Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27682
  • Karma: 7895
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10230 : Квітень 09, 2024, 09:06:04 »
На диво, оптимістичний Машовець. Щоб трохи легше дихалось з ранку :)

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10231 : Квітень 09, 2024, 16:45:17 »
Цитувати (виділене)
Baza

Два беспилотника атаковали учебный авиационный центр подготовки летного состава имени Чкалова в Борисоглебске.
https://t.me/bazabazon/26805

Цитувати (виділене)
ASTRA

«Беги, еп*ты, щас въе*ет!»,


— ещё кадры с моментом атаки БПЛА на Борисоглебский учебный авиационный центр в Воронежской области этой ночью.
https://t.me/astrapress/52877
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10232 : Квітень 10, 2024, 12:13:05 »
ще позитиву, бо одне є незаперечним - від нашого відчаю користь тільки хуйлу.

БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА
https://t.me/Mccartneyser68/527


РЕПЛІКА ДЛЯ ВТОМЛЕНИХ.

Цитувати (виділене)
...Давайте розкладемо на пальцях ситуацію станом на зараз і порівняємо її з тим же 22м роком.

Станом на зараз лінія фронту стабільна, у 22му ЗСУ швидко втрачали території у Луганській, Донецькій, Харківський областях. Великі території, а не по 100 метрів під Авдіївкою.

Воювати у 22му було просто нічим, запасів боєприпасів та зброї було на 2 місяці інтенсивних бойових дій - зараз маємо затримку з постачанням американської зброї, та все більший потік зброї від європейців.

У 22му навіть думати боялися бити по території бидлостану - зараз маємо все більше можливостей діставати промисловість та військові об'єкти бидла при мовчазній підтримці союзників, які тільки на словах проти подібних дій.

Стали ЗСУ слабкішими ніж у 22му? Ні - набагато сильнішими і навіть при снарядному голоді стримують бидлостанську армію, котра знаходиться на піку своїх можливостей.

У 22му тільки лінивий не юзав тему можливого нового наступу на Київ з території Біларусі та через Чернігівщину, а я був чи не єдиний, хто категорично виключав таку можливість. Зараз така загроза відсутня не в принципі, але в цілому.

У 22му нам та ж Німеччина нам тільки каски надавала під причитання "ніколи німецька зброя не буде стріляти на території колишнього СРСР", - зараз ЗСУ мають повну лінійку західного озброєння; літаків, маю надію, чекати залишилося 2 місяці.

У 22му наш ВПК міг забезпечити постачання ЗСУ зброї у розмірі "ніхуя", зараз він вже забезпечує до 20 відсотків потреб ЗСУ у певних категоріях і по плану союзників, котрі розробили та фінансують програму переходу ЗСУ на переважне забезпечення вітчизняною зброєю своїх потреб за п'ять років, постійно збільшує постачання. Самі великі світові виробники зброї чи будують заводи, чи домовляються про виробництво зброї в Україні - віра у майбутнє Держави є.

І перелік може бути втричі більший - гірше не стало ніж було у 22му.

І тим не менш тоді більшість вірила в Перемогу. Вірила багато в чому ірраціонально - просто  вірила. А зараз віру втрачено, не на зовсім пустому місці, але все ж таки і не з серйозних раціональних приводів. Зараз єдина теза котру юзають усі наші "негативні читачі": "Нам пиздець, а американці - підараси". Втома даєть ознаки, а росіяни цілеспрямовано б'ють у цю нашу больову точку, вимагаючи від України визнати свою поразку, котрої нема і яка не передбачається.

Я не даю фейки - лише перевірену інформацію, а у відповідь чую - "це не привід для оптимізму, бо КАБи літають". Піднімемо руки - літати перестануть? Ні, дорогеньки - вас, свідомих, просто знищать як це вже було багато раз за 300 з лишнім років.

Я знаю, що Україна залишиться - вже хуйлу на стіл від вищих генералів розвідки йдеть песимістичне "Україна все одно відіб'ється, скоріше за все повернеться до Азову, треба домовлятися зараз про мир, негайно". І хуйло шантажем, - обстрілами - давить по всім фронтам, намагаючись будь яким способом ЗАРАЗ почати переговори. А більшість українців схожа на пловця, який проплив дві третини дистанції, втомився та повернув назад.

