Автор Тема: Українська політика. Війна. 1 серпня - 15 листопада
 

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7051
  • Karma: 12876
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5700 : Листопад 14, 2022, 16:51:20 »
Зеленский прибыл в Херсон — Reuters

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5701 : Листопад 14, 2022, 17:45:08 »
Та вже приїхав наш валикоможний, скоро у всіх змі і форефа, і форева. Амінь.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5702 : Листопад 14, 2022, 18:14:24 »
Цитувати (виділене)
В Херсонской области оккупанты ради развлечения повесили краснокнижных хомяков, — сообщает Украинская природоохранная группа

Мертвых животных обнаружили на оставленной российской позиции.
:smilie9:
Фотодоказ  для сильних нервів . Проти нас воюють садисти та дегенерати
https://www.facebook.com/oleksandr.kolchak.1/posts/pfbid02wf6AvP64EJgBUpYNU3y2yBUb8q5rVbF8QTTRUqBs1QojC9iQjHmoweeQPSB1WgLgl

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5703 : Листопад 14, 2022, 18:17:02 »
Щойно на Еспресо дали репортаж з Херсону. І там одна жінка сказала геніальну фразу:
"Папа Римський так не вірить в Бога, як ми вірили у прихід ЗСУ"   :weep: :cray:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5704 : Листопад 14, 2022, 18:18:07 »
Та вже приїхав наш валикоможний, скоро у всіх змі і форефа, і форева. Амінь.
Інсайт - у всіх військових при зйомках відібрали зброю. Традиційно.
Ну і отаке https://t.me/telelug/13535

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5705 : Листопад 14, 2022, 18:27:10 »
Цитувати (виділене)
Під час Балаклійської операції журналістам не можна було знімати звільнені міста та села, не можна було показати сльози радості та обійми звільненими українцями наших передових підрозділів, поки президент Зеленський не відвідав Ізюм та не провів фотосесію в Ізюмі.
Слухайте, ну претензія що журналістів не пускають у щойно звільнене місто, яке ще треба зачищати і хрін зна шо там взагалі є, чи розтяжки і ДРГ, як на мене, нікчемна. Як би нам не хотілось у прямому ефірі військові операції спостерігати, безпека цих операцій пріоритетніша за наші бажання. А то поназнімають рашистам оперативний контроль - нафіга? Відео з визволених міст і так є, мені вистачає.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14751
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5706 : Листопад 14, 2022, 18:51:44 »
До речі, Генштаб познімав акредитацію в тих іноземних журналістів, які поперлися знимати в Херсоні до того, як місто зачистять. І правильно зробив.
А бійці й в Ізюмі знімали та викладали й сльози, і обійми.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1510
  • Karma: 2528
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5707 : Листопад 14, 2022, 18:57:14 »
Цитувати (виділене)
Volodymyr Kudrytskyi
Енергетичний обʼєкт, який забезпечував енергоживлення всього правобережжя Херсонської області і значної частини Миколаївської області, практично знищений. Він більше не існує. Два автотрансформатори, кожен вагою 250 тон, підірвані. Зал релейного захисту, компресорна, акумуляторна - що на думку терористів не зробили вибухи, додатково розстріляно і розтрощено. Кілька гектарів наслідків безсильної злоби окупантів перед втечею з правобережжя Херсонщини. Підла орда, яка вміє лише руйнувати.
Не зважаючи на це, Укренерго разом з ВЦА, ДСНС і обленерго вже опрацювують схеми заживлення звільненої Херсонщини з сусідніх двох областей. Це не буде просто - сапери вже обстежують високовольтні лінії, які проходять вздовж територій, де ще зовсім недавно точилися тяжкі бої. Рівень замінованості там дуже високий. Працюємо обережно, але не втрачаємо жодної хвилини. Більша частина звільненої Херсонщини без світла з 6 листопада. Робимо все можливе, щоб за обраними резервними схемами заживити людей якнайшвидше.
Паралельно на вихідних ми вже передали перелік необхідного обладнання для Херсонщини нашим закордонним партнерам. Вже відгукнулися системні оператори Польщі і Франції. Обладнання вже прямує в Україну. Дякуємо, друзі.
Злість знову додає сили працювати 24/7. Укренерго повертається на Херсонщину.

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1274
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5708 : Листопад 14, 2022, 19:02:09 »
Наші вирішили в амфібійні операції погратися? Ну, не знаю. Дуже небезпечно. У Червоної армії в Другу світову ніколи нормально не виходило.

