Автор Тема: Про зір та окуляри
 

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Про зір та окуляри
« : Серпень 10, 2021, 15:44:02 »
З віком людини зображення починає псуватись.
Тема для порад та обміну досвідом.
https://www.youtube.com/watch?v=g_J65vdyrXo



Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Про зір та окуляри
« Reply #1 : Серпень 10, 2021, 15:58:04 »
Порада: у разі падіння зору в будь-якому віці та з будь-яких причин звертатися до лікаря й не компостувати людям мозок одкровеннями "неофтальмологів".

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #2 : Серпень 10, 2021, 16:01:47 »
Мене цікавлять також поради з підбору окулярів - які кращі, зручніші, практичніші. Намагався відтягнути час придбання. Але він прийшов.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Про зір та окуляри
« Reply #3 : Серпень 10, 2021, 16:10:42 »
Мене цікавлять також поради з підбору окулярів - які кращі, зручніші, практичніші.
Повністю пластикова оправа (тобсто з пластиковими ж носоупорами) набагато комфортніша в спеку, якщо окуляри носяться на постійній основі. Все інше залежить від діагнозу, лінз та особистих уподобань. Треба йти до лікаря, отримати рецепт, а потім -- в магазин оптики й там вже міряти. Консультанти в магазинах знають, які оправи не підходять до тих лінз, що їх виписав лікар.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #4 : Серпень 10, 2021, 16:10:43 »
Мене цікавлять також поради з підбору окулярів - які кращі, зручніші, практичніші. Намагався відтягнути час придбання. Але він прийшов.
Спробуй на ніч примочки з житнього відвару. Ще їж багато моркви і чорниці.
І головне - відійди від компа на кілька років. Давно всім відомо, що саме пк і різні гаджети страшенно псують зір. А тирнети псують карму і потенцію.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16049
  • Karma: 15370
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Про зір та окуляри
« Reply #5 : Серпень 10, 2021, 16:44:04 »
І головне - відійди від компа на кілька років.

Я не знала, как корректно сформулировать, а тут Лилька  :smilie5: :pray: Лилька, это просто пятизвёздочный совет в данном случае!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #6 : Серпень 10, 2021, 16:54:25 »
Розробляються краплі від далекозорості. Але наразі їх немає навіть в США. Проводяться дослідження. Невідома вартість та можуть бути побічні ефекти.
Це як новини з майбутнього.
https://www.youtube.com/watch?v=iLfLNCUc-bg

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Про зір та окуляри
« Reply #7 : Серпень 10, 2021, 16:58:24 »
Розробляються краплі від далекозорості.
Продавати будуть ті ж фірми, що збільшення певних деталей анатомії рекламують?
Homo homini felis est.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #8 : Серпень 10, 2021, 17:09:52 »
Цитувати (виділене)
Allergan, an AbbVie Company, may likely be the first to market with an FDA-approved presbyopia-correcting drop. The company’s investigational eye drop is currently in two identical phase 3 trials, GEMINI 1 and GEMINI 2, evaluating its safety and efficacy in study participants with presbyopia. Phase 2 studies are complete, with results scheduled to be presented at upcoming eye care congresses this year.
https://modernod.com/articles/2020-sept/coming-soon-presbyopia-correcting-eye-drops?c4src=article:infinite-scroll
September 2020

AbbVie Company - може бути першою на ринку.

Лютеїн лікує макулодистрофію та запобігає катаракті у жінок.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D1%82%D0%B5%D1%97%D0%BD

Що їсти для покращення зору.
https://www.health.ny.gov/publications/0911/
Прийдеться знов пити какао на воді без цукру для поповнення запасів цинку.
« Останнє редагування: Серпень 10, 2021, 18:09:37 від com »

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #9 : Серпень 10, 2021, 19:06:22 »
Для чого потрібна очна гімнастика? Для тренування очних м'язів.
Відео можливо не точне, але цікаве.
https://www.youtube.com/watch?&v=_8-TZSl6G78


Як починалася очна гімнастика.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4_%D0%91%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%81%D0%B0
« Останнє редагування: Серпень 10, 2021, 19:33:40 від com »

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Про зір та окуляри
« Reply #10 : Серпень 10, 2021, 19:54:06 »

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #11 : Серпень 10, 2021, 20:19:16 »
Подивився відео Раціоналіста і нічого нового не побачив. Довге відео про ніщо. До речі з рекламою Комфі. Ніщо не працює і не допомагає, крім окулярів. Почув, що є гімнастика Норбекова загальна та окрема для очей. А також Жданова-Бейтса.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #12 : Серпень 10, 2021, 20:35:20 »
https://www.youtube.com/watch?v=U8ebSpLAO0U

