Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Так, в малої Pad 5, в мене Pad 6.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Так, в малої Pad 5, в мене Pad 6.
Є сенс платити за 6 версію?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Так, в малої Pad 5, в мене Pad 6.
Є сенс платити за 6 версію?
ні, ніякого. все те ж саме, тільки процесор трохи швидший в 6. камери я не використовую в планшеті.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Подивився планшети в магазині і дійсно все, що менше 10 дюймів екрану, виглядає дуже маленьким.
В кінці дві тисячі десятих планшет в 7" виглядав нічого собі.
Мені мій старий Nexus 7 2013 по памяті здавався значно більшим (віддав його рік назад у користування іншій людині).
Зараз на фоні інших у нього вигляд як у 14-ти дюймового монітору на фоні сучасних 27-ми дюймових  :pardon:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
хелп, потрібна практична порада, хто шарить в усіх цих раутерах.

є ASUS TUF 4200 як основний раутер та TP Link Archer C6 як ріпітер.

роблю підключення ріпітера за інструкцією
https://www.tp-link.com/us/support/faq/1555/
і ось на етапі Enable WDS Bridging в режимі 2,4 воно бачить мій Асус, а в режимі 5 - не бачить. на 2,4 підключається далі як ріпітер, але максимальна швидкість 70 мбіт, шо мені при 900 реальних на вході не алльо.
я десь якось розумію, що Асус працює в режимі WiFi6, TP Link його не підтримує, та може можна з усіма цими 802.11 якось погратися, щоб він побачив 5, хочеться все ж швидкість вище отримати.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Практична порада - з'єднати їх кабелем. Все інше - дурня.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Практична порада - з'єднати їх кабелем. Все інше - дурня.
колись куплю нову квартиру та все зроблю як треба :weep: поки що маємо те що маємо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
поки що маємо те що маємо.
Всі мої спроби з'єднати точки різних виробників кінчалися невдачею. Навіть вікі бреше, що
Цитувати (виділене)
WDS may be incompatible between different products (even occasionally from the same vendor) since the IEEE 802.11-1999 standard does not define how to construct any such implementations or how stations interact to arrange for exchanging frames of this format. The IEEE 802.11-1999 standard merely defines the 4-address frame format that makes it possible.[2]

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
в мене все працює, хоч і повільно. чудові хлопці з TP Link забули додати в ту інструкцію головний пункт - треба зайти в IPTV (хрєн би я здогадався, якби не якийсь чувак на Ютубі), включити галочку на режимі Bridge та обрати на потрібному тобі LAN - Internet, за замовчанням там IPTV стоїть. і тоді все працює, інакше біба.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
в мене все працює, хоч і повільно. чудові хлопці з TP Link забули додати в ту інструкцію головний пункт - треба зайти в IPTV (хрєн би я здогадався, якби не якийсь чувак на Ютубі
Я все більше впевнююсь, що якщо ти зіткнувся з якоюсь проблемою при налаштуванні обладнання, на ютубі є мінімум один індус, який вже цю проблему вирішив і виклав докладну покрокову інструкцію на 20 хвилин відео.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
виклав докладну покрокову інструкцію на 20 хвилин відео.
З котрої корисний лише один кадр.  :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
якщо треба дешево і сердито, то ось варіант

https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-6-128gb-wifi-graphite-gray-eu-148059.html
До речі, а що за магазин, нормальний?
Розбіг цін з розеткою на 1,5-2-3 тис. :scratch_one-s_head:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Розбіг цін з розеткою на 1,5-2-3 тис.
Може тому
Цитувати (виділене)
Гарантія: 3 місяці від магазину

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
якщо треба дешево і сердито, то ось варіант

https://sota.kh.ua/ua/xiaomi-redmi-pad-se-6-128gb-wifi-graphite-gray-eu-148059.html
До речі, а що за магазин, нормальний?
Розбіг цін з розеткою на 1,5-2-3 тис. :scratch_one-s_head:

всю дрібну електроніку (телефони, годинники, планшети) я купую в них останні років 5. жодного разу проблем не було, але й не було гарантійних випадків, та це значить, що проблем не було :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Може тому
Цитувати (виділене)
Гарантія: 3 місяці від магазину
Я коли купував телефон, то мені менеджер дуже сильно пропонував сервіс гарантії "від магазину" за +1К гривень, типу якщо щось не те, то мені не потрібно буде чекати поки телефон з'їздить у авторизований сервісний центр виробника, а їх ремонтники розберуться з ним на місці :sarcastic: Відмовився від таких перспектив :blush: Тим більш по ЗУ "Про захист прав споживачів" я можу пред'явити претензії як магазину, так і виробнику, і це вже їх головняк, куди направляти пристрій на ремонт.
Скоріш за все у документах на планшет гарантійний строк 12+ місяців. Просто не знаю, чи є в нас зараз, якесь представництво Сяомі.
всю дрібну електроніку (телефони, годинники, планшети) я купую в них останні років 5. жодного разу проблем не було, але й не було гарантійних випадків, та це значить, що проблем не було
Ну я дивлюсь в них ціни майже аліекспресівські. Якись сірий імпорт мабуть.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
так, саме він)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
На Розетке появився хороший варіант на тисячу дорожче.
Xiaomi Pad 6 8/256GB
https://rozetka.com.ua/xiaomi-vhu4318eu/p409495644/
Замовив його.  Коротше, ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі.
Вот мені і планшет для ютубчика за 100 доларів :unknown:
« Останнє редагування: Березень 29, 2024, 18:52:25 від Homiak »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
З такою диагоналлю має сенс.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
З такою диагоналлю має сенс.
А сяомісти вже анонсували сьому версію в лютому. Але в цю гру можна грати вічність.