Я не припиню надавати об'єктивну інфу, хоча більше за все мені хочеться видалити на хер цей канал, а антиамериканців розстріляти перед строєм "негативщиків". І нехай я ніколи не буду у загальноукраїнському тренді - зате я знаю правду та кажу правду. "Я пел что пел, и хотя бы в том совесть моя чиста"

 И не надо ругать пустыню за зной
 И рыбу за отсутствие меха
 Не надо лошадь кормить углём
 И запрягать паровоз.
 Если все смеются до слез -
 Это не причина для смеха.
 И если всем приказано плакать -
 Это не повод для слез.

(скорочено, пунктуація підріхтована)
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10233 : Квітень 10, 2024, 17:16:26 »
Із нового "Закону про мобілізацію" кудись поділась хоч якась можливість демобілізації та всі доплати військовим.
Чудовий закон, ото тре було пів року його видумувати?


Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10234 : Квітень 10, 2024, 18:50:13 »
Може бути. Коли-небудь.
Цитувати (виділене)
LIGA.net
💬 У Раді заклали 8 місяців на новий законопроєкт про демобілізацію.

Речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін заявив, що наразі є доручення від парламентського комітету – розробити впродовж восьми місяців новий законопроєкт про ротації і демобілізацію. У новому документі треба урахувати багато факторів, щоб уникнути негативного впливу на обороноздатність країни.

За його словами, робота над новим законопроєктом виконуватиметься у взаємодії між Міноборони і Генштабом.

Цитувати (виділене)
Таня Адамс:
Вот честно, я не знаю как комментировать очередной законопроектный цирк с отсутствием дат демобилизации и ротаций.
С одной стороны, это все равно прерогатива президента: казнить и миловать росчерком пера в указе.
А с другой стороны мобилизация по ходу теперь пожизненная, причем буквально.
Удобный метод в ноль избавиться от всех этих людей, которые стали в строй добровольно. Это ж те самые, которые потом могут и на майдан выйти!
Для молодой и пока ещё не очень уверенной в себе диктатурки идеально, чтоб с войны никто из них не вернулся. Когда лучшие сгорят в войне, худшие станут ещё более покладистым, чем обычно. Два года назад они сидели как мыши под веником, сейчас сидят и потом сидеть будут, гораздо более безопасная публика.
С точки зрения безопасности своей жопы Владимир Александрович все правильно делает.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline vano80

  • ***
  • Повідомлень: 161
  • Karma: -45
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10235 : Квітень 10, 2024, 20:01:55 »
Може бути. Коли-небудь.
Цитувати (виділене)
LIGA.net
💬 У Раді заклали 8 місяців на новий законопроєкт про демобілізацію.

Речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін заявив, що наразі є доручення від парламентського комітету – розробити впродовж восьми місяців новий законопроєкт про ротації і демобілізацію. У новому документі треба урахувати багато факторів, щоб уникнути негативного впливу на обороноздатність країни.

За його словами, робота над новим законопроєктом виконуватиметься у взаємодії між Міноборони і Генштабом.

Цитувати (виділене)
Таня Адамс:
Вот честно, я не знаю как комментировать очередной законопроектный цирк с отсутствием дат демобилизации и ротаций.
С одной стороны, это все равно прерогатива президента: казнить и миловать росчерком пера в указе.
А с другой стороны мобилизация по ходу теперь пожизненная, причем буквально.
Удобный метод в ноль избавиться от всех этих людей, которые стали в строй добровольно. Это ж те самые, которые потом могут и на майдан выйти!
Для молодой и пока ещё не очень уверенной в себе диктатурки идеально, чтоб с войны никто из них не вернулся. Когда лучшие сгорят в войне, худшие станут ещё более покладистым, чем обычно. Два года назад они сидели как мыши под веником, сейчас сидят и потом сидеть будут, гораздо более безопасная публика.
С точки зрения безопасности своей жопы Владимир Александрович все правильно делает.

Дембель во время войны? А ротация это что, это не то что должны армейские решать у себя внутри на уровне штабов, это должен быть закон, куда какую бригаду переводить?


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10236 : Квітень 11, 2024, 16:10:11 »
Цитувати (виділене)
Європарламент відмовився (https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/04/11/7183571/) ухвалювати рішення щодо фінансування Ради ЄС через неспроможність країн Євросоюзу забезпечити Україну додатковими системами Patriot.

