Автор Тема: Чепиножки

Offline RedCat

• Стать: Жіноча
Re: Чепиножки
« Reply #30 : Червень 19, 2024, 18:10:45 »
Цитувати (виділене)
Собака лежить під вишнею, на спині, і намагається ротом відкусить низьку ягоду. Колорадські жуки попадали з картоплі додолу, і лежать відпочивають на землі. Півень підійшов до колодязя, і безстрашно заглядає в безодню…
Карасі не клюють, вода в річці цвіте. Жаби поспівали, та й перестали. Замовкли зозулі, нічого не каже одуд… Коти лежать у цибулі… Коза сидить на жопі в бурʼяні, і дивиться на забор…
Лелеки вчать дітей літати
В магазині відчинені двері навстіж, продавчиня сидить на порозі, пʼє пиво. Нікого немає…
Сусід спить в гамаку, і час від часу здригається уві сні… Сниться йому щось страшне і цікаве.
Високо в небі летить літак. Новий якийсь, ще не бачив таких. Винищувач… Красівий…
Курі знайшли соснову шишку і катають її по городу лапами…
Сонце завмерло і зупинилося посеред неба…
Тихо ростуть кабачки , доки ніхто не бачить.  Знічевʼя додолу падає абрикос… Не для когось. Сам собі…
Хмарка на небі з собаки перетворилася на коня… Грається…
Спека. Літо. Сієста… Сієста в селі…

Offline Eney

• Стать: Чоловіча
« Reply #31 : Червень 19, 2024, 18:32:54 »
Ох і троляка. Стільки красивої водички заради одного, ладно вплетеного речення. :smilie5:

Offline Eney

« Reply #32 : Червень 20, 2024, 16:27:29 »
Цитувати (виділене)
Травень 1989.
Дембель.
Доїхав до Золотоноші поїздом, а там - на попутках.
Однострій, ексельбанти, ордена і медалі. Картуз і кокарда… Красавець-мужчина…
Заходжу до діда з бабою, бо вони ближче від траси живуть, ніж батьки…
Баба Тетяна, перебирає клубнику. Під навєсом, біля сараю, завзято вариться самогон…
- Прівєт, ба!
- Доброго здоровля!
- Що? Не пізнали?
- Та щось якось пока не признаю…
- А, подивіться, ще раз!
- Андрію?
- Га!
- А йди сюди!
- Шо таке?
- Міліція прийшла…

Offline Солоха

• Я не крило, я дзьоб
« Reply #33 : Червень 21, 2024, 17:16:14 »
Люди радять: начиняйте квітки кабачка моцареллою, смажте в фритюрі і тд.
Ви не розумієте сільської специфіки. Не можна цього робить.
Якщо запитати в сільському магазині «мацарелу», то вас, по-перше, можуть просто побити. Ради інтересу.
А по-друге, ще й ваших прапрапрапраправнуків зватимуть «Мацарела».
Вже й вас не буде на світі, і ніхто не пригадає й витоків тої історії. А люди все казатимуть: Мацарельшин онук вчора сома вловив… На шматок горгонзоли…

Offline Eney

« Reply #34 : Червень 25, 2024, 08:48:32 »
Діалектика літнього села
Взимку, та ранньою весною город - голий і сірий, як картини Гойя…
Нічого немає, нічого не росте, нічого не зеленіє… Не сезон.
Поїдеш в місто, купиш петрушки пучок. А воно - як целюлоза. Часник сухий, як картон. І на смак - такий самий. Не то воно! Не то!
Думаєш-мрієш: ось скоро літо. Та наросте полуниця, смородина, кріп, абрикоси… Ото вже наїмся!
Довго ждеш… А воно ледве-ледве з землі пробилося, слабе, немічне, не поспішає.
Але одного якогось непримітного ранку виходиш на город, і навіть не так бачиш оком, як відчуваєш: ось, воно - Літо! Забуяло, поперло, проросло… Не стримаєш, не зупиниш, не пригальмуєш…
Не встигаєш то все їсти й зривати. Та й не хочеться особливо. Спека, жара… От взимку хотілося, а тепер - не хочеться…
Валяється полуниця, в петрушці сплять коти, смородина аж гілля ламає, курі зледача клюють шовковицю, кабачки за один день ростуть в «чєловєчиський рост»…
Підійдеш до брокколі, та подивишся на неї.  -Ич, яка!
А потім - до абрикоса. Зірвеш один. Покрутиш його в руках… Великий!
Та кинеш тим абрикосом в кота.
- В тебе є шо в голові? - питає кіт. - А аби в око попав?
- Заткнись, кажу…
Літо в селі…
🙂

