Автор Тема: Перекличка для піквіків.
 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19286
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1080 : Липень 16, 2022, 01:01:20 »
з боку серцево-судинної – зменшення серцевого викиду
Тоді це не для мене. В мене воно і так вдвічи нижче, ніж має бути.
Якщо тобі є 40 років, то  про йодид калію вже можна забути). Якщо ще є певні проблеми зі здоров'ям -  то й поготів.
Для тих, хто старший за 40 та/ або має певні проблеми, рекомендовано лише  під час загрози отримати дозу більше 5 греїв, а як я почитала, то виходить, що  рак щитоподібної залози після такого опромінювання - то мармаладка.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1081 : Липень 16, 2022, 01:12:40 »
Якщо тобі є 40 років, то  про йодид калію вже можна забути). Якщо ще є певні проблеми зі здоров'ям -  то й поготів.
Для тих, хто старший за 40 та/ або має певні проблеми, рекомендовано лише  під час загрози отримати дозу більше 5 греїв, а як я почитала, то виходить, що  рак щитоподібної залози після такого опромінювання - то мармаладка.
Вже забув...
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1082 : Липень 16, 2022, 06:46:18 »
Оцього, вибачте, блядства боявся найбільше. Бо в Краматорську вже було. Явно спланували так, щоб якнайбільше народу зібралося на вокзалі - і вдарили по ньому.
Будинок офіцерів, схоже, знесуть - реставрація занадто дорого стане. :( "Ювілейний" в принципі вистояв. Що здивувало - мачти з антенами сотових операторів на його даху втрималися, здається, всі.
Громадський траспорт сьогодні вже там проходить, але не зупиняється.
...Мої вже прогулюються по Береговому. Кажуть, що там добре, тепло і... дешево. :) Але то лише до понеділка.

Є ще версія: 🍁 Читачі пишуть в особисте, ставлю без правок:

💬 Вітаю. Хочу поділитися з Вами інформацією про обстріл Вінниці, яка відома багатьом вінничанам і мені в тому числі. Цілили кацапи не  у вокзал, а саме в Будинок Офіцерів. І не тому, що його нібито прийняли за штаб через назву. А тому, що 14 числа там мало відбутись нагородження наших героїв, яких звозили на цю подію мало не з усієї України. Крім того, в урочистостях мали приймати участь представники офісу президента. Про це не напишуть в жодних ЗМІ... воно і зрозуміло.

▪️ Бля, скільки ще російської агентури шастає по нашим містам. Баканов, звільни вже місце для справжніх професіоналів!
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1083 : Липень 16, 2022, 07:05:10 »
Там ще концерт мав бути. Благодійний, на користь ЗСУ. Скрипка з "Воплями" мав брати участь.
В перші дні війни, ще до організації штабів ТРО, між будинком офіцерів і "Ювілейним" була імпровізована точка збору - волонтерів і не лише. Зустрілися, передали що треба, розійшлися-роз'їхалися.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4650
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1084 : Липень 16, 2022, 12:48:53 »
То що, купувати його чи ні? А якщо ні, то 40 крапель йоду на склянку води, як Комаровський каже, теж завдадуть більше шкоди, ніж користі?
Ніякої користі, бо йод не буде засвоюватися. З йодіту калію буде.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1085 : Липень 19, 2022, 19:14:26 »
Їхала сьогодні у приміському поїзді. Якась бабця стала посеред вагону і почала виголошувати промову про кару божу. Що бог все бачить, і те, що зараз в країні, то не просто так. Пасажири ніяк не реагували на її сентенції. Але, коли вона почала щось патякати про нашіх військових, народ зревів і стусанами виштовхав її з вагону.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1086 : Липень 19, 2022, 20:13:01 »
Їхала сьогодні у приміському поїзді. Якась бабця стала посеред вагону і почала виголошувати промову про кару божу. Що бог все бачить, і те, що зараз в країні, то не просто так. Пасажири ніяк не реагували на її сентенції. Але, коли вона почала щось патякати про нашіх військових, народ зревів і стусанами виштовхав її з вагону.

Яке прикре самогубство.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6876
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1087 : Серпень 06, 2022, 22:41:06 »
Вкладаю малу спати, вікно на "провітрювані". Десь навіть не дуже близько почали стріляти фейєрверки. Мала вскинулася "мама, це де бабахи?"
Ми з Харкова поїхали 3 березня, тобто бабахи вона слухала тиждень. Пройшло 5 місяців, а рефлекс прислухатись та визначити звук все ще спрацьовує, у всіх нас. Слів немає, тільки матюки.  :(

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23606
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1088 : Серпень 07, 2022, 15:47:30 »
Зараз в Харкові я чую переважно українську музику. Супермаркети, генделі, з телефонів та машин.
І якось почув огидні звуки російської попси з одного генделя, то це мене навіть здивувало.
Тю, ля, а шо?