Ось цей чоловік стверджує, що спати потрібно в абсолютній темряві.
Проводилось дослідження дітей з 3-ї груп. Найменше проблем з короткозорістю була в дітей, що спали в темряві. Далі - діти з нічниками мали більше проблем. Діти з слабим звичайним світлом вночі - ще більше проблем.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8274
  • Karma: 3325
Re: Про зір та окуляри
« Reply #13 : Серпень 10, 2021, 21:16:31 »
Наш форум про все, чи тільки про хвороби і лікування? :sarcastic:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Про зір та окуляри
« Reply #14 : Серпень 10, 2021, 22:03:57 »
Так і бути, поділюся досвідом "лазерної корекції зору" без лазера. :crazy:
Ні в якому разі не повторювати в реальному житті!
Далекозорість 1,75 тримається вже років 10. Якось нахапався "зайців" від зварювальної дуги, знехтувавши маскою. Коли пекло в очах згасло - десь на третій день, з подивом помітив, що можу обійтися без окулярів, принаймні читати текст міліметрового розміру. Але то недовго тривало, днів за 10 все повернулося назад.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline krymak

  • *****
  • Повідомлень: 1315
  • Karma: 1386
  • Стать: Чоловіча
Re: Про зір та окуляри
« Reply #15 : Серпень 10, 2021, 23:56:01 »
Так і бути, поділюся досвідом "лазерної корекції зору" без лазера. :crazy:
В принципе, логично: от воспаления роговица набухла, рефракция усилилась, зрение немного ушло в плюс.
Через 10 дней воспаление сошло, глаза приняли прежнюю форму, всё вернулось обратно.

Мне тоже приходилось зайцев хватать - теперь понял, почему зрение вдаль на несколько дней ухудшалось.  8)


Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Про зір та окуляри
« Reply #16 : Серпень 11, 2021, 18:09:14 »
Якщо не відразу у обрану оправу будуть вставляти лінзи, то уточнювати, чи підходить ця оправа для таких-то і таких-то ЗВИЧАЙНИХ лінз.
Мені якось підклали свиню. Хоч у одній і тій самій оптиці я кілька разів купляла та замовляла собі окуляри зі звичайними лінзами, одного разу купила оправу про запас, там були якраз акції на оправи, а в мене періодично гнулися дужки, тож я вирішила взяти поки що просто запасну оправу.
Коли вже знадобилися нові окуляри, пішла з цією оправою та рецептом.
Зробили.
Ні, я знала, що деколи до нових окулярів треба призвичаюватися, але тут було щось явно не те.
Виявилося, що у цю оправу підходять спортивні лінзи, які коштують мало не 10 тисяч одна штука.
Ну.. вже була готова викинути ці окуляри, майстер частково виправив ситуацію, випрямивши оправу (кажу частково, бо не знаю, наскільки випрямлена оправа відрізняється від такої, що з початку пряма).
А при продажу ніхто мені не сказав, що ця оправа якась особлива, що звичайні лінзи сюди не підходять. А я не здогадалася таке спитати, бо ніколи з таким не стикалася.
Якщо не плутаю, це називається "угол изгиба рамки оправы", і стандартна його величина десь 4-6 градусів. В тій моїй оправі цей кут був 12 градусів. Його можна було побачити навіть без приборів, особливо поряд з іншими оправами, тільки знов таки, якщо знати, що на це треба дивитися.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Про зір та окуляри
« Reply #17 : Серпень 11, 2021, 19:43:43 »
Хоч у одній і тій самій оптиці
А де, якщо не таємниця?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #18 : Серпень 11, 2021, 20:43:32 »
У старшого сусіда катаракта на одному оці. Провели операцію по заміні кришталика. У нього діабет.

Ніколи не носив сонцезахисні окуляри. Тепер задумався. Які оптимальні? Як відрізнити від підробок?

Неякісні окуляри можуть зашкодити більше, ніж їх відсутність.
https://www.youtube.com/watch?v=n1VhMYmLgV8
« Останнє редагування: Серпень 11, 2021, 21:02:55 від com »

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Про зір та окуляри
« Reply #19 : Серпень 11, 2021, 21:19:23 »
Хоч у одній і тій самій оптиці
А де, якщо не таємниця?
Ота що біля нас, поруч з "Копійкою", над ветмагазином.
Справа ще й в тому, що в мене та оправа доволі довго пролежала, чекаючи свого часу - там і продавці усі встигли змінитися. А то б я, може, з чеком сходила та спитала, що за справи, нащо мовчки впарювати настільки нестандартне.
Cпойлер
Майстер вставив мені у цю оправу звичайні лінзи за рецептом. І я от не знаю, чи він бачив, коли робив, що воно не підходить.  :unknown: Коли я до нього знов прийшла з питаннями - я думала, може відстань між центрами зіниць порушено, тому погано в них - тоді він пояснив про спортивні лінзи. Ну, він потім когось шукав з майстрів знайомих, щоб ото вигнути оправу до стандартної, безкоштовно. Не знаю, може, коли спочатку робив - дійсно не побачив.  :scratch_one-s_head:

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Про зір та окуляри
« Reply #20 : Серпень 11, 2021, 21:48:36 »
Ота що біля нас, поруч з "Копійкою", над ветмагазином.
Ага, дякую.
В "Центральній оптиці", тій, що майже навпроти зупинки 1-го трамваю біля Озерки, нібито притомні консультантки, і одна з них там вже років 20 працює.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #21 : Серпень 13, 2021, 13:35:23 »
Зварив компот без цукру з яблук з додаванням буряка. Випив чашку ще гарячого. Ніби як прозрів. Трохи краще бачити став.

