Автор Тема: Что там у ...?
 

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4677
  • Karma: 3539
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Что там у ...?
« Reply #150 : Жовтень 25, 2023, 10:57:12 »
Ця "частина республіканців" це трампісти з гаслом MAGA. Саме вони не дають республіканцям назначити спікера, бо згодні тільки на трампіста. Вчора порушили попередню домовленість всередині партії.
« Останнє редагування: Жовтень 26, 2023, 18:56:31 від Ксеня »

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9135
  • Karma: 5437
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Что там у ...?
« Reply #151 : Жовтень 25, 2023, 11:28:11 »
Ця "частина республіканців" це трампісти з гаслом MAGA. Саме вони не дають республіканцям назначити спікера, бо згодні тільки на трампіста. Вчора порушили попередню домовленість всередині партії.
Ось ці красені: https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_Caucus
Homo homini felis est.

Online vs

  • *****
  • Повідомлень: 2440
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #152 : Жовтень 25, 2023, 11:48:48 »
Ця "частина республіканців" це трампісти з гаслом MAGA. Саме вони не дають республіканцям назначити спікера, бо згодні тільки на трампіста. Вчора порушили попередню домовленість всередині партії.
Ось ці красені: https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_Caucus

висунули трампіста Mike Johnson, 0 балів підтримки України
на жаль як на мене йде до того, що оберуть трампіста, який поводить себе більш-менш у рамках, не як Джордан
тобто цього можуть обрати, він як хтось там казав humble

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1904
  • Karma: 2474
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #153 : Жовтень 25, 2023, 12:36:20 »
Наскільки я бачу, Трамп там ні до чого.
Трамп дуже негативно висловився про кандидата у своїй соц. мережі. Трампісти побігли відробляти.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #154 : Жовтень 25, 2023, 12:36:39 »
Я пропустила а хто взагалі ініціював звільнення минулого спікера і нахєра?
Я памятаю що й минулого року його дуже важко і довго обирали. Це ж якийсь італійський страйк.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #155 : Жовтень 25, 2023, 12:39:38 »
"Америка во всем виновата, а Израиль, просто, "малый Сатана". Израилю сейчас плохо, значит, плохо Америке, т.е. нам хорошо!"
Дуже нагадує що "Україна типу не винна, це всьо амєріка поставила їй зовнішнє управління і почала війну"
Цікаво це роспропаганда так ефективно працює чи всі довбойоби світу однакові у своєму довбойобстві і нарешті об'єднались.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3655
  • Karma: 1902
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Что там у ...?
« Reply #156 : Жовтень 25, 2023, 12:47:29 »
Я пропустила а хто взагалі ініціював звільнення минулого спікера


Цитувати (виділене)
Впервые в истории США состоялось увольнение спикера Палаты представителей, причем добились отставки праворадикальные однопартийцы Кевина Маккарти, а Демократическая партия помогла сместить лидера отдав против него свои голоса.

За отставку проголосовало 216 конгрессменов, из которых только 8 являются республиканцами, в частности, за отстранение Маккарти от власти выступил Мэтт Гейтц и его сторонники. Против увольнения спикера проголосовало 210 человек.

і нахєра?


Цитувати (виділене)
Среди причин, которые стали основанием для увольнения спикера, республиканцы назвали сотрудничество с демократами для быстрого согласования краткосрочной резолюции о финансировании правительства США, а также отказ блокировать помощь Украине. Заметим, что праворадикалы уже давно требуют вообще прекратить помощь Киеву.

"Весь этот театр с провалами спикера Маккарти привел к тому, что он объединился с демократами, чтобы принять резолюцию, которая продолжает финансировать Украину и финансирует вмешательство Джека Смита в предстоящие выборы, против президента Трампа", - написал Мэтт Гейтц на своем сайте.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #157 : Жовтень 25, 2023, 12:50:01 »
Вот еще результаты исследования антисемитизма среди мигрантов,  в зависимости от религии.
Вопрос "есть ли вина евреев в том, что с ними так обращаются". Процент "точно совсем да"

- Без религиозной принадлежности из несульманских стран: 11,2%
- Без религиозной принадлежности из мусульманских стран 19%
- Христиане из немусульманских стран: 12,7%
- Христиане из мусульманских стран: 42,2%
- Мусульмане из немусульманских стран: 5,9%
- Мусульмане из мусульманских стран: 30,9%