Offline Фрейя

• Hero Member
« Reply #35 : Червень 25, 2024, 12:46:34 »
Цитувати (виділене)
Минулого тижня давав інтерв’ю якомусь мережовому виданню, що пише про вино і їжу.
Питають: з якою метою ви п’єте вино?
Тю!
- Я, кажу, п’ю вино з метою гуманізму
- Що ви маєте на увазі?
- Я п’ю вино, щоб полюбить людей. А тверезим як ти їх полюбиш? Та й вони тебе – навряд чи.
Я ріс і дорослішав в ту пору, коли вважалося, що два бокали вина – полєзно для здоров’я. Потім раптом з’ясувалося, що «не полєзно».
Але змінювати щось вже пізно. Чому я маю відповідати за помилки лікарів і дієтологів 80-х років минулого століття?
Та й не повинно воно все буть неодмінно полєзне. Бо так – скучно.
Здається, Марк Твен, риторично запитував: для чого мені здоров’я ради самого здоров’я? Що я з ним буду робить?

Offline RedCat

« Reply #36 : Липень 02, 2024, 09:02:38 »
Цитувати (виділене)
Був якось в Перу, говорив з шаманом авторітєтним. Він поїздив по всьому світу, вивчав всякі рослини і їх вплив на людську свідомість.
Розказує мені: в Україні є така рослина - дурман! Дуже дурна штуковина. - Мені треба, щоб клієнт лежав, а воно схвачується й біжить кудись світ за очі, і ніяк ти його не вдержиш…
- Бач, кажу, - українці настільки працелюбний народ, що їм навіть під дурманом треба побігать, і щось поробить. Попораться… Просто лежать - гріх!
- А мухомори карпатські ти пробував, питаю в шамана?
- Не довелося…
- Не знаєш ти, діду, жизні!…
У неділю рано зілля копала…

Offline RedCat

« Reply #37 : Липень 11, 2024, 12:51:52 »
Цитувати (виділене)
Вчені якогось там університету цілком відповідально стверджують, що у велику спеку треба пити холодне біле вино і їсти морозиво!
Нарешті нормальних вчених підвезли…
А тих вчених, що радили в спеку смоктати морожену спаржову квасолю,  і класти на голову холодні тряпки, сподіваюсь, вигнали кібеніматері!… Без виходного пособія…
:))

Offline Eney

« Reply #38 : Липень 14, 2024, 08:27:21 »
Іноді одне речення на кілька слів може містити в собі цілу велику історію. Як в тому «оповіданні Хемінгуея».

- Звідки диня, тітко?
- З Херсону! З нашого боку!

З нашого боку…

Offline Eney

« Reply #39 : Липень 15, 2024, 22:41:44 »
Знайомий мій жив в Монако, мільйонер, потім на війну пішов. Комісували по здоровʼю. Їздив в Іспанію, купляв якісь танки для ЗСУ. Зараз він працює в церкві дияконом. Живемо в якомусь фентезі

Offline Eney

« Reply #40 : Липень 16, 2024, 13:37:39 »
Щоразу заново закохуюся в Дніпро. Вчора ріка буквально кипіла. Сьогодні поїхав. Надворі 41, в Дніпрі 23. Якось він себе сам відрегулював. Колись десь читав, що річка - найдовершеніша, саморегульована біосистема в природі. Десь воно підняло якісь свої давні холодні джерела, само себе охолодило. Дніпро - мудрий Дід!

Це - як жива істота. Думає, треба охолодиться, бо подохнуть карасі, судаки і щуки.

- Дякуємо, діду Дніпро, кажуть щуки і карасі. Судаки не кажуть нічого, бо вони тупі :-)

Offline Eney

« Reply #41 : Липень 18, 2024, 10:10:28 »
 :rofl:

Чоловіки стоять біля чайної.

Один каже: Ану, стоп! Тихо! Чуєте?

- Що чуєте?
- F-16!!!
- Коля, який F-16? То - комбайн! Йди додому!

:)

Offline Eney

« Reply #42 : Вчора в 08:35:03 »
Дядько купив кавун на базарі, та поклав його в багажник.
А потім передумав, то переклав на заднє сидіння. Завів машину. Але раптом змінив своє рішення, виліз з машини, взяв кавун на руки та поклав біля себе.
А потім взяв, та поклав його собі на коліна. Та так і поїхали.
Кавун - воно панькане. Як попало ще й не поїде…
))

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.