Автор Тема: Українська політика
 

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20010 : Грудень 24, 2021, 19:22:02 »
Я завтра собираюсь в свой районный зайти, узнать что к чему и как оно ваще.

Сказали «давайте вже після свят»  :smilie5:
Казали з лопатою з'явитися чи там видадуть?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #20011 : Грудень 24, 2021, 19:25:52 »
Казали з лопатою з'явитися чи там видадуть?

Я не спитала, а вони, мабуть, вирішили не лякати мене завчасно.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20012 : Грудень 24, 2021, 19:26:43 »
А Вєнєдіктова ж підстрахувалася і вже декілька днів у відпустці. Думаю незбаром зеля запропонує нового генпрокурора.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #20013 : Грудень 24, 2021, 19:29:39 »
Да может Венедиктову придерживают на всякий случай. Если что-то пойдёт не так, сольют этого Симоненко и тут Венедиктова вся в белом пропоёт про инициативного дурака.
Ну, как вариант.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2634
  • Karma: 1807
Re: Українська політика
« Reply #20014 : Грудень 24, 2021, 19:38:52 »
медкомісія була нормальна, голяка не ходили
Ну хоч не як в рядянські часи - от спробуй уявити ту комісію в день похорон Геніального Секретаря... Натовп хлопців в труселях вишикуваний перед телевізором - і щоб мовчки, не порушуючи грандіозність  моменту. Я б не повірив, якби там не стояв.  :crazy:
знаю, перший раз я ставав на облік в СРСР

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
Re: Українська політика
« Reply #20015 : Грудень 24, 2021, 19:40:49 »
Да может Венедиктову придерживают на всякий случай. Если что-то пойдёт не так, сольют этого Симоненко и тут Венедиктова вся в белом пропоёт про инициативного дурака.
Ну, как вариант.

Что то, не верится мне в этот вариант. Боюсь, что рубикон уже перейден, и у всей этой кодлы вариантов совсем немного. И все они или очень плохие или ужасные. Как для них самих, так и для страны. Условно нормальный сценарий стабильной диктатуры не дадут реализовать ни полная жопа с экономикой, ни РФ.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #20016 : Грудень 24, 2021, 19:53:13 »
Что то, не верится мне в этот вариант.

Ну я пытаюсь найти объяснение такому «своевременному» отпуску генпрокурорки и пока не нахожу другого, кроме вот этого. Аргумент, что, мол, она понимает всю несостоятельность выдвигаемых обвинений и не хочет «марать рук» я отвергаю - её именно за этим и назначали, выполнять в ручном режиме все хотелки и забаганки Владимира Александровича Зеленского, независимо от их судебных и прочих перспектив. И хрен бы ей кто позволил безнаказанно самоустраниться в ситуации с Порошенко.
Есть, конечно, ещё вариант - просто так совпало, и этот отпуск запланированный. Но что-то мне мешает поверить в эту латынь.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #20017 : Грудень 24, 2021, 20:03:39 »
Зеленский думает, что аудиторию Сватов и Голобородька, можно обрадовать Шоу "Посади Пороха". Ну обрадовать то можно. Тем более что ближайшее время Порошенко в Украину не вернется. Но вот что делать, когда он вернется? Садить по беспределу, но тогда у Зели есть шансы закончить свою каденцию с Ермаком в жопе.
А не посадить тоже нельзя, ибо очередной пук в лужу только заберет пункты рейтинга у клоуна. А вот успешная операция ничего не добавит. А устроить себе ситуацию как у Лукашенко у Зели нет никаких шансов.

Тю, ля, а шо?

Offline chucha

  • *****
  • Повідомлень: 2695
  • Karma: 1354
Re: Українська політика
« Reply #20018 : Грудень 24, 2021, 20:21:58 »
Ну я пытаюсь найти объяснение такому «своевременному» отпуску генпрокурорки и пока не нахожу другого, кроме вот этого