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5709 : Листопад 14, 2022, 19:13:56 »
Наші вирішили в амфібійні операції погратися? Ну, не знаю. Дуже небезпечно. У Червоної армії в Другу світову ніколи нормально не виходило.
Ты про косу?
Там, с одной стороны, не совсем понятно нафига (точнее, оно то понятно, но нафиг сейчас?). С другой - конкретно на самой косе вряд ли сильно опасно - там, вроде, достаточно "вязкая" местность, фланги и тылы прикрыты. Главная опасность, что могут утюжить артой, но у наших - арта и хаймарсы на более высоком берегу, так что тут бабка надвое сказала кто кого отутюжит.
Правда, тут вот Рищук что-то непонятное постит про Олешки - или там приступ необоснованного оптимизма, или мечтания о будущем, или орки конкретно оттянули силы чуть ли не к перешейку.  :consul:

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5710 : Листопад 14, 2022, 19:17:18 »
Олешківський голова каже, що наші
https://t.me/Tsaplienko/20514

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5711 : Листопад 14, 2022, 19:25:57 »
Олешківський голова каже, що наші
https://t.me/Tsaplienko/20514
Ну, я вижу три варианта:
- оптимистичный - орки сдают Херсонскую и Запорожскую области, как минимум, про что втихую сообщили нашим.
- пессимистичный - орки решили заманить наших, оттянули силы к Мелитополю - и хотят повторить нашу же схему с "плацдармом на ниточках".
- реалистично-нейтральный - орки концентрируют основные силы около Мелитополя, а в Олешках шурудят наши ДРГ.

Ну и, даже если допустить, что Олешки наши каким-то макаров взяли - что с Голой Пристанью? Кмк, она более приоритетная цель в плане организования плацдарма на левом берегу.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5712 : Листопад 14, 2022, 19:33:38 »
В Херсонской области оккупанты ради развлечения повесили краснокнижных хомяков, — сообщает Украинская природоохранная группа
Не надо смешивать путена и остальных расеян, говорит нам либеральное крыло русских фашистов.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34810
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5713 : Листопад 14, 2022, 19:34:21 »
Вот такое совпадение. В один и тот же день в Акимовке погиб в результате террористического акта глава посёлка, а в Якимівці завдяки роботі ЗСУ було знищено колаборанта.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5714 : Листопад 14, 2022, 19:50:33 »
Ну, я вижу три варианта:
Ну, наши еще могут такую инфу вкинуть, что бы орки, с переляку, перестреляли друг друга.  :smile7:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7472
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5715 : Листопад 14, 2022, 20:42:50 »
Цитувати (виділене)
Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо створення механізму компенсації Україні збитків, спричинених нападом Росії на Україну. За резолюцію проголосували 94 країни, проти – 14, 73 – утрималися.
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/genassambleya-oon-prinyala-rezolyuciyu-o-vyplate-rossiey-reparaciy-ukraine-50284050.html

От і механізм перерахування Україні арештованих активів росії починає з'являтися

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5716 : Листопад 14, 2022, 20:48:32 »
Вже палає.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9955
  • Karma: 6010
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5717 : Листопад 14, 2022, 21:06:33 »
Цитувати (виділене)
Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо створення механізму компенсації Україні збитків, спричинених нападом Росії на Україну. За резолюцію проголосували 94 країни, проти – 14, 73 – утрималися.
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/genassambleya-oon-prinyala-rezolyuciyu-o-vyplate-rossiey-reparaciy-ukraine-50284050.html

От і механізм перерахування Україні арештованих активів росії починає з'являтися
І Угорщина за? Ну щось велике в лісі здохло. А Ізраїль утримався, на хвилиночку

