Автор Тема: Что там у ...?
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18330 : Серпень 05, 2022, 14:45:00 »
Цитувати (виділене)
Президент Мексики Андрес Мануэль Лопес Обрадор предложил заключить всеобщее пятилетнее «перемирие» для решения глобальных проблем.

Он отметил, что в последнее время мир столкнулся со множеством кризисов: пандемией, боевыми действиями в Украине, напряжённостью вокруг Тайваня, торможением экономического роста, глобальной инфляцией.

Точкой отсчёта начала "перемирия", по его мнению, могло бы стать прекращение боевых действий в Украине.
___
Так люблю этих "миротворцев". Нужно просто объявить перемирие, и пусть РФ 5 лет осваивает захваченные территории и зомбирует их население.

А потом бабы снова нарожают, железо снова наклепают и погнали заново.

Отличный план, Андрес! Идите нахер.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Что там у ...?
« Reply #18331 : Серпень 05, 2022, 16:51:12 »
Цитувати (виділене)
Anton Shvets
В російських ЗМІ почали масово розганяти інфу про те що Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор запропонував світу п’ятирічне перемир’я.
З урахуванням того, що перемир’я запропоноване росії, США та Китаю і через те, що Мексика не підтримали антиросійські санкції, в рф використовують це як аргумент проти США та України. Тупо он він той « інший світ», в який входять всі «окрім західних сателітів», який підтримує росію та «російське прагнення до миру», лол. До того ж патентований лівак АМЛО(так його звуть у Мексиці, по перших буквах) розкритикував «введення цензури» проти російських телеканалів. Так він називає блокування РТ та інших каналів російською пропаганди, ага. І він виступив проти "цензури" російських сайтів від пошукових систем.
Ну корочі російська радість.
АЛЕ ЦЕ ВСЕ ШЛЯПА.
Війна росії проти України, напруженість в біля Косова та Тайваню це лише ПРИВІД, для того аби вирішити внутрішні месикано-американські проблеми. Головне в промові АМЛО те що він каже припинити всі війни, ВКЛЮЧНО З ТОРГІВЕЛЬНИМИ ВІЙНАМИ. На фоні відкритих бойових дій, які йдуть прямо зараз, згадувати про торгівельні війни дуже дивно, чи не так?
Які торгівельні війни має на увазі АМЛО?
Справа у тому, що завдяки регуляції на енергетичному ринку Мексики АМЛО створив ситуацію, коли підконтрольні АМЛО державні енергетичні компанії почали вирішувати свої проблеми за рахунок приватних компаній. Частина з цих приватних енергетичних компаній у Мексиці належить американцям. У відповідь США заявили, що це порушення угоди між США та Мексикою, під назвою USMCA (це те що прийшло на зміну НАФТА, про яку ви могли дивитися в Наркос). США погрожують звернутися в арбітраж, якщо протягом декількох місяців суперечку не вдасться вирішити.
Позиція Мексики дуже погана в цій суперечці, бо аргументів в АМЛО немає. Це тупо державний рекет у його виконанні. Будь які дії США  у відповідь можуть призвести до суттєвих проблем в економіці Мексики, а торгівельна війна покладе економіку Мексики з гарантією(хоча і створить проблеми і у США).
Тому ці заяви мексиканського Президента ВЗАГАЛІ не мають ніякого відношення до нас. І не мають відношення до встановлення миру. АМЛО дуже добре знає про те як важко зупинити війну.
БО ВІН ПРЕЗИДЕНТ МЕКСИКИ БЛЄАТЬ.
Де наркокателі вбивають 20 000 - 30 000 людей на рік. Кожен рік. І роками влада у Мексиці не здатна нічого з цим зробити. І чогось не розповідає власним громадянам про те як потрібно сісти домовитися всім про мир у власній країні. А розповідає всьому світу.
Наприклад. Під час епідемії ковіду, коли наркокартелі почали масову роздачу гуманітарки, ліків та масок у брендованому пакуванні, все що він зміг заявити «не треба роздавати гуманітарку, треба припинити організовану злочинну діяльність». І всьо, і більше нічого він зробити не зміг і пішов нахєр.
Такі справи малята.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18332 : Серпень 05, 2022, 21:58:27 »
Цитувати (виділене)
Болгарія слідом за Латвією на невизначений термін призупинила видачу віз росіянам. Туристичних та віз для власників нерухомості

