Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А гугл-драйв дійсно така піздувата хня як я про неї зараз думаю?
Потрібно було якесь місце, папочка щоб різні люди мали до неї доступ, клали туди файло, а я потім міг все це побачити. Купив річний преміум на 2 тб, зробив доступ по посиланню, все пучком, нарід користується. Потім один мені пише, що за хня, в мене місце на моєму драйві закінчилось, другий. Почав розбиратись, виявляється що якщо людина кладе файл на мою розшарену гугл-папку, місце віднімається в неї, а не в мене. Написав в підтримку, ті відповіли "зис із нормал, із воркинг як інтендед". А якщо я хочу щоб було так як я думав, воно повинно бути - то кожен виклавший файл повинен передати мені права на цей файл. На кожен файл. Окремо. Папкою нізя. Потім мені на пошту прийде запрос (на кожний файл окремим листом) і я повинен згодитися в кожному листі нажавши на кнопучку "Ассерт" котру турботливі дізайнери гугла намалювали встик з кнопочкою "Декляйн", ну щоб якщо я почну відповідати пачкою один за одним, міг спокійно промахнутись. А файлів вже більше 200 і буде ще десь стільки ж.
Коротше з такім підходом гугл-драйв йде в корисну для здоров'я прогулянку на бібу. Тільки тепер не зрозуміло що краще, перейти на Дробокс, там такого не було начебто, хоча я їм давно не користувався. Гамачі? ФТПішник підіймати? Google-dick, бля.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
В нас так з корпоративним гугл-драйвом не було, ти якось неправильно настроїв. Треба або зробити окремий гугл-аккаунт та розширити його на всіх, або щось типу організації та її членів.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо так як ти пишеш - то техпідтримка гугла це скриває. І в будь якому разі,  я не можу розширювати акаунт на людей про існування яких я не знаю. Тим більш що в них і гугл-аккаунта може не бути, є отщепєнци з айфонами.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.