Ще ось не дуже комп'ютерне, а про акустичне.
Ось були у мене в дитинстві німецькі колоночки RTF kompaktbox b9251. Тобто не в мене були, а в батька. І магнітофон "Маяк"-231, здається, з підсилювачем "Амфітон".
Після чисельних переїздів по гуртожитках підсилювач згорів, а магнітофон застарів. Одна колонка десь пропала, а інша трудиться вже 15 років на дачі у батьків та видає дуже пристойний звук на дві ділянки, процюючи від якогось китайського приймача, але и цьому звук - класний!
Так ось була в мене ідея відновити цю пару колонок, докупивши другу на ОЛХ.
Виглядає ця система приблизно отак: https://ldsound.info/rft-kompaktbox-b-9251/
Тільки тут вони життя бачили, а я знайшов пару в ідеалі за символічні 1000 грн.

Так ось купив їх, перевірив роботу - все працює, тільки немає до чого причепити. Зараз на тому ж олх купа варіантів різних вінтажних (і не дуже) ресиверів та тюнерів за 1500-3000 грн. Об'яв просто море від телефункенів 70-х років до піонерів 2000-х.
Може хтось порекомендує щось з чим особисто стикався?
З пріоритетів, щоб радіо було обов'язково і звук був якісний. 
Особлиовстей - у системи  4 Оми опір, а майже все сучасне на 6-8 і більше йде. Боюсь щось згорить.
« Останнє редагування: Лютий 04, 2024, 21:37:14 від Homiak »

Offline OlegKrm

  • *****
  • Повідомлень: 1190
  • Karma: 1350
  • Стать: Чоловіча
  • Краматорський бЕндерiвець
Колегі, хто підкаже, чи є на Андроїд програма для вимикання однієї сім карти за розкладом?
       Ой у лузі червона калина

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1901
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
Колегі, хто підкаже, чи є на Андроїд програма для вимикання однієї сім карти за розкладом?
Універсальний Tasker.
Чи більш специфічний Change Data.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
неочікуване питання - ви шо більше любите, айфон чи андроїд телефони?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Люблю старопрамен темне.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
неочікуване питання - ви шо більше любите, айфон чи андроїд телефони?
Ну ти спитав 8). Андроїд.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
неочікуване питання - ви шо більше любите, айфон чи андроїд телефони?
Ну ти спитав 8). Андроїд.
нє, ну звісно андроїд :grin: просто я чого питаю. вже півроку дивлюся різні мобільні телефони, всякий там екзотичний Китай типу Nubia, Vivo, Oppo, і шось мені нічого до душі не лягає, немає такої моделі шо типу ось, оце воно, оце я хочу, це я візьму попри все. то став вже грішним ділом думати в сторону айфона, але він такий жахливий останні роки в плані дизайну. кароч хочеться щось красівоє. бо з теперішніми процами вже точно нічого не гальмує, то хочеться взяти щось таке для душі. вже навіть піксель дивився огляди, самсунг, але все воно якесь не те. чи це просто старість :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
але все воно якесь не те
Бо це вже геть утилітарна річ. В неї є одна еротична зона - це екран. Все інше не важливо. Усі вони відрізняються виключно радіусом скруглення кутів. Ще декілька років тому виробники гралися з різним боковими поверхнями. Все. В мене якось почав виснути нфц, я вже розлютився та почав його лякати, що самса куплю :) А потім виявилося, що це стояла програма, яка підключалася до нфц та заважала. Тепер знову все прекрасно, тому знов сяома редмінот. Але у мене інше вагання. Ці китайські наволочі вже декілька років найбільш круті моделі збирають виключно на медіатеку. А в мене завжди був квалком. І от я вагаюсь. Або редмінот 13 5G Pro на квалкомі. Або 13 5G Pro+ на медіатеку. У останньому камера трохи краща та зарядка 120 ватт замість 67. Але все ж таки, скоріш за все, куплю вже того медіатека, хай йому грець :smile4:.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
На айфоне после андроида сильно неудобно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
але все воно якесь не те
Бо це вже геть утилітарна річ. В неї є одна еротична зона - це екран. Все інше не важливо. Усі вони відрізняються виключно радіусом скруглення кутів. Ще декілька років тому виробники гралися з різним боковими поверхнями. Все. В мене якось почав виснути нфц, я вже розлютився та почав його лякати, що самса куплю :) А потім виявилося, що це стояла програма, яка підключалася до нфц та заважала. Тепер знову все прекрасно, тому знов сяома редмінот. Але у мене інше вагання. Ці китайські наволочі вже декілька років найбільш круті моделі збирають виключно на медіатеку. А в мене завжди був квалком. І от я вагаюсь. Або редмінот 13 5G Pro на квалкомі. Або 13 5G Pro+ на медіатеку. У останньому камера трохи краща та зарядка 120 ватт замість 67. Але все ж таки, скоріш за все, куплю вже того медіатека, хай йому грець :smile4:.
у мене дві остальні сяоми саме на ньому, жодних нарікань. найкращий екран на сьогодні в самсі 24 ультра. всі хейтять екрани водоспади. а мені подобається. мій ідеальний телефон був би з екраном водоспадом та штучною шкірою, без шайби в блоці камер. і такий навіть є, це моторола, я їх дві купив, дружині та малій :lol2: тому собі хочу почекати ще наступні мотори цього року, може буде щось цікаве.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
На айфоне после андроида сильно неудобно.
у мене погані враження від UI/UX та строку життя батареї, але я дуже задоволений камерою і, особливо, якістю відеозйомки.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Ну да. Камера у айфона несравненно лучше, чем у того же S23. Хотя говорят у пикселя тоже ничего, но пиксель я не видел.
На айфоне будильник и тот нельзя сделать плавно нарастающим. Думаю, им нравится издеваться над людьми.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.