Автор Тема: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #180 : Жовтень 18, 2022, 23:25:34 »
Правда, всё равно везём из Германии 2 чемодана носков, это, насколько я поняла за все время, чистый расходник, особенно в самом пекле. Соответсвенно, всегда не хватает. 

Распаковка Коробки зі шкарпетками та трохи бойового наркотику вже у місці призначення )

Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #181 : Жовтень 27, 2022, 14:00:21 »
До речі, mxm передає всім піквічкам найщиріші привітання!  :girl_dance: Та пообіцяв заглянути, як буде змога.
Друзі, всім вітання та щира подяка, -- все вийшло довше, ніж ми очікували, але машина вже нарешті у нас і дуже нам спрощує нашу справу. :)
Так давно тут не був, що вже забув, як вставити фото, підкажіть. :)
Посилання на ФБ, можливо, побачать не всі:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02FD2b52X6r7Z8F1qPKH2MxuRoY4osnuQuWWBZ1xW1hr7fhPTDr3DU3AjTw8Pxy5Vfl&id=100000857385840&__cft__[0]=AZVeRknB4acYazfip02-b28YLVEEG8Mx-5RLS8peTe1kWqwBZRJK3EpfIcqt1-o8zhPSzv51KlfuJQI49pVFU16Nm3r7dW96fb5RXEoHet4IUw9pnXVg32WrUbA47xQhIJk&__tn__=%2CO%2CP-R

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #182 : Жовтень 27, 2022, 14:58:45 »
Згадав. :)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #183 : Жовтень 27, 2022, 14:59:23 »
Володю, бережи себе й хай береже тебе усе, що на це здатно!
Дуже рада тебе бачити!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #184 : Листопад 08, 2022, 09:07:22 »
Мої колишні колеги збирають кошти на безпілотник "Валькірія" для бригади імені Івана Богуна.
Безпілотник призначений для аеророзвідки і коригування артилерійського вогню.

Пост українською від фірми (з лінком для посилання на Банку і номером картки):
https://www.facebook.com   /100063672213610/posts/pfbid0vM5Ljj1sSiRvS3c4FMtA1acrrZQG8mq7XdGZTTA3XwpVZPK1VhJGfP2s87Qanot1I

Пост англійською від доньки моєї подруги, яка працює в тій фірмі (з пейпалом і IBAN):
https://www.facebook.com   /100002974971698/posts/pfbid028d1vg9mmKrL9yZapRkFmnJXEuK96LkHNbyk5yTbiPLfs2jXuHo2XfXy2KMsJ5R5I

PS
Мій браузер лає фейсбучні лінки, тому вставила пробіли.

Offline Cthulhu

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 442
  • Karma: 2256
  • Стать: Чоловіча
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #185 : Листопад 14, 2022, 00:36:36 »
от Старины на пейсбуке:
Цитувати (виділене)
Друзья, давайте вместе сделаем очень хорошее дело: проголосуем за Лилю Емельяненко в проекте "Народний грант".
Лиля уже много лет делает эксклюзивную консервацию и продает, чтобы за эти деньги содержать свой приют для животных, а в этом году днём и ночью готовит еду для наших бойцов на передовой. Это не сухпайки, а настоящая домашняя еда, которую благодаря современным технологиям можно сохранить до момента попадания в окопы и блиндажи. Сейчас это десятки порций в день, а с полученным грантом будет еще больше.
Присоединяйтесь! Проголосовать очень просто, буквально два клика: первый на картинке, второй - на кнопке "Проголосовать".
Спасибо Вам большое!
Цитувати (виділене)
Lilya Yemelyanenko, 13 ч.
Друзі, допомогайте! Голосуйте)
Я приймаю участь в Гранді на підтримку та розвиток українських гастровиробників. П'ять учасників зможуть отримати омріяні гранди на покращення виробництва.
Долучайтесь! Дякую!

