Автор Тема: Українська політика
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20040 : Грудень 25, 2021, 22:47:11 »
Цитувати (виділене)
Садовий на Форумі енергоефективності у львівській мерії.
ЗИ: Один з присутніх - помічниця заступника міністра освіти.


Це якийсь сраний паноптікум.




Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #20041 : Грудень 25, 2021, 23:38:30 »
На УПячке уже ряд разоблачительных статей про Порошенко.
Тю, ля, а шо?

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6880
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика
« Reply #20042 : Грудень 25, 2021, 23:57:02 »
Пилите, Шура, пилите, эти гири золотые (с)
Цитувати (виділене)
В Харькове появился туристический объект «Скифское наследие», который в социальных сетях окрестили «Харьковским Стоунхеджем». Высота объекта — до 2,4 метров.
На конструкциях в камне высечены изображения скифской тематики, рунические и зодиакальные символы. Также там есть копии скифских каменных баб.
Директор Департамента по вопросам информации и связям с общественностью Харьковского горсовета Юрий Сидоренко, сообщил, что этот объект называется «Скифское наследие».
После того, когда выяснилось, что эта красота стоит 1,5 млн грн, сразу написали:
«Деньги реализатору проекта заплачены не будут. Игорь Терехов (мер) уверен, что в таком виде «библиковскому стоунхенджу» или «скифскому наследию» в Харькове места нет», — сообщил Сидоренко.

Это еще в сеть не просочилась цена светящихся жирафов и слоников, там-там стоящих по городу. Уверена, что ноликов не меньше.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20043 : Грудень 26, 2021, 00:49:29 »
Если я не воспринимаю вопли .
Ок, може наведете приклад, коли Зезидент не брехав, і зробив щось на користь України? Зараз вони вже відкрито спалили мости відступу. Тож чому ви сподіваєтесь  на щось добре від цієї шобли?


Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20044 : Грудень 26, 2021, 07:05:58 »
Ок, може наведете приклад, коли Зезидент не брехав, і зробив щось на користь України? Зараз вони вже відкрито спалили мости відступу. Тож чому ви сподіваєтесь  на щось добре від цієї шобли?
Тебе, что, повылазило? Где и когда я хвалила бубочку? Когда я ждала от него хорошего?
Вместо того, чтобы таскать сюда всякий мусор из фб, лучше мозг включи. Где подтверждение, что раша чего-то там отводит именно из-за Ермака? Хуйло мечтает о новом разговоре с Байденом и пресловутое "отведение" вполне может быть заманухой.

Вижу, некоторым просто необходимо жить в состоянии постоянной "зрады". То, что они "полезные идиоты" для Ольгино, до их мозга не доходит.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Українська політика
« Reply #20045 : Грудень 26, 2021, 07:48:49 »
ЗИ: Один з присутніх - помічниця заступника міністра освіти.
Та дівуля - просто юристка. Ну не вистачило в неї грошей на кохтинку від Шанелі, прийшлося фоткатись в службовій уніформі  :smilie5:

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8800
  • Karma: 9824
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #20046 : Грудень 26, 2021, 11:25:59 »
ЗИ: Один з присутніх - помічниця заступника міністра освіти.
Та дівуля - просто юристка. Ну не вистачило в неї грошей на кохтинку від Шанелі, прийшлося фоткатись в службовій уніформі  :smilie5:

Це жахливо не по формі - ну, циьки та й циуьки. Ще жаливо по суті. Ось ця навмісна показовість та невігластво. І ці люди, забороняють нам олупатися у носі.(с)
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #20047 : Грудень 26, 2021, 12:53:34 »
В Харькове появился туристический объект «Скифское наследие», который в социальных сетях окрестили «Харьковским Стоунхеджем»
Какой пиздец. :smilie9:
Not all those who wander are lost

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20048 : Грудень 26, 2021, 12:59:49 »
Вместо того, чтобы таскать сюда всякий мусор из фб, лучше мозг включи..
Ок , щераз про нинішню ситуацію: Зезидент вже перейшов межу, після якої він буде посаджений за злочини після усунення від влади. Штики, на яких він може втримати та узурпувати владу він може знайти лише у РФ.
Тож озвучте ваш прогноз його наступних дій.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20049 : Грудень 26, 2021, 13:18:11 »
це точно не твінк АлексаЮА? так би мовити інь десь проїбалось, а янь його шизофренії досі тут?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20050 : Грудень 26, 2021, 14:23:43 »
Я очень надеюсь, что Зе и его шайка получат по заслугам. Но беспрерывное зрадодрочерство особо озабоченных этот момент никак не приближает.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9916
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20051 : Грудень 26, 2021, 15:46:06 »
це точно не твінк АлексаЮА? так би мовити інь десь проїбалось, а янь його шизофренії досі тут?
Ні. Я особисто знайома з паном Сергієм і багато у чому його підтримую. Давайте все-таки коректніше