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5718 : Листопад 14, 2022, 21:25:57 »
Діалог між містами
Цитувати (виділене)
ХЕРСОН: Київ, шо робиш?
КИЇВ: Плачу.
ХЕРСОН: Тю. Чого?
КИЇВ: Через тебе плачу. Дивлюсь, як ти повернувся, як наші до тебе зайшли – і плачу.
ХЕРСОН: Дивно.. Тернопіль!
ТЕРНОПІЛЬ: (скрізь сльози) Шо?
ХЕРСОН: І ти… Полтава! Дніпро!
(чути судомне схлипування та сморкання в носовички)
ХЕРСОН: Зрозуміло.. Хмельницький!
(у відповідь лунає гучне ридання)
ХЕРСОН: Да шо с вами?
ВІННИЦЯ; (крізь сльози) Ми всі через тебе плачемо! Від радощів!
ХЕРСОН: Дивно! Я сміюся, стрибаю догори, танцюю, а вони ридають..Хоча, (зізнається) якщо чесно, я теж спочатку плакав…
БЕРДЯНСК: (тихо) Ми теж за тебе радіємо. Мелітополь, Маріуполь, я… Але нам трохи заздризно. Ми теж хочемо додому.
ХЕРСОН: Будете! Скоро будете! Бачили ви б тих хлопців, що мене визволили! Це ж не люди! Це реально богі! (теж заходиться сльозами)
КРЫМ: Всем привет! А чего это вы ревете?
ЧЕРНИГІВ: Йди звідси, зрадник, не заважай!
КРЫМ: (обиженно) А чо сразу зрадник? Я, между прочим, под оккупацией дольше всех нахожусь!
ДОНЕЦК И ЛУГАНСК: Та ти шо!
КРЫМ: А шо, не? Я, может, за эти девять лет больше всех настрадался! Чего вы меня не жалеете?
ЗАПОРІЖЖЯ: Тому що Херсон опирався зі всіх сил. З першого дня! А ти?
КРЫМ: Что я? Я боялся, за своих людей боялся! Знаете как страшно было?
ДНЕПР: Ти за ковбасою побіг! За два двадцать. Но шо, поїв ковбаски?
КРЫМ: Та не, у них колбаса дерьмо. Из чего это они ее делают?
СУМИ: Все по радянському рецепту – з туалетного папіру та кісток!
ОДЕССА: Кстати, Херсон, говорят, что у тебя кости сперли? Ну те, что Потемкину принадлежали.
ХЕРСОН: Та хєр з ціми кістками, нехай забирають, некроманти хєрови. От єнота забрали – це було неприємно! Крим!
КРЫМ:А че сразу я?
ХЕРСОН: Мій єнот у тебе. Поверни!
КРЫМ: Можно подумать, только у тебя сперли! У меня знаешь сколько всего забрали? Одно скифское золото чего стоит!
МИКОЛАЇВ: Не переживай, Херсон! Наш єнот їм устроит. Он им покажет, где їхня кузькіна мать зарита.
КРИМ: (тихо) Херсон, слышишь? А освобождаться страшно?
ХЕРСОН? Дурак ти, Крим!. Свобода – це завжди чудово! За неї нічого не страшно віддати. Це сама дорога річ у світі! А ти продав її за ковбасу срану! Ну нічого. от повернемо тебе – будемо виховувати! Можливо щось з тебе ы получиться. А эноти, всж поверни! Кожна істота – і людина, і тварина, і місто – повинні жити у власному домі!

©Ірина Подгурська
  :razom: :prapor2: :razom:

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1510
  • Karma: 2528
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5719 : Листопад 14, 2022, 22:16:01 »
Цитувати (виділене)
АТ "Укрзалізниця" вперше з початку повномасштабного вторгнення росіян відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом. Перевізник отримав відповідний дозвіл від Миколаївської обласної військової адміністрації та військових. Перший поїзд до Миколаєва вирушить сьогодні, 14 листопада, з Києва о 22:00.
Востаннє пасажирський поїзд далекого сполучення приїжджав до Миколаєва 24 лютого.

У пресслужбі зауважили, що поїзд №122/121 Київ-Миколаїв курсуватиме по парних числах зі столиці та по непарних — з Миколаєва. Зі столиці вирушатиме о 22:14 та прибуватиме до Миколаєва о 07:15. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 22:09 та прибуватиме до Києва о 06:55.

Голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення РФ Миколаїв був прифронтовим містом та тримав оборону на півдні України. Проте після деокупації Херсона лінія фронту зрушилася, що дозволило відновити залізничне сполучення до міста.

Окрім цього, він додав, що вже в найближчі декілька днів відновлять залізничне сполучення з Херсоном.

