Автор Тема: Что там у ...?
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18360 : Серпень 07, 2022, 22:11:24 »
Я може проспустив, ці потвори щось писали з приводу Бучі/Ірпіня/Маріуполя/etc. ? Shannou правий, треба позиватись.
В Бучі та Ірпень кацапи зайшли без опору, тому ніхто з місцевих не потерпав.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Что там у ...?
« Reply #18361 : Серпень 07, 2022, 22:14:34 »
Я може проспустив, ці потвори щось писали з приводу Бучі/Ірпіня/Маріуполя/etc.
Щось писали.
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Что там у ...?
« Reply #18362 : Серпень 07, 2022, 22:15:51 »
Навіть якщо писали, "ложка дёгтя" є "ложкою дёгтя" і робить свою справу.
Так і є.
Можна ще старий анекдот пригадати:
Cпойлер
Сидит старый шотландец в пабе, сидит, пивко потягивает, трубку курит. Сидел, сидел и говорит:
- Вот эту мельницу, построил я сам, ОДИН(!)… собрал камней, намесил раствор и построил… но почему-то никто не называет меня Макфларен-строитель мельниц.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Вот этот сад, в котором сейчас самые большие урожаи фруктов и ягод, посадил я сам, ОДИН(!)… все радуются и собирают плоды. Но почему-то никто не называет меня Макфларен-садовник.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Вот этот мост, построил я сам, ОДИН(!), спилил деревья, ошкурил и сделал мост, теперь по нему ездят машины, ходят люди. Но почему-то никто не называет меня Макфларен-строитель мостов.
Посидел, отхлебнул пива, затянулся.
- Но стоило один раз отиметь овцу…
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18363 : Серпень 07, 2022, 23:05:58 »
Можна ще старий анекдот пригадати:
Cпойлер
:up:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16963
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18364 : Серпень 07, 2022, 23:16:14 »
докази надаються в рамках методології. методологія - це загальний фреймворк. в тебе може бути хибна методологія, тоді твої докази - не докази.
Я виходжу з того, що в юридичних справах існує (=визнана) лише одна методологія і тому "одна бабка казала" - це не доказ.
Ну залежить від країни, застосовується міжнародне чи національне законодавство, за галуззю, кримінальне, адміністративне, цивільне право і тд, норм мільйон. Ну я не юрист, можу помилятися.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline APR

  • *****
  • Повідомлень: 534
  • Karma: 549
  • Стать: Чоловіча
  • Нiмеччина, Colonia Claudia Ara Agrippinensium
    • Мир Замков
Re: Что там у ...?
« Reply #18365 : Серпень 07, 2022, 23:31:12 »
В Нью-Йорке, в Центральном парке, поставили памятник Путину на танке
Cпойлер

https://www.euronews.com/culture/2022/08/05/a-sculpture-of-putin-perched-on-a-tank-appears-in-central-park?utm_source=news.google.com&utm_campaign=feeds_bcs_topstories&utm_medium=referral

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18366 : Серпень 08, 2022, 00:19:20 »
Ну залежить від країни, застосовується міжнародне чи національне законодавство, за галуззю, кримінальне, адміністративне, цивільне право і тд, норм мільйон.
Взагалі - так. У цьому випадку - країна одна, західна (звинувачення, як я зрозуміла, було від їхнього штабу), право цивільне чи кримінальне, час 2022. Тому "одна бабка казала" - не доказ порушення міжнародної конвенції.  Принаймні у тому значенні, що воно не доводить порушення.
« Останнє редагування: Серпень 08, 2022, 00:33:20 від BigSister »

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Что там у ...?
« Reply #18367 : Серпень 08, 2022, 10:14:03 »
Я може проспустив, ці потвори щось писали з приводу Бучі/Ірпіня/Маріуполя/etc. ? Shannou правий, треба позиватись.
Писали. Ось великий репорт про окремі здочини РФ в Київській області:
https://www.amnesty.org/en/documents/eur50/5561/2022/en/

Я останній місяці займався збором матеріалів по темі для одного проекту - тому трохи заглибився в цю справу. Враховуючи дуже високі вимоги щодо верифікації даних - Амністію та HRW довелося вважати ключовим джерелом матеріалу.
За результатами аналізу їхніх даних можу сказати наступне:
1. Питання "провини обох сторін" в них проглядає не в перший раз. В цьому репорті, характеризуючи бомбардування Бородянки, вони теж абзац приділили можливому обгрунтуванню рос злочинів українським спротивом. Вони щоправда чітко підкреслили - що це не виправдовує дії РФ. Але все одно ця частина виглядає дивно - і дуже схожа на останній репорт за рівнем достовірності. Дивіться сами:
Cпойлер
There is some evidence that at least at certain moments Ukrainian forces or their armed supporters were
using the buildings as a platform from which to fire upon Russian military vehicles transiting the area.16
A resident of one of the buildings, who spoke on the phone and sent text messages to a relative before
his building was hit, said that Ukrainian snipers were on the rooftop and behind the building shooting
at Russian convoys; he was afraid that this would lead to Russian retaliation. If it is true that Ukrainian
forces were firing from the buildings, they were irresponsibly putting civilians in danger and violating the
laws of war. Nonetheless, given the substantial number of civilians that would be expected to be found in
these buildings, such large-scale Russian attacks were both disproportionate and indiscriminate under
international humanitarian law, and as such constitute war crimes.

