Автор Тема: Нотатки про насущне
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1890 : Лютий 22, 2024, 11:41:53 »
Люблю демократичні країни. Любий покидьок може робити там що завгодно, а влада може тільки спостерігати.
"Бо люба дія може тільки погіршити ситуацію."

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1891 : Лютий 22, 2024, 14:02:36 »
Можу ще додати. :shok:
Виступав тут професор з економіки з військовим ухилом по радіо. Пляснював чого так туго йде з відновленням виробництва снарядів.
Багато підприємств існує, але довго не працювали. Відновлення массовогр виробництва потребує інвестицій. Зазвичай одне з найважливіших джерел для швидких інвестицій - це пенсійні фонди. Але зараз рожеві поні масово понаписували в статути заборону інвестицій в виробництво зброї. В Нідерландах таке зробив навіть найбілний фонд ABP. Саме в ньому накопичуються пенсії військових в поліції. Я не знаю як далі коментувати...
Homo homini felis est.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1892 : Лютий 22, 2024, 16:46:27 »
Але зараз рожеві поні масово понаписували в статути заборону інвестицій в виробництво зброї.
В статут можна так само вписати і протилежне, якшо є нагальна потреба. За два роки вже якось можна зібратися акціонерам і внести зміни. Так шо коментар тут один.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1893 : Лютий 23, 2024, 09:26:35 »
Цитувати (виділене)
«Мені соромно бути західною людиною», - бойовий медик «Інтернаціонального Легіону України» звертається до урядів так званих цивілізованих країн. Не підбираючи слова, не гальмуючи емоції, не стримуючи сльози.

 «Мені соромно бути західною людиною. Мені соромно бути західною людиною. Я звертаюсь до планети Земля сьогодні. Я звертаюсь до західних урядів сьогодні від імені мого Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського, президента суверенної української нації. Мені абсолютно соромно бути сьогодні західною людиною. Заради Господа, що ви, люди, собі думаєте, коли видаєте по краплі і взагалі скасовуєте передачу Україні так відчайдушно необхідних боєприпасів? Чого ви добиваєтесь? Невже ви думаєте, що Господь не бачить, що ви робите? Ви думаєте, в раю на вас чекають сімдесят сім незайманих дівчат? Ні, панове, ні, такого раю для вас не буде. Десятки, десятки і десятки тисяч цивільних вбито і ще десятки вбʼє цей геноцид. А ви їх день за днем, сука, дурите! Допоможи мені, Господи, як мені соромно бути західною людиною! Я більше не називаю себе південноафриканцем, бо цей лайновий уряд став союзником путіна. Кожному в цій країні, хто запитує мене, звідки я, кажу, що я британець. Я звертаюсь до всіх західних урядів сьогодні. Я український бойовий медик. І тут повна задниця скрізь. Довбана лінія фронту сиплеться. Лівий фланг і центр. Як ви смієте не давати снарядів? Уявіть собі, що це ваших дітей так вбивають. Хоча б на мить поставте себе на місце українців. А ну, зберіться, хлопці! Нахрін вашу політику та інше лайно! Підтримайте, сука, цю країну! Нас вбивають і знищують! Мені соромно бути західною людиною».
Відео є тут: https://t.me/dmitriy_chekalkyn/12967
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1894 : Лютий 23, 2024, 09:28:14 »
Цитувати (виділене)
Irritable Orc
"Канцлер Німеччини Олаф Шольц "цілком" підтримує пропозицію правлячої коаліції про постачання Україні систем озброєння більшої дальності, але, як і раніше, відкидає ідею про передачу саме крилатих ракет Taurus. Про це повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт".

-----
Знаете, что мне это всё остро напоминает?
Украинские законы про самооборону.

Вот если пришли тебя убивать двадцать человек, то ты можешь защищаться, но не смей превышать нормы самообороны, и не вздумай кого убить или покалечить, а иначе турма.

А если у них ножи, то ты можешь защищаться ножом, чтобы всё по-честному, один против толпы. Но не смей брать пистолет, а не то турма.