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18333 : Серпень 05, 2022, 22:03:32 »
Цитувати (виділене)
Під час епідемії ковіду, коли наркокартелі почали масову роздачу гуманітарки, ліків та масок у брендованому пакуванні
Це ж треба, які турботливі і соціально відповідальні наркокартелі  :kos:

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 341
  • Karma: 234
Re: Что там у ...?
« Reply #18334 : Серпень 05, 2022, 22:29:26 »
Це ж треба, які турботливі і соціально відповідальні наркокартелі  :kos:
А що дивує? Організована злочинність вже неодноразово намагалась демонструвати, що вона більш турботлива, ніж державні чиновники.
Месседж при цьому суспільству відправляється приблизно однаковий, незалежно від країни: "Навіщо  віддавати гроші неефективним менеджерам (чиновникам держави), якщо можна віддавати ефективним (нам)"
В тій же Японії якудза після аварії Фукусіми організувала допомогу населенню.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18335 : Серпень 06, 2022, 17:27:29 »
Цитувати (виділене)
@amnesty пікетують польський офіс Єврокомісії. Вимагають, щоб Польща і в цілому ЄС припинили «расистські методи» на кордоні з Білоруссю щодо людей, яких лукашенко і путін використовують для тиску на Європейський Союз.


Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18336 : Серпень 07, 2022, 00:40:54 »
Цитувати (виділене)
@amnesty пікетують польський офіс Єврокомісії. Вимагають, щоб Польща і в цілому ЄС припинили «расистські методи» на кордоні з Білоруссю щодо людей, яких лукашенко і путін використовують для тиску на Європейський Союз.


Вибач, щось я туплю, - що саме вони хочуть щоб ЄС припинили?  :consul:

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3784
  • Karma: 2151
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #18337 : Серпень 07, 2022, 09:30:46 »
Цитувати (виділене)
@amnesty пікетують польський офіс Єврокомісії. Вимагають, щоб Польща і в цілому ЄС припинили «расистські методи» на кордоні з Білоруссю щодо людей, яких лукашенко і путін використовують для тиску на Європейський Союз.


Amnesty по странному совпадению всегда на стороне террористов.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9106
  • Karma: 6605
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18338 : Серпень 07, 2022, 15:42:34 »
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18339 : Серпень 07, 2022, 15:57:24 »
Вибач, щось я туплю, - що саме вони хочуть щоб ЄС припинили? 
Припинили не пускати в ЄС весь той непотріб що лукашенко зібрав на білоруський границі.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18340 : Серпень 07, 2022, 19:39:17 »
Reuters каже, що Amnesty International начебто вибачились.  Аха:

Цитувати (виділене)
"Amnesty International deeply regrets the distress and anger that our press release on the Ukrainian military's fighting tactics has caused," it said in an email to Reuters.

"Amnesty International’s priority in this and in any conflict is ensuring that civilians are protected. Indeed, this was our sole objective when releasing this latest piece of research. While we fully stand by our findings, we regret the pain caused."
Потвори.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18341 : Серпень 07, 2022, 19:42:55 »
а на цих підарасів можна подати у суд? щоб спростовували цю хуйню та виплатили компенсації та моральну шкоду.
бо, наскільки я розумію, в суді вони повинні будуть відкрити методологію та хто там в них свідки і можемо дізнатися багато цікавого, як вони то писали.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #18342 : Серпень 07, 2022, 19:59:42 »
Амнести не бляди? Извините. :blush:
Ну ось. Я також вибачився. :girl_dance:
« Останнє редагування: Серпень 07, 2022, 20:44:07 від Volf Ram »

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18343 : Серпень 07, 2022, 20:34:27 »
а на цих підарасів можна подати у суд? щоб спростовували цю хуйню та виплатили компенсації та моральну шкоду.
бо, наскільки я розумію, в суді вони повинні будуть відкрити методологію та хто там в них свідки і можемо дізнатися багато цікавого, як вони то писали.
Подати у суд, вважаю, можна. Але сумнівно, щоб суд зобов'язував відкривати методологію etc. Головне - чи вони, чи ми повинні довести, чиї факти - справжні факти.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18344 : Серпень 07, 2022, 20:43:35 »
а на цих підарасів можна подати у суд? щоб спростовували цю хуйню та виплатили компенсації та моральну шкоду.
бо, наскільки я розумію, в суді вони повинні будуть відкрити методологію та хто там в них свідки і можемо дізнатися багато цікавого, як вони то писали.
Подати у суд, вважаю, можна. Але сумнівно, щоб суд зобов'язував відкривати методологію etc. Головне - чи вони, чи ми повинні довести, чиї факти - справжні факти.

