Автор Тема: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
 

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4800 : Червень 29, 2022, 10:14:38 »
Можливо, що й в Кренчуці був наводчик-коригувальник.
В Кременчуці удар був ракетою з далекої відстані. Наскільки я розумію, такі ракети йдуть по координатам і на останньому відрізку ніяк не корегуються. Вона ж швидко летить. Навіть якщо б в ракети був модуль коригування - ніякий коригувальник би не встиг передати якісь нові дані до центру управління, а ті якось змінити цілевказання.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12651
  • Karma: 6470
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4801 : Червень 29, 2022, 10:37:35 »
ніякий коригувальник би не встиг передати якісь нові дані до центру управління, а ті якось змінити цілевказання.
Коригувальник міг навести на залізничний вузол, який поруч. А криві руки та старі ракети зробили те, що зробили.
У Києві теж явно у завод цілили.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4802 : Червень 29, 2022, 10:41:05 »
Коригувальник міг навести на залізничний вузол, який поруч.
Я про те, що під коригувальником Лілька, ймовірно, мала на увазі якогось місцевого. Координати в ракету закладаються перед її пуском. Розмішення ТЦ чи залізничного вузла і так є на звичайних картах. Там не треба додаткової інформації.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9131
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4803 : Червень 29, 2022, 10:52:38 »
Розмішення ТЦ чи залізничного вузла і так є на звичайних картах. Там не треба додаткової інформації.
Коригування помилок самої системи керування (особливо якщо покладається виключно на інерційну - тобто класичну таку ГСП) це може бути за зображенням місцевості / рельєфом, наприклад. Або за маркерами.  :mad: До 80-х в СРСР ще були системи керування
з "жорсткою траєкторією" - то коли тупо намагається тримати пре-програмовану залежність параметрів польоту від часу, ніяк не намагаючись компенсувати вже накопичені похибки. :scare3: Не повірив би, але ж ми то на ВК в 80-х вчили...
Homo homini felis est.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1730
  • Karma: 843
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4804 : Червень 29, 2022, 10:57:23 »
кажуть шо по ТЦ х-22 влучила, та й на відео наче вона, а там влучання з точністю плюс-мінус гектар від цілі це вже охуєнний результат
Shannou, why are you Gay?

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4693
  • Karma: 2811
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4805 : Червень 29, 2022, 11:04:00 »
У Києві теж явно у завод цілили.
Два рази.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4118
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4806 : Червень 29, 2022, 11:45:55 »
Свіжий Рустамзаде:
https://www.youtube.com/watch?v=-mGNHrNm_IA

Цитувати (виділене)
Короткий зміст (текстовка моя, якщо щось не дочув не бийте):

- Великого контрнаступу ближчим часом не буде, час втрачено через неможливість швидкого насичення наших військ західною артелерією та рсзо. Програма максимум на літо - втриматись на поточних позиціях та укріплювати оборону.

- Україна тримається на поставках артилерії та боєприпасів з Заходу. У разі припинення поставок буде дуже погано, у разі посилення - відповідно наш військовий потенціал зросте. В ідеалі щоб почувати себе впевнено, нам потрібно ближчим часом отримати ще 40 % кількості по гарматам та 400 % по HIMARSам.

- Білорусія готується до бойових дій, військо буде готове до наступу протягом декількох тижнів. Вірогідно білоруські ССО вже задіяні та ДРГ знаходяться в Україні.
З хорошого - необстріляні сили Білорусії може втримати навіть наше ТРО.

- росія неспроможна воювати з НАТО, тут без змін.
 
- Байрактари на данному етапі на суші не такі ефективні, як раніше, так як росіяни посилили ппо та заходи реб. На морі ефективність вища та наші операції більш вдалі. Проте як розвідувальний комплекс вони досі дуже хороші, якшо не відправляти їх бездумно на ворога а баражувати в 10-15 км. від лінії фронту. Потрібно змінювати тактику їх використання.

- росія проводить комплекутвання нових підрозділів десь в 100 тисяч осіб, набір проводить серед відставників та резервістів віком 45+. На війну йдуть охоче - обіцяють платити великі гроші.

