Автор Тема: Побут під час війни
 

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #90 : Січень 21, 2022, 10:18:22 »
Я никаких чемоданчиков не собираю. Бежать, кроме Киева, некуда. А там может быть еще хуже. В деревне выжить при отключении коммуникаций гораздо проще. Да и запасов в погребе пока достаточно. И зверье свое не брошу.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #91 : Січень 21, 2022, 11:40:02 »
Дуже ламповий монолог. Як раз по темі цього треду.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9502
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Побут під час війни
« Reply #92 : Січень 21, 2022, 11:52:15 »
Бежать, кроме Киева, некуда.
+1.
Да и не хочу.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Побут під час війни
« Reply #93 : Січень 21, 2022, 12:08:43 »
Я боюся не вторгнення. Воно чи буде, чи ні, а якщо буде, то й будемо розбиратися.
Я більше боюся ціни на газ, бо по 40 за м3 я зиму точно не витягну. Боюся роботу втратити, бо малий бізнес (який є моїм основним роботодавцем) ледь жевріє. Боюся, що грошей не вистачить на прожити, а діточку ще рік довчити в школі і хз що буде з вишем
Cпойлер
дітачкіне навчання не три коп
... І ще й  активні бойові дії, ну взагалі не вписується у цей панічний розклад.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #94 : Січень 21, 2022, 12:14:00 »
Я більше боюся ціни на газ, бо по 40 за м3 я зиму точно не витягну.
Ну, это отдельная тема. Не уверена, что соотносится с угрозой войны.
Я тоже такие цены не потяну. Будем на костре еду готовить и жить возле камина.  :pardon:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Побут під час війни
« Reply #95 : Січень 21, 2022, 12:26:07 »
Не уверена, что соотносится с угрозой войны.
Воно відноситься до теми: "нам усім пизда, як ми й казали у 2019 р"
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Побут під час війни
« Reply #96 : Січень 21, 2022, 14:16:07 »
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #97 : Січень 21, 2022, 15:12:10 »
Я так зрозумів, шашлики у Харкові в цьому році відміняються.  :scratch_one-s_head:

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #98 : Січень 21, 2022, 15:43:49 »
Remington 700 .308 ~ 200 патронов.
ACR .223 ~ 500 патронов.

There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26280
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Побут під час війни
« Reply #99 : Січень 21, 2022, 15:52:59 »
Инвентаризацию проводишь?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #100 : Січень 21, 2022, 16:21:21 »
Remington 700 .308 ~ 200 патронов.
ACR .223 ~ 500 патронов.
Міняю на 1,5 кг солі.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #101 : Січень 21, 2022, 17:27:33 »
Цитувати (виділене)
Держдепартамент США розглядає можливість евакуації з території України членів сімей своїх дипломатів через можливу загрозу з боку Росії.
Про це у п'ятницю, 21 січня, повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.
За даними агентства, технічному персоналу диппредставництв запропонують повернутися на батьківщину в добровільному порядку, а членів сімей можуть евакуювати примусово.
Публічно Держдеп США планує оголосити про це протягом кількох днів.

Як зазначають джерела, рішення про евакуацію пов'язане із напруженістю, що складається на російсько-українському кордоні, оскільки «Росія стягує до своїх кордонів понад 100 000 військовослужбовців».
При цьому в Держдепі наголошують, що такі заходи не означають впевненості США у швидкому вторгненні Росії в Україну — влада країни трактує їх як «запобіжні заходи».
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #102 : Січень 21, 2022, 18:51:23 »
Цитувати (виділене)
Валерій Пекар
9 год  ·
Починаємо публікувати матеріали під хештегом #миготові.
Дуже важливо завчасно, турботливо і спокійно (!) підготувати дітей до можливих надзвичайних ситуацій, в першу чергу психологічно. Светлана Ройз розробила чудову методичку для батьків, а McCann Kyiv зробив дизайн. Будь ласка, поширюйте. Хто підготовлений -- той не панікує, а ще й іншим допомагає. Прошу поширити, навіть якщо ваші власні діти вже виросли, -- заради тих, хто читає вашу стрічку. Ось методичка:
https://drive.google.com/file/d/1bP7_w1II-DyXS3LF4nb4UBOhccduKOA0/view?fbclid=IwAR15GagNMtXUWPO2Yg3tpeEq_8PLTd-Ld-nizNAVooLmj-G8rRJHkS75CwU

