Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8285
  • Karma: 3325
Хоча по УКраїні це і не у мій бік, але план класний. :good:

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9098
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Як я зараз шкодую, що не доїхала до Харкова в 2019 року, коли була в Україні, пообіцяла собі, що вже о 20-й точно поїду... Але надію не втрачаю. Просто пересунула Харків на місце #1 у своєму списку Dream Destinations.

marplik, приїжджай після нашої перемоги. Спочатку до Одеси (бо останнього разу не доїха ти до неї). Потім сядемо в автівку та поїдемо до Харкова. Звідти, через Мелітополь (бо я там народилася й там теж є й родичі, й могили) вирушимо на Донецьк. Ну а потім будемо бачити, що до чого, й чим чорт не жартує, може й до Криму дотягнемо. Он Мадам Петрановську десь підхватимо по дорозі  :smile4:
А ще, ще й джекі ж треба, якщо у Донецьк. Та й Няму не забути. Так, дивлюся автівки буде замало, треба автобус бронювати  :razom:

Як вам мій план?  :sneaky:
Love it!  :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9098
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Кстати, об Одессе. Наши приятели хотят купить там домик после победы над рашистами. Мы уже даже приглашение получили, день рождения справлять там. Дату сообщат позднее, тут всё от ВСУ зависит.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16066
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Меня возьмите с собой, хоть мне и к Бериславлю.
Но нам же не круг?

Та який там круг після усього, доїдемо й не помітимо  :smilie1:

Все, тепер в мене буде велика мрія про велику подорож. Буду планувати, засинаючи. Бо там же ще й по дорозі, й не дуже, купа наших, й тих, що зара, й тих, хто повернеться до дому. Теж треба буде заїхати, обнятися. Як же це буде все зворушливо.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
У моей подруги ещё тетушка в Симферополе ((.
Как же подруг с тётушкой обидеть?

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1902
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
Так, дивлюся автівки буде замало, треба автобус бронювати 
Авжеж, тому що дончан на форумі трохи більше за перелічених.
Але їхати з Одеси до Харкова, а звідти до Мелітополя - це марнотратство. Потрібна оптимізація маршруту після отримання всіх заявок.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16066
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Так, дивлюся автівки буде замало, треба автобус бронювати 
Авжеж, тому що дончан на форумі трохи більше за перелічених.
Але їхати з Одеси до Харкова, а звідти до Мелітополя - це марнотратство. Потрібна оптимізація маршруту після отримання всіх заявок.

Та начебто норм виходить - Одесса-Миколаїв-Херсон-Запоріжжя-Днепр-Харков-Донецьк (ще й можа Луганськ перед цим)-Маріуполь й вже звідти до Криму.
Ну й взагалі, це ж поки ідея, спочатку треба помріяти як слід, відчути як слід жагу, а вже потім вдосконалювати по мапах.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5315
  • Karma: 3268
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Як вам мій план? 
І ми з вами, нам і на Луганщину треба, і на Донеччину.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9098
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
(деловито) В пять дней уложимся?

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Я взагалі мрію побувати скрізь по всіх обласних центрах. І в Бакота Колодіївка на Дністрі. І в Ялті. І в Лубнах своїх улюблених. І на Київському морі. Бо я там один єдиний раз буда 15 років тому. І в Ірпені - бо взагалі там ніколи не була, тільки збиралася. І в Українка - теж там своя атмосфера, сподобалося. І в Межигір'ї.
Злобная заинька

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16066
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
(деловито) В пять дней уложимся?

Я думаю да. На Одессу вполне хватит  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34746
  • Karma: 17006
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
(деловито) В пять дней уложимся?

Я думаю да. На Одессу вполне хватит  :smilie5:
Я приїду
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9098
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
(деловито) В пять дней уложимся?

Я думаю да. На Одессу вполне хватит  :smilie5:
Ну ладно, я ж пошутила. 10? 12?  Мне ж ещё 3-4 дня на дорогу туда и обратно. Имейте состриданию

Offline Skogkatt

  • *****
  • Повідомлень: 1483
  • Karma: 2547
  • Стать: Жіноча
  • Франція
Не знаю куда писать. Муж весь день зашивался на работе, выполз к вечеру, достал телефон и радостно завопил: эй, русские из Херсона драпают!
Узнав, что я уже несколько часов как в курсе, устроил страшный скандал, типа почему не сообщила.
Короче, мы тут пьяные вдрызг, извините за неровный почерк.
Да простят меня marplik и Прекрасная Свинарка

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Ну вы даете. Они пока еще не драпают, готовятся.
Злобная заинька

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
На deepstatemap есть уже обновления, синие и серые зоны.

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
По поводу сбычи мечт или неоткладывания. Купила наконец то цифровую зеркалку. _nikon-d90 Наверное, где то с 2008 года мечтали.