Ну вот и с таурусами так.
На вас напало государство в хз сколько раз больше, то уж как считать. И планирует вас убить. И уже убило многих, вот групповые захоронения, yes, very sad, anyway.

Можете защищаться.

Но не вздумайте превышать нормы самообороны. А не то турма.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1895 : Лютий 23, 2024, 10:02:50 »
Цитувати (виділене)
Роман Донік - Roman Donik
1d  ·
Саме велике розчарування особисто для мене, що не дивлячись на два роки повномасштрбного вторгнення, купа поважних панів полковників та генералів які відповідають за бойову підготовку, вважають що треба як в Десні або як на рівненському полігоні. Щоб плани, конспекти, щоб сержанти-бюрократи без бойового досвіду але з купою сертифікатів. Щоб все було як до війноньки. Але за зрозумілими ім правилам і згудно керівних документів 70-90тих років.
 При чому повне нерозуміння, що все, нема того що було і не буде. Не буде більше добровольців, контрачів, ОР1. Що треба не те що кардинально міняти підхід в навчанні, а повністю передивлятися концепцію. Що бюрократами тиловиками не мотивованих людей не навчити Що мотивація під час навчання, то особистий приклад, а не про "начитку теорії з листка".
 І це реально вибішує. А саме страшне, що з приходом "нових прогресивних сил" (с) Безугла. ), система просто на очах стала відкачувати все до часів Хомчака. Тільки коли знищите все нове що дало за два роки паростки, воювати ким будете?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1896 : Лютий 24, 2024, 14:34:38 »
Портніков
Цитувати (виділене)
Той шлях, який Україна пройшла за 23 роки незалежності, той опір, яким вона зустріла агресію і десять, і два роки тому – вже величезне цивілізаційне досягнення, яке важко порівняти із здобутками першої української незалежності. Й саме це має бути ліками від будь-якого песимізму.

У серпні 1991 року, коли я був свідком проголошення незалежності України, у перші хвилини я відчув дивну емоцію – що от відбулася найголовніша подія, після якої навіть важко зрозуміти, чи буде щось масштабніше. Але згодом я зрозумів: для того, щоб ця подія не перетворилася просто на дату в історичному календарі, всім нам доведеться не просто працювати. Всім нам доведеться боротися. Бо це тільки так здається, що незалежність – це рішення парламенту і результати референдуму. Ні, на політичній мапі світу залишаються саме ті країни, які можуть й бажають себе захистити. Країни, громадяни яких усвідомлюють цінність державності. І Україна тепер, поза сумнівом, серед таких країн

Два роки – не такий вже й великий відрізок у порівнянні з людським життям. Але ми знаємо, для більшості українців це будуть головні роки їхнього життя – як і всі воєнні роки.

Не тільки тому, що це роки переживань й поневірянь, втрат і тривог. А тому, що це час захисту спадщини. Час, який творить майбутнє.

А це завжди найважливіший час у нашому житті.
повністю https://www.radiosvoboda.org/a/32833416.html

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1897 : Лютий 24, 2024, 19:42:07 »
Karl Volokh
18 хв  ·
Зеленський звернувся до українців з приводу річниці вторгнення просто з аеропорту Гостомель - того самого, захопивши який московити мали прийняти транспортники з десантниками і блискавично взяти Київ. Того самого, з якого він, Верховний головнокомандувач, розпорядився вивести 4 бригаду НГУ, створену, озброєну й підготовлену  спеціально для захисту цього аеропорту. І зробив це вже після візиту директора ЦРУ Бернса, котрий привіз йому цей докладний план захоплення Києва за «афганським» варіантом.
Я, курва, не розумію, чого більше в такому виборі локації для звернення - цинізму чи дурості. В будь-якому варіанті, це рівень мега

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1898 : Лютий 25, 2024, 01:23:06 »
цинізм до дурості

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1899 : Лютий 25, 2024, 10:40:31 »
таке

