Автор Тема: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
 

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23606
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1230 : Липень 19, 2020, 11:07:21 »
За день може три-чотири рази помінятися температура і наяність-відсутність водоростей.
Вчора зранку було холодне, каламутне, з водоростями ватними. Вдень чисте, тепле. Ввечері з лиману бруду нанесло і річкових водоростей.
Весь тиждень купалися, але не завжди з задоволеннямт
Дякую. Але ж це як я розумію у звичайному режимі. Якихось надзвичайних забруднень нема.
Ми плануємо там бути через три тиждні.
Тю, ля, а шо?

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1295
  • Стать: Жіноча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1231 : Липень 19, 2020, 13:04:16 »
За день може три-чотири рази помінятися температура і наяність-відсутність водоростей.
Вчора зранку було холодне, каламутне, з водоростями ватними. Вдень чисте, тепле. Ввечері з лиману бруду нанесло і річкових водоростей.
Весь тиждень купалися, але не завжди з задоволеннямт
Дякую. Але ж це як я розумію у звичайному режимі. Якихось надзвичайних забруднень нема.
Ми плануємо там бути через три тиждні.
Так. Все в штатному режимі. Як мені здалося.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1232 : Серпень 29, 2020, 13:24:41 »
От така хуйня малята...

Цитувати (виділене)
Кандидатом на пост мэра Одессы от партии президента Украины Владимира Зеленского СН стал Олег Филиномов.

Об этом сообщает «Главком», передает  «Хвиля».

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27673
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1233 : Серпень 29, 2020, 13:33:07 »
От така хуйня малята...
Я про эту хуйню писал ещё пару недель назад. У нас ещё Делиева от Голоса. Клоуны атакуэ

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1234 : Серпень 29, 2020, 13:33:56 »
От така хуйня малята...
Я про эту хуйню писал ещё пару недель назад. У нас ещё Делиева от Голоса. Клоуны атакуэ

Так это, как я понимаю, уже официально...

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27673
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1235 : Серпень 29, 2020, 13:35:56 »
Так это, как я понимаю, уже официально...
Ну, по крайней мере, это стильно. В партии клоуна кандидат тоже клоун.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1236 : Серпень 08, 2021, 09:45:58 »
Умер одесский художник и директор Одесского художественного музея Александр Ройтбурд.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1237 : Вересень 07, 2021, 10:01:09 »
Скажіть мені, любі друзі, якщо якийсь бовдур молодик їдучи у маршрутці з Затоки в Одесу забув в ній музичний інструмент, то то вже всьо?
Додаткові дані:
- номер автівки, звісно ніхто не пам'ятає,
- водій якійсь зальотний, на маршруті не працює, а так, заїхав підробить (може він взагалі не місцевий)
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1238 : Вересень 07, 2021, 10:43:01 »
Бюро знахідок і втрат? https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0+%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE+%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BA
Може в поліцію подзвонити - уточнити - чи не знаходили випадково?

Ну і кажіть, що забув - то треба вже казати. Можливо за винагороду повернуть, якщо надати розголосу.

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1239 : Вересень 07, 2021, 11:12:46 »
Ну і кажіть, що забув - то треба вже казати. Можливо за винагороду повернуть, якщо надати розголосу.
Волинку  :facepalm:
Cпойлер
Буквально мрія. Хазяїн з нею носився як з писаною торбою і ось маєш.

Бюро знахідок і втрат? https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0+%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE+%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BA
Може в поліцію подзвонити - уточнити - чи не знаходили випадково?
Воно вже було у поліції і у бюро знахідок. В Одесі, Затоці і, навіть, Белгород-Дністровському. Може, одеські піквіки підкажуть якісь місцеві пабліки, де можна написати...
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1240 : Вересень 07, 2021, 11:28:23 »

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1241 : Жовтень 22, 2022, 13:20:32 »
Цитувати (виділене)
Поблизу с.Паланка, на 50 км автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест) сталася дорожньо-транспортна пригода за участі великовантажного транспорту, що повністю заблокував рух. В результаті аварії є постраждалі.

👉 Звертаємо увагу водіїв, що наразі рух в обидві сторони заблоковано.

⚠️  Для відновлення проїзду на місці подій працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, бригада швидкої допомоги, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представники Державної прикордонної служби України.

Служба автомобільних доріг в Одеській області.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27673
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1242 : Жовтень 22, 2022, 17:37:58 »
на 50 км автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест) сталася дорожньо-транспортна пригода
На жаль, зараз ця дорога конче перевантажена, по ній йде суцільний потік транспорту, та й водії напевно геть виснажені. ДТП по декілка на тиждень.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1243 : Листопад 26, 2022, 16:58:26 »
Цікава стаття Володимира Півторака про історію Одеси.

Одеса: спочатку було Зерно.

Цитувати (виділене)
18 травня 1415 року у Снятині пан і дідич Русі Червоної Ягайло, з Божої ласки Круль Польський Владислав ІІ прийняв послів патріарха константинопольського та імператора грецького з листами і вислухав їхнє прохання допомогти братам-християнам Зерном.

Відвантажити це Зерно монарх христолюбивий наказав з порту королівського Кочубейова.

Так вперше згадане місто, яке через чотири століття отримало всесвітньо відоме ім’я Одеса. І якщо Світ постав із Слова, то Одеса постала з Зерна.


Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1244 : Квітень 01, 2023, 15:32:28 »
Цитувати (виділене)
Одеситка викрала з полону свого пораненого чоловіка-військового.

