Автор Тема: Портников
 

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Портников
« Reply #240 : Листопад 26, 2021, 17:31:01 »
Портников: если  у президента Украины есть информация, о каких-либо действиях, которые угрожают украинским государственным институциям, то ее надо не обнародовать на пресс-конференции, а предпринимать соответствующие действия правоохранительным органам.

Offline Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1454
  • Karma: 2497
Re: Портников
« Reply #241 : Лютий 01, 2022, 15:47:59 »
"Нужно ориентироваться не по дипломатам США, а по российским военным", - Портников // 01.02.22

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7458
  • Karma: 3765
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #242 : Лютий 01, 2022, 16:23:41 »
Адекватные ведущие были, надо отдать должное.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #243 : Лютий 01, 2022, 23:55:56 »
Адекватные ведущие были, надо отдать должное.
Конченые кацапские мрази.
"Что мы всё про территории, давайте о людях..."
15 тысяч погибших, миллионы беженцев.
Конченые! Кацапские! Мрази!

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7458
  • Karma: 3765
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #244 : Лютий 02, 2022, 07:58:17 »
Ведущие отыгрывали роль оппонента, задавая те вопросы, которые могла бы задать часть их аудитории. Это все же формат интервью, а не выступление на митинге. И именно их вопросы/комментарии (иногда удивительно инфантильные) позволили показать с разных сторон трагедию.

Offline massii

  • ****
  • Повідомлень: 400
  • Karma: 593
Re: Портников
« Reply #245 : Березень 22, 2022, 11:21:31 »
Цитувати (виділене)
Віталій Портников
Після чергового виступу Володимира Зеленського велика частина моїх співвітчизників знову почне обговорювати, на яких умовах можна закінчити війну, чи доцільно замінити перспективу євроатлантичної інтеграції якимись іншими гарантіями безпеки, чи можна жертвувати територіями, до чого тут референдум і чи можна його проводити під час війни…

Я прекрасно розумію владу, яка хоче якнайшвидше закінчити цю жахливу війну. Я прекрасно розумію кожного політика, який хоче зберегти свої перспективи на майбутнє. Я прекрасно розумію кожного українця, який хоче повернутися до мирного життя. Хоче, щоб його діти повернулися до мирного життя.

Але я не представник влади, не політик, який замислюється про перспективи, я навіть не етнічний українець. Тому мені доводиться говорити про реальність.

Під час Другої Світової війни євреї також думали, як вижити під Гітлером. Це природньо. Хтось сподівався, що гітлерівці просто переселять його з сім’єю у інше місце - і забудуть. Хтось думав, що він взагалі не єврей, бо навіть його батьки вже були не юдеями, а християнами - який він єврей! А хтось навіть сподівався, що від смерті його врятує співробітництво із вбивцями, що якщо він сам стане учасником знищення власних співвітчизників, його не чіпатимуть.

Ну і згоріли всі. Всі, до кого фюрер міг дотягнутися. Бо коли ухвалюється рішення про остаточне вирішення питання, вбивають кожного - і того, хто опирається, і того, хто співробітничає, і того, хто ходить до синагоги, і того, хто відвідує церкву. Навіть тих, кому подобається сама ідеологія фюрера - вбивають також. Може, наостанок, але вбивають.

Зараз українці абсолютно в такій самій ситуації - хоча багато хто тут і у світі цього не усвідомлює, не бажає усвідомлювати, як не бажали усвідомлювати в темні роки Голокосту. Мова йде про остаточне вирішення українського питання. Знищать усіх, до кого дотягнуться. Мені не допоможе те, що я єврей - того, що я пишу ці рядки українською мовою і визнаю сам факт існування української нації, достатньо для того, щоб я перестав існувати. Ніякому «російськомовному українцю» не допоможе те, що він хоче й надалі розмовляли однією мовою з Путіним - самого факту того, що він вважає себе українцем й визнає право інших спілкуватися українською, вже достатньо. Помітьте: мобілізованих з окупованого Донбасу зараз женуть перед російською солдатнею, використовують, як гарматне м’ясо для полегшення бойових задач «справжніх арійців». Й нікого не цікавить, чи хотіли ці люди жити в Україні, чи сподівалися, що Путін забере Донбас. А українські громадяни в Росії - ті, хто свідомо обрав життя в Росії вже після нападу у 2014 році й думав, що їх за це вважатимуть своїми? Чого їх зараз заарештовують, підозрюють, доводять до самогубства?

У часи остаточного вирішення ніякі тактики порятунку не спрацьовують. Останнім загине навіть не Медведчук. Останньою загине Валя Матвієнко із своїм дурним перманентом - бо Путін таки згадає, що вона з Шепетівки.