Я невнятно написал, что я имею ввиду. Понятно, что "отпуск" затеян именно с целью прикрыть задницу. Я не верю, что этот нехитрый трюк сработает в будущих разборках.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20019 : Грудень 24, 2021, 20:23:48 »
А не посадить тоже нельзя
суд може заняти декілька років, а піарникі можуть розкрутити тему з тим шо Зе робить все можливе, а корумповане судівство не хоче наказати "зрадника", так шо треба Зе ще на другий термін шоб порошенко точно не вийшов сухим з води.
Я не верю, что этот нехитрый трюк сработает в будущих разборках.
мені здається це залежить від того наскільки відсотків Венедиктова прокурор Зеленського, може так статися шо далеко не на 100
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14736
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #20020 : Грудень 24, 2021, 20:58:14 »
Бо все не просто так - в нас за законом людину, що призвали, мають всім забезпечити.
Ну, поки що йдеться лише про поставити на облік. Мобілізації поки нема. Але бардак у військкоматах є. :)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20021 : Грудень 24, 2021, 22:43:14 »
Порошенко даже мужиков призывать перестал, только контрактники теперь. Так что пусть при Зеленском теток на учет ставят, его через год с его дурью не будет. А на следующих выборах выберут Порошенко и можно будет не переживать.


Этими словами я только что создала трех порохоботов.  :grin:

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9128
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика
« Reply #20022 : Грудень 24, 2021, 23:33:48 »
А от мільярд дерев можна
Так то ж на них по гривні на дерево наколядувати хочуть?  :sneaky:
Homo homini felis est.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20023 : Грудень 25, 2021, 00:49:02 »
А устроить себе ситуацию как у Лукашенко у Зели нет никаких шансов.
Зезиденто не випадково провів указ, що офіційні заяви на міжнародні теми - тільки воно. Після свят Зезиденто об'явить про енергетичну катастрофу і капітуляцію у зв'язку з цим.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1725
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #20024 : Грудень 25, 2021, 01:39:47 »
Зезиденто не випадково провів указ, що офіційні заяви на міжнародні теми - тільки воно. Після свят Зезиденто об'явить про енергетичну катастрофу і капітуляцію у зв'язку з цим.

Cпойлер
хоча канєшно гіфка з персонажем Деніела Дей-Льюїса з "Банд Нью-Йорка" можливо навіть краще підійде
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline AVI

  • *****
  • Повідомлень: 1901
  • Karma: 2472
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20025 : Грудень 25, 2021, 08:46:00 »
Зезиденто не випадково провів указ, що офіційні заяви на міжнародні теми - тільки воно. Після свят Зезиденто об'явить про енергетичну катастрофу і капітуляцію у зв'язку з цим.
А какая ответственность в случае невыполнения указа?

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8800
  • Karma: 9824
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #20026 : Грудень 25, 2021, 09:09:12 »
А устроить себе ситуацию как у Лукашенко у Зели нет никаких шансов.
Зезиденто не випадково провів указ, що офіційні заяви на міжнародні теми - тільки воно. Після свят Зезиденто об'явить про енергетичну катастрофу і капітуляцію у зв'язку з цим.

У нас парламентско-президентская форма правления и ему не удастся заткнуть рот оппозиции, как минимум. Да и что бы доказать нарушение этого "закона", они задолбаются проводить лингвистические экспертизы.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20027 : Грудень 25, 2021, 10:15:20 »
У нас парламентско-президентская форма правления и ему не удастся заткнуть рот оппозиции, как минимум.
Смотря какой смысл "нелох" решил вложить в понятие "официальные заявления". Да, от имени Украины - это прерогатива  президента и МИД. А от имени партии заткнуть не удастся, свобода слова, как никак.
Банить поездки депутатам на международные мероприятия тоже бессмысленно, просто мелкая пакость. Ну, поедут как частное лицо с гражданским паспортом вместо дипломатического.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9915
  • Karma: 5983
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20028 : Грудень 25, 2021, 10:28:47 »
lla Kondrik
1 год  ·
🍁 В Кремле объявили об отводе 10 тысяч военных от границы с Украиной.
➡️ На России утверждают, что это будет сделано в рамках договорённостей Ермака с Козаком, а также представленного Киевом плана "10 шагов", включающего в себя на конечном этапе амнистию, особый статус (в том числе, экономический) ОРДЛО и выборы на оккупированной территории.
➡️ Прямые переговоры по имплементации этого плана по линии "Банковая - Кремль" будут продолжены на следующей неделе.
➡️ Параллельно разработано несколько вариантов нейтрализации Порошенко - главного человека, по мнению ОПУ, который может помешать зелёной власти реализовать согласованный с Москвой коллаборантский сценарий "установления долгосрочного мира" на востоке Украины.
➡️ Время очень удобное - длинные праздники (фактически - до 15 января), расслабленная общественность, депутаты на каникулах, Пятый президент за границей.
➡️ Решатся ли в ОПУ зайти НАСТОЛЬКО далеко, сказать затрудняюсь. Думаю, поначалу запустят первые шаги и традиционно снимут реакцию наиболее активных пассионариев. Далее по ситуации.
➡️ Порох здесь очень нужен, но вопрос в том, насколько граждане Украины (а не малоросы) в состоянии обеспечить его безопасность. Вопрос крайне неоднозначный - даже с учётом его первоклассных адвокатов. Ибо мы все знаем, как может идти по беспределу и.о. президента.
©Sharp`s

