Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Це наступний етап таких срачів дискусій - доводячий до головного болю аромат парфумів та немитих тіл. Але стосовно цього теж немає досліджень, тому «не подобається - не нюхай» то головний аргумент )

Ось тіки курців з усіх боків й дослідили, тепер усі камені нам (
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
ніфіга не всі кинули, ніфіга айкоси не приємніші, ніфіга воно не дорого, нерви заспокоює; обмежень достатньо, вони не працюють, я особисто дотримуюсь.
З початку війни споживання тютюну виросло в рази
а тим, хто тут щось каже про наркоманів, рекомендую дзеркало

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26292
  • Karma: 20592
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Зара жара спала, знов відкрив балкон... Краще б ті сусіди діколоном мазалісь.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Це наступний етап таких срачів дискусій - доводячий до головного болю аромат парфумів та немитих тіл. Але стосовно цього теж немає досліджень, тому «не подобається - не нюхай» то головний аргумент )

Ось тіки курців з усіх боків й дослідили, тепер усі камені нам (

так, щедро облиті солодезними парфумами жінки літом.  :bad: :bad: :bad:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
На мій погляд, міста де заборонений викид вихлопних газів майже збігаються з місцями де заборонено палити. Якщо вважати автошляхи спеціально відведеними місцями. Це звісно не заважає і тим і тим порушувати правила, як і не спонукає органи влади карати порушників.

А от чому електронні сигарети зрівняли з звичайними, я не розумію. З власного досвіду спілкування з курцями цих штук, начебто не смердять і не викликають задухи. :unknown:

Ну і експерти кажуть, що вдихання сигаретного диму шкідливіше за вдихання вихлопних газів.

не смердять, та бздять гівном ті айкоси :lol2:
:grin:

колега перейшов на той айкос, а я тільки через півроку про це дізнався, і що тепер він курить у  підсобці  :shok:

можна було б припустити, що у мене нюх пропав, але оте що ти сказав я відчуваю у декого з інших колег, які не палять
тільки вроджена скромність  :smilie5: заважає запропонувати їм звернутись до стоматолога  :sarcastic:

а взагалі, останнім часом кількість людей що палять прямо на вулиці, на тротуарі, відчутно збільшилась, і так, здебільшого вони мають відношення до військових, тому заважати їм якось не маю бажання, хай курять що хочуть, скільки хочуть, де хочуть і як хочуть, якось вже потерплю
з паркуванням у не встановлених місцях та ж фігня  :unknown:

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
бля, і так, в мене днями трапився астматичний напад через запах парфумів в ліфті. вперше в житті. я взагалі не підозрював що зі мною таке може статись

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
ніфіга не всі кинули, ніфіга айкоси не приємніші, ніфіга воно не дорого, нерви заспокоює; обмежень достатньо, вони не працюють, я особисто дотримуюсь.
З початку війни споживання тютюну виросло в рази
а тим, хто тут щось каже про наркоманів, рекомендую дзеркало

ти можеш хоч стрибати з цим дзеркалом, та нікотин це наркотик. офіційно.
The FDA thus concluded that cigarettes and smokeless tobacco are subject to FDA jurisdiction because they contain a "drug," nicotine, and a "device" for delivering this drug to the body.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ми коли переїхали в нову квартиру, домовилися що вдома цигарки не куримо. Чоловік в той час пробував той айкос як замінник цигаркам, йому зайшло. І тепер він курить в хаті, а я, бідосічка, сиджу на балконі, бо цей айкос якась діявольська фігня на мій смак.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
На мій погляд, міста де заборонений викид вихлопних газів майже збігаються з місцями де заборонено палити. Якщо вважати автошляхи спеціально відведеними місцями. Це звісно не заважає і тим і тим порушувати правила, як і не спонукає органи влади карати порушників.

А от чому електронні сигарети зрівняли з звичайними, я не розумію. З власного досвіду спілкування з курцями цих штук, начебто не смердять і не викликають задухи. :unknown:

Ну і експерти кажуть, що вдихання сигаретного диму шкідливіше за вдихання вихлопних газів.

