Голосування

Сколько нас, всяких и разных?

Переболел, вакцинировался
23 (19.3%)
Переболел, не вакцинировался, но вакцинируюсь позже
5 (4.2%)
Переболел, не вакцинировался и не буду
0 (0%)
Не болел, вакцинировался
82 (68.9%)
Не болел, не вакцинировался, но хочу вакцинироваться
6 (5%)
Не болел, не вакцинировался и не буду
2 (1.7%)
Переболел, вакцинировался, заразился повторно
0 (0%)
Не болел, вакцинировался и заразился
1 (0.8%)

Всього голосів: 118

Голосування закінчилося: Грудень 31, 2021, 16:38:06

Автор Тема: Темпы чипизации на форуме. Впереди ли всей планеты мы? :)
 

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Дві дози. Офіційно не хворів, але схоже, що перехворів у квітні, тому що капітально погіршилось здоров'я.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Дві дози. Офіційно не хворів, але схоже, що перехворів у квітні, тому що капітально погіршилось здоров'я.

Общее состояние ухудшилось (ну там, по ощущениям или по лабораторным анализам) или вплоть до новых диагнозов? Якось лікуєшься?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Дві дози. Офіційно не хворів, але схоже, що перехворів у квітні, тому що капітально погіршилось здоров'я.

Общее состояние ухудшилось (ну там, по ощущениям или по лабораторным анализам) или вплоть до новых диагнозов? Якось лікуєшься?
В квітні почались незвичні симптоми застуди (боліло та першило горло, субфебрильна температура, покашлювання), я викликав лікаря, діагноз - тонзиліт, швидкотест негативний. Самоізоляції не вимагали, я сидів вдома. Наприкінці квітня самопочуття погіршилось - додалась задишка при невеликих навантаженнях, важко дихати лежачи, дуже сильно стали мерзнути ступні. Оксигенізатор весь цей час показував 98-99%. Додалось легкі болі справа під ребрами. ПЦР-тест за свої гроші - нічого. На початку травня додалась втрата ваги, болі в животі справа зверху та під ребрами.

Перший ЛОР підтвердив тонзиліт, другий поставив стоматит, далі гастроенторолог відправив на аналізи та гастроендоскопію. Ліпідограма, аналіз на діабет та сеча виявились поганими, ФГДС показала гастрит та грибок у стравоході.

Протягом травня лікування, але симптоми потрохи погіршувались, за місяць втрата 12 кг (з 73 до 61) ну я тоді сам поїхав у приватні клініки на КТ та МРТ, ну і в нас УЗІ.

Результати з голови до тазу: атрофія та кіста щитовидки, численні кальцифікати в легенях, всякі ехогенні штуки в підшлунковій, гепатоспленомегалія.

Так от, я в 2019 році проходив щось типу диспансеризації, аналізи здаю щопівроку-рік, так от нічого цього тоді не було.

На додаток стеатогепатіт (в 2019 році печінка була в нормі), погіршення зору з -1-2 до -5 та -7 з квітня. Гіпертонія II ступеню (там дивились додатково очі, в них по судинах визначили, що цей ступінь). З аналізами сечі відправили до нефролога, тому що досі погані.

Лікарі розводять руками, мовляв, це тільки не діагностований ковид - аналіз на снід негативний, онкології КТ та МРТ не виявили, гепатит ні, якісь небезпечні віруси типу Ейнштейна-Барра та щось такого - ні.

Майже всі симптоми зберігаються досі, і терапевт з київської клініки, і сімейний кажуть, що так можливо це тепер назавжди і мені тепер треба слідкувати за здоров'ям наче мені вже десь 55-60 років.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Кальцифікати прибирає вітамін К2. Ще можна спробувати низьковуглеводну дієту. Знижує інсулін та його побічні ефекти.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Кальцифікати прибирає вітамін К2. Ще можна спробувати низьковуглеводну дієту. Знижує інсулін та його побічні ефекти.
Дякую, в мене папка з аналізами, дослідженнями, діагнозами та рецептами вже як справа опозиціонера в ФСБ )

Інсулінорезистентність шалена, тому збиваю.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Ніби ще треба вітамін Д приймати. Або К2+Д3. І більше рухатись по можливості.
Також напевне, дієта багата на цитрулін, аргінін та клітковину. Це у будь-якому випадку не нашкодить.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча

 
Дві дози. Офіційно не хворів, але схоже, що перехворів у квітні, тому що капітально погіршилось здоров'я.

Общее состояние ухудшилось (ну там, по ощущениям или по лабораторным анализам) или вплоть до новых диагнозов? Якось лікуєшься?
В квітні почались незвичні симптоми застуди (боліло та першило горло, субфебрильна температура, покашлювання), я викликав лікаря, діагноз - тонзиліт, швидкотест негативний. Самоізоляції не вимагали, я сидів вдома.
Cпойлер
Наприкінці квітня самопочуття погіршилось - додалась задишка при невеликих навантаженнях, важко дихати лежачи, дуже сильно стали мерзнути ступні. Оксигенізатор весь цей час показував 98-99%. Додалось легкі болі справа під ребрами. ПЦР-тест за свої гроші - нічого. На початку травня додалась втрата ваги, болі в животі справа зверху та під ребрами.