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20029 : Грудень 25, 2021, 10:52:44 »
Де-факто рада втратила повноваження, на лідера опозиції виписали арешт по фейковому звинуваченню, а на законодавство Зезидент кладе свій прибор. Ми зараз у внутрішньоукраїнській ситуації повернулись у 2012 -13 рік

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20030 : Грудень 25, 2021, 11:55:06 »
Цитувати (виділене)
Окей, коли мій син ставав минулої зими на військовий облік,ми два тижні промурижились по лікарні, поліклініці та здали на тисячу своїх гривень аналізів, бо державна поліклініка таких не робить. Я не в претензії, бо лише з подання військової медичної комісії певна лікарка перестала відморожуватись і визнала проблему.

Але я це до чого. При постановці на облік потрібно проходити медогляд, за спрямуванням комісії потрібно дообстежуватися у профільних спеціалістів. Питання: хто і як планує зараз ставити на облік мільйони жінок в умовах пандемії і хто за це все заплатить? Як і за відсутність на робочих місцях людей. Ірина Ніка.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20031 : Грудень 25, 2021, 12:12:51 »
Ну от до нас свято і прийшло: https://espreso.tv/ukraina-podast-zayavku-na-provedennya-olimpiyskikh-igor-ministr-sportu-guttsayt , Україна подасть заявку на проведення Олімпійських ігор, - міністр спорту Гутцайт
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Українська політика
« Reply #20032 : Грудень 25, 2021, 14:12:45 »
Після свят Зезиденто об'явить про енергетичну катастрофу і капітуляцію у зв'язку з цим.
Давай поспорим, что такого не будет? И, если я выиграю, ты немного снизишь режим пророчеств?

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20033 : Грудень 25, 2021, 15:07:28 »
Давай поспорим, что такого не будет
Єрмак вже домовився з Козаком про імплементацію "формули Штанмаєра" та втіленні мінських домвленості, у тому варіанті, як їх розуміє Путін. Що ще тобі не зрозуміло по ситуації?


Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20034 : Грудень 25, 2021, 15:49:16 »
Єрмак вже домовився з Козаком про імплементацію "формули Штанмаєра" та втіленні мінських домвленості, у тому варіанті, як їх розуміє Путін.
Свечку держал?
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20035 : Грудень 25, 2021, 17:00:12 »
Свечку держал?
В обмін на що росія відводить війська?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20036 : Грудень 25, 2021, 17:43:59 »
Свечку держал?
В обмін на що росія відводить війська?
Росія не відводить війська.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #20037 : Грудень 25, 2021, 17:59:31 »
Росія не відводить війська.
Авжеж, але об`яву зробили. Ось я і питаю у симпатиків бубочки в обмін на що така заява.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12646
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20038 : Грудень 25, 2021, 19:14:39 »
Ось я і питаю у симпатиків бубочки в обмін на що така заява.
Если я не воспринимаю вопли зрадофильских кликуш, это еще не значит, что кто-то смеет меня называть "симпатиком бубочки". Язык прикуси.



