Автор Тема: Українська політика

Offline Eney

• Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15000 : Травень 08, 2021, 14:38:44 »
Враження, що то не Іванов брав інтервью, а нерозбірливий Антоненко. Ату його.

Offline Elsewhere

• Administrator
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
« Reply #15001 : Травень 08, 2021, 16:37:57 »
Іванова дійсно важко виносити, навіть з точки зору манери спілкування, але Ріфф хороший.
Дякую за посилання.
reality has a well known liberal bias

Offline andronchik

• Херсон
« Reply #15002 : Травень 08, 2021, 19:17:54 »
Символічний малюнок до сьогоднішнього дня.
По-моєму геніально.
Український художник та плакатист Нікіта Тітов
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline t.rex

« Reply #15003 : Травень 08, 2021, 20:45:56 »
Символічний малюнок до сьогоднішнього дня.
По-моєму геніально.
Український художник та плакатист Нікіта Тітов

нажаль сей геніальний символічний малюнок так і залишиться геніальним символічним  малюнком для обмеженого кола «художників та плакатистів»

Online AlexUA

« Reply #15004 : Травень 08, 2021, 20:49:22 »
нажаль сей геніальний символічний малюнок так і залишиться геніальним символічним  малюнком для обмеженого кола «художників та плакатистів»

Ну не все так трагічно... Несемо в маси (ватні).

Online AlexUA

« Reply #15005 : Травень 08, 2021, 21:21:38 »
Кацапское фуфло...

Цитувати (виділене)
На сайте 24 канала появилось сообщение о получении записи возможного разговора кума Путина и лидера ОПЗЖ Виктора Медведчука с представителем оккупационной власти ОРДО на переговорах ТКГ Денисом Пушилиным.

Отмечается, что разговор состоялся 9 мая 2015 года. Медведчук позвонил Пушилину, чтобы поздравить с «двойным праздником» - его днем рождения и Днем победы.