Перший ЛОР підтвердив тонзиліт, другий поставив стоматит, далі гастроенторолог відправив на аналізи та гастроендоскопію. Ліпідограма, аналіз на діабет та сеча виявились поганими, ФГДС показала гастрит та грибок у стравоході.

Протягом травня лікування, але симптоми потрохи погіршувались, за місяць втрата 12 кг (з 73 до 61) ну я тоді сам поїхав у приватні клініки на КТ та МРТ, ну і в нас УЗІ.

Результати з голови до тазу: атрофія та кіста щитовидки, численні кальцифікати в легенях, всякі ехогенні штуки в підшлунковій, гепатоспленомегалія.

Так от, я в 2019 році проходив щось типу диспансеризації, аналізи здаю щопівроку-рік, так от нічого цього тоді не було.

На додаток стеатогепатіт (в 2019 році печінка була в нормі), погіршення зору з -1-2 до -5 та -7 з квітня. Гіпертонія II ступеню (там дивились додатково очі, в них по судинах визначили, що цей ступінь). З аналізами сечі відправили до нефролога, тому що досі погані.

Лікарі розводять руками, мовляв, це тільки не діагностований ковид - аналіз на снід негативний, онкології КТ та МРТ не виявили, гепатит ні, якісь небезпечні віруси типу Ейнштейна-Барра та щось такого - ні.
[/spoiler]

Майже всі симптоми зберігаються досі, і терапевт з київської клініки, і сімейний кажуть, що так можливо це тепер назавжди і мені тепер треба слідкувати за здоров'ям наче мені вже десь 55-60 років.
Зараз це , скоріш за все, запізно, але антитіла до ковіду ніхто не радив здати? Знаю багато випадків, коли при ПЛР-, антитіл було богацько.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Зараз це , скоріш за все, запізно, але антитіла до ковіду ніхто не радив здати?
Не було, але там теж не 100% точності.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Зараз це , скоріш за все, запізно, але антитіла до ковіду ніхто не радив здати?
Не було, але там теж не 100% точності.
Звісно, це так.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Майже всі симптоми зберігаються досі, і терапевт з київської клініки, і сімейний кажуть, що так можливо це тепер назавжди і мені тепер треба слідкувати за здоров'ям наче мені вже десь 55-60 років.

Серьёзно дело. Пусть как-то наладится всё и улучшится. Но ты, может, ещё там попроверяйся. Ну мало ли, вдруг, все-таки, не ковид. Может ещё чего-нибудь порыть надо. Но это я так, под впечатлением. Понятно, что ты наверняка обследовал всё, что можно. 
Лучей здоровья тебе!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
стеатогепатіт
Зроби УЗІ печінки з фібротестом. В тебе стеатогепатит чи стеатогепатоз? Бо  ця гидота спершу безсимптомна і розвивається років 10, а потім сама по собі може вбити. Діабет + г.стеатит - то метаболічний синдром.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Тут стаття про мультиорганне ураження при ковіді. https://health-ua.com/article/65102-problemi-klnchno-nfektolog--v-umovah-pandem-COVID19
Але як лікувати - немає.
Цитувати (виділене)
Нещодавнє дослідження, опубліковане у виданні eClinicalMedicine, що належить до групи журналу Lancet, виявило патологічне закупорювання серця, нирок, печінки, а також легенів у семи пацієнтів, і автори припускають, що це може бути основною причиною відмови у роботі багатьох органів пацієнтів із коронавірусом.

У зв’язку з цим лікарі кажуть, що вживання препаратів, що запобігають утворенню тромбів, можуть бути корисними для зменшення наслідків хвороби. Вчені проводять клінічні випробування, щоб визначити оптимальні дози антикоагулянтів.
https://www.radiosvoboda.org/a/zhyttia-psilia-koronavirusu/30704959.html

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
стеатогепатіт
Зроби УЗІ печінки з фібротестом. В тебе стеатогепатит чи стеатогепатоз? Бо  ця гидота спершу безсимптомна і розвивається років 10, а потім сама по собі може вбити. Діабет + г.стеатит - то метаболічний синдром.
УЗІ, еластометрія, КТ, МРТ. Власне, гастроентеролог вірно діагностувала на аналізах + УЗІ.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Майже всі симптоми зберігаються досі, і терапевт з київської клініки, і сімейний кажуть, що так можливо це тепер назавжди і мені тепер треба слідкувати за здоров'ям наче мені вже десь 55-60 років.

