Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому  :weep:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7639
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Лечение и реабилитация - из общего бюджета здравоохранения.
Как бы да. Но по-честному, тогда всё и всем нужно считать.
Любители нездорового образа жизни нагружают систему диабетом и другим интересным, но делают это не слишком долго, просто живут, в среднем, значительно меньше.
Любители здорового образа тоже нагружают. Бегуны от инфаркта, для начала, менисками и другим суставным. Вообще долгожители - постепенной заменой отказывающих запчастей и годами Альцгеймера. Возрастная онкология опять же.
Есть статистические выкладки (по США точно встречала) где медицинские расходы разбиты по фазам жизни. Самое дорогое начинается после 70, с почти удвоением каждые 5 лет. До большей части этой расходов злоупотребители сахаром не доживают.
Я не против сокращения сахара в лимонаде, даже за, не в этом дело. Просто исследования на тему «кто кому во сколько обходится» тенденциозны необычайно. Раздражает.
The best is yet to come.

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6894
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому  :weep:
Приїзжай до Болгарії, тут, на мій погляд, ваще усюди курити можна.  :smilie5:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому  :weep:
Приїзжай до Болгарії, тут, на мій погляд, ваще усюди курити можна.  :smilie5:

Та я ж чемний курець, мені б тільки ось тут, в куточку посеред лану широкого. В Турції ще, памʼятаю, було доволі вільно в цьому питанні. Ні те щоб геть зовсім, але без зайвих утискань (перепрошую за це слово).
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Я просто сахароголик в очередной завязке.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Любители нездорового образа жизни нагружают систему диабетом
Пардон, ти мало знаєш про діабет, тому не треба узальнювати.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7639
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Любители нездорового образа жизни нагружают систему диабетом
Пардон, ти мало знаєш про діабет, тому не треба узальнювати.
Я не мала на увазі всі можливі форми діабету, взагалі не про те річ. Хай буде зайва вага та хвороби на розвиток яких вона впливає.
The best is yet to come.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Любители нездорового образа жизни нагружают систему диабетом
Пардон, ти мало знаєш про діабет, тому не треба узальнювати.

Лілька, там все норм в контексті, не хвилюйся )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23620
  • Karma: 9465
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Omela, такий шукала?
Тю, ля, а шо?

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6894
  • Karma: 3799
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Да! Дякую!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7803
  • Karma: 3640
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому
Можна сумістити. В деяких кубинських сигаретах папір солодкий, бо робиться з відходів цукрової тростини. :)
Russian warship, go fuck yourself!

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34842
  • Karma: 17083
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Live fast die young
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7803
  • Karma: 3640
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Russian warship, go fuck yourself!

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Непонятно, зачем курильщиков прижали. Мне курильщики мешают, но запреты вызовут только бунт.  Тем более, что сейчас из-за коронавируса закурили даже младшеклассники.

А во время войны запрет курения это вообще странный шаг.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
В мене питанячко виникло - бачу у деяких магазинах на кшталт «комісійний» (але й з новими речами) багато тактичного одягу, навіть інколи пишуть «ЗСУ». Футболки, штани, кофти, костюми, кросівки, берци та все таке інше. Все нове. Купуй як хош, хоч по одній, хоч оптом. Звідки все це? Чому воно так вільно продається? Коротше - це легальний продаж чи може вкрадене? Чи й таке й таке? Як дізнатися, що з одягом все в порядку й його не умикнули звідкись?
Бо де ніде бува читаю - одягу немає, купити неможливо, та подібне. А тут шукали деякі речі для передати «своїм», й я побачила, що ось в таких магазинах їх купа. Виникло питання.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Як дізнатися, що з одягом все в порядку й його не умикнули звідкись?
Звернутися до поліції?

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
12 травня в Ізраїлі помер поет Олексій Цвєтков. Народився і виріс він в Україні, у 1975 році був заарештован у Москві і випхнут звідти, емігрував у тому ж році до США, пізніше переїхав до Ізраілю. Письменник Олександр Геніс каже, що останній свій вірш Цвєтков присвятив борщу:

когда настал конец всему
пожар окрестных рощ
весь горизонт увяз в дыму
а мы варили борщ

мы шум снимали поскорей
мы жгли последний газ
покуда залпы батарей
нащупывали нас

я встал и подошел к окну
где взрывы чуть моргни
где нам кровавую луну
развесили они

уже вертелись как юла
покойники в гробу
и кто-то вскинув два крыла
уже трубил в трубу

оскал обрушенной стены
предсмертный визг котов
и оклик мне из-за спины
садимся борщ готов

мы ляжем вскорости костьми
но борщ не пропущу
не пропадать же черт возьми
хорошему борщу

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Як дізнатися, що з одягом все в порядку й його не умикнули звідкись?
Звернутися до поліції?