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20052 : Грудень 26, 2021, 15:52:16 »
Ні. Я особисто знайома з паном Сергієм і багато у чому його підтримую
А з Алексом? :f1:

багато у чому його підтримую
з думкою про те шо Зеленський зрадник який тягне нас в прірву тут на форумі більшість згодна, але істеричність sergk1 думаю викликає, як мінімум, подив
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26304
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20053 : Грудень 26, 2021, 16:44:44 »
Тю

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9916
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20054 : Грудень 26, 2021, 19:26:40 »
Ні. Я особисто знайома з паном Сергієм і багато у чому його підтримую
А з Алексом? :f1:

багато у чому його підтримую
з думкою про те шо Зеленський зрадник який тягне нас в прірву тут на форумі більшість згодна, але істеричність sergk1 думаю викликає, як мінімум, подив
З Алексом я не знайома і не маю бажання. Щодо "істеричності" - думаю, ви занадто емоційні.  Спокійним і врівноваженим нагадаю, що в 2014 від того, щоб стати ЗНР, наше місто врятувало буквально диво. І повторні спроби дуже й дуже ймовірні. Тому дивуйтеся мовчки.
До речі, цитату про умови відведення навела я. Так що мене теж на лавочку до "зрадодрочерів" та "корисних ідіотів". Там тісненько, та якось вже будемо

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26304
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20055 : Грудень 26, 2021, 19:59:03 »
Срачік :hot:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34717
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #20056 : Грудень 26, 2021, 20:39:32 »
ну очевидно було, шо спочатку забанили вату, потім пішли не любителі Петра, потім ті, що мало люблять Петра, потім ті, що рівно до Петра, потім ті, що любили, проте недостатньо сильно, повинні залишитись тільки самі півтора істові прихильники :yes: за шість років ця замкнена система без припливу ззовні свіжої крові досить впевнено переварила себе.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20057 : Грудень 26, 2021, 20:40:54 »
шо?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34717
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #20058 : Грудень 26, 2021, 20:42:55 »
шо?

спочатку всі пішли з форуму через мене. а потім через алекса. це якщо коротка версія подій :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20059 : Грудень 26, 2021, 20:49:39 »
нє, ну я через тебе канєшно пішов, а алекса взагалі в 14-15 непам'ятаю
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20060 : Грудень 26, 2021, 21:02:35 »
В The New York Times бубочку с его кодлой неслабо приложили.

Цитувати (виділене)
Авторитетне американське видання The New York Times опублікувало статтю із різкою критикою президентства Володимира Зеленського. Автор публікації – журналіст Ендрю Крамер, готуючи матеріал, опитав як прихильників чинного глави держави, так і його опонентів.

Стаття будується на тезі про те, що в той час, коли світ сколихнули звістки про можливий наступ Росії на Україну, Володимир Зеленський оточив себе людьми зі свого медійного бізнесу, які не є професіоналами у політиці, дипломатії і тим більше у питаннях ведення війни.

Як приклад наводяться, зокрема, голова СБУ Іван Баканов (раніше керівник ТОВ "Студія Квартал-95), помічник гаранта Сергій Шефір (директор і засновник "Кварталу-95"), голова Офісу президента Андрій Єрмак (кінопродюсер). Останній, як пише автор The New York Times, у 2020 році зірвав операцію із затримання російських найманців ПВК "Вагнер".

"Існує ризик того, що ці люди не мають достатньої серйозності та досвіду. Я б не хотіла [у важкий момент] опинитися там, де є тільки пара хлопців, які вміють робити відео. Це не мирний час. Це час війни", — дала оцінку оточенню Володимира Зеленського директор програми з вивчення України у Chatham House у Лондоні Орися Луцевич.

Народний депутат Роман Грищук, колишній КВНщик і засновник студії "Мама реготала", парирує: "Гумор — це ознака інтелекту. Почуття гумору — це дар". За словами нардепа, вміння жартувати — "це навіть перевага". Оскільки "у дипломатії гумор — це завжди інструмент. Ви можете задати правильний тон за допомогою жарту".

Колишній міністр економіки Тимофій Мілованов заступається за тих, хто прийшов у політику з комедійних шоу, пояснюючи: "Вони думають по-іншому. Вони мислять з погляду драматургії. Вони думають: "Хто лиходій, хто герой, що таке американські гірки емоцій?" .

Однак у матеріалі The New York Times наголошується, що через відсутність професіоналів у владі можливе вторгнення РФ матиме наслідки не лише для України, а й "відгукнеться" і у світовому масштабі — у тому числі на відносинах Росії та США.

