Автор Тема: Українська політика
 

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Українська політика
« Reply #10500 : Листопад 05, 2020, 23:06:17 »
Я честно говоря, не очень представляю как интегрировать территорию с разрушенной экономикой и крайне не лояльным населением. Тем более, что димилитаризацией там и не пахнет. И с каждым годом ситуация будет усугубляться.
Это будет крепко зависить от состояния той территории, в которую эта будет интегрироваться.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #10501 : Листопад 06, 2020, 00:09:28 »
Он улетел но обещал вернуться
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Вновь избранный мэр Харькова Геннадий Кернес вернется в Харьков до 20 декабря для того, чтобы провести первую сессию городского совета. Об этом сообщил первый заместитель Кернеса Игорь Терехов в интервью.

"Кернес вернется в Харьков и до 20 декабря проведет сессию горсовета. Вот из этого сценария мы исходим. Остальные – даже не рассматриваются", - заявил Терехов.

На вопрос, рассматривается ли вопрос кандидатуры для временной замены Кернеса в качестве и.о., Терехов ответил следующее:

"Зачем?... я говорил про грязную технологию, запущенную на выборах - мол, кто будет руководить Харьковом вместо Кернеса? Так вот, я когда читаю все эти варианты, я четко понимаю - на избирателей Кернеса она не повлияла, зато произвела неизгладимое впечатление на журналистов. Мы уже полчаса ходим по одному кругу, и я в который раз говорю - нет временно исполняющих обязанности. Помните, как в том фильме – "и.о. царя" (фильм "Иван Васильевич меняет профессию"). Нет такого".
При этом он отметил, что после выборов созванивался с Кернесом и рассказал, какой результат он и его команда получили на местных выборах.

"Он был доволен", - добавил Терехов.
« Останнє редагування: Листопад 06, 2020, 00:34:09 від Mrs_Who »
Not all those who wander are lost

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика
« Reply #10502 : Листопад 06, 2020, 00:22:27 »
Он улетел но обещал вернуться
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Вновь избранный мэр Харькова Геннадий Кернес вернется в Харьков до 20 декабря для того, чтобы провести первую сессию городского совета. Об этом сообщил первый заместитель Кернеса Игорь Терехов в интервью.

"Кернес вернется в Харьков и до 20 декабря проведет сессию горсовета. Вот из этого сценария мы исходим. Остальные – даже не рассматриваются", - заявил Терехов.

На вопрос, рассматривается ли вопрос кандидатуры для временной замены Кернеса в качестве и.о., Терехов ответил следующее:

"Зачем?... я говорил про грязную технологию, запущенную на выборах - мол, кто будет руководить Харьковом вместо Кернеса? Так вот, я когда читаю все эти варианты, я четко понимаю - на избирателей Кернеса она не повлияла, зато произвела неизгладимое впечатление на журналистов. Мы уже полчаса ходим по одному кругу, и я в который раз говорю - нет временно исполняющих обязанности. Помните, как в том фильме – "и.о. царя" (фильм "Иван Васильевич меняет профессию"). Нет такого".
При этом он отметил, что после выборов созванивался с Кернесом и рассказал, какой результат он и его команда получили на местных выборах.

"Он был доволен", - добавил Терехов.
Ладно, видео нельзя. Допустим, аудио тоже нельзя.
Но сфотографировать Кернеса с сегодняшней газетой можно? :smilie5:
The best is yet to come.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10503 : Листопад 06, 2020, 00:22:37 »
Панове, а можна цитати нев'єбенного троля класти в спойлер? Буду вдячний. :pray:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #10504 : Листопад 06, 2020, 01:01:35 »
Цитувати (виділене)
Аудит Держрезерву підтвердив тотальне розкрадання запасів - Мінекономіки
Задрали вже ці миші.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #10505 : Листопад 06, 2020, 07:52:39 »
Цитувати (виділене)
Аудит Держрезерву підтвердив тотальне розкрадання запасів - Мінекономіки
Задрали вже ці миші.
І ніякої корупції, взагалі... і ніхто не сидить жодного дня!  :unknown:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10506 : Листопад 06, 2020, 07:57:56 »
Цитувати (виділене)
Аудит Держрезерву підтвердив тотальне розкрадання запасів - Мінекономіки
Задрали вже ці миші.
І ніякої корупції, взагалі... і ніхто не сидить жодного дня!  :unknown:

Раніше це тебе чомусь не турбувало...

Цитувати (виділене)
Так, за результатами перевірок наявності зернових запасів, виявлено такі факти:

    Псування зерна і неможливість його  подальшого використання навіть для кормів - на  суму 35,5 млн гривень. Причина: недбале та неналежне зберігання без дотримання будь-яких регламентів. До прикладу, терміни зберігання зернової продукції складають 2 роки, тоді як маса зерна на  держпідприємствах - продукція 2010-2011 років.

    Нестача зерна лише на одному з підприємств “Держрезерву” на суму 27,9 млн гривень. Також слід наголосити, що ця вартість зерна зазначена в облікових цінах на момент його закладки. Тобто, на сьогодні сума збитків може складати в декілька разів вищу цифру.