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Про зір та окуляри
« Reply #22 : Серпень 13, 2021, 14:58:19 »
Хіба компот з буряка - це не борщ?  :scratch_one-s_head:

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Про зір та окуляри
« Reply #23 : Серпень 13, 2021, 15:49:47 »
Розробляються краплі від далекозорості.
Далекозорість виникає тому що 1)деференційно слабнуть  м'язи. 2) деформується глазне яблуко 3) втрачається еластичнисть хрусталика та тяжів.
То від чого ці каплі ?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #24 : Серпень 13, 2021, 16:33:56 »
Часткова або неточна відповідь.
Цитувати (виділене)
Результат пошуку зображень за запитом "Presbyopia Correction- Eye Drops"
Eye Focus (OSRX Pharmaceuticals) is a binocular presbyopia-correcting drop that is a compounded combination of medications including pilocarpine, phenylephrine, pheniramine, and ketorolac. The company expects to release two different strengths, branded as EyeFocus and EyeFocus+, in the third quarter of 2020.

Пошук за запитом: When will presbyopia eye drops be available?


Are there any eye drops to improve EyeSight?

Isotine Plus increases EyeSight naturally with no side effects and helps in removing spectacles.9 серп. 2020 р.
Ці краплі вже у продажу. Але бачу їх сьогодні вперше завдяки гуглу.
https://svitovederevo.com.ua/glaznye-kapli-isotine-plus-pharma-10-ml.html

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #25 : Серпень 13, 2021, 17:30:46 »
Тут більше.
Цитувати (виділене)
Двома основними MOA, які досліджуються для крапель, що коригують пресбіопію, є міотика, яка використовує ефект “отвору” для збільшення глибини різкості, та пом’якшення кришталика, виходячи з припущення, що жорсткість кришталика та втрата гнучкості є головними причинами пресбіопії. Ідеальний засіб має відновити акомодацію та забезпечити хороший зір на будь -якій відстані з мінімальними побічними ефектами. Інші міркування включають час до початку дії, тривалість ефекту та використання консервантів.
МІОТИКА
Abbvie/Allergan AGN-190584

На початку цього року Аллерган подав до FDA нову заявку на ліки за AGN-190584. 2 Подання ґрунтується на даних двох досліджень Фази 3, які оцінюють ефективність, безпеку та переносимість його фірмового складу пілокарпіну 1,25%. Агент досяг первинної кінцевої точки, досягнувши статистичної значущості для поліпшення ≥3 ліній зору ближнього зору в мезопічних умовах без втрати зору на відстані порівняно з транспортним засобом.

Ніяких серйозних побічних ефектів, що виникли при лікуванні (НЯ), не спостерігалося ні в одних учасників, які отримували AGN-190584 (N = 750), а найпоширенішими несерйозними НЕ, пов'язаними з лікуванням, були головний біль та гіперемія кон'юнктиви (≥5%).

"Документ був поданий, і, якщо він буде схвалений, це буде першим на ринку місцевої терапії для лікування пресбіопії в Сполучених Штатах", - говорить доктор Уорінг, провідний дослідник препарату. "Цей MOA для запатентованої рецептури розведеного пілокарпіну був продемонстрований як безпечний та ефективний та відповідав кінцевим пунктам, передбаченим FDA".
https://translate.google.com/translate?hl=uk&sl=en&u=https://www.ophthalmologymanagement.com/issues/2021/july-2021/presbyopia-correcting-drops-the-next-frontier&prev=search&pto=aue
Оригінал англійською
https://www.ophthalmologymanagement.com/issues/2021/july-2021/presbyopia-correcting-drops-the-next-frontier

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Про зір та окуляри
« Reply #26 : Серпень 13, 2021, 17:43:39 »
pilocarpine
Это побочки только одного компонента
Цитувати (виділене)
Adverse effects
Use of pilocarpine may result in a range of adverse effects, most of them related to its non-selective action as a muscarinic receptor agonist. Pilocarpine has been known to cause excessive salivation, sweating, bronchial mucus secretion, bronchospasm, bradycardia, vasodilation, and diarrhea. Eye drops can result in brow ache and chronic use in miosis.
а основное его применение - повышать слюно- и пото- отделение.
Цитувати (виділене)
It is used to prevent or treat dry mouth,

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Про зір та окуляри
« Reply #27 : Серпень 13, 2021, 17:58:59 »
no pain no gain
Тому то їх ніяк не можуть дозволити для продажу.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5307
  • Karma: 3251
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Про зір та окуляри
« Reply #28 : Серпень 13, 2021, 23:24:00 »


Извините.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Про зір та окуляри
« Reply #29 : Серпень 14, 2021, 06:40:48 »
Хіба компот з буряка - це не борщ? 
Борщ. Бюджетний.  :grin:
Russian warship, go fuck yourself!

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.