- Свічблейди не такі ефективні, як здавалося по їх рекламі.

- Нам потрібно 100 літаків Ф-16. Це частково вирішить проблему ракетних обстрілів крилатими ракетами. У США є багато таких літаків. За наявності політичної волі передати нам їх не проблема. Час навчання пілотів - мінімум 3 місяці (якщо дуже оптимістично).

Online Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4693
  • Karma: 2811
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4807 : Червень 29, 2022, 11:51:11 »
До Києва з візитом прибув президент Індонезії Джоко Відодо.

https://t.me/UkraineNow/14021

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4808 : Червень 29, 2022, 11:58:19 »
- Свічблейди не такі ефективні, як здавалося по їх рекламі.
Це було ясно з самого початку, якщо мова йде про 300-ту модель. 6000 моделі і міфічні Phoenix Ghost, наскільки я розумію, поки ніхто не бачив.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1730
  • Karma: 843
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4809 : Червень 29, 2022, 12:01:45 »
ескперти воєнні в нас охуєнні, інших правда немає

я трохи пригорів від оцього:
З хорошого - необстріляні сили Білорусії може втримати навіть наше ТРО.
якшо він і правда таке сказав, то він ще більший єбанат ніж я про нього думав до цього
Shannou, why are you Gay?

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4118
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4810 : Червень 29, 2022, 12:11:01 »
ескперти воєнні в нас охуєнні, інших правда немає

я трохи пригорів від оцього:
З хорошого - необстріляні сили Білорусії може втримати навіть наше ТРО.
якшо він і правда таке сказав, то він ще більший єбанат ніж я про нього думав до цього
Важливе зауваження  - це без підтримки росіян. Якщо ще підійдуть досвідчені російські війська - то буде боляче.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1730
  • Karma: 843
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4811 : Червень 29, 2022, 12:14:38 »
Важливе зауваження  - це без підтримки росіян. Якщо ще підійдуть досвідчені російські війська - то буде боляче.
я канєшно хуй його зна як там з моральним духом ЗС Бєлороссії, наскільки вони готові воювати, але блять оці казки про те шо ТРО може саме стримати регулярну армію з важким озброєнням, без допомоги таких самих регулярів, може сказати тільки наглухо відбита від реальності сова
« Останнє редагування: Червень 29, 2022, 12:28:20 від True Path Into Nowhere »
Shannou, why are you Gay?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34739
  • Karma: 17004
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4812 : Червень 29, 2022, 12:21:51 »
А якою технікою кацапи укомплектують ці сто тисяч? Чи автомати кулемети та т62 з бмп1?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1730
  • Karma: 843
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4813 : Червень 29, 2022, 12:24:05 »
поясніть таку тему - в нас прйнято закон шо члени наглядових рад держ.компанії повинні з'явитись на робочому місці за 48 годин і одночасно продвигають ідею можливості віддаленого голосування для депутатів ВР, депутати місцевого рівня наче вже й так це роблять, мені здається тут є якесь протиріччя? чи ні?
Shannou, why are you Gay?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34739
  • Karma: 17004
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4814 : Червень 29, 2022, 12:41:41 »
поясніть таку тему - в нас прйнято закон шо члени наглядових рад держ.компанії повинні з'явитись на робочому місці за 48 годин і одночасно продвигають ідею можливості віддаленого голосування для депутатів ВР, депутати місцевого рівня наче вже й так це роблять, мені здається тут є якесь протиріччя? чи ні?
Звичайна оборудка щоб мати важель позбутися незалежних членів НР.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4815 : Червень 29, 2022, 12:56:28 »
я канєшно хуй його зна як там з моральним духом ЗС Бєлороссії, наскільки вони готові воювати, але блять оці казки про те шо ТРО може саме стримати регулярну армію з важким озброєнням, без допомоги таких самих регулярів, може сказати тільки наглухо відбита від реальності сова
Саме так. Я б не ставився зневажливо до можливостей білоруської армії. Так, вона ніколи не воювала, але й у нас проти них не дуже обстріляні частини. Насправді, небезпека дуже велика. На сході кацапи хоч і наступають, але повільно, і катастрофічного розгрому наших військ не вбувається. На інших ділянках нам навіть вдається трохи просунутися вперед. Тому для хуйла можливість радикально переломити ситуацію, вдаривши по нашим каналам постачання з Заходу, дуже спокуслива, і він буде нагинати бульбофюрера в усі дірки.