2. Вони взагалі дуже прискіпливо ставляться до збору матеріалу. Подивіться - як у звіті детально розглянуті вбивства конкретних людей. З масою свідчень. З інформацією про жертв, про обставини події. І це ДУЖЕ НЕ СХОЖЕ на підхід, який вони продемонстурвали в останньому звіті про нібито провину ЗСУ - де узагальнення на узагальненні.

3. Щодо подій в Бучі - вони описали лише окремі випадки злочинів. там, де змогли зібрати матеріал. Дивно - але практично поза їхньою увагою залишились два кейси, які найбільше висвітлювались в ЗМІ: страта на Яблунській 4 березня (загинули 8 осіб, 1 врятувався), та страта в таборі "Променистий" 5 осіб. Тобто яскрава демонстрація підходу - описуємо те, про що легко написати. А злочини, по яких не вистачає свідків та даних, щоб достовірно верифікувати - якось залишаємо поза увагою.

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1569
  • Karma: 2082
  • Айыртау!
Re: Что там у ...?
« Reply #18368 : Серпень 08, 2022, 10:46:07 »
Потрясающая история, не слышала о ней раньше

https://twitter.com/visegrad24/status/1556354235624833024
Когда на Грузию напали, президенты Польши, Украины, Латвии, Литвы и Эстонии поехали в Тбилиси. Был там и Саркози. Качинский предложил встречу с Саркози, но Саркози ответил "Я встречусь с вами, а с мелкими - нет".
Качинский отказался с ним встречаться на таких условиях.
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1569
  • Karma: 2082
  • Айыртау!
Re: Что там у ...?
« Reply #18369 : Серпень 08, 2022, 11:00:04 »
О, еще нашла - нашла тот тред Ильвеса, а там еще красотища, в финском исполнении
https://twitter.com/IlvesToomas/status/1479368567019741185
Тарью Халонен спросили, почему Финляндия недостаточно поддерживает Грузию, и та выдала: "Эстония поддерживает Грузию потому что у нее пост-советский посстравматический стресс"
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18370 : Серпень 08, 2022, 11:01:44 »
Когда на Грузию напали, президенты Польши, Украины, Латвии, Литвы и Эстонии поехали в Тбилиси. Был там и Саркози. Качинский предложил встречу с Саркози, но Саркози ответил "Я встречусь с вами, а с мелкими - нет".
Качинский отказался с ним встречаться на таких условиях.
Фшоке.

На самом деле нет, это сарказм был в адрес французских имперских президентов,  после последних событий читается без изумления.
Качинский молодец. Все в своих рамках ожидаемого.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18371 : Серпень 08, 2022, 12:20:33 »
Амнести это только первый пункт плана. Или один из первых.
Вот продолжение.
Ирландия.

Думаю ещё увидим разного.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18372 : Серпень 08, 2022, 12:25:04 »
А ось як до цього перфомансу ставляться ірландці
https://www.reddit.com/r/ireland/comments/wig6ts/prorussian_group_on_oconnell_street/

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18373 : Серпень 08, 2022, 12:26:49 »
Вот продолжение.
Пфф, три калеки вышли, делов то.
А что это за флаг?

Хоть бы обновили надпись, "Херсон" вместо "Донецк", потому что его хотя бы технически действительно шеллинг из западного оружия. Халтура.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #18374 : Серпень 08, 2022, 12:28:25 »

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18375 : Серпень 08, 2022, 13:18:05 »
А ось як до цього перфомансу ставляться ірландці
https://www.reddit.com/r/ireland/comments/wig6ts/prorussian_group_on_oconnell_street/
Ось цей мені подобається:

Цитувати (виділене)
Can we actually set up a charity to send them to Russia?