Offline Eney

« Reply #15006 : Травень 09, 2021, 09:54:30 »
Цитувати (виділене)
Анна Оскоміна почувається стурбованою
#пятничные_размышлизмы
Не читайте, пожалуйста, это какой-то бред.
Я все пересмотрела-перечитала по визиту Блинкена и немного попередумала. И вот что скажу, можете готовить тапки.
Американцы пока не знают, что им делать с ебанутым клоуном, уверовавшим в свою исключительность. Есть наброски, плана нет. Качнуть-то можно, да с учётом небратушек на границах, качание чревато внутренним протестом, а он небратушкам на руку. Дешевых валютных денег, понятное дело, нам не видать, но зеко-манде это пофигу, они гребут дорогие кредиты под облигации госзайма под девизом  Людовика XV (если авторства не его самого, то его окружения) -"после нас хоть потоп". Расхлёбывать это не им, а пыль в глаза нынче дорогая, особенно, если в нее включена рента Ринату.
Наши стратегические партнёры, возможно, впервые имеют дело с невменозом. Он не понимает, или делает вид, что не понимает обтекаемых дипломатических намеков. Он не чувствует дна  под ногами и лжет в глаза не столько из стратегического умысла, сколько из трусости и слабости. Им очень трудно иметь дело с таким первым е@лом (сорри, на лицо не тянет) во главе страны, к которой они действительно искренне неравнодушны. Сам Байден неравнодушен, Блинкен неравнодушен, Нуланд неравнодушна – им Украина не посторонняя. Тем сложнее и больнее принимать решения по нам, чтоб ненароком не задеть саму страну и те хрупкие достижения, которые удалось сохранить.
Зеленский - человек не только с отсутствием стратегии, но и с наглухо отбитым чутьем. У него есть только сиюминутные желания с очень коротким циклом результативности. Психология подростка - дайте мне здесь и сейчас! Он просто не способен на мало-мальски долгосрочное планирование.  И поэтому в его окружении оседают исключительно те, кто готов дать бейби вожделенную цяцьку прямо сейчас, не особо заморачиваясь тем, что будет послезавтра. Цяцька, как правило, яркая, шумная и из дешёвого токсичного пластика, но Вована волнует только "прямо сейчас". Так в большой политике играть не привыкли, в ней защита от дурака (ну вот настолько дурака) не предусмотрена.
Американцы нами восхищаются и уважают, как мега-народ, способный на невероятную самоорганизацию, подвиг и самопожертвование. Вполне понимают, что наша убежденность хлипка и зависима от внешнего влияния. У нас есть стержень, но он не стальной, увы, и даже не хромированный. Он из черного металла и легко поддается ржавчине. Эта ржавчина разъедает нас каждый божий день, – не только кремлевская пропаганда и местная ватная гниль, но и зеленая властная плесень, и даже наши собственные вчерашние единомышленники, из самых разных побуждений поливающие кислотой наши едва возникшие горизонтальные связи.
Чего от нас хочет Запад? Нечто вроде Польши. Тоже страна со своими загонами, но живая, динамично развивающаяся, современная, надёжный и предсказуемый партнёр, годный трудовой ресурс и платежеспособный рынок сбыта. Мы сложнее и значительно хлопотнее, но на то есть свои предпосылки. Но мы потенциально намного мощнее и перспективнее.
У капитала нюх на деньги. Мы - как разведанное, очень жирное, но крайне труднодоступное месторождение самых разных ресурсов.
Если бы маленькая я давала совет очень большому дяде Сэму, я посоветовала бы ему вложиться в информационную политику, направленную на нашу страну. Чтоб на наших каналах работали зарубежные эксперты, - а их будут слушать, ох, будут. Чтоб между нашими ширнармассами и "ихними", обтекаемо изрекающими нечто непонятное для пересичных, нашлись правильные интерпретаторы. И не надо жадничать, ребята, на кону большие ставки. Медленно, порциями, вытаскивать из-под зеко-манды обгаженные простыни и порциями их предъявлять общественности. Без хайпа, спокойно, веско и понемногу, выбивая из-под тих обсёр тех, кому дороги остатки репутации. И все время (все время!!) сканируя фидбек из разных, а не прикормленных грантами источников. Дяде Сэму надо знать две вещи: Америку здесь пусть порой тихо, но очень любят, млеют, слушают и  доверяют, но говорить с нами нужно прямо и без обиняков. Нужен только  кто-то авторитетный (желательно, не один), кто за это дело возьмётся.

Offline Mrs_Who

• Хочу в Лондон!
« Reply #15007 : Травень 09, 2021, 21:16:14 »
Демократична Сокира. Харків

Цитувати (виділене)
Вже звичне побєдобесіє від харківської влади на 9 травня, особливо якщо незабаром нас чекають вибори. “Ветерани”, якім трохи більше за 60. Польова каша на майдані Свободи. Діти у військовій формі. Повне порушення карантинних норм та безпеки. Автопробіг з забороненими прапорами Радянського союзу.

Та нашій владі цього замало. Отже, вершечки — посеред акторів у військовій формі радянської армії головна зірка — чоловік у формі НКВС!

Not all those who wander are lost

Offline Cthulhu

• Hero Member
« Reply #15008 : Травень 09, 2021, 23:36:57 »
Вже звичне побєдобесіє
мне просто интересно - а никому в голову не приходило дополнить все это бесіе аллюзиями на латиноамериканский день всех мертвых но с локально-исторической спецификой?.. маршами расстрелянных гэбнёй и заградотрядами, вернувшихся из плена и замученных в лагерях, расстрелянных без суда в подвалах "изменников родины", и т.п.?..
« Останнє редагування: Травень 11, 2021, 16:22:47 від Cthulhu »

Offline Mrs_Who

• Хочу в Лондон!
« Reply #15009 : Травень 10, 2021, 00:12:06 »
Вже звичне побєдобесіє
мне просто интересно - а никому в голову не приходило дополнить все это бесіе аллюзиями на латиноамериканский день всех мертвых но с локально-исторической спецификой?.. маршами заморенных голодом. расстрелянных гэбнёй и заградотрядами, вернувшихся из плена и замученных в лагерях?..
Та скоро все будет.
Придет Допа, закинется коксом, вернет праздник - будут и аллюзии, и марши.
Cпойлер
[/facebook]