А якою технікою кацапи укомплектують ці сто тисяч? Чи автомати кулемети та т62 з бмп1?
Враховуючи тотальний дефіцит броні у нас, навіть стара броня з того боку небезпечна.

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4816 : Червень 29, 2022, 12:59:00 »
По внутренним каналам большой IT пятерки распространяется информация, что Белорусия в скором времени нападет на Украину с очень большой вероятностью. Рекомендуют заправить средства передвижения, собрать документы, обналичить деньги и быть готовыми немедленно уезжать в безопасные районы (относительно безопасные). С учетом того что с 24м прогноз оказался верным, то хм.

И это. Да, белорусы не имеет пока опыта боевых действий. Но если кто то думает, что те кто должны им противостоять имеют этот опыт, то все печально.

Cпойлер
На этом все, а то опять истерики заплюют весь форум слюной.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3799
  • Karma: 2159
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4817 : Червень 29, 2022, 13:02:37 »
ескперти воєнні в нас охуєнні, інших правда немає

я трохи пригорів від оцього:
З хорошого - необстріляні сили Білорусії може втримати навіть наше ТРО.
якшо він і правда таке сказав, то він ще більший єбанат ніж я про нього думав до цього
Машовец не так оптимистичен по Белоруси. Даже без особо глубокого продвижения они могут очень сильно навредить украинской логистике.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19295
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4818 : Червень 29, 2022, 13:14:58 »
навіть стара броня з того боку небезпечна.
Якби  у росіян була стара броня у достатній кількості. А її у них нема у достатній кількості, навіть на ті  батальони, що воюють зараз. Є підтверджені свідоцтва тому.
Більше того, на цей час  тих, що йдуть на контракт, відправляють на фронт після максимум тижневої підготовки, бо в них є велика нестача підкріплення для  військ , що воюють  вже зараз. І це для контрактників, які йдуть з певних регіонів, для інших аж три дні підготовки.  Цьому теж є підтвержені свідоцтва від CIT.
 Які 100 тисяч при таких раскладах,  я зовсім не розумію.
« Останнє редагування: Червень 29, 2022, 14:34:20 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4819 : Червень 29, 2022, 14:10:40 »
А умовно безпечніше місое в Україні - це де, зараз?
Злобная заинька

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4820 : Червень 29, 2022, 14:11:27 »
А умовно безпечніше місое в Україні - це де, зараз?
Закарпаття
Тю, ля, а шо?

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4821 : Червень 29, 2022, 14:13:53 »

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4822 : Червень 29, 2022, 14:17:41 »
Чернівці та навколо.
палимо танки з ночі до ранку

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4118
  • Karma: 1784
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4823 : Червень 29, 2022, 14:25:26 »
я канєшно хуй його зна як там з моральним духом ЗС Бєлороссії, наскільки вони готові воювати, але блять оці казки про те шо ТРО може саме стримати регулярну армію з важким озброєнням, без допомоги таких самих регулярів, може сказати тільки наглухо відбита від реальності сова
https://www.youtube.com/watch?v=-mGNHrNm_IA
Момент з білорусами цей на 31-й хвилині.

Так згоден, що 50 тисяч білорусів на важкі техніці - це дочорта. В інших речах я дуже до цього експерта прислухаюсь, так як з лютого більш менш прогнози його виправдовувались, так як це сторонній спостегіач з 3-ї країни, відносно незацікавлений.