 :grin:

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1569
  • Karma: 2082
  • Айыртау!
Re: Что там у ...?
« Reply #18376 : Серпень 08, 2022, 15:10:35 »
Прямо сейчас читаю статью про Трампа и его отношения с генералитетом, и от этого момента прямо в голос взоржала, и до сих пор хихикаю
https://www.newyorker.com/magazine/2022/08/15/inside-the-war-between-trump-and-his-generals
Цитувати (виділене)
It turned out that the generals had rules, standards, and expertise, not blind loyalty. The President’s loud complaint to John Kelly one day was typical: “You fucking generals, why can’t you be like the German generals?”
“Which generals?” Kelly asked.
“The German generals in World War II,” Trump responded.
“You do know that they tried to kill Hitler three times and almost pulled it off?” Kelly said.
- Эти гребаные генералы, почему вы не можете быть как немецкие генералы?
- Какие? - спросил Келли.
- Немецкие генералы во вторую мировую, - ответил Трамп.
- Вы знаете, что они трижды пытались убить Гитлера, и у них почти получилось?
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18377 : Серпень 08, 2022, 15:38:05 »
Прямо сейчас читаю статью про Трампа и его отношения с генералитетом, и от этого момента прямо в голос взоржала, и до сих пор хихикаю
https://www.newyorker.com/magazine/2022/08/15/inside-the-war-between-trump-and-his-generals
Цитувати (виділене)
It turned out that the generals had rules, standards, and expertise, not blind loyalty. The President’s loud complaint to John Kelly one day was typical: “You fucking generals, why can’t you be like the German generals?”
“Which generals?” Kelly asked.
“The German generals in World War II,” Trump responded.
“You do know that they tried to kill Hitler three times and almost pulled it off?” Kelly said.
- Эти гребаные генералы, почему вы не можете быть как немецкие генералы?
- Какие? - спросил Келли.
- Немецкие генералы во вторую мировую, - ответил Трамп.
- Вы знаете, что они трижды пытались убить Гитлера, и у них почти получилось?
Это вдвойне смешно если вспомнить что немецкие офицеры были специально обучены и взращены образцом инициативности и самостоятельности, что как раз противоположность к blind loyalty. (Что кстати объясняет почему они пытались убить Гитлера, а тупоблайндлоялисты Хуйло убить не пытаются)
В общем, Трамп дурак и лечится.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26265
  • Karma: 20569
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18378 : Серпень 08, 2022, 16:15:57 »
Цитувати (виділене)
У столиці Фінляндії Гельсінкі демонтували подарований СРСР пам’ятник “Мир у всьому світі”

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34681
  • Karma: 16963
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18379 : Серпень 08, 2022, 16:23:09 »
бляха, це серйозно?

⚡️Для скандального звіту Amnesty International люди свідчили під тиском, - Мінінформ

Правозахисна організація Amnesty International використовувала для підготовки скандального звіту про війну в Україні свідчення людей, що знаходились в фільтраційних таборах та тюрмах на тимчасово окупованих територіях.

“Інформація, зібрана на території таборів, не мала взагалі використовуватися під час складання звіту. Оскільки такі інтерв’ю були відібрані під очевидним тиском з боку силових охоронних органів рф (адміністрації закладів), який здійснювався на постійній основі”, - зазначили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

За інформацією Центру, інколи "правильне" інтерв'ю було єдиним шансом пройти фільтрацію та виїхати за межі окупованих територій. Окрім того, зібрані журналістами та найманими волонтерами матеріали проходили перевірку адміністрацією закладів та, в окремих випадках, співробітниками фсб рф.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 405
  • Karma: 233
Re: Что там у ...?
« Reply #18380 : Серпень 08, 2022, 16:58:35 »
У этого дна тоже нет дна...

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Что там у ...?
« Reply #18381 : Серпень 08, 2022, 17:04:01 »
Прочитала, наконец-то - там вообще не отчет, а херня какая-то. Хрен с ним, что практически отсутствует конкретика (что, где, когда), общие фразы, слухи, свідчення якогось Миколи, и вот это вот всё. Хрен с ним, они всегда так работают, удивляться нечему. От международного права там только леганькая теория.
Но выяснить, что очный школьный учебный процесс в Украине остановлен чуть ли не с самого начала, мог бы и ребёнок, для этого не нужно никаких особых навыков. А пустующие или не используемые гражданские объекты не попадают под действие так лелеемого ими «гуманитарного права». И вся эта поебень про «военные располагаются в школах и детских садах, тем самым подвергая…» откровенная, минимум, манипуляция, а на самом деле, подтасовки и ложь. Военных они в больницах видели. Ахуеть новость. А где должны проходить лечение и реабилитацию после ранений? В густых лесах неподалёку (с)?
И это если вообще хоть сколь нибудь серьезно подходить к анализу этой «писульки».
Но с AI уже давно всё ясно, лично я не удивлена ни на йоту.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18382 : Серпень 08, 2022, 17:17:55 »
бляха, це серйозно?
Зате пазл склався.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18383 : Серпень 08, 2022, 18:33:53 »
Это вдвойне смешно если вспомнить что немецкие офицеры были специально обучены и взращены образцом инициативности и самостоятельности, что как раз противоположность к blind loyalty. (Что кстати объясняет почему они пытались убить Гитлера, а тупоблайндлоялисты Хуйло убить не пытаются)
Я такого не пам'ятаю. Вірність присязі, тобто "Дойчланд понад усе", - ось що в них вирощували. І саме тому переважна більшість тих офіцерів, які за своїми поглядами не були нацистами, все ж воювали поруч з нацистами, виконуючи прикази Гитлера. I саме тому Штауффенберг (який спочатку був майже нацистом), був впевнений, що в історію Німеччини він увійде як зрадник.