Он еще и поет, оказывается. Сколько талантов!
Cпойлер
[/facebook]
Not all those who wander are lost

Offline Солоха

• Министр непознанных сновидений
« Reply #15010 : Травень 10, 2021, 10:28:43 »
Ах, Адєса  :shok: Песика й того не пожаліли
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=873793279867963&id=100017118979084
Умею послать нежно

Offline Eney

« Reply #15011 : Травень 11, 2021, 07:19:53 »
Цитувати (виділене)
Олександр Дєдюхін (ПЦУ)
Забанив мене один богослов з росії  за те, що я сказав,  що вважаю удари по моїх ребрах від російських солдат прикладами милістю Божою.
Діскусія там була взагалі про те, на чиєму боці і проти кого був Христос у Другій світовій. Той богослов вважав, що Христос був проти Гітлєра. Я намагався пояснити, що Христос був не за або проти когось, а в Освенцимі, Бухенвальді та ГУЛАГє. І там Він був разом із страждаючими, а не з тими, хто це страждання несе. І це єдиний критерій як можна визначити бік, на якому знаходиться Христос.
Ну да ладно,  релігії побєдобєсія цього не зрозуміти.
Я для чого цей приклад навів. Той богослов дійсно толковий і набагато освіченіший за мене. Але таке просте питання його зламало.
Безумовно,  нам всім хочеться мати НАШОГО особистого Бога. Який буде завжди за нас і проти них (наших ворогів і інших неугодних людей). Ось це і є язичництво - віра в рідні пенати (пенати - це божки і демони житла, вогнища).
Істинний Бог він не просто за нас, Він за всіх. Він усім виливає свою благодать, яка розширює людини, робить набагато більше себе самого, сім'ї, країни, планети і Неба. Бог розширює і відкриває людину до такої міри, щоб людина могла стати богом.
Демони намагаються людину звузити і осушити, обмежити розмірами цих самих горезвісних пенатів, млинців на лопаті у свята і настоянки бояришніка по буднях. Демони виривають крила людини і перетворюють його мізки в вату. З повелителя всесвіту людина перетворюється в повелителя гімняних півнів. Але вся штука в тому, що благодать Божа та милість Його виливається і на поневолених демонами. Тоді вони противляться, корчаться і воюють за свій вузький світ.
Вищесказане легко пояснить вам на чиїй Бог стороні в тій чи іншій битві.

Offline Сушка з маком

• непозбувна бентега
« Reply #15012 : Травень 11, 2021, 14:21:42 »
Це з фейсбуку? Закритий пост?

Offline Eney

« Reply #15013 : Травень 11, 2021, 14:23:39 »
Це з фейсбуку? Закритий пост?
Відкритий. Це полтавськмй священик. Депутат міськради ві ЄС

Offline Сушка з маком

• непозбувна бентега
« Reply #15014 : Травень 11, 2021, 14:31:50 »
Відкритий. Це полтавськмй священик.
Я знаю, що священик.
Отже, раз відкритий, а я не бачу - він мене забанив, і я знаю навіть за що: він якось запостив сексистський жарт, і йому хтось на це ввічливо вказав, а я того "хтось" лайкнула. :unknown:

Offline Cthulhu

• Hero Member
« Reply #15015 : Травень 11, 2021, 15:16:14 »
Отже, раз відкритий, а я не бачу - він мене забанив
якщо забанив - то ти зовсім його профіль не бачила б (було б "Этот контент сейчас недоступен Возможно, владелец удалил контент или ограничил доступ к нему.")...
перевір.

Offline Eney

« Reply #15016 : Травень 11, 2021, 15:20:10 »
Відкритий. Це полтавськмй священик.
Я знаю, що священик.
Отже, раз відкритий, а я не бачу - він мене забанив, і я знаю навіть за що: він якось запостив сексистський жарт, і йому хтось на це ввічливо вказав, а я того "хтось" лайкнула. :unknown:
Буває

Offline Сушка з маком

• непозбувна бентега
« Reply #15017 : Травень 11, 2021, 15:26:35 »
якщо забанив - то ти зовсім його профіль не бачила б (було б "Этот контент сейчас недоступен Возможно, владелец удалил контент или ограничил доступ к нему.")...
перевір.