Багаторічний євродепутат, колишній прем'єр-міністр Бельгії Гі Верхофстадт з фракції Renew запропонував прибрати затвердження бюджету Європейської ради з порядку денного, поки країни-члени не зможуть знайти сім систем Patriot, які зараз вкрай необхідні Україні.

Верхофстадт нагадав слова глави європейської дипломатії, що європейські країни мають сотню систем Patriot, коли Україна потребує сім.

Його пропозицію зустріли бурхливими оплесками.

Рішення називають безпрецедентною подією. Його підтримали 515 євродепутатів, проти були 62.
Цитувати (виділене)
Сразу скажу - в ЕС нет 100 систем Patriot. Это 100 пусковых установок у них есть.

Журналисты и, как мы видим, политики их часто путают.

В одну систему (батарею) входит пункт управления, радар, до 8 пусковых установок и вспомогательное оборудование.

Нам нужны именно системы. Семь штук было бы прекрасно, но Европа из своих запасов столько дать не сможет, разве что выкупить поюзанные у Штатов.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10237 : Квітень 11, 2024, 16:17:58 »
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА
Генерал СВР став франшизою?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10238 : Квітень 12, 2024, 06:16:40 »
Скоріше обидва - франшиза Ser3M.  :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10239 : Квітень 12, 2024, 09:23:45 »
Скоріше обидва - франшиза Ser3M.  :sarcastic:
Генерал СВР став франшизою?

Я звикла називати джерело, якщо щось не сама написала.
Якщо джерело не подобаеться - не примушую читати.

Але: навіть зломаний годинник двічи на добу показуе правильний час.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10240 : Квітень 12, 2024, 09:28:29 »
Для рівноваги :)

https://t.me/prozapas7/197723

Цитувати (виділене)
Взагалі дивіться як у них класно получаєтся.

Як бігти керувати країною - то у них "нужни новиє ліца!", "надо новая кровь!", "смєна еліт!", "оні научатся!" та інша більшовицька дічь.

А як треба повоювати - так одразу "надо професіонали!", "там снайпєр!", "у нас циркова броня!", "ДМБ-2036!"

Може якось це врівноважити?

Ну Арахамія ж якось навчився держуправлінню за тиждень в Трускавці - то в чому проблема організувати "нових ліц" на заміну мобілізованим в 2022?

Я б от наприклад потримав інформаційний фронт не гірше з Скрипіна та Іванова поки вони з пушок постріляли;
або позітівний замість Подоляка чи залізничний замість Лєща;
і це вже не кажучи про демографічний:)
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10241 : Квітень 12, 2024, 10:00:34 »
Це не зовсім рівновага, бо Валерій Прозапас це реальна людина яка пише те що вона хоче чі вважає за потрібне. А Бандерівець капсом це хуй зна що, хуй зна звідкіля, чи людина, чи п'ять, пишущих по черзі.
Анонімні ТГ це таке, фанфіки по інтересам.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10242 : Квітень 12, 2024, 14:27:39 »
Прозапаса знаю більше 10 років і довіряю йому повністю

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10243 : Квітень 13, 2024, 11:00:58 »
Потенційний президент починає кампанію?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10244 : Квітень 13, 2024, 11:26:15 »
Ну так і продовження виклади. Чи далі вже нецікаво стало?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10245 : Квітень 13, 2024, 11:41:50 »
Ну так і продовження виклади. Чи далі вже нецікаво стало?
Це скрін. А цікаво хіба що те, чи це гештальт, чи камінг аут. Бидловізація суспільства успішно завершена?