Цитувати (виділене)
Замість проклинати поляків – може, варто спитати своїх царевичів, чому в них така німа й імпотентна позиція?
Чому не оприлюднюють даних по кожному трейдеру?
Де список кінцевих зернових бенефіціарів?
Чому не ініціюють спільний із поляками моніторинг недобросовісних імпортерів?
Маю марну надію, що наведені нижче пункти трішечки розширять жителям бульбашки розуміння зернової проблематики.
Для балансу:
1. Це – в т.ч. СХЕМАТОЗНЕ зерно. Агроексперти його описують так: купив зерно за готівку, отримав оплату на закордонний рахунок – а далі валюта в Україну не заходить, бо ділки, даховані офісом президента, часто кидають підприємство або роблять довідку про банкрутство партнера. Валюта в семизначних цифрах осідає за кордоном.
2. Не Україна продає його, а зернотрейдери. Держава ще й ПДВ відшкодовує бенефіціарам, зареєстрованим у Люксембургах-Кіпрах-Кайманах.
3. 1 млн тонн збіжжя по такій схемі було прокручено лише за 2 літні місяці.
4. 5,2 млрд грн – таку суму збитків від митних махінацій на зерновій угоді озвучила СБУ ще торік.
5. Мережа фіктивних фірм нараховувала 400 структур.
6. Понад 300 фірм перебувають під слідством по несплаті податків на 140 млн доларів.
7. Імпортери нашого зерна в країнах ЄС зареєстровані то на пацієнтів психдиспансерів, то на тікток-блогерів.
8. Румунські розслідувальники ще торік розписали: половина укр.експортерів не подала жодної митної декларації, а більшість поданих документів обробили за 90 хв, тобто на оформлення однієї декларації – 9 хв.
9. Wall Street Journal ще торік писав про такого собі п.Васькова – смотрящого по зерну.
10. Термінали в Одесі належать компанії підсанкційного олігарха з росії Федоричева (володів московським «Динамо» і входить у список Форбс).
А в усьому іншому без змін: хліб – усьому голова, атож.
Можна й далі плакати над розсипаним зерном, ніби воно ваше, їй-богу. Ніби з нього мали пекти дешевший для українців хліб, їй-богу.
 (с) Ostap Drozdov

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2092
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1900 : Лютий 25, 2024, 17:08:56 »
таке

Цитувати (виділене)
Замість проклинати поляків – може, варто спитати своїх царевичів, чому в них така німа й імпотентна позиція?
Чому не оприлюднюють даних по кожному трейдеру?
Де список кінцевих зернових бенефіціарів?
Чому не ініціюють спільний із поляками моніторинг недобросовісних імпортерів?
Маю марну надію, що наведені нижче пункти трішечки розширять жителям бульбашки розуміння зернової проблематики.
Для балансу:
1. Це – в т.ч. СХЕМАТОЗНЕ зерно. Агроексперти його описують так: купив зерно за готівку, отримав оплату на закордонний рахунок – а далі валюта в Україну не заходить, бо ділки, даховані офісом президента, часто кидають підприємство або роблять довідку про банкрутство партнера. Валюта в семизначних цифрах осідає за кордоном.
2. Не Україна продає його, а зернотрейдери. Держава ще й ПДВ відшкодовує бенефіціарам, зареєстрованим у Люксембургах-Кіпрах-Кайманах.
3. 1 млн тонн збіжжя по такій схемі було прокручено лише за 2 літні місяці.
4. 5,2 млрд грн – таку суму збитків від митних махінацій на зерновій угоді озвучила СБУ ще торік.
5. Мережа фіктивних фірм нараховувала 400 структур.
6. Понад 300 фірм перебувають під слідством по несплаті податків на 140 млн доларів.
7. Імпортери нашого зерна в країнах ЄС зареєстровані то на пацієнтів психдиспансерів, то на тікток-блогерів.
8. Румунські розслідувальники ще торік розписали: половина укр.експортерів не подала жодної митної декларації, а більшість поданих документів обробили за 90 хв, тобто на оформлення однієї декларації – 9 хв.
9. Wall Street Journal ще торік писав про такого собі п.Васькова – смотрящого по зерну.
10. Термінали в Одесі належать компанії підсанкційного олігарха з росії Федоричева (володів московським «Динамо» і входить у список Форбс).
А в усьому іншому без змін: хліб – усьому голова, атож.
Можна й далі плакати над розсипаним зерном, ніби воно ваше, їй-богу. Ніби з нього мали пекти дешевший для українців хліб, їй-богу.
 (с) Ostap Drozdov
Мені 8-9 років тому довелося побачити випадково цю схему з зерном і не думаю, що щось помінялося, ну окрім "смотрящіх", та й то не факт.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1901 : Лютий 25, 2024, 17:58:51 »
Схеми схемами, але все одно був кінцевий споживач.
А викидати зерно отак на помийку мерзотно.