а як інакше? ти зробив звіт, ти написав файндінгс. повинна бути методологія та як саме були отримані ці факти. і якщо ти кажеш, що я вам цього не покажу, то це відразу викликає сумніви у правдивості цих фактів. ну, тобто це мало відрізняється від моєї сфери роботи, і якщо я керівництву скажу, що ось вам факти, та як я на на них вийшов це секрет, моє ноу хау, та ви підписуйте, підписуйте, то я знаю адресу, куди мене відправлять.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18345 : Серпень 07, 2022, 20:56:57 »
а як інакше? ти зробив звіт, ти написав файндінгс. повинна бути методологія та як саме були отримані ці факти. і якщо ти кажеш, що я вам цього не покажу, то це відразу викликає сумніви у правдивості цих фактів. ну, тобто це мало відрізняється від моєї сфери роботи, і якщо я керівництву скажу, що ось вам факти, та як я на на них вийшов це секрет, моє ноу хау, та ви підписуйте, підписуйте, то я знаю адресу, куди мене відправлять.
Факти доводять доказами.

На роботі, коли ми здаємо програму, "приймальна комісія" кодом звичайно не цікавиться. Вона бажає бачити, як він працює для тих чи інших вхідних даних.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18346 : Серпень 07, 2022, 21:25:38 »
Я вас прошу, які методології... Їде оце єврочмо в якесь ватне село на кордоні, типу Середини Буди, їм там кажуть, що по селу стріляють з-за кордону, бо десь там наші поруч. Всьо, факт отримано. Три бабки опитано - свідки, звіт готовий.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #18347 : Серпень 07, 2022, 21:27:58 »
Reuters каже, що Amnesty International начебто вибачились.

Мені тут дещо втішує одне - що рейтерс знайшли потрібним для себе сказати, що ті за це вибачились, при чому не беручи до уваги, що саме ті сказали насправді.
Тобто можна це сприйняти так, що в змі є зараз деякий консенсус за те, щоб якось обнулити той звіт, поставити, так би мовити, при ньому зірочку.
Щоб віднині всі спроби на нього посилатись потребували додання чогось на кшталт "але це той звіт, щодо якого було вибачення".

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18348 : Серпень 07, 2022, 21:30:42 »
Мені тут дещо втішує одне - що рейтерс знайшли потрібним для себе сказати, що ті за це вибачились (при чому не беручи до уваги, що саме ті сказали насправді).
Як можна не брати до уваги, коли насправді вони не вибачились?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18349 : Серпень 07, 2022, 21:30:48 »
а як інакше? ти зробив звіт, ти написав файндінгс. повинна бути методологія та як саме були отримані ці факти. і якщо ти кажеш, що я вам цього не покажу, то це відразу викликає сумніви у правдивості цих фактів. ну, тобто це мало відрізняється від моєї сфери роботи, і якщо я керівництву скажу, що ось вам факти, та як я на на них вийшов це секрет, моє ноу хау, та ви підписуйте, підписуйте, то я знаю адресу, куди мене відправлять.
Факти доводять доказами.

На роботі, коли ми здаємо програму, "приймальна комісія" кодом звичайно не цікавиться. Вона бажає бачити, як він працює для тих чи інших вхідних даних.

ну я саме це і написав. що коли в тебе є методологія, ти по цій методології маєш референтну систему та існуючу, і коли в тебе існуюча відрізняється від референтної, ти видаєш факт. на підтвердження цих недоліків ти наводиш свої докази. і все це я би попросив навести у суді, тому що у мене є сумніви, яким чином були отримані ці докази та чи отримані взагалі.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18350 : Серпень 07, 2022, 21:32:20 »
Reuters каже, що Amnesty International начебто вибачились.

Мені тут дещо втішує одне - що рейтерс знайшли потрібним для себе сказати, що ті за це вибачились, при чому не беручи до уваги, що саме ті сказали насправді.
Тобто можна це сприйняти так, що в змі є зараз деякий консенсус за те, щоб якось обнулити той звіт, поставити, так би мовити, при ньому зірочку.
Щоб віднині всі спроби на нього посилатись потребували додання чогось на кшталт "але це той звіт, щодо якого було вибачення".