Так що ж робити? Ви вже знаєте. Не жити в ілюзіях. Ніяких домовленостей з Путіним не буде, а які будуть - будуть тимчасовими. Євреїв врятував від Гітлера не пошук домовленостей. Євреїв врятував від Гітлера крах Рейху і загибель фюрера. Тільки тому я маю фізичну можливість вам це пояснювати. Тільки тому. Але перед цим загинула половина моєї сім’ї, що спить у страшних урвищах по всій Україні і на полях битв. Це ціна за те, що я можу це писати, за те, що я можу просто дихати.
Українців врятує від нового Гітлера тільки крах нового Рейху і смерть фюрера. Українці вже зробили для цього більше, ніж могли. І нас підтримує світ. Ми не домовимось, ми не проголосуємо на референдумі за невідомо що. Ми просто переможемо, хоча й гіркою ціною. Солоною ціною. Переможемо разом.

Ось чому я так ціную подвижництво кожного, хто сьогодні боронить Україну на фронті і у тилу. Хто дозволяє мені говорити вам цю необхідну правду. Подвижництво солдата, тероборонівця, волонтера. Подвижництво кожної матері, що рятує свою малечу. Подвижництво кожного сина, кожної доньки, що рятує своїх батьків. І Україну - це найважливіше.
Борітеся - поборете, вам Бог помагає. І бережіть українських дітей.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников
« Reply #246 : Квітень 12, 2023, 16:31:28 »
Портніков сьогодні в ударі :).

Цитувати (виділене)
А что с этими профессиональными политиками? Почему у них в голове живут пчелы?
Цитувати (виділене)
Ким чен Кучма

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Портников
« Reply #247 : Квітень 13, 2023, 01:12:05 »
"Байден с другого берега пролива", потому как ирландец. И мы тоже с другого. :rofl: 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #248 : Квітень 13, 2023, 21:13:20 »
Портніков сьогодні в ударі
Дуже круте інтервью, сумно і весело водночас.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Портников
« Reply #249 : Квітень 14, 2023, 00:16:37 »
А как Портникоа ржет над Макроном! :good:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #250 : Травень 07, 2023, 22:54:49 »

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #251 : Травень 08, 2023, 20:41:36 »
Якась жопа  :(

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #252 : Червень 06, 2023, 23:42:01 »

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #253 : Червень 08, 2023, 18:00:33 »

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Портников
« Reply #254 : Червень 08, 2023, 18:54:13 »
А можна в двух словах щодо сценарію? В мене не вистачає нервів дивитися відео.
Злобная заинька

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #255 : Червень 08, 2023, 21:19:30 »
А можна в двух словах щодо сценарію? В мене не вистачає нервів дивитися відео.
Якщо в двух словах:

Якась жопа

Він і в попередніх і в цьому інтервью каже приблизно одне й те саме.
1. Позитивний сценарій завершення війни і подальшої відбудови можливі тільки якщо нам нададуть реальні гарантії безпеки, візьмуть під парасольку НАТО і ЄС. Але поки що нажаль про це й мови нема тому все погано.
2. Без гарантій війна на виснаження (в тому вигляді як вона йде вже 15й місяць) може тривати роками і питання лише про те що залишиться від України коли педерації набридне/закінчаться ресурси. Україна може стати европейським Ліваном або Пд Кореєю.
3. На розпад педерації нам не варто серьйозно розраховувати, бо зараз реальних передумов для цього нема, а якщо це буде через років 30-80 то нам власне яка різниця.
4. Сценарій перемирья/заморозки конфлікту загрожує відстрочкою ще більшої війни (незалежно від того які території вдастсься звільнити).

Але загалом зараз точка великої невизначеності, в принципі будь який сценарій можливий.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Портников
« Reply #256 : Червень 08, 2023, 21:43:13 »
Дякую за синопсис. Він, звичайно так говорить, неначе йому ворожка нашепотіла або боженька свої плани відкрив і завжди наратив йде, що саме путін буде десятиріччами підтримувати війну, бо мабуть бесмертний.