То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1902 : Лютий 25, 2024, 21:46:50 »
Ostap Drozdov
єбануться, а коли кацапи луплять ракетами та шахедами по нашим зерносховищам то по лозіці цього мудака це вони нам так допомагають побороти тіньову економіку?
а ну й кордон поляки перекрили мабуть шоб побороти контрабанду з нашого боку. вибачте не поляки, а мала субетнічна група польскі рольники
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1903 : Березень 01, 2024, 21:36:02 »
Сергій Марченко
Сьогодні на росії ховають Навального.

Я подумав, як так сталося, що старенька мати Навального виявилася сильнішою за всю російську опозицію і громадянське суспільство? По суті, ця літня жінка, яка ніколи не була політиком чи лідером, зламала путінську систему і змогла поховати свого сина на своїх умовах.

Прийшов до висновку, що мати Навального встояла тому, що Навальний для неї був важливим настільки, що заради нього вона готова була піти на все.

А російська опозиція така немічна і імпотентна тому, що прекрасна росія майбутнього, звичайно, їм цікава і вони б хотіли там жити. Але ніколи вільна росія не вартувала для них більше, ніж сакральний бутерброд. Вони б не відмовилися, якби хтось ту росію майбутнього для них зробив. Але, якщо на кону ризик залишитися без бутерброда, то ну її к бісу ту свободу, гідність, товаришів і боротьбу.

За свободу платять кров'ю, а не білими кульками. Ось урок, який російській опозиції належить вивчити, щоб стати реальною силою.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1904 : Березень 04, 2024, 14:51:29 »
Цитувати (виділене)
Karl Volokh
42 хв  ·
Двоє друзів-будівельників відмовилися від пропозицій з Міноборони долучитися до будівництва фортифікацій.
По-перше, там використані так звані ДБНівські  («державні») розцінки, типу зарплати у 12 тисяч гривень, на які кваліфікованого будівельника знайти без шансу, тим паче, в прифронтову зону.
А головне - завтра після перших грішей прийдуть НАБУ та ДБР із кайданками. Фірми наближені до Офісу поки що мають індульгенцію, але згодом прийдуть і до них. Тому, мало хто погоджується брати участь. З грудня десятки мільярдів виділили, а побудувати нічого не можуть.
- Так мова ж про обороноздатність, про виживання держави? - питаю.
- Ти цими заявами НАБУ будеш смішити? Якщо вже Пашинського з його боєприпасами в такий момент можуть у мʼясорубку кинути, думаєш, якогось будівельника пошкодують?   
Знаєте, від остаточної депресії нас із вами рятує лише неусвідомлення, наскільки розвалені українські державні інституції

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1905 : Березень 04, 2024, 15:38:12 »
А ще на офіційну роботу не хочуть найматися через регулярні візити ТЦК на підприємства.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1906 : Березень 04, 2024, 16:37:40 »
А ще на офіційну роботу не хочуть найматися через регулярні візити ТЦК на підприємства.
Цікаво, а чи можна буде отак само заховатися від російського воєнкома?

Online invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1907 : Березень 04, 2024, 19:07:30 »
Російські воєнкоми гірше знають місцевість... пардон за чорний гумор.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1908 : Березень 04, 2024, 19:13:33 »
Хіба залучення людей на будівництво фортифікацій це не мобілізація теж? В плані страхів перед ТЦК.

