Автор Тема: Українська політика
 

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17340 : Серпень 16, 2021, 15:46:34 »
Насправді, можна довести залежність будь-чого від будь-чого.
Це може називатися "астрологією", "метафізикою", "алхімією" і "битвами екстрасенсів". Я цього не сприймаю, не приймаю і на пропаганду не ведуся, звідки б вона не походила.
Я радянщину пережила зі здоровим глуздом  :hmm:

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #17341 : Серпень 16, 2021, 16:08:12 »
Це мудрий наімецький нарід привів
До речі, більшість нацисти на реальних виборах не отримували - тільки потім, за допомогою поста канцлера (для якого теж треба було пресування Гінденбурга). Але ідея, що вони виграли більшість на нормальних виборах, живуча.
Homo homini felis est.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17342 : Серпень 16, 2021, 16:24:56 »
Це мудрий наімецький нарід привів
До речі, більшість нацисти на реальних виборах не отримували - тільки потім, за допомогою поста канцлера (для якого теж треба було пресування Гінденбурга). Але ідея, що вони виграли більшість на нормальних виборах, живуча. А далі просто була справа техніки.
Вони й до Гінденбурга себе добре почували. Без наріду там точно не обійшлося.


Цитувати (виділене)
Цитувати (виділене)
Нові вибори 14 вересня 1930 року лише погіршили ситуацію: безперечним переможцем стала націонал-соціалістична партія Гітлера — НСДАП отримала 18.3% голосів

Цитувати (виділене)
Вибори в рейхстаг 1932 року були особливо кривавими, а явка виборців сягнула 84.1% і стала рекордною з 1920 року. Абсолютним переможцем став Гітлер — за НСДАП проголосували 37.4% виборців. Число мандатів виросло зі 107 до 230.

Цитувати (виділене)
Вибори до Рейхстагу в березні 1933 року (нім. Reichstagswahl 1933) — вибори до німецького парламенту (Рейхстагу), що відбулись 5 березня 1933 року. Останні вибори за багатопартійною системою, що проводилися в Німеччині до початку Другої світової війни. На виборах із великим відривом перемогла Націонал-соціалістична робітнича партія (НСДАП): вона отримала гору в 33 із 35 виборчих округів, виборовши 43,9% голосів усіх виборців і забезпечивши собі більшість місць (288) у парламенті.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17343 : Серпень 16, 2021, 16:31:20 »
Вони й до Гінденбурга себе добре почували. Без наріду там точно не обійшлося.

От біда... куди не кинься, нема правильного наріду...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17344 : Серпень 16, 2021, 16:35:05 »
Вони й до Гінденбурга себе добре почували. Без наріду там точно не обійшлося.

От біда... куди не кинься, нема правильного наріду...
Так це ще за царя Панька було відомо... Як там він казав: Розводь це бидло по стайням й володарюй ними донесхочу. Ділов на копійку.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17345 : Серпень 16, 2021, 16:35:24 »
Німецький народ класно заплатив.
А нам тепер чо? Вирізати неправильний народ?
Чи далі поливати одне одного гівном, замість об'єднатися для досягнення жаданої менти?
Під об'єднанням я маю на увазі тільки патріотичні сили.


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17346 : Серпень 16, 2021, 16:39:06 »
Ми вже не раз класно заплатили.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17347 : Серпень 16, 2021, 16:45:23 »
Ми вже не раз класно заплатили.

... отже пора переходити до різанини... я все правильно зрозумів?

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17348 : Серпень 16, 2021, 16:49:41 »
Під об'єднанням я маю на увазі тільки патріотичні сили.
А патріотичні це хто у твоєму розумінні? А то он і Мураєв і Зезидент вважають себе патріотами.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #17349 : Серпень 16, 2021, 16:56:49 »
отже пора переходити до різанини... я все правильно зрозумів?
Вам просто треба заплатити по $200 за позбавлення права голосу.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17350 : Серпень 16, 2021, 16:58:25 »
Ми вже не раз класно заплатили.

... отже пора переходити до різанини... я все правильно зрозумів?
Толку.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17351 : Серпень 16, 2021, 17:14:20 »
А то он і Мураєв і Зезидент вважають себе патріотами.
З чого ти це взяв? Ніфіга вони не патріоти. І навіть не ввжають  :pardon:

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17352 : Серпень 16, 2021, 17:40:50 »
А то он і Мураєв і Зезидент вважають себе патріотами.
З чого ти це взяв? Ніфіга вони не патріоти. І навіть не ввжають  :pardon:

Мураєв щиро вважає себе патріотом, який бореться проти амеріканських колаборантів в Україні. Зеленський щиро вважає себе  патріотом, який зшиває(простихоспади) країну. Все це не заважає їм заробляти грошики на різних брудних та мерзенних оборудках з тими, хто  вже для нас є ворогом України. Грабувати Україну їм це теж не заважає. Бо бути та вважати себе кимось це дууже різні стани. Або ж вони  обидва тобі особисто зізналися, що не мають себе за патріотів? Тоді я признаю, що я помиляюся відносно цих панів.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17353 : Серпень 16, 2021, 18:11:41 »
Або ж вони  обидва тобі особисто зізналися, що не мають себе за патріотів? Тоді я признаю, що я помиляюся відносно цих панів.
Та якраз не мені вони зізналися, а просто всім на загал. Я якраз не йму їм віри. В чому ти помилялася? Ти повірила, чи що? Якась дурня, а не дискусія.