Журналіст публікує також фрагмент діалогу із колишнім спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим. Політик каже, що призначення Зеленським на важливі посади людей з оточення — це зрада передвиборчої обіцянки наповнити керівництво країни експертами.

"Ми прийшли на комедію, а закінчили переглядом фільму жахів. Це зовсім не смішно", — каже Разумков журналісту.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20061 : Грудень 26, 2021, 21:34:18 »
шось дисидентво входить в моду:
Цитувати (виділене)
"Ввечері 23 грудня, один державний чиновник з конкретним прізвищем та конкретною посадою, передав мені повідомлення від заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенко – умови послаблення тиску з боку правоохоронних органів: ОП дасть команду силовикам згорнути провадження, за умови якщо Атрошенко: 1. Дистанціюється від Віталія Кличка та припинить співпрацю з партією "УДАР". 2. Не висуватиме представника своєї команди та не заважатиме кандидату від "Слуги народу" перемогти на 206 окрузі", – написав Атрошенко.
https://newsua.one/news-politics/59161-zabud-pro-206-okrug-ta-udar-vitaliya-klichka-abo-otrima.html
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4114
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #20062 : Грудень 26, 2021, 21:40:24 »
Стаття будується на тезі про те, що в той час, коли світ сколихнули звістки про можливий наступ Росії на Україну, Володимир Зеленський оточив себе людьми зі свого медійного бізнесу, які не є професіоналами у політиці, дипломатії і тим більше у питаннях ведення війни.
Ну такое.
ВАЗ сам из шоубиза, естественно не самая лучшая кандидатура для управления страной во время кризиса.
Тут журналисты какие-то очевидные вещи пережевывают, а всякая нечисть, которая только отползла от корыта, еще и поддакивает.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #20063 : Грудень 26, 2021, 21:43:17 »
Коротше, ви гоніте, я нікого банити не буду. Слідуємо золотому правилу, відносно підвердження інформації щодо зради.  Втиху домовитись з Хуйлом ні в Єрмака, ні в Зелі не вийде, бо те що хоче Хуйло потребує конкретних дій від Ради.
Тю, ля, а шо?

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9916
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20064 : Грудень 26, 2021, 21:47:41 »
Ну нате ще зра...дра..дро.. чи як там
Пресс-секретарь Кремля Дмитрий Песков сообщил о готовности России принять президента Украины Владимира Зеленского на саммите СНГ в Санкт-Петербурге, который запланирован на вторник, 28 декабря.  Об этом представитель президента РФ сообщил в эфире телеканала "Россия 1".  "Зеленский может приехать, безусловно", - сказал Песков.  По его словам, формально у президента Украины есть возможность приехать на встречу в Санкт-Петербурге. При этом в Кремле сомневаются, что украинский лидер станет посещать указанный саммит.


Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2634
  • Karma: 1807
Re: Українська політика
« Reply #20065 : Грудень 26, 2021, 21:56:00 »
а алекса взагалі в 14-15 непам'ятаю
воно і не дивно
Цитувати (виділене)
Дата реєстрації:Грудень 02, 2018, 14:01:47
але він був
Цитувати (виділене)
Дата реєстрації:Березень 29, 2014, 11:58:34

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20066 : Грудень 26, 2021, 22:16:12 »
ну очевидно було, шо спочатку забанили вату, потім пішли не любителі Петра, потім ті, що мало люблять Петра, потім ті, що рівно до Петра, потім ті, що любили, проте недостатньо сильно, повинні залишитись тільки самі півтора істові прихильники :yes: за шість років ця замкнена система без припливу ззовні свіжої крові досить впевнено переварила себе.
Ну таке... В Д7 до Петра відносятся без особого піітету і мають на це причини. Тут немало прихильників та членів партії і вони, наскільки я бачу, йти поки що не збираються. Тому версії можна створювати будь-які, але вони в одну концепцію явно не вкладаються.  :kos:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26304
  • Karma: 20597
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20067 : Грудень 26, 2021, 22:29:38 »
Ото взяла і зруйнувала  всю концепцію.  :weep:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20068 : Грудень 26, 2021, 22:31:28 »
Ото взяла і зруйнувала  всю концепцію.  :weep:

Правдоруб, ага..  :yes:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20069 : Грудень 26, 2021, 22:37:02 »
Я думала, тут сиськи обсуждают, а тут черти шо.

Сиськи
https://t.me/c/1495040943/9028

Помічниця заступника зам.міністра освіти не на жарт сколихнула соц.мережі після візиту до Львова. Людей особливо обурили її фото, які ж вона публікує у соц. мережах.

Наразі свою сторінку дівчина закрила від посторонніх, але нам вдалось видобути ті самі скандальні фото

👉 Типовий Львів
Стікери | Надіслати новину

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.