Відверто кажучи, на таку пораду я не розраховувала ))
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Відверто кажучи, на таку пораду я не розраховувала ))
Ну, ти ж підозрюєшь, що воно вкрадене  :sorry:

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16099
  • Karma: 15408
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Відверто кажучи, на таку пораду я не розраховувала ))
Ну, ти ж підозрюєшь, що воно вкрадене  :sorry:

Я розглядаю різні варіанти незрозумілого мені. Не зважаючи на ступінь вірогідності тієї чи іншої події. Це не є підозра. Принаймі, поки що. Тому й спитала, може в когось є якась інформація чи може хто вже стикався й знає що до чого.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Я розглядаю різні варіанти незрозумілого мені. Не зважаючи на ступінь вірогідності тієї чи іншої події. Це не є підозра. Принаймі, поки що. Тому й спитала, може в когось є якась інформація чи може хто вже стикався й знає що до чого.
Це зрозуміло :), але кошерність речей в крамниці-1 не доводить кошерність речей в крамниці-2.
Ще можна запитати у когось з війскових (якщо є знайомі), чи є на їх одягу якісь ярлики, що ідентіфикують речі як справжні військові.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
У нас на речовому базарчику давно (з 2018) є крамничка, яка продає бавовняну білизну, в т.ч. чоловічі труси-майки-футболки-спіднє камуфляжні і хакі. Недавно чула, як продавчиню питали "звідки" та "чому". Вона пояснила, що фабрика має держзамовлення. Після його виконання їм дозволено із залишків тканини шити білизну для продажу. Я їй порадила мати копію того дозволу при собі, бо люди будуть питати весь час.
Стосовно іншого одягу не знаю.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14752
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому  :weep:
Я б не була проти заборони куріння. Але за однією умовою: щоб усі, хто палко підтримує цю заборону, з 11 липня пересіли на електрокари. Ну або користувалися лише громадським електротранспортом. Бо діаметр вихлопної труби (а також тривалість виділення шкідливих для здоров'я людей навколо речовин) будь-якого автомобіля значно перевищує діаметр моєї цигарки та шкоду від неї. І автомобілів поруч з однією людиною зазвичай теж набагато більше, ніж курців.
« Останнє редагування: Липень 03, 2022, 14:04:27 від Чиби »

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14752
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Футболки, штани, кофти, костюми, кросівки, берци
Піксель чи просто камуфляж? І берці -- "Талани" чи щось інше? Якщо піксель,треба запитати в продавця (але можливий і варіант, що його Лілька описала). Якщо ні -- це, звісно, може бути покрадена волонтерка, але скоріше легальна торгівля.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4748
  • Karma: 2842
  • Стать: Жіноча
Мені на днях телефонували начебто з Привату, пропонували долучитись до якогось фонду, на броніки й каски, документи надішлемо, тільки дайте пошту... Мені це не сподобалось і я відмазалась. А потім перевірила номер - мені з нього ж телефонували в серпні минулого року, також начебто з Привату, але з СБ, картку скомпрометовано, не скажему яку, розмова пишеться... Шахраї перекваліфікувалися, люди готові бігом на броніки скидуваться, а ці тварі користуються. Як таких земля носить.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34842
  • Karma: 17083
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ось так завжди, перетягнуть цукор ковдру на себе, а про курців та їх страждання вже всі й забули, немає справи нікому  :weep:
Я б не була проти заборони куріння. Але за однією умовою: щоб усі, хто палко підтримує цю заборону, з 11 липня пересіли на електрокари. Ну або користувалися лише громадським електротранспортом. Бо діаметр вихлопної труби (а також тривалість виділення шкідливих для здоров'я людей навколо речовин) будь-якого автомобіля значно перевищує діаметр моєї цигарки та шкоду від неї. І автомобілів поруч з однією людиною зазвичай теж набагато більше, ніж курців.

чого тільки не вигадає курильщик аби виправдати свою наркотичну залежність :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27724
  • Karma: 7928
  • Стать: Чоловіча
чого тільки не вигадає курильщик аби виправдати свою наркотичну залежність :grin:
Угу. Я б залюбки зробив якусь корисну річ. Якби не *тут декілкька вимог, які неможливо виконати* Я теж профі в такий діяльності :smile4:.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14752
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
чого тільки не вигадає курильщик аби виправдати свою наркотичну залежність :grin:
А я її не виправдовую. Вона просто є, і нас таких багато. Просто оце все сильно нагадує "с минобороны мы ничего сделать не можем, поэтому будем искать пуговицу".

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.