не смердять, та бздять гівном ті айкоси :lol2:
:grin:

колега перейшов на той айкос, а я тільки через півроку про це дізнався, і що тепер він курить у  підсобці  :shok:

можна було б припустити, що у мене нюх пропав, але оте що ти сказав я відчуваю у декого з інших колег, які не палять
тільки вроджена скромність  :smilie5: заважає запропонувати їм звернутись до стоматолога  :sarcastic:

а взагалі, останнім часом кількість людей що палять прямо на вулиці, на тротуарі, відчутно збільшилась, і так, здебільшого вони мають відношення до військових, тому заважати їм якось не маю бажання, хай курять що хочуть, скільки хочуть, де хочуть і як хочуть, якось вже потерплю
з паркуванням у не встановлених місцях та ж фігня  :unknown:

це дещо різні ееее аромати. запах невчасно санованої ротової порожнини, звісно, більш вражаючий на близькій відстані, проте не відчути, коли у замкненому приміщенні вживали айкос також дуже важко.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
проте не відчути, коли у замкненому приміщенні вживали айкос також дуже важко.

Є таке. Але дуже недовгий час та швидко зникає само по собі, навіть без усяких провітрювань. Ніякого порівняння з тютюном. Останній це вже назавжди, якщо в квартирі курять. Десять років пройде, а той запах залишиться. Тільки капітальний ремонт врятує.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
Це наступний етап таких срачів дискусій - доводячий до головного болю аромат парфумів та немитих тіл. Але стосовно цього теж немає досліджень, тому «не подобається - не нюхай» то головний аргумент )

Ось тіки курців з усіх боків й дослідили, тепер усі камені нам (
Парфуми у слоновых дозах гiрше  :weep:
I не тiльки жiнки, чоловiки ними теж поливаються.

Я ще дим кальяну та айкосiв не переношу. В таких компанiях страждаю iнодi мовчки, хоч i  знаю що потiм буде голова болiть.Але то моi особистi проблеми, як кажуть.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
проте не відчути, коли у замкненому приміщенні вживали айкос також дуже важко.

Є таке. Але дуже недовгий час та швидко зникає само по собі, навіть без усяких провітрювань.

так, у порівнянні з класичними цигарками досягнуто значного прогресу, но за враженнями, мені здається, не те.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26292
  • Karma: 20592
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Я не дуже розбираюсь у тіх айкосах, але коли колега перейшов на єлектронну цигарку (у вигляді трубки як у Шерлока Холмса, прикольна) то мені стало байдуже що він курить біля мене. Запах взагалі не відчутний якщо порівнювати з табаком.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Я ще дим кальяну та айкосiв не переношу.

Айкос так, а кальян мені дуже подобається як пахне. А от курити не можу, як не дивно. Одразу погано почувати себе починаю, кашляти, задихатися. Щось там є таке не прийнятне для мого організму. Не ЗОЖноє  :smilie5:
Тому просто люблю сидіти поруч з тими, хто кальянить й насолоджуватися таким чином.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2631
  • Karma: 1807
коли у замкненому приміщенні вживали айкос також дуже важко
ну, воно не замкнене, там є витяжна та приточна вентиляція, вікно, та й буваю я там не часто, але коли він курив там звичайні цигарки, то було відчутно навіть коли він у відпустці був

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
на честь перемоги дозволю собі Джульєтту номер 3. Або Кохібу. Або Партагас. 
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Або Партагас. 

Ахтунг! Усі в укриття!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34708
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Або Партагас. 

Ахтунг! Усі в укриття!

ну чого ти. Партагас №2 Пірамідка дуже й дуже.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Це наступний етап таких срачів дискусій - доводячий до головного болю аромат парфумів та немитих тіл.
Да ну нафиг. Обычная демагогия курильщиков. "А мне не нравится запах пота и сильного парфюма, что с этим сделаем?" (с)  :crazy: Это просто перевод стрелок и игнорирование масштаба проблемы. В таких случаях я обычно говорю примерно следующее:

Для полноты аналогии давайте попробуем представить проблему аналогичного масштаба с запахом немытых тел. Представьте, что вы выходите из своей квартиры в подъезд, который весь пропах немытым телом, потом заходите в лифт, еще сильнее воняющий немытым телом, на промежуточном этаже к вам в лифт заходят соседи, каждый из которых только что с велотренажера и с пробежки, не переодевшись и не помывшись, и так каждый день. Выходите из подъезда - и там обязательно стоят парочка немытых мужиков или месяц не мывшаяся потная женщина, пахнущие за несколько метров. Спускаетесь с крыльца и тут же попадаете в облако от запахов пота пешеходов, каждый второй из которых не мылся месяц и воняет потом за несколько метров. Подходите к остановке - и там обязательно несколько человек тоже не мылись месяц и воняют за несколько метров, а пока ждут автобус - снимают свои потные майки или трусы и машут ими на ветру, распространяя запах по всей округе. Идя далее по улице - в потоке людей обязательно каждый второй не мытый и размахивает потной майкой. Вы не можете никуда деться от этого запаха. Обгоняя одного воняющего потом, вы тут же попадаете в область запахов другого немытого пешехода. И так каждый день.