собственно вот ссылка на само голосование (на фейсбуке она к картинке прикручена)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #186 : Грудень 08, 2022, 10:23:22 »
Тут у Гудіменка в коментах знайшов ось таких дівчат:

Швейна рота
 
ПРОДОВЖУЄМО ЗБІР КОШТІВ
Завдяки вашим донатам і невпинній праці наших кравчинь і кравців-волонтерів ми відшили вже більше 10 тисяч одиниць адаптивного одягу
Ми не зупиняємось!
Шиємо в бомбосховищах, кроїмо при свічках без світла, під час обстрілів, виловлюємо графіки відключень, щоб дошити кіберштани хоч вночі, випрати і висушити, а на ранок надіслати. У деяких майстринь зараз холодно, температура в кімнатах до 10 °С, та вони шиють теплий одяг, передаючи нашим Захисникам тепло своїх сердець
ПРОДОВЖУЄМО ЗБІР КОШТІВ
першочергово на теплий адаптивний одяг, який НЕ продається в магазині:
кібертруси на липучках і кнопках,
футболки на липучках,
теплі кіберштани і кіберкофти з рукавами на липучках.
Все це необхідно для лежачих поранених, для тих, в кого на руках і ногах стоять апарати Елізарова, гіпси, ампутації кінцівок.
Кількість, на жаль, кожного дня стає більшою.
Реквізити для донатів
(для зручності ще винесемо в коментарях)
PayPal
marishka.polo@gmail.com
UAH - UA553052990000026208733366656
Пальченко Марина Ігорівна
Mоno: 5375 4141 2553 9402
Банка  https://send.monobank.ua/jar/48CNUrqA7r .



FB https://www.facebook.com/anastasiia.chebotareva

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #187 : Грудень 08, 2022, 10:58:56 »
Ну і власне сам допис Гудіменка.



Юрій Гудименко
14h
  ·
Коли ти поранений, з тебе зрізають одяг ножицями Есмарха.
Коли ти поранений, ти залишаєшся голим на операційному столі.
А коли ти повертаєшся з операційного столу в палату, то цілком вірогідно, що звичайний одяг тобі вже не підходить.
Тому що вдягати звичні штани через ногу, розірвану уламками, нестерпно боляче. Як і натягувати футболку через руку, зібрану хірургами зі шматків м‘яса та кісток.
А тобі хочеться вдягнути щось. Хочеться бути вдягненим нормально, бо одяг – це захищенність. Одяг – це тепло, якого зараз не вистачає у шпиталях. Одяг – це відчувати себе не паціентом, не хворим, не калікою, а людиною. Як було до поранення і як буде після.
Я зіткнувся з цим ще влітку. І вихід підказали волонтери, які принесли у шпиталь шорти на липучках. Тоді я став думати про те, скільки поранених потребує такого одягу. А після того – що з цим можна зробити.
Через одного з хірургів я вийшов на бійця моєї ж бригади, людину з ніжним позивним «Сатана», за сумісництвом – модельєра і власника креативного бренду одягу POHUY (Валерій Залужний, наскількі я знаю, теж з числа поціновувачів цього бренду).
Я запропонував зробити колаборацію: випустити лінію одягу для поранених, але незламних бійців. Satana (до речі, треба дізнатись, як тебе насправді звуть) радо погодився і запустив процес. Це було два місяці тому. І сьогодні ми презентуємо результат.
Проєкт «Незламним POHUY» – це якісний одяг на липучках, який пораненим бійцям набагато легше вдягати на себе. І це волонтерський проєкт: ви можете сплатити комплект одягу (штани + футболка) на сайті та «підвісити» його, як каву у ресторані. Тоді цей комплект буде відправлено у шпиталі й профільні медичні заклади, де лікуються бійці ЗСУ, і передано тим, хто потребує. А потребують тисячі людей.
Це все. Все дуже просто.
Отже, якщо ви хочете допомогти пораненим, зайдіть на сайт бренду, оберіть комплект одягу «Незламним POHUY», перейдіть до сплати, напишіть у примітках слово «Дякую» (це важливо!) і оплатіть його. Бренд виготовить комплект та його буде передано у шпиталь з пріоритетом на бійців, яких було поранено у кінцівки і бійців з ампутаціями.
Або просто закиньте будь-яку суму на банку Monobank, всі гроші з якої підуть на виготовлення цього одягу для незламних бійців. Або замовте собі такий комплект і самостійно передайте тим, кому потрібно.
Вартість одного комплекту (футболка і штани) – 1600 гривень (44 долари). Одяг я випробував на собі, як бачите. Свої гроші теж закинув на проєкт. Всі посилання – у першому коменті, бо Facebook занижує пости із посиланнями.
Буду вдячний за репост. І за те, що ви допоможете проєкту. Повірте, ми з вами зможемо зробити життя незламних – справжніх незламних – трохи легшим.
Отже, 3… 2… 1… Поїхали!
Фото: Настя Телікова
UPD: проміжні результати – ми з вами за півгодини зібрали 100 000 гривень на банці і поклали сайт бренду:) Працюємо над його поверненням у світ живих;) Ви неймовірні!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #188 : Грудень 14, 2022, 16:25:36 »
Так, друзі, треба вже добити збір на 4 джипи та 1 бус для воїнів зі 111 бригади.
Маємо 1.1 млн грн, потрібно ще 400 к.
Поширте інфу про збір та долучіться, якщо ще ні👇


