Автор Тема: Українська політика
 

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14970 : Травень 20, 2021, 16:03:02 »
Нам не дано предугадать….  :grin:

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #14971 : Травень 20, 2021, 16:12:30 »
Цитувати (виділене)
"Однако, если вы посмотрите среднюю заработную плату все же в Польше для наших украинцев, и сравните ее со средней заработной платой сегодня уже во многих городах Украины, она очень сильно приближается к той сумме, которую люди в Польше зарабатывают, потому что они там снимают жилье, оно там намного дороже, когда они там платят коммунальные гораздо дороже", - отметил президент.
Источник: https://censor.net/ru/n3266502
Эх.  :(
Тю, ля, а шо?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #14972 : Травень 20, 2021, 16:16:11 »
И опять пиздит. Ну как дышит просто.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14973 : Травень 20, 2021, 16:18:49 »
И опять пиздит. Ну как дышит просто.

Важно не то что он пиздит (все пиздят), а то что ему все еще многие верят... А с другой стороны кому еще если в реальных оппонентах Порошенко, Тимошенко и Бойко...

И горизонт девственно чист...

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #14974 : Травень 20, 2021, 16:20:52 »
Важно не то что он пиздит (все пиздят)
Но он это делает практически безостановочно! Даже для отечественных политиков это уже перебор.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14975 : Травень 20, 2021, 16:21:29 »
Даже для отечественных политиков это уже перебор.

То ты бабу Юлю уже забывать стала...  :grin:

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #14976 : Травень 20, 2021, 16:23:35 »
Журналисты - молодцы. Ни одного вопроса по поводу обицянок Зели нет.
По поводу чемпионства борьбы с ковидом нет.
По поводу тарифов нет.
Тю, ля, а шо?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14977 : Травень 20, 2021, 16:33:26 »
Мабуть Алексей Голобуцкий до сих пір не знає що в Україні є Головнокомандувач (НГШ) та Верховний Головнокомандувач (Президент)...
Люди зрозуміли, що він - про Єрмака. А ти продовжуй, продовжуй... Валодьку треба захищати, бо зовсім вже все пагано в нього.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14978 : Травень 20, 2021, 16:36:52 »
Люди зрозуміли, що він - про Єрмака. А ти продовжуй, продовжуй... Валодьку треба захищати, бо зовсім вже все пагано в нього.

Викрутився.  :grin:

А ти поки морально готуйся, бо поганому Володці друга каденція реально світить...

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14979 : Травень 20, 2021, 16:43:51 »
Люди зрозуміли, що він - про Єрмака. А ти продовжуй, продовжуй... Валодьку треба захищати, бо зовсім вже все пагано в нього.

Викрутився.  :grin:

А ти поки морально готуйся, бо поганому Володці друга каденція реально світить...
А чого тут готуватися, це і так ясно. Бо якщо не пройде на другий термін, то отримає перший строк.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #14980 : Травень 20, 2021, 16:51:48 »
Я знаю, як побудувати радіомережу, і як розрахувати вхідний імпеданс потужної системи передачі сигналу.
Скористуюся нагодою і спитаю, а чи знаєш ти, хто цей самий імпеданс винайшов? В радянські часи про це в підручниках чомусь не писали, як не згадували практично всі інші його досягнення.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #14981 : Травень 20, 2021, 17:12:15 »
В радянські часи про це в підручниках чомусь не писали, як не згадували практично всі інші його досягнення.
Я ж вчилася за радянськими підручниками.
Cпойлер
Та в них Страттона не згадували. Комплексний опір антени, кілька цікавих лекцій, а наш викладач з курсу "антени" був трохи помішаний на імпедансі, і ми мали це вчити, вчити, вчити і вміти розраховувати.
Чи ти маєш на увазі Щелкунофа?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #14982 : Травень 20, 2021, 17:31:13 »
Виталька не унимается.

Віталій Кличко
25 хв  ·
Друзі! За останніх кілька годин отримав масу запитань щодо того, чи ходжу я оббивати пороги високих кабінетів.
Відповідаю.
 Я - людина вихована. Я не ходжу когось очікувати. Може, мене з кимось переплутали? Бо мені є чим займатись. Перед тим, як прийти, навіть до друзів, я завжди зателефоную і спитаю, коли їм зручно зустрітися. Тим більше, не в моїх правилах ходити оббивати пороги кабінетів.
Я, як мер столиці, як голова Асоціації міст України, телефонував у приймальню, писав Президенту - задля зустрічі з робочих питань. А питань у нас чимало - і щодо газу, тарифів, нагальних питань столиці, питань місцевого самоврядування - всіх членів АМУ.
Зустріч за останніх півроку так і не відбулася. А коли немає комунікації, - це хіба про ефективну роботу і співпрацю?
Також мене здивували звинувачення, мовляв, «не треба красти із бюджету»...
Я вже коментував ці зрежисовані обшуки і масові облави, що відбуваються останнім часом. Це – маніпуляції і дискредитація міської влади! Коли шукають документи, які ми самі передавали правоохоронцям, - про фінансові порушення, які виявили ми самі. Документи за кілька років. То що до цього робили з ними правоохоронці?
Може, Президенту надають якусь викривлену інформацію? Бо, щоб однозначно стверджувати, - всі факти мають бути доведені в законному порядку.