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1089 : Вересень 04, 2022, 07:32:25 »
Вкладаю малу спати, вікно на "провітрювані". Десь навіть не дуже близько почали стріляти фейєрверки. Мала вскинулася "мама, це де бабахи?"
Ми з Харкова поїхали 3 березня, тобто бабахи вона слухала тиждень. Пройшло 5 місяців, а рефлекс прислухатись та визначити звук все ще спрацьовує, у всіх нас. Слів немає, тільки матюки.  :(
Був дома нещодавно. Протягом двері зачинило з гупанням. Я ледь не обісрався. І здається мені, це з нами на дуже довгий час. Як там було у Висоцького? "И ещё будем долго огни принимать за пожары мы".
А що стосується феєрверків, цих запускальників треба довго єбошити головою о щось тверде, щоб в них з очей феєрверки полетіли. А потім на добу-дві привезти на передок, щоб цих падлюк пройняло. А разом з ними привезти туди тих, хто цю гидоту продає.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6876
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1090 : Вересень 04, 2022, 08:04:00 »
О, тут поряд з містом каменоломня, як нещодавно з'ясувалося, і раз на 2-3 місяці там щось підривають, да так, що все пів-міста чує. Це нам місцеві пояснили пізніше, а після вибуху переполох у групі був не аби який. Він ще співпав з пожежою на даху великої будівлі, як по заказу, для повноти відчуття.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1091 : Вересень 04, 2022, 09:17:48 »
А що стосується феєрверків,
Зараз з'явилися іграшкові револьвери на пістони. Воно тихенько пукає, та я все одно здригаюся. Малому сказала, щоб ніяких пістонів.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4671
  • Karma: 2799
  • Стать: Жіноча
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1092 : Вересень 04, 2022, 11:05:06 »
У меня тоже было такое что именно в безопасном месте сильно вздрагивала от бабахов и хлопанья дверей. Когда находишься там где бабахи привычные, то как-то уже их игноришь. Типа, уже лежишь за двумя стенками, шо еще можно сделать. В общем, странная схема. Но психика ни в ду-ду, шо тут вже поробиш.

А однажды заорала в 2 часа ночи пожарная сигнализация. Пока я проснулась, пока раздуплилась, пока в полусне похватала самые ценные вещи... Очень сложный был комплекс чуйств, когда вышла на улицу, наверное не разревелась и не сорвалась в истерику только из-за того что люди ж вокруг, "не поймут". Українці бояться лише "що люди скажуть" (с)
« Останнє редагування: Вересень 04, 2022, 11:18:09 від Teagan »

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1093 : Вересень 04, 2022, 12:07:20 »
Українці бояться лише "що люди скажуть" (с)
Я по цьому критерію не прохожу. Я сама цього не боюсь і весь час із знайомих це виколупую. Деяким дійсно допомагає.  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4671
  • Karma: 2799
  • Стать: Жіноча
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1094 : Вересень 04, 2022, 12:10:15 »
Українці бояться лише "що люди скажуть" (с)
Я по цьому критерію не прохожу. Я сама цього не боюсь і весь час із знайомих це виколупую. Деяким дійсно допомагає.  :pardon:

Я теж не прохожу у всіх випадках крім ось таких форс-мажорних. "Плакати будеш у себе вдома" (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23606
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1095 : Вересень 04, 2022, 12:41:44 »
Я уже настільки звик, що реагую коли вже зовсім поруч їбане. А так навіть не прокидаюсь
Тю, ля, а шо?

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Перекличка для піквіків.
« Reply #1096 : Вересень 04, 2022, 14:11:46 »
Я уже настільки звик, що реагую коли вже зовсім поруч їбане. А так навіть не прокидаюсь
Ми на початку серпня, коли нам стали насипати дай боже, перебралися спати до підвалу. Бо, по-перше, за...ло по три рази за ніч бігати до підвалу, виспатися неможливо. По-друге, якщо навіть на перший вибух поруч ти зреагуєш, на другий, який вже по тобі, ризикуєш не встигнути. Я вже не кажу, що й перший може бути по тобі.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.