Буду вважати - користуючись його ж словами - що його теж зламало просте питання.

Offline Eney

« Reply #15018 : Травень 11, 2021, 15:30:12 »
Боротьба триває...
Цитувати (виділене)
Дмитро Золотухін
3 год  ·
Секретар РНБО має список з 13 олігархів, з якими будуть боротися #Ukraine30

Offline Leo_need

• Киев, Украина
« Reply #15019 : Травень 11, 2021, 15:31:52 »
а я того "хтось" лайкнула
"С кем вы, работники культуры ?!" (с) ))))))

Offline Eney

« Reply #15020 : Травень 11, 2021, 15:45:25 »
Цитувати (виділене)
UA
11 травня, 2021, 15:05   

У будинку проросійського політика Віктора Медведчука по вулиці Монтажників в Києві проходять обшуки, повідомили джерела ZN.UA в Службі безпеки України. Там політик разом з сім'єю живе поки в основному будинку в Пущі-Водиці проводять капітальний ремонт.

Джерело повідомило, що зовнішнє оточення території забезпечує спецпідрозділ СБУ "Альфа". Зокрема, на відповідній території розташовані кілька будівель, обнесених одним парканом.
https://zn.ua/ukr/UKRAINE/u-budinku-medvedchuka-prokhodjat-obshuki-znua.html

Offline Elsewhere

• Administrator
  • Киев, столица Хоббитона
reality has a well known liberal bias

Online Oak

• Hero Member
« Reply #15022 : Травень 11, 2021, 16:11:12 »
Державна зрада, гарна стаття. Цікаво, Козак з Медведчуком в Україні зараз чи десь на північному сході?

Offline Мадам Петрановская

• А хто борець, той здобуває світ.
« Reply #15023 : Травень 11, 2021, 16:22:05 »
Фигасе, зЕ осмелел.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

« Reply #15024 : Травень 11, 2021, 16:27:44 »
Цитувати (виділене)
“11 травня 2021 року о 18:00 відбудеться брифінг генерального прокурора Ірини Венедіктової та Голови Служби безпеки України Івана Баканова щодо повідомлення про підозру народним депутатам України”

Offline AVI

« Reply #15025 : Травень 11, 2021, 16:28:27 »
Фигасе, зЕ осмелел.
Животворящий Блинкен пендель вывел из положения шпагата?

Offline Eney

« Reply #15026 : Травень 11, 2021, 16:44:34 »
Цікаво, що кримінального можна знайти в будинку людини, яка три місяці тому отримала санкції і попала під якусь підозру? Три місяці!

Offline Eney

« Reply #15027 : Травень 11, 2021, 17:03:36 »
Цитувати (виділене)
Контррозвідка СБУ намагається провести обшуки в будинку проросійського політика, лідера «ОПЗЖ» Віктора Медведчука, проте, за даними ZN.UA, охорона нардепа викликала адвокатів і намагається переконати представників СБУ, у тому, що його немає вдома.

«Однак, за оперативною інформацією спецслужби, Віктор Медведчук перебуває саме в цьому помешканні. Обшук не єдина мета, з якою за даними ZN.UA, правоохоронці намагаються потрапити до вказаної будівлі та зустрітися з Медведчуком», – пише видання.
Там вже й Шуфріч бейкається. 

Offline Eney

« Reply #15028 : Травень 11, 2021, 17:08:06 »
Цитувати (виділене)
Volodymyr Ariev
40 хв  ·
Справі проти Медведчука за держзраду, порушеній ГПУ при минулій владі у лютому 2019, нинішня генпрокуратура наважилась дати хід. Венедиктова підписала підозру. Побачимо, чи по-справжньому візьмуться, чи як з Коломойським.

Online AlexUA

« Reply #15029 : Травень 11, 2021, 17:22:02 »
Справі проти Медведчука за держзраду, порушеній ГПУ при минулій владі у лютому 2019

Козаку також порушили у 2019?

2937, Йоссариан (+ 2 Схованих) і 6 Гостей дивляться цю тему.