Це звісно кабздець загалом, але розподіл цікавий. Найбільше хейтять у мусульманських країнах, але в обох групах найбільше хейтять чомусь християни. 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4723
  • Karma: 2827
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #158 : Жовтень 25, 2023, 12:54:21 »
Среди причин, которые стали основанием для увольнения спикера, республиканцы назвали сотрудничество с демократами для быстрого согласования краткосрочной резолюции о финансировании правительства США, а также отказ блокировать помощь Украине. Заметим, что праворадикалы уже давно требуют вообще прекратить помощь Киеву.
Дякую. Схоже шо українське питання зламало двопартійну систему США.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Что там у ...?
« Reply #159 : Жовтень 25, 2023, 13:14:30 »
Наскільки я бачу, Трамп там ні до чого. Після комбінації демократів (за участі частини республіканців) зняли того спікера, що був. Після цього, демократи тупо виламують руки республіканцям (за участі все тієї ж частини республіканців). Республіканці самі (без тієї частини) не можуть призначити спікера.
Це дуже своєрідне сприйняття того що діється. Демократи не повинні допомагати республіканській більшості, вони у оппозиції. Більшість на те і більшість, що має привілей обирати свого спікера.
Проблема в тому, що серед республіканців є кілька ультраправих затятих дебілів. Вони готові жертвувати не тільки репутацією своєї партії але і функціонуванням країни взагалі якщо не по-їхньому. Як то кажуть my way or highway.
The best is yet to come.

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #160 : Жовтень 25, 2023, 13:21:17 »
Гуттереш того гляди порвётся:
Цитувати (виділене)
The grievances of the Palestinian people cannot justify the horrific attacks by Hamas.

Those horrendous attacks cannot justify the collective punishment of the Palestinian people.

сползание масок со свиных рыл
а они везде
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9506
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Что там у ...?
« Reply #161 : Жовтень 25, 2023, 13:31:34 »
Це дуже своєрідне сприйняття того що діється. Демократи не повинні допомагати республіканській більшості, вони у оппозиції.
Я не казав, що демократи щось "повинні". Але зображувати зняття спікера (і непризначення нового) лише як дію частини республіканців (як сказав Солмір, трампістів), мені здається якось невірно. Бо, якщо б (в ідеалі) здорова частина республиканців та притомна частина демократів проголосували б за якусь кандидатуру нового спікера, то законодавчий орган в цілому зміг би знов працювати на благо усієї країни (США).
А так, демократи стрижуть купони в надії на підвищення своїх електоральних перспектив, а те, що США йде до кризи, їм, виявляється, пофіг.
Чи це теж дуже своєрідне сприйняття ?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9506
  • Karma: 1578
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Что там у ...?
« Reply #162 : Жовтень 25, 2023, 13:32:35 »
Дякую. Схоже шо українське питання зламало двопартійну систему США.
Україна там взагалі не є чинником.

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #163 : Жовтень 25, 2023, 13:33:26 »
Цитувати (виділене)
Эрдоган заявил, что не считает ХАМАС террористами

Кроме того, президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган отменил свою поездку в Израиль, а также и запланированные визиты других турецких чиновников.

💬"ХАМАС - это не террористическая организация, а группа освободителей и моджахедов, борющихся за защиту своих земель и граждан", - сказал  Эрдоган и призвал "давить" правительство Нетаньяху.

Вот это в НАТО.
Оно же решает, быть ли в НАТО Швеции, к примеру.
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Что там у ...?
« Reply #164 : Жовтень 25, 2023, 13:40:32 »
Це дуже своєрідне сприйняття того що діється. Демократи не повинні допомагати республіканській більшості, вони у оппозиції.
Я не казав, що демократи щось "повинні". Але зображувати зняття спікера (і непризначення нового) лише як дію частини республіканців (як сказав Солмір, трампістів), мені здається якось невірно. Бо, якщо б (в ідеалі) здорова частина республиканців та притомна частина демократів проголосували б за якусь кандидатуру нового спікера, то законодавчий орган в цілому зміг би знов працювати на благо усієї країни (США).
А так, демократи стрижуть купони в надії на підвищення своїх електоральних перспектив, а те, що США йде до кризи, їм, виявляється, пофіг.
Чи це теж дуже своєрідне сприйняття ?
Тим, що ти здається не розумієш якою невід‘ємною частиною політики є компроміси та домовленності. І звичайно, здібність ці домовленності виконувати. Щоб «притомна частина» демократів підтримала республіканського спікера, республіканці повинні їм щось запропонувати. Тільки так це працює. Поступитися в чьомусь щоб отримати більше. Республіканці цього робити не хочуть.
The best is yet to come.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3655
  • Karma: 1902
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Что там у ...?
« Reply #165 : Жовтень 25, 2023, 13:40:59 »
Цитувати (виділене)
💬"ХАМАС - это не террористическая организация, а группа освободителей и моджахедов, борющихся за защиту своих земель и граждан", - сказал  Эрдоган
А как насчет курдов, Эрдоган? Курдская рабочая партия - они кто у тебя?
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12681
  • Karma: 6493
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Что там у ...?
« Reply #166 : Жовтень 25, 2023, 13:45:48 »
Цитувати (виділене)
YIGAL LEVIN 🇮🇱🇺🇦
Forwarded from
Война с Ордой. Сергей Ауслендер