То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20039 : Грудень 25, 2021, 22:17:08 »
Це серьйозно. Будьте обережні, більш за все, якщо що, то ніхто не приїде.
Цитувати (виділене)
Віка Балицька разом з Володимиром Садовим.
2 год  ·
Дорогі патрульні, ми з Володимир Садовий дуже вболіваємо за вас зараз. Ми хочемо щоб ви знали, що є люди, яким не байдужа ваша доля і ваша ситуація. Ми знаємо  багатьох з вас, а ви нас), ми фізично не можемо звернутися до кожного, але сподіваємося, що ви почитайте цей текст і відчуєте нашу підтримку.
Вже майже тиждень триває ваша тиха акція протесту проти незадовільного матеріального становища. І ми навіть не певні, що це широковідомо в суспільстві. Хто не знає, патрульні поліцейські використовуючи своє право на усні зауваження, проявляють максимальну толерантність і терпимість до водіїв порушників і обмежуються зауваженнями. На дорогах патрульні складають лише ст.130 і 124 КУПАП, і звісно регують на ті виклики, які стосуються кримінальних правопрушень. За зміну батальйон може скласти, наприклад, 4 постанови…
Поліцейські не мають права на страйк. А відтак, інструменту боротьби за свої права не мають. Як їм переламати ситуацію? От придумали такий спосіб, типу італійського страйку.
Хтось скаже, нащо про це писати, водїї відчувши безкарність, почнуть нагліти на дорогах, бужде хаос… ну хай буде. Може тоді суспільство і влада  зрозуміють, що таке жити без поліції. Так, так - жити без поліції. Бо років через 5-6 її не буде. Взагалі. А може й раніше. Двері управ можна буде забити дошками.
Я досі пам’ятаю свої відчуття після «ночі гніву» коли кілька днів не було поліції. 19 лютого 2014 року зранку я йшла на роботу після того як півночі їздила по палаючих правоохоронних  установах, і знала, що поліції нема. Це крижане відчуття жаху від того, що зі мною , і будь з ким, можна зробити все що завгодно, і ти нікуди не подзвониш, ніхто не приїде… це неможливо забути.
Я думаю, шановні патрульні, що вам зараз дуже морально важко. Вас не підтримує керівництво ДПП, УПП, ГУНП, не підтримує особо і народ. Ви сам на сам зі своїми проблемами. Сидіти і мовчати ви теж не можете, бо після того знущання з боку міністра МВС «дозволимо підробляти» і невиконаних обіцянок - це справа честі якость реагувати: або боротися, або йти геть. Багато із вас вже пішло геть, і ще піде…
Ми з колегою Володею Садовим от годину тому мали розмову про це все і прийшли до висновку, що за збільшення зарплат та матзабезпечення поліції, а також медиків, вчителів, комунальніків і т.д. мало б боротися суспільство. Це ми усі, громадяни, маємо влаштовувати якісь акціїї протесту, чи підтримки, щоб змусити владу нарешті почати дбати про наші головні іструменти життєдіяльності у державі Україна.  Це ж нам потрібно, це ми користуємося цими інституціями. Ми хочемо щоб до нас приїхав задоволений своїм життям і виспаний поліцейський, щоб прийняв неголодний спокійний лікар, щоб дітей наших навчав врівноважений та впевнений у собі вчитель…
Без цих (та деяких інших) професій все перетвориться на суміш болота з кровю…
Я дуже напрягаюся від власного безсилля. Я не знаю як би я мала діяти, я не вмію організовувати пікетів, не вмію запускати флеш-моби. Але я вмію складати слова в речення і писати на гаджетах) І вмію тегати керівників структур.
Патрульні поліцейські, ми вас підтримуємо. А ви тримайтеся і не мовчіть, давайте інтерв’ю журналістам про свою акцію, хай висвітлюють, хай люди знають, що ви беретеся як можете.
А в Денис Монастирський Ігор Клименко Денис Шмигаль Офіс Президента України  як громадяни, вимагаємо подбати про матеріальне забезпечення поліцейських, а не перетворювати їх на озлоблених хабарників, зневірених пофігістів або звільнених за власним бажанням.
І ви, друзі по фб, будь ласка, напишить хоч по реченню на своїх сторінках в підтримку поліції. І тегніть міністра МВС, керівництво держави. Це краплі в морі, так… Але навіть гігантські речі складаються з крихітних атомів) Ми можемо скласти гігантську підтримку людям, яким зараз важко.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.