Ще один збір на транспорт!

На Луганщині воює 111 бригада. Одному з її підрозділів (фото козаків додаю) дуже потрібні 4 позашляховики та 1 бус.
Є змога закупити та передати, але треба ваша допомога, бо сума за партію чимала.

Це приблизно 1 500 000 гривень.
Разом із доставкою, ремонтом та іншими супутніми роботами по авто.

Монобанка https://send.monobank.ua/jar/2hcfKS44xj

Карта банки 5375411203741041

Приват 5168745030910761

PayPal - sternenkopaypal@gmail.com

Крипта та євро/долари - https://telegra.ph/Dopomoga-arm%D1%96i-06-19

https://t.me/ssternenko/11604

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #189 : Січень 08, 2023, 17:18:31 »
Купили 12 пледов, 9 туристических ковриков, 20 пачек прокладок, осталось ещё денег на тушенку. В среду отвезут в посольство Украины в КЗ.
Скидывались я и @marplik, закупались девочки в Астане.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #190 : Січень 08, 2023, 17:31:28 »
Купили 12 пледов, 9 туристических ковриков, 20 пачек прокладок, осталось ещё денег на тушенку. В среду отвезут в посольство Украины в КЗ.
Скидывались я и @marplik, закупались девочки в Астане.
щиро дякую вам, marplik та дівчатам в Астані :give_rose:

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #191 : Січень 11, 2023, 14:49:49 »
А вот и фоточки.
Еще 10 пачек памперсов и 56 банок тушенки.
Посольству большое спасибо за то, что организуют транспорт, без них это все отправить было бы очень дорого.


Под спойлером - фото с флагом и передача ближе.
Cпойлер



« Останнє редагування: Січень 11, 2023, 16:03:06 від Выдра »

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #192 : Січень 14, 2023, 23:08:36 »
И тут спрошу
Одноклассник попросил помочь закрыть сбор, в морпехах его двоюродный брат, они просят помочь

ПС Машину вывозить раненых, последняя на мине сгинула
« Останнє редагування: Січень 14, 2023, 23:40:10 від Pe »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #193 : Січень 30, 2023, 16:56:54 »
Володимир Максимчук
19m  ·

Друзі, якийсь час наш маленький підрозділ знаходиться на "нулі", на "жаркому" сході, не буду уточнювати, де саме.
Ви собі не уявляєте, як нас виручає куплений на ваші гроші красунчик Галопер, але нам його одного зараз вже явно замало, іншого рівня задачі, іншого рівня ризики, іншого рівня цінність мобільного позашляховика.
Це і підвіз хлопців або боєкомплекту хоч трохи ближче до позицій, і можлива евакуація поранених (у нас поки що всі цілі!), і багато чого іншого.
Частина грошей залишилась з минулого збору -- ми їх не розтринькали! -- але на ще один Галопер їх не вистачить, і зараз крім ще одного позашляховика нам дуже б не завадили б прилади нічного бачення та тепловізори. Якусь кількість нам видали, ми тут не "голі-босі, без підтримки", все нормально, але додатковий "нічник" може бути питанням життя або смерті в певний момент.
Хто може та хоче долучитись до роботи на нашу перемогу, мої реквізити:
моно-банка, гривня, - 5375411203300616
посилання: https://send.monobank.ua/jar/4LXTQspFVH
для євро:  Account Number (IBAN)
GB41CLJU00997180023312
BIC
CLJUGB21
Account Holder Name
MAKSYMCHUK VOLODYMYR
TIN (Taxpayer Identification Number)
2423616339
Bank
Clear Junction Limited
Bank Address
15 Kingsway, London WC2B 6UN
кому зручно пейпал: emexem@gmail.com
Заздалегідь всім дякую!
Працюємо на перемогу!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4112
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #194 : Січень 30, 2023, 21:37:13 »
Володимир Максимчук
Це наш півквік mxm. Не пише більше, нажаль, але воює.
Не словом, а ділом, так скажемо. :prapor2:

Offline Zon

  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Karma: 182
  • Стать: Жіноча
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #195 : Січень 31, 2023, 19:11:30 »
Володимир Максимчук
Це наш півквік mxm. Не пише більше, нажаль, але воює.
Не словом, а ділом, так скажемо. :prapor2:
Дякую, що відписали
+
Крах терпит лишь тот, кто не совершает попыток; а успех измеряется тем, как мы справляемся с разочарованием. (c)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #196 : Лютий 07, 2023, 14:48:06 »
МЕГАЗБІР НА 1000 ДРОНІВ-КАМІКАДЗЕ!

Друзі, зараз прошу вашої максимальної допомоги та поширити цей допис.

Ми вже багато разів бачили, наскільки ефективними є FPV-дрони у руках наших воїнів.
Вони дозволяють безпечно знищувати як російських солдатів, так і їхню техніку.
Вони винищують цілі підрозділи та зупняють ворожі наступи.

Ми вже збирали на 500 та на +100 таких пташок. Перші 120 вже готові.
Але! Дронів треба більше, щоб у підрозділів не було дефіциту та щоб забезпечити якомога більшу кількість пілотів.

Тому оголошую про величезний збір на ще 1000 смертоносних пташок!
⚡️І головне — вони будуть зі збільшеною вантажопідйомністю.
Це означає, що вони ще краще вбиватимуть росіян та дозволять ефективніше уражати також і танки.

Загальна сума за партію чимала.
Це 16 955 400 грн.

Насправді за таку кількість високоточних баражуючих боєприпасів, якими по факту і є ці дрони, це дуже дешево.
Для порівняння — 1 постріл звичайним 155-мм снарядом коштує в 5-7 разів більше.

Монобанка - https://send.monobank.ua/jar/9Kf8QqfvGT
Карта банки - 5375411203059139
Приват - 5168745030910761

Швидше зберемо — швидше закупимо і поставимо у військо.
Часу у нас практично нема, бо росіяни готують новий великий наступ.
Тож давайте піднатиснемо!
Від себе одразу закидую перші 30 000 грн.
https://t.me/ssternenko/13126

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #197 : Лютий 17, 2023, 23:14:39 »
INgenius
2d
  ·
Ми раді анонсувати медичну ініціативу, яка надаватиме безкоштовні послуги військовим та жертвам війни. У квітні 2023 року запланована медична місія FACE TO FACE, у рамках якої команда американських лицевих пластичних хірургів надаватиме медичну допомогу особам, які отримали травми голови, обличчя та шиї.

Ця гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) , та організаціями Razom for Ukraine та INgenius

Американські лікарі разом з українськими колегами відбиратимуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними. Оперативне лікування буде проходити в місті Львів.

Пацієнт повинен бути діючим військовим. Якщо у вас є пацієнт або ви є потенційним пацієнтом із травмами голови, обличчя та/або шиї, для отримання інформації про те, як подати заявку, напишіть на facetoface@ingeniusua.org або зконтактуйте в Telegram/Viber + 38093 781 4304- Ігор Анатолійович).

