего-лишь мягонько хамил, в отличие от жесткого буллинга Охтырки.

А ось і бєбєбє приїхало на другому пості :lol2: і нік сплутала, кого ж я там вижив, і на мене плюнула, оминаючи те, що більше за будь-яких обставин ніхто нікому вибачення на приносив. І ще й милостиво дозволила мені продовжувати. Ти така кумедна, не розцінюй, звичайно, це, як травлю.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14732
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #5521 : Липень 09, 2020, 14:53:03 »
До речі, про вчора. На зворотньому шляху ми все це обговорювали, і багато хто відзначив, що риторика промовців та настрої дуже сильно змінились у порівнянні з першим разом. В багатьох виникло відчуття, що нарешті починаєтся справжній спротив. Не знаю, може, воно хибне, це відчуття, але ось так.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #5522 : Липень 09, 2020, 14:53:09 »
Цитувати (виділене)
Те, що я вибачився, і є тим чинником, що відрізняє мене. Я міг би довго з тобою дискутувати щодо класифікації травлі, булінгу, моббінгу, розказати тобі, де і куди слід писати, щоб не ризикувати отримати жорстку відповідь, привести класифікацію Охтирки щодо відповідей Кіндрату, порівняти з тим, що відповідав Мариці я, довести, що це не була травлі, а тільки хамство. Проте, навіщо це мені, тобі, комусь ще? Особливо, коли відомий результат заздалегідь, який я десятки разів тут бачив. Факти, посилання - у відповідь бебебе ти все одно мудак.
Киндрат ест попкорн, есличо, а не уходит с форма он невыносимой травли. Это раз.
 Марика прямо написала, что не выдержала твоей агрессивной манеры общения, и то, что она приняла твои извинения, говорит хорошо о ней, а не о тебе. Можешь продолжать объяснять, что ты всего-лишь мягонько хамил, в отличие от жесткого буллинга Охтырки.
Ньоньоньо. Это где это? Про жестко правда, а вот про буллинг наговор. И Синди не я (несмотря на все жосткое противостояние в предвирусный период).

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5523 : Липень 09, 2020, 14:53:37 »
Ну бачиш, я ж ніде не сказав ні про Деркача як заслуговуючого на довіру, ні про Шарія. Більш того, про Шарія дав посилання на Суп 6 річної давнини, де я висловлюю свою про нього думку. Но ти вже мені встиг також влепити.

Надо уже красненькое вводить, похоже. Как на дётичке. Сложно удержаться от сарказма, при упоминании какого нибудь Деркача или Онищенко, к примеру.
Так і я начебто не написав що там нові стовідсотково правдиві плівки приїхали, моє відношення до фсбшних персонажів все життя незмінне.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #5524 : Липень 09, 2020, 14:56:25 »
Цитувати (виділене)
До речі, про вчора. На зворотньому шляху ми все це обговорювали, і багато хто відзначив, що риторика промовців та настрої дуже сильно змінились у порівнянні з першим разом. В багатьох виникло відчуття, що нарешті починаєтся справжній спротив. Не знаю, може, воно хибне, це відчуття, але ось так.
А розкажи взагалі про враження, якщо хочеш.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1345
  • Karma: 3053
  • Эстония
Re: Українська політика
« Reply #5525 : Липень 09, 2020, 15:02:13 »
А ось і бєбєбє приїхало на другому пості  і нік сплутала, кого ж я там вижив, і на мене плюнула, оминаючи те, що більше за будь-яких обставин ніхто нікому вибачення на приносив. І ще й милостиво дозволила мені продовжувати. Ти така кумедна, не розцінюй, звичайно, це, як травлю.
Да, ошиблась в одной букве ника, это какой-то позор. Зато ты меня понял правильно, умничка.  :give_rose:

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #5526 : Липень 09, 2020, 15:02:15 »
Сретесь? Ну-ну.
Тю, ля, а шо?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5527 : Липень 09, 2020, 15:03:37 »
А ось і бєбєбє приїхало на другому пості  і нік сплутала, кого ж я там вижив, і на мене плюнула, оминаючи те, що більше за будь-яких обставин ніхто нікому вибачення на приносив. І ще й милостиво дозволила мені продовжувати. Ти така кумедна, не розцінюй, звичайно, це, як травлю.
Да, ошиблась в одной букве ника, это какой-то позор. Зато ты меня понял правильно, умничка.  :give_rose:
Бо в мене робота така, вірно розуміти людей, які не завжди можуть правильно висловити свої думки :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5528 : Липень 09, 2020, 15:06:02 »
Сретесь? Ну-ну.
Ні, нецікаво геть зовсім. Бо коли ти собі думаєш ось не вистачає Чібі щоб написала те і те, а тут через хвилину це читаєш, то розумієш що всі такі рідні вже давно що навіть посратися нормально не вийде.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Українська політика
« Reply #5529 : Липень 09, 2020, 15:13:35 »
всі такі рідні вже давно що навіть посратися нормально не вийде.
А не сратися зовсім "нє судьба"?
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5530 : Липень 09, 2020, 15:13:46 »
Мне по последним постам КК кажется, что ему надо погромче хлопнуть дверью.
мечтаешь сравнять счёт с Shannou?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5531 : Липень 09, 2020, 15:15:47 »
всі такі рідні вже давно що навіть посратися нормально не вийде.
А не сратися зовсім "нє судьба"?
Ти десь бачив родичів в одній хаті, які б зовсім не срались? Я ні.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #5532 : Липень 09, 2020, 15:15:54 »
Сретесь? Ну-ну.
Черговий перепис хейтерів інакомислящіх.
Ми не Дубілет, в нас все серйозно, з особистою явкою.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #5533 : Липень 09, 2020, 15:21:27 »
Черговий перепис хейтерів інакомислящіх.
І тіко я в цілому гуманіст.
Тю, ля, а шо?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #5534 : Липень 09, 2020, 15:21:37 »
А куда делся Сеня?  :sorry:

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #5535 : Липень 09, 2020, 15:24:42 »
Черговий перепис хейтерів інакомислящіх.
І тіко я в цілому гуманіст.
В цілому всі гуманісти. А як починається конкретика, то тікі і дивись, щоб лопату не відібрали, для з'ясування хто більш неправий.

А куда делся Сеня?  :sorry:

 :blum2:
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Українська політика
« Reply #5536 : Липень 09, 2020, 15:24:58 »
Ти десь бачив родичів в одній хаті, які б зовсім не срались? Я ні.
Родичі частіше за все не сваряться про одне й те саме.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14732
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #5537 : Липень 09, 2020, 15:25:17 »
А розкажи взагалі про враження, якщо хочеш.
Враження -- як на акції, де дуже багато "своїх", хоч здебільшого й незнайомих. Відчуття абсолютної безпеки у великому натовпі. Мене це й досі вражає. Останні два рази -- ще й чітке розуміння, що відступати більше нема куди. Тому додалася ще впертість. Промовці були різні: деяких можна було б слухати годинами, але були й таки, що єдине враження -- "Боже, ну що ти верзеш?!" :) Найгірше -- це, звісно, вірші. :smilie5: Але співаюча а капела Федина трохи покращила ситуацію.
Ну й головне -- нас, може, не так і багато, якщо брати відсоткове співвідношення, але ми є, і ми готові виходити та чинити спротив.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #5538 : Липень 09, 2020, 15:31:34 »
Родичі частіше за все не сваряться про одне й те саме.
Таких, мабуть, в Парижі в мірній палаті під скляним куполом зберігають...   :sneaky:
Homo homini felis est.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5539 : Липень 09, 2020, 15:45:48 »
Эта прогрессивная пиквикская общественность сламалась... несите следующую...

З.Ы. А всего то стоило написать пост с несовпадающим с большинством мнением относительно нейтральному софорумчанину...

З.Ы.Ы. Кvk ты там спрашивал что такое совок? Так вот он во всем цвете - барикадное мышление, агрессивное неприятие любой отличной от точки зрения, неспособность отставивать свою точку зрения фактажом - ярлычок побыстрому наклеить и аля улю погнали наши городских...

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #5540 : Липень 09, 2020, 15:53:54 »
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5541 : Липень 09, 2020, 15:56:59 »
Ти шо проспав?

Мовчки заціновую та насолоджуюсь...