Трамп дурак и лечится.
Здається, перед "лікується" пропущена частка "не"  :)
« Останнє редагування: Серпень 08, 2022, 18:46:12 від BigSister »

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18384 : Серпень 08, 2022, 19:00:34 »
И это если вообще хоть сколь нибудь серьезно подходить к анализу этой «писульки».
Вона вже завдала Україні шкоди і може шкодити далі, тому таки потрібно аналізувати.

Но с AI уже давно всё ясно, лично я не удивлена ни на йоту.
А чим вони відзначилися до Навального?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18385 : Серпень 08, 2022, 19:07:39 »
Я такого не пам'ятаю
Ну якщо ти не памятаєш, то точно такого не було. Але в мене інше джерело.
Cпойлер
Цитувати (виділене)
о принципе директивного управления — Auftragstaktik. Это тактическая концепция и один из принципов германского оперативного искусства, выработанный на базе боевого опыта европейских войн XIX столетия. Сегодня Auftragstaktik стоит на вооружении военных доктрин США, НАТО и Армии обороны Израиля. Советская военная школа отметала этот принцип и строила свои доктрины по совсем иным принципам. Но вместе с тем в ВСУ, несмотря на свое советское прошлое, мы видим много проявлений этого самого германского принципа и совсем не видим его у ВС РФ.

https://t.me/ressentiment_channel/27172

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18386 : Серпень 08, 2022, 19:21:10 »
Ну якщо ти не памятаєш, то точно такого не було.
Цього я не стверджувала.

Але в мене інше джерело.
Хтось у телеграмі, кого ти навіть не зрозуміла  :smilie5:

о принципе директивного управления — Auftragstaktik. Это тактическая концепция и один из принципов германского оперативного искусства, выработанный на базе боевого опыта европейских войн XIX столетия.
І означає це, що мова йдеться про виконування військових завдань, а не про відсутність лоялитету чи відмову від виконання наказу.

https://www.truppendienst.com/themen/beitraege/artikel/allheilmittel-auftragstaktik:
Цитувати (виділене)
Auftragstaktik ist nach dem Militärlexikon ein Führungsprinzip, das dem Unterführer bei der Auftragsdurchführung Handlungsspielraum gibt. Die Voraussetzung für die Umsetzung der Auftragstaktik ist die Bereitstellung der notwendigen Ressourcen.
Відповідно до військового лексикону, тактика виконання завдання – це принцип управління, який надає підлеглому простір для маневру при виконанні завдання. Передумовою реалізації тактики місії є забезпечення необхідними ресурсами.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4658
  • Karma: 2793
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18387 : Серпень 08, 2022, 19:28:38 »
Хтось у телеграмі, кого ти навіть не зрозуміла
Ще з феру після кожної спроби з тобою поспілкуватися бью себе по рукам з питанням "нашо я це зробила?". С - стабільність.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23600
  • Karma: 9419
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Что там у ...?
« Reply #18388 : Серпень 08, 2022, 19:37:38 »
И вся эта поебень про «военные располагаются в школах и детских садах, тем самым подвергая…» откровенная, минимум, манипуляция, а на самом деле, подтасовки и ложь.
Між тим, що найменше в одній з раздовбаних шкіл точно не було ніяких військових, я там регулярно ходив поруч і не було жодних ознак, що там хтось є. Тім більш велика кількість військових.
Сьогодні прилетіло на подвір₴я ще однієї школи в цьому районі. А ось там могли бути люди, а саме вчителя, які готоються до наступного учбового року, який буде проходити онлайн. Або батьки, які відносять підручники дітей в школу.
Тю, ля, а шо?

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18389 : Серпень 08, 2022, 19:44:06 »
Ще з феру після кожної спроби з тобою поспілкуватися бью себе по рукам з питанням "нашо я це зробила?". С - стабільність.
Стабільно плутаєшь наїзд із спілкуванням.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.