Людмила Белінська спочатку дізналась, що чоловік-військовий помер, а вже за 10 днів її повідомили, що живий, але в полоні, тож жінка наважилась викрасти свого чоловіка з-під російського конвою.

Їй сказали, що під щільним вогнем не можуть забрати тіло, але незабаром спробують це зробити і родина має готуватися до похорону. У цей час Руслан лежав в окопі в селі Олександрівка на Херсонщині. “Мене відтягнули до окопа, щоб мене не переїхала техніка. В окопі я лежав три дні”, - пригадує чоловік. 

За три дні, коли бої стихли, мешканці Олександрівки пішли окопами, аби подивитися, чи не має там поранених українських військових. “Вони почули, що я хриплю і мене дістали. Мене поїли яйцями і  молоком”, - пригадує чоловік. 
Руслана ховали у хліві, але чоловік періодично непритомнів, голова була пробита, двоє чоловіків вирішили доправити його до лікарні, але перехопили їх росіяни. Вони привезли Руслана до СІЗО, а згодом до лікарні Херсона. На допит приходив їхній капітан. “Він мені пропонував перейти на їхній бік, але я вибрав полон”, - розповідає Руслан.

Палата спочатку була під конвоєм російських солдатів, а після операції Руслана вже так ретельно не охороняли. Нейрохірурги видалили частину черепа, почистили рану. Мозок був ушкоджений, що вплинуло на моторику і Руслан не міг підвестися на ноги. Окупанти розуміли, що втекти він не зможе.

На лікарняному ліжку Руслан згадав телефон дружини і за 10 днів після звістки про загибель, їй зателефонували лікарі з Херсона і повідомили, що Руслан живий, але стан його тяжкий.

У вересні, попри небезпеку, Людмила вирішила їхати до окупованого Херсона. Її задача була знайти перевізника, який не просто знає цей маршрут, а який погодиться через десятки російських блокпостів перевести важкопораненого українського військового, і таку людину вона знайшла.
Людмила визнає - її спецоперація була б неможливо без допомоги відчайдушних херсонських лікарів, які тримали з нею зв'язок й виписали довідку, що Руслан травмувався в наслідок аварії, а не на полі бою. “Зробили дві виписки - для наших і одна, для росіян, що це ДТП”, - розповідає Людмила.

Щоб вийти з лікарні, вони чітко дотримувалися порад небайдужих херсонців. На чорному вході їх чекала автівка, а за кермом машини був чоловік місцевої масажистки, яка приходила до Руслана до лікарні. Ризикуючи, вони привозять пару до поромної переправи. За нею на Руслана і Людмилу чекаю українські перевізники. Вони проходять десятки російських блокпостів, показують довідку про ДТП, але, на щастя, ніхто з росіян їх ретельно не перевіряє.

На першому українському блокпості вони розуміють, що спецоперація вдалася. Людмила по суті викрала свого Руслана з полону. 13 вересня вони повертаються додому до Одеси саме в день народження Руслана.

Відео
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1245 : Квітень 01, 2023, 17:27:13 »
Смотрю ролики Свитулика с одесского Привоза! Это что-то!  :smilie5:
Попутно вражена уровнем цен на продукты. Одесситы, вы как выживаете?!
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1246 : Квітень 01, 2023, 17:31:24 »
Смотрю ролики Свитулика с одесского Привоза! Это что-то!  :smilie5:
Попутно вражена уровнем цен на продукты. Одесситы, вы как выживаете?!

С трудом  :smilie5: Была вчера очередной раз на привозе, окончательно поняла, что ЗОЖ уже не по карману. Да и не ЗОЖ, собственно, тоже  :sarcastic:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1247 : Квітень 01, 2023, 17:31:58 »
Смотрю ролики Свитулика с одесского Привоза! Это что-то!  :smilie5:
Попутно вражена уровнем цен на продукты. Одесситы, вы как выживаете?!
Уже очень давно ничего не покупаю на Привозе)
 Акции и скидки в сетевых магазинах наше все.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1248 : Квітень 01, 2023, 17:38:13 »
Да я чуть со стула не упала! Смотрите какая рывка - глазки, жабры! Такая рыбулечка всено 5 449,00!!! А вот наша Лилечка, она идет в гости к маме и купила такую рыбулечку! :smilie5: А у Лилечки папа - грузчик на Привозе.  :lol2:
Тетка, конечно, сплошной позитив при полном отсутствии комплексов, но кто все эти люди, ее покупатели?!!  :scare3:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1249 : Квітень 01, 2023, 17:41:47 »
, но кто все эти люди, ее покупатели?!! 
В Одессе прослойка обеспеченных людей достаточно большая. Даже сейчас.  Так что, в принципе, могу поверить в постоянную клиентуру. Но явно недостаточную, раз тетка себя продвигает на ю-тубе.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Я вам не скажу за всю Одессу..."
« Reply #1250 : Квітень 01, 2023, 17:44:56 »
Да я чуть со стула не упала! Смотрите какая рывка - глазки, жабры! Такая рыбулечка всено 5 449,00!!! А вот наша Лилечка, она идет в гости к маме и купила такую рыбулечку! :smilie5: А у Лилечки папа - грузчик на Привозе.  :lol2:
Тетка, конечно, сплошной позитив при полном отсутствии комплексов, но кто все эти люди, ее покупатели?!!  :scare3:

Не, ну это какая-то вип-«рыбулечка». Есть, все-таки, и подешевле. Караси 70-90, карпы 100-120, щука 150, сом 200, судак 250. За кг, в смысле. Но с 16 апреля запрет на вылов стартует, с рыбой станет похуже.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.