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=d0838d5d-6d86-4aa0-82e0-58f369836994&title=AuditderzhrezervuPidtverdivTotalneRozkradanniaZapasivIMilionniZbitki

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10507 : Листопад 06, 2020, 09:01:40 »
Сейчас есть подконтрольные территории... Там есть все - и армия, и переселенцы и привлеченные люди... Напомни мне результаты голосования в Славянске...

Там нет меня в роли управляющего этой территорией. :) Как уже было сказано - помимо прочего важно наличие еще и того, кто это продавит.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Українська політика
« Reply #10508 : Листопад 06, 2020, 09:24:23 »
Хочу обратить внимание шановного панства на то что из сегодняшнего дня и из такого же дня год назад перспективы Порошенко на второе президенство выглядят по разному.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10509 : Листопад 06, 2020, 09:42:05 »
Он улетел но обещал вернуться
Cпойлер
Цитувати (виділене)
Вновь избранный мэр Харькова Геннадий Кернес вернется в Харьков до 20 декабря для того, чтобы провести первую сессию городского совета. Об этом сообщил первый заместитель Кернеса Игорь Терехов в интервью.

"Кернес вернется в Харьков и до 20 декабря проведет сессию горсовета. Вот из этого сценария мы исходим. Остальные – даже не рассматриваются", - заявил Терехов.

На вопрос, рассматривается ли вопрос кандидатуры для временной замены Кернеса в качестве и.о., Терехов ответил следующее:

"Зачем?... я говорил про грязную технологию, запущенную на выборах - мол, кто будет руководить Харьковом вместо Кернеса? Так вот, я когда читаю все эти варианты, я четко понимаю - на избирателей Кернеса она не повлияла, зато произвела неизгладимое впечатление на журналистов. Мы уже полчаса ходим по одному кругу, и я в который раз говорю - нет временно исполняющих обязанности. Помните, как в том фильме – "и.о. царя" (фильм "Иван Васильевич меняет профессию"). Нет такого".
При этом он отметил, что после выборов созванивался с Кернесом и рассказал, какой результат он и его команда получили на местных выборах.

"Он был доволен", - добавил Терехов.
Ладно, видео нельзя. Допустим, аудио тоже нельзя.
Но сфотографировать Кернеса с сегодняшней газетой можно? :smilie5:
Люба забаганка.  :yes:

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10510 : Листопад 06, 2020, 09:43:06 »
Хочу обратить внимание шановного панства на то что из сегодняшнего дня и из такого же дня год назад перспективы Порошенко на второе президенство выглядят по разному.
Я нещодавно дивилася "Гончаренко рулить" з Турчиновим. На питання як так сталося, що саме він став керманичем, він сказав, що після 20.02.14 покерувати оцим всим бажаючих взагалі не було. А ми зараз стрімко рухаємось у таку саму ситуацію. Комусь треба буде оце все розгрібати.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #10511 : Листопад 06, 2020, 10:07:30 »
А мне видится, что Разумков не против, и это было бы логично и без дополнительных противостоятельных движений как наверху, так и внизу.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10512 : Листопад 06, 2020, 10:22:05 »
А мне видится, что Разумков не против, и это было бы логично и без дополнительных противостоятельных движений как наверху, так и внизу.
Так, Разумков єдиний з цих"нових облич" хто виглядає бажаючим залишитись надовго.
Він, звісно, вата ватой, питання в тому, наскільки здатен домовлятися. І з ким.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #10513 : Листопад 06, 2020, 10:42:11 »
Цитувати (виділене)
Аудит Держрезерву підтвердив тотальне розкрадання запасів - Мінекономіки
Задрали вже ці миші.
І ніякої корупції, взагалі... і ніхто не сидить жодного дня!  :unknown:

Раніше це тебе чомусь не турбувало...
1. Лінк мені скинь, будь ласка, на пост про розграбунок Держрезерву раніше, де я пишу, що мене це не турбує. 2. У нас зараз влада, яка прийшла завдяки своїм обіцянкам посадити всіх корупционерів. Навіть опитування нещодавно робила, чи тре їх на пожиттєво саджати. Ось чекаю, хочаб когось, хоча б на день...  :unknown:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10514 : Листопад 06, 2020, 10:46:24 »
Я цих італійців теж недолюблюю.
https://twitter.com/DRazumkov/status/1324619194739105793

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #10515 : Листопад 06, 2020, 10:52:08 »
А мне видится, что Разумков не против, и это было бы логично и без дополнительных противостоятельных движений как наверху, так и внизу.
Так, Разумков єдиний з цих"нових облич" хто виглядає бажаючим залишитись надовго.
Він, звісно, вата ватой, питання в тому, наскільки здатен домовлятися. І з ким.
Харизмы у него нет. Для нашего народу не взлетит...  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10516 : Листопад 06, 2020, 10:58:49 »
1. Лінк мені скинь, будь ласка, на пост про розграбунок Держрезерву раніше, де я пишу, що мене це не турбує.

Як я можу скинути лінк на те чого нема...

Розкрадали з 2014 року... Якщо ти про це писала тоді то дай посилання...