Купила на позапрошлой, щас дошла до этого тома - 300 страничный мануал.  :wacko3:

Наскоком не удалось делать восхитительные снимки, нужно реально разбираться. 
В отличии от простого мобильного. Фотокамеры в современных смартах делают часто отличные снимки. Особенно - макросьемку, как для любителя.
Злобная заинька

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Особенно - макросьемку, как для любителя.
Очень любителя.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26326
  • Karma: 20613
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Никон лучше
Cпойлер
:grin:

АПД: Кеннон лучше. Перепутал.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
На кенон лучше ставить старое стекло.
На Никон - только с бумцацой и праздничным салютом.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34746
  • Karma: 17006
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Никон лучше
Cпойлер
:grin:

АПД: Кеннон лучше. Перепутал.
БМВ
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2281
  • Karma: 2250
Надо, кстати, ребёнка зеркалкой пофотографировать. А то с этими смартфонами мы совсем обленились.
 

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Пентакс! (тікає)

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7917
  • Стать: Чоловіча
Надо, кстати, ребёнка зеркалкой пофотографировать. А то с этими смартфонами мы совсем обленились.
С этими вашими смартфонами в людях произошла страшная аберрация. Они привыкли к близким портретам, сделанным сверхшириком смарта. И когда снимаешь портретником зеркалки нормальную физию, у людей происходит разрыв шаблонов.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7917
  • Стать: Чоловіча
Пентакс! (тікає)
Тікай, тікай. Пентакса вже немає. Його купив Ріко. І Мінолти вже  немає. Соня зупинила виробництво тру зеркалок і сконцентрувалася на беззеркальних камерах. І Олімпус вже проданий якимось мутним фондам. Нікон с кеноном  отримують величезні збитки. І чи виживуть вони після ковида (масовий продаж зеркалок непрофесіоналам - це подорожі та відпустки в інших країнах)- велике питання. Ера зеркальної фототехніки закінчується.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Ера зеркальної фототехніки закінчується.
Я б сказав, як масового явища. Для вузького кола ентузіастів зеркальна фототехніка залишиться. Питання в тому, чи знайдеться виробник для такого немасового товару. Тобто витрати на устаткування для виробництва більш-менш можна спланувати, а от скільки таких зеркалок куплять ентузіасти - рівняння з багатьма невідомими.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2281
  • Karma: 2250
С этими вашими смартфонами в людях произошла страшная аберрация. Они привыкли к близким портретам, сделанным сверхшириком смарта. И когда снимаешь портретником зеркалки нормальную физию, у людей происходит разрыв шаблонов.
Я ж не себя снимаю, мне разница сразу видна :) (как на айфоне впрочем не знаю, айфона у меня нет). У ребенка черты лица еще тоньше, искажения заметнее. И это у нас еще зеркалка чуть ли не самая простая. Дело не в зеркале, как таковом, разумеется, а в оптике. Поднимается ли там сенсор или свет на него все время светит, это уже другой вопрос.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8803
  • Karma: 9825
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
marplik, приїжджай після нашої перемоги. Спочатку до Одеси (бо останнього разу не доїха ти до неї). Потім сядемо в автівку та поїдемо до Харкова. Звідти, через Мелітополь (бо я там народилася й там теж є й родичі, й могили) вирушимо на Донецьк. Ну а потім будемо бачити, що до чого, й чим чорт не жартує, може й до Криму дотягнемо. Он Мадам Петрановську десь підхватимо по дорозі  :smile4:
А ще, ще й джекі ж треба, якщо у Донецьк. Та й Няму не забути. Так, дивлюся автівки буде замало, треба автобус бронювати  :razom:

Як вам мій план?  :sneaky:
План - зашибісь! Тим паче, що я вже маю запрошення від киримли на плов та чебурекі! Наїмося та поїдемо ломати паркани на південому березі, щоб звідусіль було море видно!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7917
  • Стать: Чоловіча
Дело не в зеркале, как таковом, разумеется, а в оптике.
Это понятно. Это просто две разные не пересекающиеся плоскости. Оптика и размер сенсора дает нужное отображение и восприятие, недоступное смартфонам. Зеркало тут не при чем. Но есть историческая функция зеркалок, которые за последние 70 лет кардинально изменили использование фотокамер обществом. И тут классические зеркалки важны как динозавры, которые были всеобщими еще совсем недавно. А сейчас они космическими темпами съеживаются и уходят. Т.е. классическая зеркалка с щелкающим зеркалом и оптическим видоискателем сейчас - это исторический артефакт, играющий огромную роль еще совсем недавно, а сейчас интересен только малому числу энтузиастов.

Извините, я фотограф с 45 летним стажем, это для меня пунктик :smile4:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7917
  • Стать: Чоловіча
Питання в тому, чи знайдеться виробник для такого немасового товару.
Так отож. Для непрофесіоналів вони стануть недоступні в будь якому випадку.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.