- Свічблейди не такі ефективні, як здавалося по їх рекламі.
Це було ясно з самого початку, якщо мова йде про 300-ту модель. 6000 моделі і міфічні Phoenix Ghost, наскільки я розумію, поки ніхто не бачив.
Я думаю що зайвими вони не були, так як гранати у стаканах з дронів наші скидували не від хорошого життя. Але це не більше як підсилення ручного озброєння піхоти. Зброя перемоги - це точно не про них.

До речі до байрактарів до лютого теж багато хто скептично ставився, вважаючи, що це тільки курдських партизанів в горах бомбити, а воно досить непогано себе зарекомендувало на першому етапі війни

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4824 : Червень 29, 2022, 14:26:28 »
А умовно безпечніше місое в Україні - це де, зараз?
Херсон.
(чорний гумор)
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4825 : Червень 29, 2022, 14:33:34 »
Ну радості все одно буде мало.
Невже таки змусить Луку?
палимо танки з ночі до ранку

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1272
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4826 : Червень 29, 2022, 14:38:21 »
Я думаю що зайвими вони не були, так як гранати у стаканах з дронів наші скидували не від хорошого життя. Але це не більше як підсилення ручного озброєння піхоти. Зброя перемоги - це точно не про них.
Саморобний бімбокидач виграє як мінімум за рахунок багаторазовості. А для підсилення ручного озброєння піхоти краще 60-мм міномет M224, які теж поставляються.

Стосовно дронів-камікадзе, то вони повинні мати хорошу автономність для пошуку цілей і потужність заряду, щоб винести як мінімум БМП або самохідку, а бажано танк. Таких, наскільки я розумію, у нас немає.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4827 : Червень 29, 2022, 14:38:32 »
Тим часом в Гостомелі бродить Річард Бренсон.
палимо танки з ночі до ранку

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5569
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4828 : Червень 29, 2022, 15:19:25 »
Все таки Польша мене захоплює.

Поляки й собі почали збирати на Байрактар для України. Збирають солдні $5 млн

За кілька годин 3700 людей скинулись (https://zrzutka.pl/en/na-polskiego-bayraktara-dla-armii-ukrainy) майже 70К євро. Ціль – зібрати за 30 днів.

Організатори не виключають, що буде як із попередніми зборами на Байрактари, які компанія погодилась надати безкоштовно. Тоді кошти спрямують на допомогу населенню.