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Побут під час війни
« Reply #103 : Січень 21, 2022, 19:42:28 »
Міняю на 1,5 кг солі.
Сподіваюсь, бертолетової?  :grin: Теж би трохи прикупив, але у кума, здається, запасів досить.
29.01 збираємося в Києві сім'єю в повному складі, будемо раду радити. Якщо встигнемо, звісно.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #104 : Січень 22, 2022, 16:31:29 »
Міняю на 1,5 кг солі.


"Кинжал хорош для кого он есть, и плохо тому у кого не окажется в нужное время" (с) Прув из Казахстана.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Побут під час війни
« Reply #105 : Січень 22, 2022, 16:35:45 »
Какие-то дебилы взяли привычку через день пускать салюты.  Во всяком случае, я думаю, что это салюты.  Когда салюты вблизи, то абсолютно понятно, что это салюты.  Но это происходит где-то в полукилометре. Бухает глухо и долго, я каждый раз дергаюсь и проклинаю этих вонючих дебилов.  МОжет, они специально это делают. 
А вообще я не нервничаю и ничего не планирую. В 14 году было куда бежать и было чем, с оговорками, конечно.  Теперь я абсолютно не мобильна, перспективы, если таки начнется, у меня мрачные, поэтому мне вшистко едно.  Надо чего-то запасти, а то руки не доходили.

Но, честно говоря, я не думаю, что начнется.  У них слишком много денег заховано на западе, и дети там живут.  Ну не будут они себе в ногу стрелять.

Offline Аксельбант

  • *****
  • Повідомлень: 1821
  • Karma: 789
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #106 : Січень 22, 2022, 16:43:41 »
Надо чего-то запасти, а то руки не доходили.

Но, честно говоря, я не думаю, что начнется.  У них слишком много денег заховано на западе, и дети там живут.  Ну не будут они себе в ногу стрелять.

Седенькая старушка, пережившая то ли Освенцим, то ли Майданек, вежливо кивала головой, а потом с горечью улыбнулась и сказала, что это все правильно конечно, но главный вывод должен быть совсем другой.

ЗАПОМНИТЕ НАВСЕГДА, сказала она, — что если кто-нибудь где-нибудь обещает вас убить — ПОВЕРЬТЕ ИМ. Не рассуждайте, как мы тогда, перед Холокостом, что это у них политика такая, а сами они хорошие и милые люди, что они это просто так говорят. Когда они перейдут от слов к делу, СТАНЕТ ПОЗДНО. Верьте тем, кто обещает вас убить. И, если у вас есть силы, берите в руки оружие и убейте их первыми, чтобы защитить себя и свои семьи, если нет — хватайте детей, что можете взять, и бегите оттуда, но только не рассуждайте о том, что говорят плохое, а думают хорошее".

Мыло, свечи, спички, мука, масло. Еще спирт, батарейки, любые медицинские препараты - от йода, ношпы, шприцов и бинтов до парацетамола, угля, линукса и прочее. Плюс таблетки для обеззараживания воды, термобелье, газовые горелки. Санки, фанарик и запас батареек.
Консервы. Два мешка картошки.

Как всегда все упирается в деньги и время.
There is no truce with Adam-zad, the Bear that looks like a Man!

