Автор Тема: Библиотека

Offline kolyan68

• Донецк, Украина
Re: Библиотека
« Reply #1290 : Липень 26, 2022, 13:04:29 »
дочитав Простір(він же The Expanse), не скажу шо був розчарований, мені з самого початку не подобалась ідея конфлікту з "потойбічними" силами, й доки серія була про возню людей з людьми в швидкозмінюючихся умовах серія була досить цікавою космооперою, навіть де в чому можна сказати "не класична", однак автори вирішили що головне будь якою ціною завершити історію протомолекули й вийшло те що вийшло, тобто повна фігня ще й з явним плагіатом з Г.Куковського "Солдати живуть"
А на які космоопери окрім The Expanse слід звернути увагу? Маю на увазі не з класики - а з сучасних (останніх років 15-20).
А то прочитав тут першу книгу Embers of War Пауела. Наче анотація зацікавила. Та й читалося спочатку з інтересом. Але остання третина/чверть книги викликала лютий фейспалм. Постфактум - вся книга хрінь, написана в найгірших традиціях сучасного "віяння" толерантності та СЖВ. Я нічого не маю проти цього - якщо воно нормально написано. От в магопанківському фентезі Сайкса теж наче в цьому дусі - але книга сподобалася, там був збережений баланс.
Тут - гендерна рівність виглядає так: ВСІ жіночі персонажі книги - сильні та незалежні; ВСІ чоловічі персонажі (ті, що мають більше пари строчок в діалозі) - або слабаки, або кончені мудаки. До речі - це стосується й мислячих аватарів космічних кораблів.
Сюжет - подавав надії, але мої прогнози щодо його розвитку не справдилися. По факту все звелося до наступного: погані традиціоналісти-капіталісти утискають гарних соціалістів, влаштовують геноциди, спонсорують громадянські війни в якихось єбенях та хуярять мирняк заради таємних операцій. Інтрига - відсутня; цікаві персонажі - відсутні; навіть бойовка - виглядає дивно та не дуже логічно. Все вирішується за допомогою Deus ex machina - вкрай неочікувано та без жодної заслуги героїв.
Єдина світла пляма - загальна ідея книги: Війна - це погано. Щоправда не знаю, чи варто було марати триста сторінок тексту для того, щоб описати ці три слова. Бо саме яскраво проілюструвати це беззаперечне твердження - автору не вдалося.

Offline Lilьka

• Стать: Жіноча
  • Львів
« Reply #1291 : Липень 31, 2022, 12:31:29 »
Недавно купила Чарльз Стросс "Небо сингулярності", ще не читала. Заявлено як "на перетині хард НФ та космоопери".

Offline Leo_need

• Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
« Reply #1292 : Серпень 07, 2022, 15:11:55 »
Заявлено як "на перетині хард НФ та космоопери".
Для меня звучание этих слов в совокупности означает, что мне такое даже пробовать читать не надо )))

Offline Ash

« Reply #1293 : Серпень 07, 2022, 15:40:07 »
Для меня звучание этих слов в совокупности означает, что мне такое даже пробовать читать не надо )))
Тю. Если бы я во всем полагалась на аннотации, сколько прекрасных книг я бы пропустила)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Выдра

• А, это мединститут, да. Они всюду такие.
« Reply #1294 : Серпень 07, 2022, 16:38:06 »
Подсела на Асю Михееву.
Сначала Серебро, потом начала читать все подряд.
Научная фантастика здорового человека.

Offline Lilьka

• Львів
« Reply #1295 : Серпень 08, 2022, 13:24:02 »
Прочитала половину. Можливо, ти правий  :smilie5: Сюжет для шестикласників гуманітарного ліцею. А до перекладача в мене купа претензій. Таке враження, що він перекладав з російської, а не з англійської. Велика кількість "крылатых фраз" з російської літератури та радянського кіно. Міг би знайти чудові українські ідіоми. Полінувався  :sneaky:

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.