Я весь час не можу зрозуміти, про які роки йде мова. Нам ніхто не буде допомогати роками.
Але й путін не вічний і який курс виберуть наступні керманичи росії, чим їх зможуть притиснути або звабити - теж незрозуміло.
Також незрозуміло, що утнуть наші запроданці зелено буромалінові.
І наскільки Европа вирішить, шо росія опасна саме для них.
Злобная заинька

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #257 : Червень 08, 2023, 21:47:15 »
Я поки що небачу логічних аргументів проти прогнозів Портнікова. Нам будуть допомогати до тих пір поки Україна не зітреться від скелі під назвою росія. Всі інши нажаль дивляться тільки на два-три тижні уперед. Все погано.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #258 : Червень 08, 2023, 21:51:11 »
Нам будуть допомогати до тих пір поки Україна не зітреться від скелі під назвою росія.
Схоже на правду.
Та сподіваюсь, на зворотній результат.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #259 : Червень 08, 2023, 21:52:08 »
Me too

Та і виходу іншого в мене немає.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #260 : Червень 08, 2023, 21:54:47 »
Доречі чудовий синопсис виступу Портніков від Тіган - а я додам цікавий факт, який там озвучив Віталій - ідею із Малоросією та Великоросією кацапи вкрали у поляків. У них там те ж саме було.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Портников
« Reply #261 : Червень 08, 2023, 22:13:10 »
Він більше року каже одне й те саме - ми приречені.
При цьому, шо цікаве, він пропонує йому донатити на розвиток каналу.
Про який розвиток йде річ, коли розумна і ерудована людина, незважаючи на цікаві речі, що каже фоном, каже одне й те саме? З тим же успіхом всі його єфіри можна замінити одною фразою по колу - путін нас вб'є. Для цього не потрібен ніякий розвиток.
Ну, і для чого йому донати, якщо путін нас всіх вб'є? Чи він сподівається відпетляти якось?
Злобная заинька

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4636
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Портников
« Reply #262 : Червень 08, 2023, 23:46:26 »
Про який розвиток йде річ, коли розумна і ерудована людина, незважаючи на цікаві речі, що каже фоном, каже одне й те саме? З тим же успіхом всі його єфіри можна замінити одною фразою по колу - путін нас вб'є
Він каже одне й те саме бо в нього питають одне й те саме. Нічого ж по суті не міняється вже рік. В перші місяці війни, коли ми просто встояли було два варіанти срімкого завершення конфлікту - суттєве втручання НАТО (лол) або протести на россіі (лол два рази). Нічого з цього не трапилось. Мені важко його слухати але внутрішніх (у логіці) та зовнішніх (у політиці "заходу") протиріч у його аналітиці нема. Звісно він не знає майбутнього, але я на другому році не бачу суттєвих змін. Ми застрягли. Зброю дають по краплі, санкції шось не дуже працюють або їх обходять. Ми нічого не можемо зробить, не можемо вторгнутися в педерацію бо там безкінечні пустощі і ресурсів нема, а рашисти можуть підірвати дамбу чи аес просто шоб зробити ще одну гадость. Захід нам ніяких гарантій базпеки чи суттєвої допомоги не надає, чого вони блядь чекають? І час працює проти нас, бо наші люди гинуть кожного дня.
Тобто надія на позитивні зміни це якесь кардинальне і непередбачуване чудо (типу нового моцного керівника НАТО який всім мізки вправить) а де йому взятися.
Я теж дуже хочу кращих прогнозів, мені теж хріново, я не знаю як взагалі жить далі, але хто ж їх дасть.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #263 : Червень 08, 2023, 23:51:52 »
для чого йому донати, якщо путін нас всіх вб'є?
Мертвим гроші не потрібні.

Він намагається переконати якомого більше людей, що вихід для нас це НАТО якнайшвидше, а не Ф16, 17 чи 18

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Портников
« Reply #264 : Червень 08, 2023, 23:54:31 »
Нічо, бубачка вже заявив що на саміт НАТО не поїде, якщо не попросять уклінно, з повагою.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Портников
« Reply #265 : Червень 09, 2023, 00:26:43 »
Він намагається переконати якомого більше людей, що вихід для нас це НАТО якнайшвидше, а не Ф16, 17 чи 18
Та хіба українці проти? Це ж НАТО пручається.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Портников
« Reply #266 : Червень 09, 2023, 13:38:28 »
Та хіба українці проти?
Так.

Не те щоби прямо проти, але в бік.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Портников
« Reply #267 : Червень 09, 2023, 14:16:37 »
Не те щоби прямо проти, але в бік.
Cкільки в бік не дивись, але НАТО зараз - краще за все і альтеративи йому нмд не буде.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Портников
« Reply #268 : Червень 09, 2023, 15:05:29 »
Cкільки в бік не дивись, але НАТО зараз - краще за все і альтеративи йому нмд не буде.
По літаках як раз теоретично є варіант, який на даний момент ще не НАТО - шведський Grippen.
Homo homini felis est.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Портников
« Reply #269 : Червень 09, 2023, 15:23:54 »
По літаках як раз теоретично є варіант, який на даний момент ще не НАТО - шведський Grippen.
Зброя потрібна зараз вже, тому і треба зараз брати. А вступ у НАТО зараз неможливий через їхні правила щодо війн.
Тобто я не бачу ділеми.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.