Автор Тема: хроніки війни проти кацапів...
 

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #30 : Червень 03, 2015, 16:28:00 »
Капітан Прайс ‏@SPaWN_ua  5 мин5 минут назад
снова обстрелы с САУ. Теперь #Березовое #Новомихайловка
снаряды попали в ферму, огороды, дома...
Отвечают за провал под #Марьинка ...

Offline Cha-O-Ha

  • ****
  • Повідомлень: 493
  • Karma: 120
  • Стать: Чоловіча
  • Ahoy
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #31 : Червень 03, 2015, 16:50:03 »
Поясніть, шо за фігня зараз з Вуглегірським?
Rum is the power, Rum is the key, Rum is the thing that will set us free

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #32 : Червень 03, 2015, 17:00:15 »
Спутник АТО ‏@SputnikATO  2 мин2 минуты назад
Боевики начали новый штурм позиций ВСУ в Марьинке, город в огне - руководитель пресс-центра штаба АТО

Offline Cha-O-Ha

  • ****
  • Повідомлень: 493
  • Karma: 120
  • Стать: Чоловіча
  • Ahoy
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #33 : Червень 03, 2015, 17:03:18 »
А что там?
В твітері лідокаїна пишуть про обстріл. Може з географією шось путають(якийсь інший Вуглегірськ).
Rum is the power, Rum is the key, Rum is the thing that will set us free

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #34 : Червень 03, 2015, 17:09:46 »
Спутник АТО ‏@SputnikATO  52 с52 секунды назад
Ну что Вам сказать, полегла бандитская свора боевиков "Рязань"  почти полным составом по Марьинкой!

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #35 : Червень 03, 2015, 17:18:40 »
Капітан Прайс ‏@SPaWN_ua  1 мин1 минуту назад
Прогнозированно “@piterkhrom @SPaWN_ua @YevhenS Новые весточки с фронта. А, таки #ДНРкапут :)


Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #36 : Червень 03, 2015, 17:20:34 »
А Т72БА это чисто рассейский, да?
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #37 : Червень 03, 2015, 17:28:04 »
А Т72БА это чисто рассейский, да?
Вики утверждает, что да:
Цитувати (виділене)
Т-72БА (Объект 184А и Объект 184А1 по внутризаводской документации) — российский основной боевой танк семейства Т-72. Модернизация начала разрабатываться с 1998 года и принята на вооружение российской армии в 2000 году.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #38 : Червень 03, 2015, 17:30:09 »
Вики утверждает, что да:
Пасиб. Если правда, то хорошо, пусть еще один аргумент будет. Правда не первый, да и не десятый.
*оптимистично* В Гааге пригодится!
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Cha-O-Ha

  • ****
  • Повідомлень: 493
  • Karma: 120
  • Стать: Чоловіча
  • Ahoy
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #39 : Червень 03, 2015, 17:30:53 »
А Т72БА это чисто рассейский, да?
Пофіг, навіть якщо б то була "армата", ті шизікі кричал б шо "правасєкі" викрали її прямо з конвеєра уравагонзавода, після чого "доблєстниє апалченці" відбили її і на на ній же пішли мстить укропам.
Rum is the power, Rum is the key, Rum is the thing that will set us free

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #40 : Червень 03, 2015, 17:31:58 »
Пофіг, навіть якщо б то була "армата", ті шизікі кричал б шо "правасєкі" викрали її прямо з конвеєра уравагонзавода, після чого "доблєстниє апалченці" відбили її і на на ній же пішли мстить укропам.
І то правда. Та навіть якщо б за кермом Армати був Шойгу, то і тут би знайшли виправдання.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Stavlish

  • *****
  • Повідомлень: 6514
  • Karma: 6462
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #41 : Червень 03, 2015, 17:32:04 »
У кремлядей перемога не случилась Who cares? Уплачено...  :crazy:


Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #42 : Червень 03, 2015, 19:01:25 »

 
Дядя Петя
‏@patriot_petya
Уже даже Сводки пишут что наши раздолбали ДШРГ "Рязань"!