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17354 : Серпень 16, 2021, 18:22:50 »
Або ж вони  обидва тобі особисто зізналися, що не мають себе за патріотів? Тоді я признаю, що я помиляюся відносно цих панів.
Та якраз не мені вони зізналися, а просто всім на загал. Я якраз не йму їм віри. В чому ти помилялася? Ти повірила, чи що? Якась дурня, а не дискусія.
Вони ніколи в цім не зізнавалися на широкий загал. І я щиро вірю, що вони щіро вірять, що вони  патріоти( звісно в їх розумінні). Це, звісно,  не робить їх патріотами у моїх очах. Але допомогає їм маніпулювати свідомістю багатьох громадян України.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17355 : Серпень 16, 2021, 18:26:12 »
Але допомогає їм маніпулювати свідомістю багатьох громадян України.
А, чорт побери, а ми й не знали!  :grin:


Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3796
  • Karma: 2157
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17356 : Серпень 16, 2021, 18:27:22 »
Вибори до Рейхстагу в березні 1933 року (нім. Reichstagswahl 1933) — вибори до німецького парламенту (Рейхстагу), що відбулись 5 березня 1933 року. Останні вибори за багатопартійною системою, що проводилися в Німеччині до початку Другої світової війни. На виборах із великим відривом перемогла Націонал-соціалістична робітнича партія (НСДАП): вона отримала гору в 33 із 35 виборчих округів, виборовши 43,9% голосів усіх виборців і забезпечивши собі більшість місць (288) у парламенті.
Эти выборы проводились после поджога Рейхстага. Когда Гитлер своим указом арестовал более 4000 коммунистов и социал-демократов, в том числе депутатов парламента. И даже после этого они не получили на выборах большинства.
Цитувати (виділене)
Несмотря на это, по итогам состоявшихся 5 марта 1933 года выборов в рейхстаг национал-социалисты вновь не получили абсолютного большинства — им досталось только 288 мандатов из 647. Тогда по предложению гитлеровского рейхсминистра внутренних дел Вильгельма Фрика был аннулирован 81 мандат, который по итогам выборов должен был достаться коммунистам. Также к участию в работе рейхстага не был допущен ряд избранных депутатов от СДПГ.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17357 : Серпень 16, 2021, 18:36:45 »
Але допомогає їм маніпулювати свідомістю багатьох громадян України.
А, чорт побери, а ми й не знали!  :grin:


Так вони цим на твою думку демонструють, що вони ніколи не вірили, що вони є патріотами?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #17358 : Серпень 16, 2021, 19:04:00 »
Так вони цим на твою думку демонструють, що вони ніколи не вірили, що вони є патріотами?
Саме так.
Рекомендую інтерв'ю Мендель у Дроздова: "обдурили дурака на чотири кулака", "побєдітєлєй не судять", і все таке красівоє.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17359 : Серпень 16, 2021, 20:29:38 »
Вибори до Рейхстагу в березні 1933 року (нім. Reichstagswahl 1933) — вибори до німецького парламенту (Рейхстагу), що відбулись 5 березня 1933 року. Останні вибори за багатопартійною системою, що проводилися в Німеччині до початку Другої світової війни. На виборах із великим відривом перемогла Націонал-соціалістична робітнича партія (НСДАП): вона отримала гору в 33 із 35 виборчих округів, виборовши 43,9% голосів усіх виборців і забезпечивши собі більшість місць (288) у парламенті.
Эти выборы проводились после поджога Рейхстага. Когда Гитлер своим указом арестовал более 4000 коммунистов и социал-демократов, в том числе депутатов парламента. И даже после этого они не получили на выборах большинства.
Цитувати (виділене)
Несмотря на это, по итогам состоявшихся 5 марта 1933 года выборов в рейхстаг национал-социалисты вновь не получили абсолютного большинства — им досталось только 288 мандатов из 647. Тогда по предложению гитлеровского рейхсминистра внутренних дел Вильгельма Фрика был аннулирован 81 мандат, который по итогам выборов должен был достаться коммунистам. Также к участию в работе рейхстага не был допущен ряд избранных депутатов от СДПГ.
Народу це все шоу добре зайшло й сподобалося. Той же серіал "Слуга народу", тільки чесніший.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17360 : Серпень 17, 2021, 11:18:05 »
Цитувати (виділене)
Международное рейтинговое агентство Fitch Ratings изменило прогноз по долгосрочным рейтингам дефолта эмитента (РДЭ) Киева, Днепра, Харькова, Львова, Мариуполя, Николаева и Одессы в иностранной и национальной валюте со "стабильного" до "позитивного" после суверенного рейтингового действия.