За його словами, залізничники вже працюють на напрямку, вони йдуть одразу за військовими та вибухотехніками.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34810
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5720 : Листопад 14, 2022, 22:45:17 »
сорян за джерела.
Олешки Херсонской области освобождены, – Арестович.
Новая Каховка почти отбита из оккупации - источник
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34810
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5721 : Листопад 14, 2022, 22:46:08 »
Цитувати (виділене)
Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо створення механізму компенсації Україні збитків, спричинених нападом Росії на Україну. За резолюцію проголосували 94 країни, проти – 14, 73 – утрималися.
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/genassambleya-oon-prinyala-rezolyuciyu-o-vyplate-rossiey-reparaciy-ukraine-50284050.html

От і механізм перерахування Україні арештованих активів росії починає з'являтися

на рівні кожної країни, що заблокувала, треба буде приймати згідно з її законодавством, но як додаткова база цілком.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5722 : Листопад 14, 2022, 23:19:44 »
сорян за джерела.
Олешки Херсонской области освобождены, – Арестович.
Новая Каховка почти отбита из оккупации - источник
Если про НК правда - тогда более-менее понятно, почему наши не боятся продвигаться к Олешкам.
Но как бы странно все. НК - это канал и вода в Крым. Плюс - это постоянная угроза с тыла тем, кто окапывается у Мелитополя, и Перешейку.
В общем, надо смотреть, что завтра скажут.
...Нераг в режиме оптимиста...
Может, действительно орки решили окопаться по Перешейку, а основные силы стянуть в домбабве по границе на 23.02...

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5723 : Листопад 14, 2022, 23:23:29 »
...Нераг в режиме оптимиста...
Нарешти.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5724 : Листопад 14, 2022, 23:24:04 »
Тримаю кулаки за Каховку.
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5725 : Листопад 14, 2022, 23:58:37 »
Цитувати (виділене)
Одессу посетила представительница офиса ЮНЕСКО в Украине, которая контролирует процесс включения исторического центра Одессы в Список всемирного наследия ЮНЕСКО
Она уже частично ознакомились с архивными материалами, архитектурным и культурным наследием города.
Та
Цитувати (виділене)
В Одессе ЮНЕСКО уже закрывает скульптуры, которые могут пострадать от военных действий
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline leonard

  • *****
  • Повідомлень: 5789
  • Karma: 2776
  • Lietuva, Vilnius
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5726 : Листопад 15, 2022, 00:13:19 »
Цитувати (виділене)
Евросоюз определился с политикой в отношении РФ и Украины.
Европейский Союз будет единодушно поддерживать Украину до самой ее победы. Поддержка Украины – это топ-приоритет Евросоюза. Об этом заявил верховный представитель ЕС по иностранным делам и политике безопасности Жозеп Боррель по итогам девятичасового заседания министров иностранных дел стран Евросоюза в понедельник, 14 ноября. При этом украинцы сами, руководствуясь собственными критериями, будут решать, что для них означает победа, уточнил он.

Члены Евросоюза определились и с дальнейшей политикой в отношении России. "Мы продолжим изолировать Россию на международной арене. Мы продолжим вводить штрафные меры в отношении российской экономики. Мы готовы усиливать санкции в отношении третьих стран, вовлеченных в российскую агрессию против Украины. Особенно тех, которые поставляют вооружения и военную поддержку РФ, – это Иран и Беларусь", - заявил Боррель. Между тем новый, уже девятый, пакет санкций в отношении РФ уже на стадии разработки, подтверждают в Брюсселе.

Верховный дипломат ЕС подчеркнул, что санкции ослабляют российскую экономику, способность РФ приобретать новые технологии и обновлять материальную часть своей армии, "особенно учитывая ее громадные потери на поле боя". Отступление российских войск в Херсоне показывает, что российская армия потерпела огромное поражение, сказал он, назвав освобождение Херсона поворотным моментом в войне.
https://www.dw.com/ru/evrosouz-opredelilsa-s-politikoj-v-otnosenii-rossii-i-ukrainy/a-63757448

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5727 : Листопад 15, 2022, 00:35:09 »
Учебная миссия ЕС предусматривает подготовку до 50 тысяч военных ВСУ, – Боррель
https://t.me/yigal_levin/35331
Злобная заинька

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35730
  • Karma: 23551
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5728 : Листопад 15, 2022, 00:38:55 »
Алёшкі палі.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 1 серпня -
« Reply #5729 : Листопад 15, 2022, 00:50:19 »
Американские евреи собрали (https://www.9tv.co.il/item/51431) еще семь миллионов долларов в помощь Украине. Напомним, что с начала полномаштабной войны еврейские федерации Северной Америки собрали более 78 миллионов долларов в чрезвычайный фонд помощи Украине.

Еврейские федерации Северной Америки являются структурной основой еврейской общины США и Канады и представляют более 300 еврейских федераций.
Злобная заинька

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.