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1909 : Березень 04, 2024, 19:45:35 »
Хіба залучення людей на будівництво фортифікацій це не мобілізація теж? В плані страхів перед ТЦК.
Не впевнена, що до будівництва тількі війскових залучають. А бронь зараз багато з кого познімали, як я чула.
На "цивільному" будівництві проблеми з наймом працівників зараз дійсно є, і одна з причин саме перевірки ТЦК.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5978
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1910 : Березень 05, 2024, 11:37:35 »
https://t.me/dragonspech/7193
ЯК ЗЕЛЕНІ КАКТУС ЗЖЕРЛИ

П'ятому президенту України і лідеру парламентської опозиції Петру Порошенко зненацька дозволили виїхати на конгрес Європейської народної партії в Румунію. Там збереться практично все керівництво Євросоюзу.
Причина? Я думаю їх дві. По-перше, це звернення Парламентської асамблеї ОБСЄ, за підписом віце-прездидента Асамблеї та голів національних делегацій. Не враховуючи пересічних депутатів. Наїзд зразу з боку Європарламенту і з боку ПА ОБСЄ, це для зелених занадто. Скільки б зараз рупори ОПУ не намагалися очорнити Європу в очах українців (Польщу і країни Балтії - у першу чергу), очевидно - конфлікт з Європою підірве рейтинг Зеленського всередині України. Українці хочуть до Європи, а не сваритися з Європою. Тим більше, враховуючи скільки українців знайшли прихисток у Європі.
Все це на тлі провалу голосування у ВР татарівської версії реформи Бюро економічної безпеки. Провалу - попри неймовірні намагання влади зібрати голоси. Офіс президента послали навіть депутати-служки. Провал вийшов нгастільки гучний, що за словами нардепа Железняка, з порядку денного ВР стали масово знімати другі читання низки законопроектів. В ОПУ перелякалися, що зараз на хвили їм завалять їх всі.
Парламентарі побачили, зелений Акела - промахнувся.
Отут виникає - по-друге. ОПУ явно вплинув візит до України голови комітету закордонних справ Сейму Польщі Павла Коваля, який спершу приїхав переговорив зі спікером Стефанчуком, а потім відправився говорити з дорослими - на зустріч до Петра Порошенка. Після звернення і Європарламенту і ПА ОБСЄ, стало очевидно, що зараз зустрічи з європейськими політиками в кабінеті Порошенка підуть нон-стопом, а потім до того самого кабінету набіжать депутати з ВР - з каяттям. Ті самі депутати, що валять законопроекти імені ОПУ.
І це ще опозиція не використала свій головний козир - своїх прибічників. Опозиція НЕ робить того, що в часи президента Порошенка захоплено робили нинішні зелені - Лещенко, Найєм, Богуцька і подібні. І саме от цей момент зелених бісить найбільше. Вони чудово пам'ятають чисельність учасників акції опозиції напередодні вторгнення.
Зараз чимало тих учасників - на фронті. По два роки зі штурмів не вилазять. Ці порохоботи - страшні. Вони вже бачили смерть і вміють виконувати накази.
Але все це лірика. Головне - інше.
Оцей дозвіл Петру Порошенко виїхати за кордон - хрест на всіх твердженнях, ніби влада збудували авторитаризм. Надування владою щок Європейська Солідарність вирішила просто на старих зв'язках - зробивши кілька десятків телефонних дзвінків. Аби з Заходу прилетіло. Що врезультаті?
В результаті зелені створили прецидент, який обов'язково колись вдарить по них самих - не випускали за кордон політичних опонентів. Смердючими ротами своїх медіа-шавок зелені волали про Порошенка: "Ябєда! Заходу скаржиться! Євроінтеграції перешкоджає!" Виправдання якісь придумували. Брехню поширювали про "трубу Медведчука" і Пашинського.
А потім раз - і випустили. На зустріч з усім керівництвом ЄНП. Де кожен другий учасник запитає Порошенка: "А чого це вас до нас не випускали? Що сталося?!"
Який нафіг авторитаризм, панове? За авторитаризму Порошенка не випустили б ні за яких умов. А в такій ситуації - й поготів. Випустивши Порошенка за кордон влада сама показала слабкість. Тут або - або. Або взагалі не перешкоджай, або - не пускай до упору. А зелені...
А це ж не вперше таке. Були зелені законопроекти, збиті опозицією. Були суди, які доводили що звинувачення проти Порошенка - дурниці. І це все ще далеко не межа.
Так, ми бючимо збіговисько зелених мишей, які намагаються всім довести що вони кругом у шоколаді. В результаті зелені миші раз за разом зжерають новий кактус - а шоколад так само у Порошенка.