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #43 : Червень 03, 2015, 19:34:01 »
Юрий Бирюков
9 mins ·
Специально ничего не писал, а только читал и охреневал. Цифра наших потерь "в Фейсбуке" варьировалась от 10 до 50 человек, по словам очень уважаемого мною волонтера мы потеряли 10 танков, сдали три-четыре населенных пункта и практически попали в котел.
По факту на 19:00, сводка ГКЦ ГШ:
2 погибших
30 раненых (1 - 43 омпб, 1 - 34 омпб, 18 - 28 омбр, 10 - 30 омбр)
уничтожены 1 ГАЗ-66 и 2 УАЗ-452
142 обстрела позиций АТО
Противник применял минометы 82 и 120 мм, арта 122 и 152 мм, РСЗО БМ-21.
Мы отвечали всем, что можно по Минским соглашениям, и несколько раз неотвечали тем, чем нельзя отвечать. НГШ получил от Верховного Главнокомандующего директиву на применение того, чем отвечать нельзя в том случае, если ситуация не стабилизируется. По странному стечению обстоятельств практически сразу ситуация стабилизировалась.
С 17:45 активные бои и обстрелы прекратились, хотя и полной тишины нет.
А теперь вспомните тех, кто кричал весь положенный спектр криков про зраду/котлы/сливание и задумайтесь. Они распространяли фейк, кто-то неосознанно, кто-то вполне осмысленно.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #44 : Червень 03, 2015, 19:39:39 »
Во время атаки на Марьинку убито четыре солдата спецназа ГРУ РФ, - СБУ
Советник главы СБУ Маркиян Лубкивский обнародовал информацию о потерях российского спецназа под Марьинкой.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в Фейсбуке.

Лубкивский отметил: "Срочная и важная информация! По данным объективного контроля Штаба АТО СБУ, Вооруженные Силы дали достойный отпор боевикам в Красногоровке Марьинке!

Во время боевого столкновения ВСУ с подразделениями незаконных вооруженных формирований (НВФ ) установлены потери среди боевиков:
- 10 двухсотых ( погибших ) и более 80 трехсотых ( раненых ).

Контрразведкой СБУ также установлено, что потери спецназа ГРУ Генштаба ВС Российской Федерации, задействованных в этой операции (!), составляют по меньшей мере 4 двухсотых".

http://censor.net.ua/news/338686/vo_vremya_ataki_na_marinku_ubito_chetyre_soldata_spetsnaza_gru_rf_sbu?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #45 : Червень 03, 2015, 20:01:45 »
Cпойлер
А я сижу дома, жарко, +30, и планирую, как завтра с утречка попхаюсь в сторону Днепра для поплавать, чтобы освежить свой организьм.
Полный идиотизЬм и фрекен Бок.   :sarcastic:

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #46 : Червень 03, 2015, 20:08:34 »
Юрий Бирюков
2 mins ·
Дополнение к предыдущему посту, сводка на 19:45:
3 погибших
31 раненый (1 - 43 омпб, 1 - 34 омпб, 18 - 28 омбр, 10 - 30 омбр, 1 - НГУ)
уничтожены 1 ГАЗ-66 и 2 УАЗ-452
142 обстрела позиций АТО

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #47 : Червень 03, 2015, 23:13:43 »
башню испортили на обитаемом острове

I always tell the truth. Even when I lie.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27682
  • Karma: 7895
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #48 : Червень 03, 2015, 23:16:09 »
башню испортили на обитаемом острове
Ломка?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #49 : Червень 03, 2015, 23:24:16 »

Ломка?

пытаются понять, что произошло за год
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #50 : Червень 03, 2015, 23:27:16 »
Ломка?
пытаются понять, что произошло за год
кто? авторица вот этого, шо ты притащил? пытается понять? издеваешься...

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #51 : Червень 03, 2015, 23:29:13 »

кто? авторица вот этого, шо ты притащил? пытается понять? издеваешься...


ты погодь, это они только часов пять без вата ТВ, 5 стадий, все как положено.

I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #52 : Червень 03, 2015, 23:31:20 »

кто? авторица вот этого, шо ты притащил? пытается понять? издеваешься...


ты погодь, это они только часов пять без вата ТВ, 5 стадий, все как положено.
второе А будет, когда там наши флаги висеть будут, и то, я подозреваю, шо ЭТО застрянет на первом.

Offline Spot

  • *****
  • Повідомлень: 5183
  • Karma: 3378
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #53 : Червень 03, 2015, 23:52:24 »
Офигенная ветка, как в старые времена...

Щас всем плюсану!


Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #54 : Червень 04, 2015, 00:21:23 »

Offline повстанець

  • *****
  • Повідомлень: 3531
  • Karma: 4582
  • Стать: Чоловіча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #55 : Червень 04, 2015, 10:48:16 »
Цитувати (виділене)

Сломав свои зубы под Марьинкой, боевики в дальнейшем смогли только на подлые ночные обстрелы - пресс-центр


Начиная с 18 часов вчерашнего вечера и до утра, 4 июня, преступники не прекращали обстрелы позиций сил АТО.

Сломав свои зубы под Марьинкой, боевики в дальнейшем смогли только на подлые обстрелы в темное время суток, сообщает пресс-центр АТО

На Мариупольском направлении из артиллерии, минометов гранатометов и стрелкового оружия обстреляли Широкино.

На Луганськомунапрямку стреляли по Донецкому, Новотошковском, Станицы Луганской и Крымском.

На Артемовском вели огонь из гранатомета по Золотому, а с стрелкового оружия по Ленинскому.

На Донецком направлении захватчики из минометов вели огонь по Песках, а из гранатометов - по Новотроицком.

Конечно же, не забыли варвары 21 века обстрелять и мирные населенные пункты. С минометов и артиллерии они вели огонь по Гнутово и Марьинке.

Генштаб ВСУ разрешил применять артиллерию в районе Марьинки и Красногоровки

БПЛА захватчиков был замечен в небе над украинским позиции 18 раз.



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #56 : Червень 04, 2015, 11:22:38 »
Юрий Бирюков
2 hrs ·
Доброе утро. Финальные данные по боевым потерям за вчерашние сутки (от полуночи до полуночи, подаются в 7 утра):
5 погибших (из них под Марьинкой - 4)
39 раненых (1 - 43 омпб, 26 - 28 омбр, 11 - 30 омбр, 1 - НГУ)
уничтожены 1 ГАЗ-66 и 2 УАЗ-452
Получив вчера феерических люлей, сепары притихли. Ибо нефиг. С полуночи и до 7 утра только 3 обстрела.
Как-то так.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #57 : Червень 04, 2015, 15:23:15 »
up
эту ветку надо пднимать

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7047
  • Karma: 12867
  • Стать: Жіноча
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #58 : Червень 04, 2015, 15:25:33 »
ой, слава богу, пока не чем

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34715
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: хроніки війни проти кацапів...
« Reply #59 : Червень 04, 2015, 17:57:55 »
ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОЛОНУ ПІДПОЛКОВНИК ОЛЕГ КУЗЬМІНИХ ВІДМОВЛЯВСЯ ВІД БУДЬ-ЯКОГО СПІЛКУВАННЯ З ЖУРНАЛІСТАМИ. ДЛЯ «НАРОДНОЇ АРМІЇ» РОБИТЬ ВИНЯТОК: «ТІЛЬКИ НІЯКОГО ПІАРУ. НЕПОТРІБНО…»

Cпойлер
Житомир, 199-й навчальний центр ВДВ. Чекаю Олега на пропускному пункті. Він підходить мовчки. У порівнянні зі світлинами піврічної давнини схуд удвічі.

— Скільки кіло скинув?

— П’ятнадцять, — посміхається.

Пропонує випити кави. Заходимо в кафе неподалік. Щойно сідаємо, до Олега підходить відвідувач:

— Пробачте. Можна Вам потиснути руку? — Дає папірець. — Ось номер моєї дисконтної картки в цьому кафе. Знижка 13 відсотків на все. Я буду вдячний, просто називаєте номер картки…

Олег помітно ніяковіє. Ховає від мене очі, пропонує пересісти за інший столик.

Зараз Олег служить на посаді заступника з озброєння начальника навчального центру ВДВ.

— Я говорив з твоїми бійцями в батальйоні. Таке враження, наче ти в бою — універсальна латка. Поранених витягати — ти. З розвідниками в пекло лізеш ти. Не довіряєш людям?

— Це не питання довіри. На момент мого призначення командиром батальйону підрозділу як бойової одиниці просто не існувало. На всі 100 відсотків батальйон становили мобілізовані, якісно збити їх в єдиний кулак просто бракувало часу. Але мені пощастило. Навколо мене і мого заступника швидко сформувалося міцне ядро свідомих патріотів, бо ж більшість особового складу — добровольці. Брак професійної підготовки компенсувався рішучістю. А в умовах, коли багато хто з офіцерів мав доволі приблизне уявлення про бойовий статут, не знав до пуття техніку і озброєння, це було важливо. Доучувались на ходу, в боях.