Думаю, при таком раскладе вам тоже довольно быстро захочется, чтобы с этими потными ублюдками что-то сделали на законодательном уровне.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
Я ще дим кальяну та айкосiв не переношу.

Айкос так, а кальян мені дуже подобається як пахне. А от курити не можу, як не дивно. Одразу погано почувати себе починаю, кашляти, задихатися. Щось там є таке не прийнятне для мого організму. Не ЗОЖноє  :smilie5:
Тому просто люблю сидіти поруч з тими, хто кальянить й насолоджуватися таким чином.
У мене був знайомий курець з такою ж реакцiэю. Взагалi часто пишуть що кальян i правда гiрший за цигарки, бо там концентрацiя нiкотину та iншого шкiдливого вища.

Камiнг-аут. Завжди трохи заздрила курцям що в них э такий швидкий гарантований спосiб зняти стресс.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26292
  • Karma: 20592
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
снимают свои потные майки или трусы и машут ими

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ну може Пірамідка ще й нічого, але сумніваюся але ось таке це біологічна зброя навіть для меня як для курця.
Коли чую «Партагас», то травма молодості одразу викликає в пам’яті тільки це.

Cпойлер

Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
В результате опроса в интернете пользователей интернета выявилось 100% 8). Чиби, курят гораздо меньше людей, чем тебе хотелось бы. Остались только завзятые.
Майк, мне вообще наплевать, курят в массе своей другие люди или нет. Но да, там, где жестко, там курят почти все. Ну потому что это часто единственный вариант хоть чуточку расслабиться. Психологии в этом курении значительно больше, чем потребности в никотине. И в первую неделю большой войны у нас были абсолютно пустые сигаретные прилавки не потому, что все резко курить бросили и табачные изделия убрали за ненадобностью, а потому что всё блоками туда выгребли. Это есть факт, мсье Дюк. (с)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Ну от, як не їдять, то п'ють а як не п'ють, то перекур влаштували.  :grin:
Зрада одначе. Вперше на протязі місяця не вистачило 25 шт. на день, довелося збігати. Екологічні та інші норми, в принципі, виконані - приватний двір, до сусідів метрів 20. Диму від приготування барбекю було значно більше, але й на те не скаржилися... ;)
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
Вперше на протязі місяця не вистачило 25 шт. на день, довелося збігати.
25 на день? :scare3:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Цигарки у топі списків від бійців «що треба», десь одразу за «набоями».
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Нічого-нічого, після перемоги ми ще зустрінемося, чекайте!
Ти, я, Лілька та Джекі, пам'ятаєш той останній день? :)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9426
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Я не дуже розбираюсь у тіх айкосах, але коли колега перейшов на єлектронну цигарку (у вигляді трубки як у Шерлока Холмса, прикольна) то мені стало байдуже що він курить біля мене. Запах взагалі не відчутний якщо порівнювати з табаком.
Та бздять ті айкоси, аби не гірше ніж цигарки.
Тю, ля, а шо?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Нічого-нічого, після перемоги ми ще зустрінемося, чекайте!
Ти, я, Лілька та Джеки, пам'ятаєш той останній день? :)

Дуже добре, а останніми місяцями часто пригадую. Дуже сподіваюся, що все буде ще раз та не один!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
25 на день?
Ага. Червоний "Rothmans" або "LD". Вже трохи починає давити жаба - 2 долари.  :(
Щодо зупинок і т.д. Звісно, що не стану палити там навіть при відсутності заборон, коли там крім мене ще хтось є. Але, коли ти там один чекаєш останній трамвай, який сенс в тій забороні? При тому, що на зупинці урна-попільничка стоїть, а то й не одна.
Russian warship, go fuck yourself!

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.