PS. І так, всім тим хто хоче заволати що опозиція щось робить не так, пропоную починати писати с з фрази "я переконав .... прибічників Зеленського". Не переконали - працюйте над собою і лупайте скалу. Бо з дивану давати вказівки - багато розуму не треба.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1911 : Березень 05, 2024, 16:23:07 »
Який нафіг авторитаризм, панове? За авторитаризму Порошенка не випустили б ні за яких умов.
Який нафіг авторитаризм, панове? За авторитаризму Навального не випустили б ні за яких умов.

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1912 : Березень 05, 2024, 17:19:36 »
Вибачаюсь, а Порох вже кордон перетнув? Просто уточнюю.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9909
  • Karma: 5978
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1913 : Березень 06, 2024, 10:55:37 »
Кому війна, а кому...

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1914 : Березень 13, 2024, 06:07:38 »
Цитувати (виділене)
Купив Микола на базарі у циган сліпого коня. Все селище з нього насміхається і каже що він лошара.
Розлючений Микола псіхує і пояснює кожному, що кінь не сліпий, але марно, регочуть люди над ідіотом..
Щоб довести, що кінь не сліпий а Микола не лох, він сів на коня і поскакав прямо на хату. Кінь на повній швидкості врубався у стіну і відкинув копита, Микола перелетів через стріху і ледь залишився живий.
Все село регоче з цього ідіота, а він отряхнувся і прокричав односельцям: - «Він не сліпий був, він був безстрашний»!!!!
Приблизно так виглядає діалог з ЗЕофілами про розмінований Чонгар, скорочену армію і відведені з анродромів війська. Анатолій Зозуля

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1915 : Березень 13, 2024, 12:19:36 »
Цитувати (виділене)
Я не устану повторять, что русские – невероятно тупая порода людей. Не потому что у них какая-то генетика особенная, или там климат в ареале проживания.

А потому что они всегда были, есть и будут уверены в собственной безнаказанности и исключительности. Абсолютно, кстати, безосновательно.

Запускать десятками дроны по ТЭЦ и жилым домам истекающего кровью государства, чтобы менее чем через два года с детским удивлением ловить ответку рязанскими рожами нефтезаводов – это даже не про неумение рассчитывать последствия, это про неумение русских мозгов в принципе строить причинно-следственные цепочки.

Всякие военкопры и не отрывающиеся от стакана пародии на человека могут, конечно, грозиться целями сво и отодвижением границы или пусковых установок. Могут сотрясать воздух, размахивая своими короткими русскими ручками.

Только это всё пустой русский пиздёж, как в принципе 95% бесполезной жизнедеятельности этой нации пиздунов и убийц.

5 оставшихся процентов – это просто убийства, жестокие и дикарские убийства, которыми русские занимаются веками, меняя только лишь подходы.

И за эти действия русские будут пижжены. Потому что это единственный язык, язык Пушкина, Толстого и пиздюлей, который эти охуевшие крепостные в принципе понимают.

Потому что самые эффективные санкции против них вводят Силы обороны Украины. Средства доставки последствий уже есть, дальше остаётся только планомерная работа по нефти-матушке. А ведь впереди ещё баллистические удары и крылатые ракеты.

Страна снохачества и самодержавия – страна пиздунов и убийц – впервые за свою историю начинает нести реальную ответственность за то, что её населяют настолько тупые народы, возглавляемые русскими.