Між двох ялинок, де ми сидимо, протискається невисокий чолов’яга: «Олегу, Ви пробачте. Я за Вас розрахувався. Дуже прошу, не ображайтесь, я від серця…»

Олег знову дивиться вбік: «Незручно якось…»

— Мститись ворогу хочеться?

— Ні, це було б непрофесійно. Я — як випущена стріла, яку може зупинити тільки визначена ціль. Так, побував у полоні, на війні таке трапляється. Прихожу до тями, й знову занурююсь у службу. До речі, через мою тверду позицію з помітною повагою до мене ставився слідчий держбезпеки так званої «ДНР» на прізвисько «Монгол». Спочатку він пропонував мені посаду комбата в російській армії, квартиру в Донецьку, звання російського полковника з удвічі більшою зарплатою. Потім — щось таке ж у «ДНР». Але я йому сказав: я професійний військовий і присягу складав Україні, для мене це питання честі. Потім більше про «солодкі» пропозиції не говорили.

— В яких умовах жив?

— Перші три місяці — у кімнатці метр на два на покинутому заводі. Кахель білий від підлоги до стелі, лампа-«сороківка». Спілкувався тільки з охороною. Якби не книги — вони в цехах на підлозі валялись, дах би поїхав. Рятували думки про сім’ю, спогади.

— Про що думав?

— Згадував, як перший раз брали термінал аеропорту, Савур-Могилу. Аналізував 470-кілометровий рейд по тилах сепаратистів, оточення і вихід з нього, останню ротацію в аеропорт. Прокручував різні епізоди в голові, аналізував власні помилки. Бачив, на чию бойову роботу треба рівнятись: коли нами керував нинішній командувач ВДВ полковник Михайло Забродський, я бачив фаховість найвищого гатунку.

— Як поводились охоронці?

— Не чіплялись. Годували тим, що й самі їли. З харчами в них не дуже, банка тушонки — щастя. Гуманітарка з Росії не доходить. Останнім часом мене тримали в камері з козаками і штрафниками. Вони розповідали, що фури з продуктами вже не розвантажують. Нишком повертають назад у Росію і там розпродають.

— Як у камері опинились козаки?

— У нас досі дехто вважає, що по «ДНР» бігають озброєні юрби п’яниць. Може, раніше так і було. Але зараз це добре вишколений і професійно організований ворог. Російські військові наводять порядок. Денеерівці роззброїли козаків за одну ніч, терпець увірвався після чергового вбивства козаками мирних мешканців. Як охоронці били цих козаків… Ногами, битами. У моїй камері сиділо тридцять козачків, на жодному живого місця не було. А ще з десяток мародерів-чеченців. Цих теж місили. Дві доби били, потім почали розбиратися, чи винні.

— Армія «ДНР» уже професійна?

— По-перше, занижувати ступінь підготовки ворога — непрофесійно. По-друге, сепаратисти зараз мають чітку армійську організацію. По-третє, їхніх ключових спеціалістів готують кадрові російські офіцери. По-четверте, їхні військові формування — це не лише зазомбовані простачки. Кістяк їхньої армії — серйозно вмотивовані добровольці, найманці, які вміють воювати.

— З чого такий висновок?

— З аналізу боїв. Я спілкувався з людьми Гіві та Мотороли. Чого вони так лютували? Бо в них неймовірні втрати. З двадцяти бійців зі злітної смуги живими поверталось двоє-троє. Але вони швидко поповнюють свої лави.

— Наші солдати менш вмотивовані?

— Ні. У нас майже 40 відсотків добровольців. А вони з півмільйона цивільних чоловіків мобілізували лише 20 тисяч — це 4 відсотки.

— Коли тобі дозволи подзвонити дружині, першим ділом ти запитав: «На якій я зараз посаді?» Чому?

— Мені слідчий промивав мозок, запевнював, що Україна мене забула, на моєму місці інший офіцер. Спеціально дав мені телефон: «Дзвони дружині, сам дізнаєшся».

— Полон змінив тебе?

— Так. На заводі знайшов і прочитав Біблію. Ще читав книгу Оксани Забужко «Музей покинутих секретів» українською. Ці книги перегукуються, в них однакові висновки — завжди будь собою, будь людиною. Набожним я не став, але якось зібрався душею. Краще зрозумів, що я вибрав саме свій шлях, шлях військового. І в полоні себе не втратив…

сорри за капс
I always tell the truth. Even when I lie.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.