Накануне собрали 300 иностранных журналистов и показали им видео, собранное из съемок террористов (нагрудные и нашлемные камеры, телефоны, изъятые у уничтоженных и плененных боевиков, видео с камер наблюдения). При входе в зал у всех забрали мобильные телефоны, категорически запретив снимать хоть что-то с экрана.

Коллег, многие из которых уж повидали всяких кошмаров, выводили оттуда в состоянии тяжелой истерики, были такие, кто просил прекратить показ не в силах смотреть. 43 минуты абсолютного ужаса. Видео никогда не будет обнародовано, только небольшие фрагменты, от которых кровь буквально стынет в жилах.

На этом фоне заявление генсека ООН о том, что «нападение Хамаса не произошло в вакууме», студенты американских кампусов, срывающие портреты жертв и заложников, пропалестинские демонстрации в Канаде или Америке, выглядят, как абсолютное безумие. Кажется у Чака Паланика есть фраза: Будущее превратилось из надежды в угрозу.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Online vs

  • *****
  • Повідомлень: 2440
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #167 : Жовтень 25, 2023, 13:50:33 »
здорова частина республиканців та притомна частина демократів проголосували б за якусь кандидатуру нового спікера, то законодавчий орган в цілому зміг би знов працювати на благо усієї країни (США)

ніхто не знає що б було якщо б кандидатура Еммера пішла далі, але ж він знявся сам, ні до яких демократів не дійшло
а взагалі - якщо б таке було, ця здорова частина не дожила б до наступних праймеріз, дивись долю Ліз Чейні та інших, як на мене ніхто з респів зараз на домовленості з демами не піде
фактично таке голосування це розкол респів на дві партії, може колись і буде, але як на мене більш ймовірно що трамп нарешті подавиться гамбургером і все якось завершиться так

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Что там у ...?
« Reply #168 : Жовтень 25, 2023, 13:56:54 »
як на мене більш ймовірно що трамп нарешті подавиться гамбургером і все якось завершиться так
Воно б непогано, але ймовірність цього така сама як очікування що хуйло завтра помре.
В чому я впевнена, це в тому, що якщо Трамп в наступному році отримає республіканську номінацію - це стане справжньою бідою для Америки. А якщо виграє перегони - для усього світу.
The best is yet to come.

Online vs

  • *****
  • Повідомлень: 2440
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #169 : Жовтень 25, 2023, 14:01:34 »
як на мене більш ймовірно що трамп нарешті подавиться гамбургером і все якось завершиться так
Воно б непогано, але ймовірність цього така сама як очікування що хуйло завтра помре.
В чому я впевнена, це в тому, що якщо Трамп в наступному році отримає республіканську номінацію - це стане справжньою бідою для Америки. А якщо виграє перегони - для усього світу.

ну від першого як на мене тільки гамбургер вже допоможе, щодо другого не знаю, опитування зараз дуже погані, Байден може проти нього й не витягнути
єдине що може ще засудять його і це впливатиме на ситуацію
« Останнє редагування: Жовтень 25, 2023, 14:13:52 від vs »

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2284
  • Karma: 2253
Re: Что там у ...?
« Reply #170 : Жовтень 25, 2023, 14:02:22 »
В чому я впевнена, це в тому, що якщо Трамп в наступному році отримає республіканську номінацію - це стане справжньою бідою для Америки. А якщо виграє перегони - для усього світу.
Как ты думаешь, есть надежда, что республиканцы выберутся обратно из популизма и обе партии из старческих кандидатов?