Online Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #14983 : Травень 20, 2021, 17:43:24 »

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14984 : Травень 20, 2021, 18:03:05 »
Цитувати (виділене)
Незабаром має відбутися призначення глави місії України при НАТО, яку вперше очолить жінка.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Укрінформ.
Только не говорите, что это Мендель!  :scare3:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14985 : Травень 20, 2021, 18:05:49 »
Цитувати (виділене)
Арсеній Яценюк
2 год ·
Сьогоднішня прес-конференція Володимира Зеленського. У відповіді на запитання журналіста Президент згадав моє прізвище.

Сказав, що у його команді не буде людей "з таким досвідом".

"З яким саме" - Володимир Зеленський не уточнив, а тому доведеться прокоментувати.

Мій досвід - в уряді взяти відповідальність за країну, проти якої ведеться сухопутна військова операція, триває гаряча фаза війни. Мій досвід - це взяти відповідальність за країну, на рахунках якої 108 тисяч гривень. Мій досвід - це прийняти країну розграбовану, знищену, без вертикалі влади. Без армії, з корумпованою міліцією, з російським газовим зашморгом на шиї країни, з непосильним державним боргом, із загрозою зупинки виплат зарплат і пенсій людям.

Цю країну я передав зі зростаючою економікою, з відродженою армією, зі зменшеним державним боргом, з 90 млрд на рахунках. З Угодою про Асоціацію з ЄС, виконаними вимогами для безвізу, енергетично незалежну від країни-агресора та санкціями проти РФ.

Незалежні аналітичні організації з цифрами довели, що жоден уряд не повторив того темпу реформ моїх урядів 14-16 років.

Десь у цей час Володимир Олександрович давав черговий успішний корпоратив.

Тому, сподіваюся, що Володимир Зеленський саме цю нашу різницю у досвіді мав на увазі.

І останнє. Повторю, що говорив не раз: я не збирався і не збираюся у команду Зеленського. Довіра народу, а не окремих персоналій, - ось мета справжнього політика. І ця довіра має бути отримана на виборах.

То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #14986 : Травень 20, 2021, 18:41:19 »
О, я тоже с Яценюком шла. Последнее предложение у него о чем? А то подумалось, мало ли...

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4632
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #14987 : Травень 20, 2021, 20:24:13 »
В радянські часи про це в підручниках чомусь не писали, як не згадували практично всі інші його досягнення.
Я ж вчилася за радянськими підручниками.
Cпойлер
Та в них Страттона не згадували. Комплексний опір антени, кілька цікавих лекцій, а наш викладач з курсу "антени" був трохи помішаний на імпедансі, і ми мали це вчити, вчити, вчити і вміти розраховувати.
Чи ти маєш на увазі Щелкунофа?

Ні, Хевісайда. Він чомусь не сподобався радянській владі і його досягнення (крім шара Хевісайда) залишилися сиротами. Імпеданс, рівняння телеграфістів, тощо. Чому? Не знаю.

Offline lchs

  • ****
  • Повідомлень: 494
  • Karma: -14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14988 : Травень 20, 2021, 21:48:37 »
сша трампа пока еще не пережила. вся республиканская партия - фактически его личная партия теперь, со всеми вытекающими. пока трампа как гнойник не выдавят из мирной жизни вообще - это все будет радикализироваться и дальше, регулярно вызывая охуевание "а что и так можно было?!"
США пережила президента Трампа, его через выборы сменил Байден. Трампу не удалось устроить успешный переворот. Сейчас его дело с гражданского мошенничества переквалифицировали в уголовное и что там будет дальше неизвестно. Но этого Трампа, назовем его Трамп 1, уже сместили из президентов. Это уже произошло. Что произойдет с Трампом дапьше, появится ли Трамп версии 2.0, что будет с партией респов, может она распадется и тд все это бабушка надвое сказала. Но Трамп 1 уже пережит.
Цитувати (виділене)
Украина имеет неиллюзорные шансы не пережить зелю. возможно не в смысле украинской государственности как таковой в целом - но с полной потерей экономических оснований считаться независимым государством (да и политических тоже). просто на текущий момент все чаще вызывают горестное изумление явления, вызывающие повтор все чаще и чаще вопроса. который уже превращается в риторический: ну и каких. блять, еще вам(нам) всем "красных линий" надо для того, чтобы понять, что эту всю всплывшая муть уже пора убирать со сцены?.. неа, нихуя, то ли терпеливости сверх меры всякой, то ли тупости, то ли лени... или всего вместе. и вот лично мне - все чаще или "слава будде скоро сдохну - дулю скручу этому гребаному миру напоследок и ебись оно все синим огнем", или думать уже - как в условиях российской губернии жизнь строить...
На мой взгляд это очередные упаднические фантазии. У меня была красная линия "Зеля приполз на коленях перед Путиным", но этого так и не произошло. Была красная линия "Зеля под контролем олигарха Коломойского", но сейчас Зеля пытается организовать к-то давление на олигархов, закон против олигархов. Организовал санкции на Медвечука, у Медвечука закрыты телеканалы, он под домашним арестом. Ничего такого и близко не было при Порошенко. Всякая цифровизация, Дия, какое-то планирование частичного внедрения английского права. Оживление фондового рынка, в Украине стали продаваться иностранные акции Tesla там Аple всякие (пока мало). Такого не было при Порошенко. Да, много бла-бла, метаний, идиотизма типа прямо говорят с МВФ так не прокатит, а у Шмыгаля все норм и тп. Вот эта трансформация от типа либертарианства до госкапитализма (гос регулирования цен) ...