Надсилайте, будь ласка, скановані копії виписок (за наявності), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. Після отримання та розгляду цієї інформації вам буде повідомлено, чи прийнято особу до участі в місії, а також деталі про місце та дату оперативного втручання.

https://ingeniusua.org/articles/face-face-misiya-amerykanskykh-plastychnykh-khirurhiv-nabir-zayavok

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #198 : Березень 01, 2023, 23:05:45 »
Andrey Zaharchenko
7m  ·

Ну, что друзья, у вас есть шанс себя проявить с лучшей стороны.
Наш Дима, руководитель IT-отдела, с начала войны пошел добровольцем защищать нас с вами. Сейчас Дима находится на переднем крае нашей обороны в местах, каждый день упоминаемых в сводках, там нет дорог, а двигаться для выполнения боевых задач нужно. Движение - это жизнь в буквальном смысле этого слова.
Дима просит помочь собрать на офроад автомобиль.
Цель: 550 000 грн
Ссылка на банку:
https://send.monobank.ua/jar/A8PfjSBcHE
Номер карты банки:
5375 4112 0411 3364
Если есть возможность, помогите, пожалуйста.
Очень хочется, чтобы наш Дима вернулся живым, здоровым и с победой!

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #199 : Квітень 07, 2023, 20:38:02 »
Шановні Піквіки,
Cпойлер
дайте гроши

З березня минулого року в нашій громаді живе жінка з 2 підлітками з Александрії. Ії чоловік працює в військовій адміністрації.Військова адміністрація (і він в Ії складі) відповідають (ще) за деякі підрозділи на передовій. З одного підрозділу ССО, де він на прямому зв'язку, просять дронів-камікадзе. Десь був пост від Стерненка - такі ж дроні, українського виробництва, мають на увазі александрійці хлопці.

Просять скрізь де можуть, бо треба десяткі та сотні, запитали також у мене (наша громада відправляла туди гуманітарний вантаж взимку, але тут такі пацифісти що бридко). Я більше ніж 3 не потягну, тому хто в змозі, долучайтесь, будь ласка. Обіцяють фото горілих руснявих танчиков, і накладних з заводу від передачі. Я б ще запросила, щоб підписалі дронів "від піквіків", було б гарно. Збираю до вівторка, якщо не буде достатньо - докладаю свої, якщо більше - докладаю до цілого числа дронів плюс одін (хай на нем напішуть "вам галушка"). Мета зібрати 3000 євро на 10 найпростіших, але не менш смертельних пташок.
Я не є волонтером, немає "ділового" рахунка, але можу запропонувати свій пейпал galina@vasaros.com, будь ласка, пишіть "японія", щоб відокремити камікадзе від других платіжок.
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #200 : Квітень 07, 2023, 21:05:45 »
А не на пейлпал є можливість?
Злобная заинька

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #201 : Квітень 07, 2023, 21:24:59 »
А не на пейлпал є можливість?
В мене (моєї мамі) є рахунок приватбанку - це підійде? Чі треба євро? Тоді тільки мій пріватний...
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #202 : Квітень 07, 2023, 21:25:28 »
Так

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #203 : Квітень 07, 2023, 22:17:00 »
А не на пейлпал є можливість?
В мене (моєї мамі) є рахунок приватбанку - це підійде?
Так
Злобная заинька

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2546
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #204 : Квітень 08, 2023, 03:04:14 »
Galuska, я отправила и Япония по русски написала
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3609
  • Karma: 1877
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #205 : Квітень 08, 2023, 05:30:34 »
Дайте и мне номер счета в Приватбанке.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #206 : Квітень 08, 2023, 09:35:33 »
Galuska, я отправила и Япония по русски написала

Спасібі, дякую щіро, danke schön, merci bien, :)
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #207 : Квітень 08, 2023, 09:37:22 »
Дайте и мне номер счета в Приватбанке.

Шановні Піквіки,
сьогодні та завтра не зможу відповідати бо не буду вдома, тому напишу тут картку Пріват моеї мами:
4149 4991 2187 6815
Жар Альма Іванівна

Дякую усім, хто долучається!
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #208 : Квітень 08, 2023, 09:46:17 »
Шановні Піквіки,
повідомляю, що на пеапал з кодом "японія" вже надійшло 996,87 євро!
Це неймовірно!
Дякую кожному!!!
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Karma: 235
Re: Допомога ЗСУ та державі в часи війни
« Reply #209 : Квітень 08, 2023, 16:13:53 »
тому напишу тут картку Пріват моеї мами
+

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.