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10246 : Квітень 13, 2024, 11:46:39 »
Так от на чому зійшлися Притула й Паша Педріченко.
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10247 : Квітень 13, 2024, 13:42:41 »
Рагуль Притула вже вибачився, всьо норм. В коментах вкраїнчики поють славу.
Скрини нести не хочу. :bad:

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10248 : Квітень 13, 2024, 13:46:28 »
ну ми наче в цивілізованому суспільстві, маєте давно розуміти, шо скріни в наш час це тупо помийка, давайте вже посилання, кому треба, той зайде почитає.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10249 : Квітень 13, 2024, 15:16:10 »
А кому не треба, зробить вигляд, що нічого не сталося. Головне -не дивитися вгору

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10250 : Квітень 13, 2024, 16:03:18 »
Притула це краще, що в нас є.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1345
  • Karma: 3053
  • Эстония
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10251 : Квітень 13, 2024, 18:11:27 »
Цитувати (виділене)
YIGAL LEVIN
❗️Правительство Германии объявило о передаче Украине еще одной батареи ЗРК MIM-104 Patriot. Передача будет осуществлена немедленно, без каких-либо временных задержек.
Цитувати (виділене)
В одну зенитную батарею MIM-104 Patriot входят 4-8 пусковых установок.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10252 : Квітень 13, 2024, 18:12:01 »
А кому не треба, зробить вигляд, що нічого не сталося. Головне -не дивитися вгору
сталося тільки те, що ти принесла ліву картинку без посилань, при цьому намагаєшся мені хамити на цілком зрозуміле прохання підтверджувати такі речі відповідними посиланнями, а не розповсюджувати можливі фейки, що за тобою вже не раз було помічене.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4680
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10253 : Квітень 13, 2024, 19:15:53 »
Та прям бидлозація. Ну псіханув, нахамив, вже публічно вибачився. Нерви у нас всіх не тойво вже. Я до повномасштабного взагалі не матюкалась.

Та й загалом не схоже що Притула збирається в політику.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10254 : Квітень 13, 2024, 20:02:31 »
Притула ВЖЕ ходив в політику і піде ще. А те що він зажравшеєся бидло то і до цього поста було відомо.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26298
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10255 : Квітень 13, 2024, 20:38:48 »
Цитувати (виділене)
Mariana Bezuhla

Сподіваюсь, неправа, проте вважаю, що підвищення виплат військовослужбовцям ще на 70 тис грн -- це про включення "друкарського станка" 👀 Так що слідкуйте за курсом, кхм. Я і 15 млн грн виплат сім'ї загиблого вважаю надмірними, є вже повно маніпуляцій з цього приводу, а пам'ятаєте, як ми в 2022 сміялися щодо "машини замість сина" в росії...
Сьодні зелені прям в ударі. Спочатку Маляр, тепер це.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10256 : Квітень 13, 2024, 21:03:39 »
Як бачимо, відбувається багато чого. І хамство на мою адресу цей сумний факт не скасує

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10257 : Квітень 14, 2024, 09:39:26 »
Притула ВЖЕ ходив в політику і піде ще. А те що він зажравшеєся бидло то і до цього поста було відомо.
І без цього поста видно, що ти видатний маніпулятор.  :pray:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9913
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10258 : Квітень 14, 2024, 10:26:13 »
Такі ж вибори?
О. Гончаренко
Цитувати (виділене)
1. Сергій Притула — молодець. Його фонд справді робить грандіозну роботу і допомагає армії. Вони — найбільші. І тут немає нічого сказати, крім — молодці. Це дуже топова організація. Думаю, аналогів у світі немає.
2. Сергій Притула — політик, не волонтер, не зірка, не комік. Він — політик. Його популярність допомогла ГОЛОСУ провести депутатів в Раду. А ніякої відповідальності за це він не несе. Удає, що все ок. А не ок. Саме ГОЛОС збив повернення грошей військовим. Устінова, як справи?
3. Це не «допомога» людям. Це — гречка. Плюс збір даних. Дадуть гречку, зберуть дані й потім на виборчій кампанії будуть бомбардувати листами й запрошеннями на зустріч з кандидатом.
4. Мене дратує, коли обманюють. Грають роль волонтерів, а самі будують партію. Скажіть: йдемо у політику. У нас такі плани, такі цілі, такі ідеї. Всі все розуміють. Всі все бачать. Навіщо постійно обманювати людей?
5. Якщо це не роздача гречки? Так вийди й скажи: в політику йти не збираюсь. Ніколи. За ГОЛОС — пробачте. (І за Київраду також, якщо хтось забув).

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #10259 : Квітень 14, 2024, 10:29:27 »
Бо Гончаренко-центри - то не про політику, то зовсім інше. Ви нічого такого собі не думайте.

Shannou, Аля і 7 Гостей дивляться цю тему.