2. У нас зараз влада, яка прийшла завдяки своїм обіцянкам посадити всіх корупционерів. Навіть опитування нещодавно робила, чи тре їх на пожиттєво саджати. Ось чекаю, хочаб когось, хоча б на день...

Я теж чекаю... І не раз писав що буду радий якщо навіть це буде Порошенко... більшість чомусь обурюється та починає лаятись...

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10517 : Листопад 06, 2020, 11:00:46 »
Харизмы у него нет. Для нашего народу не взлетит...  :kos:
Та до чого тут нарід?
Він вже очілює парламент. Тобто якщо бубочка з якихось обставин формально припинить виконувати обов'язки президента
Cпойлер
спочатку написала просто "припинить" і зрозуміла, що термін потребує уточнення
, то ось він - готовий керівник  країни. Так, на деякий час. Але як ми знаємо, за цей час могли взагалі країну втратити. Можливо, позицію Розумкова вирішить той, хто приставить "пістолет" йому до скроні, а можливо він до цього не доведе.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #10518 : Листопад 06, 2020, 11:23:01 »
Як я можу скинути лінк на те чого нема...
Так якого ти пишеш, що це було?
Цитувати (виділене)
Я теж чекаю...
Чекай, чекай... Обіцяного 3 роки чекають. Спитатись в обіцяльника, де обіцяне, на думку не спадало? Віра - те святе?  :kos:

"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #10519 : Листопад 06, 2020, 11:26:30 »
Слухайте, а у нас результати виборів оголосили, чи вже на них усі поклали?
По нашій міськраді я бачила склад, а по обласній не знайшла. Воно десь є, чи ще ніт?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #10520 : Листопад 06, 2020, 11:27:09 »
Слухайте, а у нас результати виборів оголосили, чи вже на них усі поклали?
По нашій міськраді я бачила склад, а по обласній не знайшла. Воно десь є, чи ще ніт?
Ніт. Мабуть, мериканські дізнаємось раніше...  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #10521 : Листопад 06, 2020, 11:35:07 »
Слухайте, а у нас результати виборів оголосили, чи вже на них усі поклали?
По нашій міськраді я бачила склад, а по обласній не знайшла. Воно десь є, чи ще ніт?
В нас на деяких дільницях зафіксовані серйозні фальсифікації з боку Краснова, тому остаточні результати ще не скоро будуть.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #10522 : Листопад 06, 2020, 11:54:40 »
Я нещодавно дивилася "Гончаренко рулить" з Турчиновим.
Я дивився Гончаренко з Порошенком і це було досить ніякове видовище. Так Порошенку не стати резидентом вдруге.
Тю, ля, а шо?

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10523 : Листопад 06, 2020, 14:46:22 »
В 15-00 официально обьявят результаты по Киеву...


Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10524 : Листопад 06, 2020, 15:37:01 »
50.52

Обошлись одним туром... уррря...  :smile7:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10525 : Листопад 06, 2020, 16:04:39 »
Омеля конечно мощный старик...

Цитувати (виділене)
На выборах в Киевский горсовет победили:

    Европейская солидарность — 20,52%
    УДАР — 19,98%
    Единство Александра Омельченко — 8,74%
    Оппозиционная платформа — За жизнь — 7,81%
    Слуга народа — 7,53%
    Батькивщина — 7,49%
    Голос — 5,97%

Т.е. в теории : Европейская солидарность + УДАР +Голос и... Омеля...

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #10526 : Листопад 06, 2020, 19:30:23 »
https://twitter.com/DRazumkov/status/1324619194739105793
Пикантность картинки в том, что, во-первых, это Майдан, а во-вторых, центр Киева взорвали не немцы, а Советы при отступлении (точнее, взрывы начались в первые дни немецкой оккупации).

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9911
  • Karma: 5982
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #10527 : Листопад 06, 2020, 21:09:58 »
В Запоріжжі ЄС на другому місці. Починаю потроху поважати своє місто

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10528 : Листопад 06, 2020, 21:51:23 »
Cпойлер
Панове, а можна цитати нев'єбенного троля класти в спойлер? Буду вдячний.
кстати для этого в спойлер-тэге есть не используемая по дефолту возможность - указывать заголовок, который выводится вместо безликого "спойлер". в квадратных скобках заголовка спойлера после spoiler добить "=" и заголовок... ну, например, вот такое:
Код: [Select]
[spoiler=А вот тут у нас мнение нашего штатного долбоёба]и тут содержимое с высерами самизнаетекого[/spoiler]будет выглядеть вот так:
А вот тут у нас мнение нашего штатного долбоёба
и тут содержимое с высерами самизнаетекого

@Cthulhu , предупреждение за плохо замаскированное оскорбление и призывы к булингу, т.е. провокацию флейма.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10529 : Листопад 07, 2020, 07:43:16 »
Тем временем возле Яковлевки был снайпером ликвидирован командир батальона сепаров с позывным Марик (и + 1 200-й еще)...

А у Чиби сдаются позиции и территории, солдатам запрещают стрелять и не дают боеприпасы...

Так и живем...

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.