вони вибачилися тільки за можливий моральний вплив, проте ще раз підтвердили, що впевнені у своїх фактах. я б позивався від держави.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #18351 : Серпень 07, 2022, 21:34:05 »
Мені тут дещо втішує одне - що рейтерс знайшли потрібним для себе сказати, що ті за це вибачились (при чому не беручи до уваги, що саме ті сказали насправді).
Як можна не брати до уваги, коли насправді вони не вибачились?

а от не взяли, а зірочка додалась
тобто начхали на те, що насправді сказало амнесті, фактично, подали як вибачення, як те, що звіт був лівий

це просто одна з оптімістичних трактовок того, що відбувається
важливий же не звіт як такий, а наслідки його, значно гірше було б, якби його погнали всі на перших шпальтах як остаточну оцінку, я цього дуже боявся

позиватись треба, звичайно

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #18352 : Серпень 07, 2022, 21:38:23 »
вони вибачилися тільки за можливий моральний вплив, проте ще раз підтвердили, що впевнені у своїх фактах. я б позивався від держави.
Ну і, а вони представлять записані свідчення бабок ватних, що біля села наші стояли, і фотку хати, в яку кацапська міна прилетіла.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18353 : Серпень 07, 2022, 21:50:28 »
ну я саме це і написав. що коли в тебе є методологія, ти по цій методології маєш референтну систему та існуючу, і коли в тебе існуюча відрізняється від референтної, ти видаєш факт. на підтвердження цих недоліків ти наводиш свої докази. і все це я би попросив навести у суді, тому що у мене є сумніви, яким чином були отримані ці докази та чи отримані взагалі.
Я сумніваюся в існуванні у них чинніх доказів начебто порушення ЗСУ тієї конвенції. Якщо "пред'явлення доказiв" - це методологія, тоді ок :)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18354 : Серпень 07, 2022, 21:52:01 »
вони вибачилися тільки за можливий моральний вплив, проте ще раз підтвердили, що впевнені у своїх фактах. я б позивався від держави.
Ну і, а вони представлять записані свідчення бабок ватних, що біля села наші стояли, і фотку хати, в яку кацапська міна прилетіла.


ось для цього і є методологія. до речі, це ж пишуть і у статті на УП юрист міжнародник, я наводив посилання

Стверджуючи, що аналіз базувався на свідченнях свідків, обстежених місцях ударів, виборі критеріїв та "аналізі зброї", AI спритно обходить будь-яке реальне пояснення своєї методології, відмовляючись надати хоч якісь значущі деталі доказів.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16932
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Что там у ...?
« Reply #18355 : Серпень 07, 2022, 21:54:02 »
ну я саме це і написав. що коли в тебе є методологія, ти по цій методології маєш референтну систему та існуючу, і коли в тебе існуюча відрізняється від референтної, ти видаєш факт. на підтвердження цих недоліків ти наводиш свої докази. і все це я би попросив навести у суді, тому що у мене є сумніви, яким чином були отримані ці докази та чи отримані взагалі.
Я сумніваюся в існуванні у них чинніх доказів начебто порушення ЗСУ тієї конвенції. Якщо "пред'явлення доказiв" - це методологія, тоді ок :)

докази надаються в рамках методології. методологія - це загальний фреймворк. в тебе може бути хибна методологія, тоді твої докази - не докази.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18356 : Серпень 07, 2022, 21:54:28 »
а от не взяли, а зірочка додалась
Від мене додався " :down:" їм, а також Рейтерсу.

Offline Helten

  • **
  • Повідомлень: 72
  • Karma: 47
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #18357 : Серпень 07, 2022, 21:57:31 »
Я може проспустив, ці потвори щось писали з приводу Бучі/Ірпіня/Маріуполя/etc. ? Shannou правий, треба позиватись.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18358 : Серпень 07, 2022, 22:02:44 »
докази надаються в рамках методології. методологія - це загальний фреймворк. в тебе може бути хибна методологія, тоді твої докази - не докази.
Я виходжу з того, що в юридичних справах існує (=визнана) лише одна методологія і тому "одна бабка казала" - це не доказ.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Что там у ...?
« Reply #18359 : Серпень 07, 2022, 22:05:16 »
Я може проспустив, ці потвори щось писали з приводу Бучі/Ірпіня/Маріуполя/etc. ?
Навіть якщо писали, "ложка дёгтя" є "ложкою дёгтя" і робить свою справу.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.