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #5542 : Липень 09, 2020, 15:59:09 »
Марика прямо написала, что не выдержала твоей агрессивной манеры общения,
Ти про що? Я не пам'ятаю ніякої "травли"
Ми вже порозумілися, то була Марічка.
Ось за цей випадок розмова
https://pikvik.com.ua/index.php?topic=3528.msg800347#msg800347
« Останнє редагування: Липень 09, 2020, 16:10:29 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #5543 : Липень 09, 2020, 15:59:52 »
агрессивное неприятие любой отличной от точки зрения,
У меня вот есть неприятие некоторых точек зрения отличных от моих. Вплоть до кушать не могу. Но на Пикивках таких не встречается.
Тю, ля, а шо?

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #5544 : Липень 09, 2020, 16:01:16 »
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5545 : Липень 09, 2020, 16:02:18 »
Но на Пикивках таких не встречается.

Ну прогрессивная пиквикская общественность тут 4-й год сидит не зря... Говорливых инакомыслящих уже давно сожрали, переварили и того этого......

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #5546 : Липень 09, 2020, 16:08:36 »
Боже, уже и Алексис затравленный.   :weep:

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #5547 : Липень 09, 2020, 16:11:03 »
Но на Пикивках таких не встречается.

Ну прогрессивная пиквикская общественность тут 4-й год сидит не зря... Говорливых инакомыслящих уже давно сожрали, переварили и того этого......
Врете, вы все дядечка. Ватников здесь практически не было. Набигали давненько. И польза от них превеликая была, что все их дружно бутсали.
А вот к прочим у меня претензий не было.
Тю, ля, а шо?

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #5548 : Липень 09, 2020, 16:25:39 »
тут 4-й год сидит не зря
Сьомий.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Українська політика
« Reply #5549 : Липень 09, 2020, 16:35:39 »


https://www.facebook.com/vnpasika/posts/643261286266564

Цитувати (виділене)
Там зараз киплять страсті, що Denys Bihus програв суд Гладковському стосовно матеріалів по баригах-мародерах, які мали серйозний вплив на вибори в 2019.
В свіжому відео Denys Bihus повідомляє, що намагаючись згадати суть справи і переписки, випадково знайшов в мережі сайт, де доступні всі дані, на основі яких робилися матеріали.
Вирішив перевірити домен сайту і глянути коли і як його купили. Як виявилося сайт створили сьогодні, мабуть під вихід відео, щоб вкинути в мережу без прямого зливу через BIHUS.info.
Cпойлер
Також цікаво, як вийшло нагуглити сайт, в якого одна сторінка в індексі і та без відповідних ключів, а всі файли дампів, залиті на сервер MEGA створені сьогодні.
Найбільша помилка тих, хто дані в мережу викинув - розміщення даних на безкоштовній болгарській платформі, яка легко віддасть всі потрібні дані службістам чи кіберам.
HTML код самої сторінки, теж не вичищений від всіх елементів, які можуть показати звідки він брався під створення цієї сторінки.
Рік тому, після виходу матеріалу, я просив Denys Bihus дати дамп, щоб перевірити, що дані в ньому не спотворені і реальні, але тоді він відмовлявся його публікувати.
https://www.facebook.com/vnpasika/posts/354687808457248
Якщо коротко, то цей сайт - відкрита книга про автора зливу, а сам дамп - набір файлів, цілісність і оригінальність які немає можливості перевірити на ідентичність в тому варіанті, в якому вони залиті. Alexandr Galushchenko з цим теж погоджується.
UPD: Після вихожу цього постіку, в якому я тегнув пана Бігуса і команду - http://gladtosee.com знесли. Значить припущення про залишені цифрові сліди, які можуть вивести на організаторів зливу були правильними. Проблем тільки в тому, що видалення домену ці сліди не знищить.
UPD2: Пан Denys Bihus зайшов в коментарі і відписався, що на справді домен не відключили, через палево, а що це він просто ліг від перевантаження. І за кілька хвилин він знову запрацював, але вже з видаленим HTML, а лише лінками на архіви.
UPD3: Всі стани сторінок заархівовано так, щоб не була порушена цілісність даних.
Вибачайте, але я втомився дивитися за цією драмою і повертаюся в роботу, було реально весело.
BIHUS.info АСТАНАВІТЄСЬ!!!!

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.