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #171 : Жовтень 25, 2023, 14:07:23 »
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #172 : Жовтень 25, 2023, 14:16:52 »
А вот такой писец на арабском ВВС.
Правда, в этом сюжете прохамасскому ведущему не удалось закрыть рот представителю армии Израиля, хоть он (ведущий) и старался:
https://twitter.com/JakeWSimons/status/1716941441514234306
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9135
  • Karma: 5437
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Что там у ...?
« Reply #173 : Жовтень 25, 2023, 14:21:25 »
єдине що може ще засудять його і це впливатиме на ситуацію
Збільшить біснуватість прихильників? Бо балотуватися не завадить - коли писали конституцію таке й в голову нікому не приходило. Немає заборони навіть в'язню обиратися президентом.
Homo homini felis est.

Offline Кошкер

  • *****
  • Повідомлень: 810
  • Karma: 1107
  • Стать: Чоловіча
  • Израиль
Re: Что там у ...?
« Reply #174 : Жовтень 25, 2023, 14:26:41 »
ну від першого як на мене тільки гамбургер вже допоможе, щодо другого не знаю, опитування зараз дуже погані, Байден може проти нього й не витягнути

Сейчас, кстати, некоторыми пропалестинскими комментаторами, вроде, например, Мехди Хасана с MSNBC, проталкивается такая гнусная тема - мол, из-за поддержки Байденом Израиля американские мусульмане массово откажутся за него голосовать. А проголосуют они за полезного пропутинского идиота Корнела Уэста, формально кандидата от третьей партии, а фактически республиканского спойлера. То есть, другими словами, проголосуют за Трампа, люто ненавидящего мусульман, чтобы отморозить уши назло Байдену. А у евреев вообще и Израиля в частности, кажется, появляется шанс стать в глазах прогрессивной общественности виновниками второго срока Трампа.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Что там у ...?
« Reply #175 : Жовтень 25, 2023, 14:27:33 »
Как ты думаешь, есть надежда, что республиканцы выберутся обратно из популизма и обе партии из старческих кандидатов?
Не в ближайшем избирательном цикле.
Да и вообще всё печально. Не представляю куда происходящее может вывернуть.
The best is yet to come.

Online vs

  • *****
  • Повідомлень: 2440
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #176 : Жовтень 25, 2023, 14:46:25 »
єдине що може ще засудять його і це впливатиме на ситуацію
Збільшить біснуватість прихильників? Бо балотуватися не завадить - коли писали конституцію таке й в голову нікому не приходило. Немає заборони навіть в'язню обиратися президентом.

ну писали що у swing voters тих дебільних це може бути фактором за нього не голосувати

сидить такий і розмірковує у 2023 році, а чи висуне цей кандидат ще одного суддю верховного суду якого я хочу, а чи підвищить він рівень мого життя ще на 2%
а що у кандидата та армії прихільників його кров з іклів капає вже, то його обходить

Offline Кошкер

  • *****
  • Повідомлень: 810
  • Karma: 1107
  • Стать: Чоловіча
  • Израиль
Re: Что там у ...?
« Reply #177 : Жовтень 25, 2023, 14:52:27 »
Студенты проецируют на стену библиотеки университета Джорджа Вашингтона лозунги: "Слава нашим мученикам", "Немедленное прекращение поддержки сионистского геноцида", "Свободная Палестина от реки до моря". На стене, под лозунгами, имена евреев, на пожертвования которых построена эта библиотека.

https://twitter.com/StopAntisemites/status/1716994962703724728

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2284
  • Karma: 2253
Re: Что там у ...?
« Reply #178 : Жовтень 25, 2023, 14:58:52 »
Не в ближайшем избирательном цикле.
Да и вообще всё печально. Не представляю куда происходящее может вывернуть.
Ага, спасибо. Мне отсюда видится точно так же, как и с нашими местными товарищами.

Offline Кошкер

  • *****
  • Повідомлень: 810
  • Karma: 1107
  • Стать: Чоловіча
  • Израиль
Re: Что там у ...?
« Reply #179 : Жовтень 25, 2023, 15:03:19 »
ну писали що у swing voters тих дебільних це може бути фактором за нього не голосувати

сидить такий і розмірковує у 2023 році, а чи висуне цей кандидат ще одного суддю верховного суду якого я хочу, а чи підвищить він рівень мого життя ще на 2%
а що у кандидата та армії прихільників його кров з іклів капає вже, то його обходить

Это так. Но я все равно честно не понимаю, как мусульманин может голосовать за Трампа. Или людям надо по-прежнему объяснять, что голосуя за ультра-левого придурка от третьей партии ты просто тупо голосуешь за Трампа,  это для них слишком сложная математика, что ли?

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.