Как отмечает агентство, пересмотр прогноза по РДЭ указанных городов следует за пересмотром на "позитивный" прогноза по суверенным рейтингам Украины.

В то же время рейтинговое действие не затронуло оценку кредитоспособности городов на самостоятельной основе. Так, кредитоспособность всех семи городов соответствует уровню "b+", сообщает Fitch.

https://interfax.com.ua/news/economic/762140.html

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17361 : Серпень 17, 2021, 11:24:44 »
Від ОП на Алею Героїв Небесної Сотні. Саме смачне совєцьке морозиво і газировка за 1 коп.
Це не фейспалм, це справжня сучасна українська політика. Какая разніца#

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #17362 : Серпень 17, 2021, 12:33:33 »


Cпойлер
Олександр Погребиський
45 хв  ·
На Алеї Героїв Небесної Сотні, відбувається просто неймовірна ганьба, якою закривать портрети загиблих героїв небесної сотні!
На числені звернення киян, я підготував звернення у відповідні відповідальні департаменти в музей Героїв Небесної Сотні за яким обліковується дана земельна ділянка, та на ім‘я мера Києва Віталія Кличка!
Наразі я знаходжусь на місці, звернувся до поліції стосовно встановлення факту законності або незаконності монтажу данних конструкцій!
Співробітники поліції, які перебувають на місці, відмовились встановлювати факти, на томість на моє прохання викликати слідчо оперативну групу, зробили це по телефону!
Також активні кияни які знаходяться зараз теж тут, викликали за власною ініціативою поліцію, пройшло вже 30 хв., слідчо-оперативної групи досі немає….
На данний момент перебуваю на місці.
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #17363 : Серпень 17, 2021, 13:00:12 »


Cпойлер
Alina Mykhailova зараз тут: Алея Героїв Небесної Сотні.
2 год  · Київ  ·
Згідно з п. 2.2 Порядку проведення масових заходів у місті Києві, проведення масових заходів розважального характеру на Алеї Героїв Небесної Сотні та вулиці Трьохсвятительській в межах Стіни пам’яті загиблих Героїв забороняється.
Я вже зробила відповідне звернення на відділ масових заходів з вимогою пояснення чому і як так вийшло що на меморіалі Героїв Небесної Сотні розташувався рядянський привіт з минулого.
Хто це дозволив.
Та хто понесе покарання за цю неймовірну паскудну діч.
Чи знову скажемо що ніхто нічо не знав і Київська міська державна адміністрація - КМДА дозвіл який не має права давати не давала і всі тут тупо не в курсі? А Національна поліція України просто розведуть ручками?
Віталій Кличко шо там?
Фото : Bohdan Kutiepov

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #17364 : Серпень 17, 2021, 13:05:13 »
Сильно похоже что подставляют Кличко... Злые языки утверждают что до праздника должны назначить председателя КГГА..

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #17365 : Серпень 17, 2021, 13:10:00 »
Я к Кличко сходила, там он пишет, что его сейчас конкретно трясут и стараются дискредитировать.

Цитувати (виділене)
Віталій Кличко
17 год  ·
Друзі!  Той сценарій, що зараз відпрацьовують на столичній владі, - небезпечний прецедент для всієї країни.
Масові обшуки, що паралізують роботу комунальних підприємств і структурних підрозділів міської влади, і які тривають вже кілька місяців, є системним тиском. Політично мотивованим тиском на владу Києва.
Ці дії спрямовані на дискредитацію столичної влади та мене особисто. Та на створення перешкод для втілення важливих для міста і киян проектів.
І робиться це з однією метою – спаплюжити мою репутацію. Та створити підґрунтя, щоб, всупереч Конституції, призначити головою КМДА зальотного ставленика, а не того, кого обрали кияни.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #17366 : Серпень 17, 2021, 13:11:52 »
Ваши версии?

1. Им похуй, даже не подумали, "а шо тут таково?"
2. Подставляют Кличка
3. Ждут, чтобы бахнуло (народ придет сносить, копы защищать). Тогда кто и зачем?
4. Намеренно задвигают Майдан на задний план истории.
5. Ваш вариант.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #17367 : Серпень 17, 2021, 13:13:54 »
Ваши версии?

1. Им похуй, даже не подумали, "а шо тут таково?"
2. Подставляют Кличка
3. Ждут, чтобы бахнуло (народ придет сносить, копы защищать). Тогда кто и зачем?
4. Намеренно задвигают Майдан на задний план истории.
5. Ваш вариант.
1 и 2.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #17368 : Серпень 17, 2021, 13:18:45 »
Я думаю про 1 и 4, но про Кличка вам там понятнее, конечно...

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #17369 : Серпень 17, 2021, 13:22:26 »
Мое мнение: 2. и 4.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.