Потому что нехуй было лезть к украинцам.
https://t.me/potseluiev/860

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1916 : Березень 14, 2024, 12:19:37 »
Роман Світан про свою кар'єру пілота, особистий досвід в авіації, колег у війську та звідки він отримує інформацію щодо війни в Україні. Відповідь речнику Повітряних сил Юрію Ігнату.

00:00 - початок
00:04 -  Пане Романе, ми не можемо не запитати у вас про фразу речника Повітраних Сил України Юрія Ігната. Мені особисто не сподобалася його фраза щодо того, що в авіації ніхто не знає льотчика Світана. Ви багато років готували українських пілотів, як льотчик-інструктор. Розкажіть вашу історію пілота і чи є зараз в повітряних силах ваші колишні курсанти?
09:02 - Якщо дозволите, ще одне питання: де ви берете інформацію про ситуацію в армії і на фронті? Ми розуміємо, що джерела ви не можете розкривати, але якого рівня ці джерела?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2807
  • Стать: Жіноча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1917 : Березень 15, 2024, 17:53:26 »
Нойнець
Цитувати (виділене)
З коментів у попередньому пості я нарешті зрозумів, у чому конфлікт між людьми "я бігаю від воєнкома" і "я вже на війні".

Перші апелюють до держави і своїх претензій до неї. Вони вважають, що "держава повинна...".

А другі апелюють до батьківщини, і розуміють, що держава нікому нічого не повинна, а кому винна, тим прощає, і дякую за автомат і танк, жаль шо в обмін на них ми отримуємо обсяг гемору, неспівставний з життям нормальної людини, командира-довбойоба в третьому поколінні і заповнення журналу отримання пиздюлів ні за шо.

Тому першим ні за що не стидно, бо вони знають, що це держава винна, а не вони.

А для других не існує ніякої держави, а існують друзі і близькі, перед якими буде стидно. Тому вони і служать, і волонтерять як їбонуті, і приймають участь у війні по мірі сил і за цією мірою.

Тому що кто видел в море корабли не на конфетном фантике, кого ебли, как нас ебли, тому не до романтики.

Хотілося б мати державу, яка все за нас зробить так добре, шо і воювати не доведеться. Але на жаль, її немає, ніколи не було і ніколи не буде. Для когось це важливий аргумент щоб не воювати. Для когось точно те саме - важливий аргумент щоб воювати. Запад есть запад, восток есть восток, и вместе им не сойтись.

Offline Behemot

  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Karma: 17
  • Стать: Чоловіча
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1918 : Березень 15, 2024, 17:58:17 »
що держава нікому нічого не повинна
Так.. держава не повинна...але кордони закрила і не випускає, створивши тюрму для тих, кто на неї ніколи і не розраховував.
« Останнє редагування: Березень 16, 2024, 20:00:01 від Behemot »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Нотатки про насущне
« Reply #1919 : Березень 19, 2024, 11:22:36 »
Цитувати (виділене)
Слуги народа начали нежно и с оговорками объяснять, что диктатура может быть инструментом победы.

Непонятно одно: а зачем  побеждать кацапского диктатора, параллельно получая диктатора малоросского?
Ну проще ж сдаться, сохранить тысячи жизней и  жить в диктатуре, как четверть-века уже живут кацапики.
Я ж думала, что мы сражаемся с диктатурой за свободу и демократию, а оказывается нет. Оказывается, что свобода это рабство. Кушай.Те.

Особенно доставляет эта прелесть про "Зеленский принимает практически все решения и ответственность за них на нём". И что дальше? Как с него спросить за херовые решения? У нас даже парламент собирается раз в месяц на час, полгода уже трындят за законопроект о мобилизации с КПД равным нолю при том, что информацию о заплатах аппарата ВР озвучить они отказались.

Мы уже в диктатуре профнепригодного президента и кучи бесполезных депутатов, которые могли бы стать противовесом самодуру, но нет, бабло само себя не спиздит.
Теперь надо это втулить уже официально, я правильно поняла?

Tanya Adams
https://t.me/tanya_adams/6175

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.