А не приходило в голову, что клоуну вообще сложно что-то сделать, он не по этой части. Я удивлен что вообще что-новое появилось, пытается появится. То что Зелю заклинило на мести Порошенко, да странно, пичаль, но пока Порошенко не посадили и он сам еще подливает масло в огонь, как бы соревнуясь с Зелей ...

Короче, пока каша разного - а не пора внеурочно снимать и рос.губерния.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14989 : Травень 20, 2021, 22:18:54 »
но сейчас Зеля пытается организовать к-то давление на олигархов, закон против олигархов.
Цей закон висосан з **  татарова задля тиску на одну єдину людину в український політиці.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Українська політика
« Reply #14990 : Травень 20, 2021, 22:59:29 »
як цього принца ельфійського до нас в Шир з Валінора Благословенного занесло?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Українська політика
« Reply #14991 : Травень 20, 2021, 23:59:25 »
какое-то планирование частичного внедрения английского права
Бггг


Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #14992 : Травень 21, 2021, 00:09:49 »
як цього принца ельфійського до нас в Шир з Валінора Благословенного занесло?
В нас не Шир, в нас щось середнє між Ізенгардом та Роханом. У період занепаду.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #14993 : Травень 21, 2021, 01:25:01 »
В нас не Шир, в нас
вздовж. І трохи впоперек ще.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #14994 : Травень 21, 2021, 05:49:16 »
Я знаю, як працює РЛС. Я знаю, як побудувати радіомережу, і як розрахувати вхідний імпеданс потужної системи передачі сигналу. Я знаю напам'ять "Євгєнія Онєгіна". Я не знаю, чому в нас оце ось президент, господи прости!   
Ех. Однокласник в режимі автопілота вирішував олімпіадні задачі з математики міжнародного рівня і знав напам'ять "Фауста" в оригіналі.
Зараз топить навіть не за зелень, гірше - за (пардон за нецензурщину :pardon:) Шарія і "ковбасу по два-двадцять". :( Як можна так зламатися, звідки взялася така мізантропія - науці невідомо...
А чому у нас такий президент (і не лише у нас), принаймні здогадуюсь.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14995 : Травень 21, 2021, 07:18:00 »
Такого не было при Порошенко.
Ты бы еще "Велике будівництво" вспомнил.  :sarcastic:
Трассу Киев-Чернигов-Новые Яриловичи должны были начать ремонтировать в апреле 2019. Накануне завезли терриконы песка и щебня (я часто по этой трассе езжу). Но случились выборы и строительство заморозилось на год. Теперь зеленая плесень бьет себя пяткой в грудь, что это все его инициатива. А пипл хавает и рукоплещет.

Нужно отдать должное, в чем зеленые мастера, так это в создании информационного шума. Дел на копейку, а трещат на всех углах. А "мудрый нарид" слезу утирает: "Ах, какой президент! Не то, что "шоколадный барыга".
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14996 : Травень 21, 2021, 07:28:07 »
Нужно отдать должное, в чем зеленые мастера, так это в создании информационного шума. Дел на копейку, а трещат на всех углах. А "мудрый нарид" слезу утирает: "Ах, какой президент! Не то, что "шоколадный барыга".

Можно долго вспоминать кто куда кучу щебня завозил но есть цифры...



Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1678
  • Karma: 852
Re: Українська політика
« Reply #14997 : Травень 21, 2021, 07:33:19 »
Можно долго вспоминать кто куда кучу щебня завозил но есть цифры...
у мене друг червонець так намалює...
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14998 : Травень 21, 2021, 07:41:14 »
Можно долго вспоминать кто куда кучу щебня завозил но есть цифры...
То есть предположить, что дорогу бы построили и при Порохе, останься он президентом, ты неспособен?  :sarcastic:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline lchs

  • ****
  • Повідомлень: 494
  • Karma: -14
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14999 : Травень 21, 2021, 07:43:59 »
Нужно отдать должное, в чем зеленые мастера, так это в создании информационного шума.
Так вот от кого эта песня


А казалось бы за безопасный секс и легалайз конопелечку.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.