Нагадаємо, українці зібрали понад $20 млн за 3 дні.
Злобная заинька

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3799
  • Karma: 2159
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 19 квітня - …
« Reply #4829 : Червень 29, 2022, 15:27:48 »
Другое мнение про байрактары:
https://www.facebook.com/igor.astakhov.9/posts/pfbid0XccqYpFhEjUkUDjgaZPDrW7RdbWaVu1ZnK631qLsapChmLsiL9HJjg567fonuqiQl
Cпойлер
ПОСТ ВОЛОНТЁРА
Попытка №2
Вчера я написал пост о том, что накипело, что болит, что хочется изменить, о том, где действительно понимаю и знаю, как помочь
Очень многие поняли, о чём я
Но были и такие, кто не понял
Поэтому попытаюсь пояснить ещё раз
Буквы, цифры и знаки препинания будут те же
А вот слова попытаюсь подобрать иные
Волонтёрское движение в Украине - это чудо! Это не благодаря, а вопреки. Оно могучее, оно растёт и развивается, группы объединяются, обороты растут. Все, буквально все волонтёры - это замечательные, просто потрясающие люди, которые подставили своё плечо нашим доблестным ЗСУ - воюйте, ребята, бейте врага, а мы сделаем всё, что в наших силах, чтоб вам в этом помочь
Украинские волонтёры - это и в Канаде, и в США, по всей Европе, в Азии и даже в Африке. Лично я их бесконечно уважаю, люблю, горжусь ими и причастностью к этому. Нет, горжусь - неправильное слово. Скорее это чувство сопричастности к чему-то большому и удивительному. Каждый, КАЖДЫЙ, волонтёр - это тоже воин, только его фронт несколько иного рода.
Теперь хочу заострить ваше внимание на тех справедливых или не очень, но замечаниях, рекомендациях, просьбах и упрёках, которые я имел честь читать по итогам моего вчерашнего поста
И отвечу всем и сразу:
Нет, я не делю волонтёров на хороших и нехороших. Это вообще понятия такого порядка, которые мне даже в голову не приходят. Все волонтёры - котики, умницы, герои и вот весь тот смысловой ряд, что у вас с этим ассоциируется
Нет, я не имею никаких претензий ни в Притуле, ни к Повернись Живым, Нептун упаси. В моём личном волонтёрском "иконостасе" Притула и Чмут стоят на втором и третьем месте. Извините, но первое отдано Кате Ножевниковой, и её Корпороации Монстров
Нет, целью поста не был сбор средств. Реквизиты были добавлены через несколько часов после публикации поста, по просбе желающих помочь. Более того, в этот раз реквизиты не буду давать принципиально
Более того, на будущее, не рекомендую донатить последние деньги. К сожалению, эта война закончится не через две-три недели. Берегите себя
А теперь о более конкретном
Некоторые усмотрели в моём посте попытку защитить тухесы именно Одессы. Вероятно, эти люди находятся сильно далеко от зоны боевых действий, или невнимательно читают, не знаю. НО огорчён, что мысль была не понята
И главная претензия - БАЙРАКТАРЫ!
Ок, давайте по байрактарам.
Что именно принципиально изменят три байрактара?
Пример - в Кременчуг, в ТЦ, прилетает огромная и древняя ракета, помнящая ещё молодого Брежнева без орденов. А вот были бы у нас эти три байрактара... И что? Люди в Кременчуге не погибли бы? Есть ответ?
Ещё более конкретно.
Цена байрактара.
Это примерно 5 миллионов долларов.
За эти деньги можно купить примерно 600 дронов Autel 2 pro 640, дальнолётов с тепловизором
А это! А это возможность наносить ПОСТОЯННЫЕ ночные удары по мордорской орде всей артой - ствольной, реактивной, миномётной. Причём сбить дрон ночью крайне сложно, то есть у дрона высокая боевая устойчивость. Но даже если его сбили, то ночью - только ракетой, ракетой стоимостью минимум 100 000 долларов сбили дрон за 7500 евро!
А у нас их, нгапомню, 600 с каждого байрактара
И это не Юг, не Восток, не Север. Это везде на фронте. Эффект почувствовали?
Поехали дальше
У командира артиллерийской батареи есть планшет (с программой Армии SOS), цифровые радиостанции, активные наушники, павербанки и метеостанция
И орки не спят 24\7
По всем фронтам, куда в силу количества все три байрактара ну не попадут - математика.
Теперь про ПВО
Большому ПВО - это у которого огромные локаторы и здоровенные ракеты - нужны нормальные компьютеры и боооольшие мониторы, и тогда большое ПВО сможет увидеть и сбить ракеты не только над Одессой, а и над Николаевом, Днепром, Павлоградом или, например, над Десной
А маленькому ПВО, армейскому - это у которых ПЗРК на плече - нужны бинокли, с угломерной сеткой и компасом, влаго и пылезащищённые и светосильные. На всех фронтах. И где-то это уже есть - в комплекте с методичкой, как за три дня научить расчёт сбивать всё, что видишь
И снова про артиллерию
Артиллеристам нужны наушники. Активные наушники.
Есть такая САУ 2с1 Гвоздика - "гвоздик" в обиходе. Так вот при её залпе артиллерист может лишиться барабанных перепонок, а из средств защиты ушей у него шапка с поролоном и ... бируши.
Бируши. У артиллериста воюющей страны в 21 веке.
А простые активные наушники стоят 4 000 гривен.
Сколько таких можно купить за байрактар?
И так далее
Это можно бесконечно писать.
Дело же не в байрактарах
Есть элементарные и намного более дешёвые вещи, которые остро нужны, и их необходимость абсолютна.
Без вариантов
Вот как-то так
Надеюсь, в этот раз выразил мысль более ясно
Волонтёрская группа "Технари"
Віримо у ЗСУ!
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.