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Побут під час війни
« Reply #107 : Січень 22, 2022, 16:47:00 »
сами они хорошие и милые люди
Нет, тут у меня иллюзий никаких.  У них шкурные интересы есть, а не они милые.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Побут під час війни
« Reply #108 : Січень 22, 2022, 17:05:39 »
Зачем я читаю этот тред. :smilie9:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Побут під час війни
« Reply #109 : Січень 22, 2022, 22:51:15 »
Між іншим, я нарешті сформулювала своє відношення до ситуації.
Спочатку деяка інформація. В мене дуже гарна інтуїція, багато речей я передбачаю дуже добре. Наприклад, якщо хтось памятає, маски, дезинфектори та їжу я купила заздалегідь перед першим локдауном і дивилась на весь цей дурдом, сидячи вдома, добре запакувавшись. Причому закупалась десь за півмісяця, чітко усвідомлюючи, що треба і це надовго.
Сьогодні в магазині, де я вмовила себе купити декілька консервів, зловила себе на думці, що мені взагалі це не треба, купляти не хочеться, нащо я витрачаю на це гроші? Потім ще подумала та вирішила, якщо шо, просто передати до армії залишки.
Коротше - мій організм не вірить у бада-бум і не хоче до нього готуватись. Тому - вірте чи не вірте, але я спокійна і займаюсь геть іншими речами. І вам рекомендую!  ;)   
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9892
  • Karma: 5965
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Побут під час війни
« Reply #110 : Січень 22, 2022, 23:17:13 »
Між іншим, я нарешті сформулювала своє відношення до ситуації.
Спочатку деяка інформація. В мене дуже гарна інтуїція, багато речей я передбачаю дуже добре. Наприклад, якщо хтось памятає, маски, дезинфектори та їжу я купила заздалегідь перед першим локдауном і дивилась на весь цей дурдом, сидячи вдома, добре запакувавшись. Причому закупалась десь за півмісяця, чітко усвідомлюючи, що треба і це надовго.
Сьогодні в магазині, де я вмовила себе купити декілька консервів, зловила себе на думці, що мені взагалі це не треба, купляти не хочеться, нащо я витрачаю на це гроші? Потім ще подумала та вирішила, якщо шо, просто передати до армії залишки.
Коротше - мій організм не вірить у бада-бум і не хоче до нього готуватись. Тому - вірте чи не вірте, але я спокійна і займаюсь геть іншими речами. І вам рекомендую!  ;)   
Як не дивно - в мене те саме. В 2014 все сім'єю розраховували та планували, зараз зовсім інше відчуття

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #111 : Січень 23, 2022, 07:27:02 »
Коротше - мій організм не вірить у бада-бум і не хоче до нього готуватись.
Вот и у меня тоже.  :)
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #112 : Січень 23, 2022, 09:38:59 »
Міняю на 1,5 кг солі.
Cпойлер

"Кинжал хорош для кого он есть, и плохо тому у кого не окажется в нужное время" (с) Прув из Казахстана.
Невдалий приклад, бо саме цього громадянина красівой грузинської зовнішності кінджал і не врятував.
А міг би, аби він його своєчасно обміняв на 1,5 кг солі і вигідно купив би собі доброго бронежилета.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Побут під час війни
« Reply #113 : Січень 23, 2022, 10:02:32 »
Цитувати (виділене)
Serhii Marchenko разом з Сергієм Марченком.
23 хв  ·
Вчора подзвонила подруга із дуже багатої тусовки. Сказала, що одна надзвичайно інформована (і запакована) людина попередила її, що 22-24 січня буде вторгнення.
Я думаю, багатьом із вас авторитетні люди теж розказують про дати вторгнення. І тут я пропоную задуматися ось над чим.
Ціль Путіна – змусити повірити у можливу агресію Сполучені Штати Америки. Країну, яка має найкращу розвідку у світі. Тому, якщо грати, то грати до кінця – із евакуацією дипломатів, стягуванням до кордону польових шпиталів, роботою з кремлівською агентурою. Для того, щоб повірили Штати, самі російські виконавці вищої ланки повинні вірити, що вторгнення буде. І тільки в Кремлі, кілька людей, що приймають рішення, насправді знають, буде вторгнення, чи ні.
Звичайно, російські виконавці середньої ланки будуть транслювати інформацію про майбутню війну. Хтось захоче попередити друга, з яким колись разом служив, хтось - вивезти тещу з Бердянська. І ця інформація буде доступна інформованим людям в Україні. В цьому і фішечка дезинформації – джерела щиро переконані, що це правда, тому їхню інформацію сприймають з довірою.
Я не дуже вірю у війну, про яку всі знають. Але я точно знаю, що Росія – країна, в якій брехня – національна релігія. Ця країна побудована на брехні, цементована брехнею, не може без брехні існувати. Тому вірити росіянам – це грати в їхню гру.
А ще я вірю в українську армію. В професійність і патріотизм людей, що тримають наше небо. Навіть, якщо московські кроти в офісі президента спробують прислужитися кремлівським хазяям, в окопах є люди, для яких своя земля – не пустий звук. Ці люди не хочуть пускати ворога до своїх жінок і дітей. І вони не пустять. Точно.
Тому не чекайте вторгнення, а робіть те, що належить. Працюйте, відпочивайте, проводьте більше часу з сім'єю, допомагайте армії і не забувайте, хто ХЛО.
#Україна #переможе
#Путін #ХЛО


Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Побут під час війни
« Reply #114 : Січень 23, 2022, 13:03:23 »
Між іншим, вчора я розмовляла з тіткою, яка активно ходить до Москальського патріархату. Так от вона абсолютно чітко транслювала, що ніякої війни не буде, не забивайте собі голови дурницями. Зважаючи на те, що попи "в доле" з верхівкою рахи, це ще один привід не рвати на собі волосся.  :yes:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Побут під час війни
« Reply #115 : Січень 23, 2022, 13:46:22 »
Так от вона абсолютно чітко транслювала, що ніякої війни не буде, не забивайте собі голови дурницями.
Так ведь и раша утверждает, что нападать не собирается. Дескать, то все "пиндосы" волну гонят. А мы "мышебратья" вовек.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Побут під час війни
« Reply #116 : Січень 23, 2022, 16:51:41 »
Няма Донецкая, Еней, дякую за корисні посилання.  :up:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Побут під час війни
« Reply #117 : Січень 23, 2022, 17:01:52 »
Так, в 2014 було інакше. Тоді чоловік був здоровий, син неодружений, і внука ще не було. Я трохи понервувалася, трохи позбиралася. Збиралися, в разі чого, виїхати недалечко, у Закарпаття.
І тоді я була твердо впевнена, що війна буде.
А потім почали збирати гроші і різні речі на армію, і всі зайнялися корисними справами.
От коли в 14-му збирала НЗ-валізу (шось мені не подобається назва "тривожна валіза"), то вона виявилася просто безрозмірною. Туди ледве ліки повлазили. І то ж була весна-літо, а не зима.
Ми й на цьому форумі так само це обговорювали.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Побут під час війни
« Reply #118 : Січень 23, 2022, 17:15:58 »
Коротше - мій організм не вірить у бада-бум і не хоче до нього готуватись
Це ж зовсім не питання віри або інтенсивності рвання волосся  :pardon:
От є такий варіант розвитку подій - війна. Чому б не зайнятися підготовкою до екстремальних випадків?
Щоб вистояти, дати відсіч і перемогти, треба спочатку вижити.

Offline Elsewhere

  • Administrator
  • *****
  • Повідомлень: 18159
  • Karma: 12187
  • Стать: Жіноча
  • Київ, столиця Гобітону
Re: Побут під час війни
« Reply #119 : Січень 23, 2022, 17:37:00 »
Між іншим, вчора я розмовляла з тіткою, яка активно ходить до Москальського патріархату. Так от вона абсолютно чітко транслювала, що ніякої війни не буде, не забивайте собі голови дурницями. Зважаючи на те, що попи "в доле" з верхівкою рахи, це ще один привід не рвати на собі волосся.  :yes:
Це не аргумент. Війни - для них - і не буде.
Інше слово використають.
Між іншим, вчора я розмовляла з тіткою, яка активно ходить до Москальського патріархату. Так от вона абсолютно чітко транслювала, що ніякої війни не буде, не забивайте собі голови дурницями. Зважаючи на те, що попи "в доле" з верхівкою рахи, це ще один привід не рвати на собі волосся.  :yes:
Це не аргумент. Війни - для них - і не буде.
Інше слово використають.
Тому - вірте чи не вірте, але я спокійна і займаюсь геть іншими речами.
Як не дивно - в мене те саме. В 2014 все сім'єю розраховували та планували, зараз зовсім інше відчуття
Вот и у меня тоже.
А оце - аргументи  :give_rose:
палимо танки з ночі до ранку

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.