Серьёзно дело. Пусть как-то наладится всё и улучшится. Но ты, может, ещё там попроверяйся. Ну мало ли, вдруг, все-таки, не ковид. Может ещё чего-нибудь порыть надо. Но это я так, под впечатлением. Понятно, что ты наверняка обследовал всё, что можно. 
Лучей здоровья тебе!
Дякую. Ну якщо вже фактично комплексні обстеження з КТ та МРТ з двох клінік, які найбільше рекомендували в інтернетах, нічого не виявили, то вже не знаю що. Я за ці місяці ще й психічний розлад отримав, мені навіть психолога в рекомендаціях поставили, тому що бачили стан - в онколініки зазвичай приїжджають, коли вже пізно пити боржомі, а я для них зовсім здоровий, без якихось певних ознак чи симптомів, але виклав доволі відчутні гроші за обстеження.

Запланував контрольні аналізи, УЗІ та ФГДС на листопад-грудень.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Тут ще загальні рекомендації МОЗ по печинці. https://moz.gov.ua/article/health/chomu-ne-varto-chistiti-pechinku-sokami-i-zahischati-gepaprotektorami
Цитувати (виділене)
В условиях стационара ВОЗ рекомендует назначать пациентам (после коронавируса) антикоагулянты в низких дозах для предотвращения образования сгустков крови в сосудах (тромбоза).
https://www.who.int/ru/news-room/feature-stories/detail/who-recommends-follow-up-care-low-dose-anticoagulants-for-covid-19-patients
« Останнє редагування: Вересень 15, 2021, 00:28:35 від com »

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Власне, гастроентеролог вірно діагностувала на аналізах + УЗІ.
Тоді це добре. Але ковід імхо тут може бути тільки як лакмус. Усе це вже було до нього. Він емніп працює по судинах та капілярах, а не по речообміну.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Вірус вражає епітелій органів і судин. Відновленню допомагає дієта, що збільшує продукування монооксиду азоту. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%B4_%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%82%D1%83(II)
Цитрулін, аргінін та інші. Клітковина - бо вона сприяє корисній мікрофлорі, а та збільшує продукування вітамінів та інших речовин.
Також допомагають вправи з дихальної гімнастики будь-яких методик.
А також помірне збільшення фізичної активності.

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Відновленню допомагає дієта
Как насчет уринотерапии?
Слава Украине!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Монооксид азота можно и оттуда добыть. А ещё фосфор (собственно, его так и открыли, в процессе поисков философского камня).  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Відновленню допомагає дієта
Как насчет уринотерапии?
Ви вже пробували? Вам допомогло?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
На Машу Селезневу кто ещё не сдавал?! Не забываем: укололся - проголосуй!  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Gerbil

  • *****
  • Повідомлень: 4092
  • Karma: 5728
  • Стать: Жіноча
  • Израиль
Сегодня получил 2-ю дозу Модерны.
5G уже пошел?
Я вот после двух файзеров еще не дождался. Думаю третий раз надо ширнуться, может хоть тогда уже активитуется?..

Вынуждена разочаровать... После третьей - тоже не. Мало того - в спальне на ноуте вайфай перестал ловиться (а в 10 метрах оттуда, в кабинете - всё нормально). И что характерно - ноут стоит на тумбочке слева от меня, и прививали руку - тоже левую! :silly:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
бустерные пошли. Надо рядок в опрос добавлять.  :(

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5865
  • Karma: 3171
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
вайфай перестал ловиться (а в 10 метрах оттуда, в кабинете - всё нормально)
Reboot required?..
 :(
Слава Украине!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Две дозы Пфайзера есть.
После прививок день-два чувствовал себя простуженным, поднималась небольшая температура и побаливала рука в месте укола. Всяких ужасов, которые знакомые рассказывали, типа: "как бульдозером переехало", "брал больничный и лежал три дня пластом" слава Богу не было.
Сертификаты в "Дие" подтянулись уже через час после второй вакцинации.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Сертификаты в "Дие" подтянулись уже через час после второй вакцинации.
Класс. 
А у меня не те даты прививок стоят в сертификате.  И хрен с ним, конечно, хорошо, что вообще стоят.   :smilie5:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Продлила до НГ. А там подведём итоги года )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Продлила до НГ. А там подведём итоги года )
Возможно, что у некоторых уже будет другой статус.
Вот я сегодня как раз. Надеюсь, что аллергический фарингит все же.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15372
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Продлила до НГ. А там подведём итоги года )
Возможно, что у некоторых уже будет другой статус.
Вот я сегодня как раз. Надеюсь, что аллергический фарингит все же.

Могу отредактировать количество голосов от одного голосующего и сделать возможность отмечать 2 пункта. Если что, сможешь отметиться в «вакцинировался-переболел», ну или ещё в каком.
Вроде бы должна быть опция «переголосовать», но я ее не вижу (
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Одну дозу Файзера отримав 30 серпня. Щойно перехворів застудою, ГРВІ, бо "загартовувався", не вдягаючи шкарпетки вдома. Пишуть, що застуда також підвищує імунітет проти ковіду. Коли робити друге щеплення? Через 6 місяців від сьогодні?

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.