Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Что теперь? 
Нет драмы, нет повода бегать.
"Мы перестали называть детей Эрастами".

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча

Камiнг-аут. Завжди трохи заздрила курцям що в них э такий швидкий гарантований спосiб зняти стресс.


камін аут, вони не знімають стрес :lol2: вони повертають його до рівня стресу у не курців. перекуром вони знімають стрес від відсутності постачання наркотика у організм. тобто вважай, що всі курці стресують більше.

Дякую, заспокоїв  :smilie5:

хоча і неправду сказав.
от дивно дуже, чого люди коли змогли кинути пити чи курити одразу стають такими зверхніми. ну, змогли, ну круто. інші може не змогли, може, не хотіли, може, змогли декілька разів і повернулись. Чого б то їх зневажати? тим більше, в онлайні. Залежність від інтернету ніхто не заперечував, чи не так?
хоча ні, знаю чому. Це залежність від відсутності наркотика. Людина ніби каже : "дайте мені весь тютюн світу - мені буде пофіг". для такої людини найстрашніше, якщо ніхто не пропонуватиме. чи змогла та людина звільнитись? ні.
« Останнє редагування: Липень 04, 2022, 22:42:53 від wounded_zmey »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
чого люди коли змогли кинути пити чи курити одразу стають такими зверхніми
Патамушта ми паравозік котрий зміг. :grin:
Да ніхто не знущається, Шанноу правду написав. Паління може знімати стрес коли ти палиш тільки під час стресу. Тобто раз, може два на місяць. Щоденні 20 цигарок ніякий стрес не знімають, а навпаки, добавляють.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Щоденні 20 цигарок ніякий стрес не знімають, а навпаки, добавляють.
Добавляють, коли раптово закінчуються під час комендантської години!  :scare3:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Камiнг-аут. Завжди трохи заздрила курцям що в них э такий швидкий гарантований спосiб зняти стресс.


камін аут, вони не знімають стрес :lol2: вони повертають його до рівня стресу у не курців. перекуром вони знімають стрес від відсутності постачання наркотика у організм. тобто вважай, що всі курці стресують більше.

Дякую, заспокоїв  :smilie5:

хоча і неправду сказав.
от дивно дуже, чого люди коли змогли кинути пити чи курити одразу стають такими зверхніми. ну, змогли, ну круто. інші може не змогли, може, не хотіли, може, змогли декілька разів і повернулись. Чого б то їх зневажати? тим більше, в онлайні. Залежність від інтернету ніхто не заперечував, чи не так?
хоча ні, знаю чому. Це залежність від відсутності наркотика. Людина ніби каже : "дайте мені весь тютюн світу - мені буде пофіг". для такої людини найстрашніше, якщо ніхто не пропонуватиме. чи змогла та людина звільнитись? ні.


де ти побачив зневагу то я залишу без коментарів. щодо неправди, ну то ти можеш правду називати як тобі подобається, вона від того не перестає правдою бути. а я лише, як людина, що кидала палити неодноразово, розбиралася в механізмі залежності, як це працює, як справді дієво та майже безболісно кинути і так далі, просто пояснив про стрес, як це насправді працює. ну і ця кумедна захисна позиція - дивіться, дивіться, у нього теж є залежності, не я один залежний. так, до речі, з механізмом дії алкоголю я також більш менш розібрався, можеш питати :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Чесно співчуваю курцям в умовах надмірних обмежень. Була там, знаю, як це, коли наприклад і аеропорті треба пхатись в маленький бокс з купою  інших курців, де дим виїдає очі.
Кинула рік з хвостом тому, дуже приємно відчувати себе вільною від цієї зарази. В наших Америках це також дуже полегшує життя, адже курці тут майже поза законом. Так, я знаходила дозволені місця, але задовбав той квест так сильно, що вирішила кинути.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Це їх власний та усвідомлений вибір. Кинути палити насправді нескладно, просто у кожного курця є набір захисних механізмів, чому йому це подобається та чому точно не сьогодні. Так працює наркотична залежність, хоч і самий легкий її різновид, майже без фізичної ломки відвикання. Я з 95 року палив, трохи в темі.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Я теж з 95го, з перервою на вагітність і годування. Легко кинути, коли дозрів. Коли не дозрів, це тортури, що не мають сенсу.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я теж з 95го, з перервою на вагітність і годування. Легко кинути, коли дозрів. Коли не дозрів, це тортури, що не мають сенсу.

це, звісно, одна з двох найголовніших умов - зрозуміти, що ти залежний і що ти справді хочеш позбутися цієї залежності. і тут також є частина ловушки - переконувати себе, що тобі це подобається, коли насправді воно вже ніякого задоволення не приносить. а коли ти кажеш так, дійсно, я втомився, це не задоволення, я дуже хочу позбутися цієї звички, от тоді починається найцікавіше - не кидати на силі волі. но це вже інша історія)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
не кидати на силі волі
Ключове, як на мене. Заборонити собі курити не працює. Я кинула, смішно зізнаватись, завдяки phone app, що буквально повторює метод Аллена Карра.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
не кидати на силі волі
Ключове, як на мене. Заборонити собі курити не працює. Я кинула, смішно зізнаватись, завдяки phone app, що буквально повторює метод Аллена Карра.

перший раз я читав Карра з настроєм що це за гівно, неможливо кинути палити, прочитавши книгу, тоді ніхто б у світі не палив, це занадто легко щось тут не те. но головне, я не хотів кидати палити, я хотів доказати, що книга зі мною не спрацює. доказав :lol2: а ось друге прочитання принесло свої плоди, це було перше піврічне кидання. здається, прості речі, яки ти знаєш, но настільки корисний цей костиль, зарядився і погнав дихати чистим повітрям та нажирати зайві кіло смачної їжі.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
перший раз я читав Карра
Cпойлер
з настроєм що це за гівно, неможливо кинути палити, прочитавши книгу, тоді ніхто б у світі не палив, це занадто легко щось тут не те. но головне, я не хотів кидати палити, я хотів доказати, що книга зі мною не спрацює. доказав :lol2: а ось друге прочитання принесло свої плоди, це було перше піврічне кидання. здається, прості речі, яки ти знаєш, но настільки корисний цей костиль, зарядився і погнав дихати чистим повітрям та нажирати зайві кіло смачної їжі.
Я Карра так і не зміг прочитати. Здох десь на 20-й сторінці. Поставив собі умову, що якщо не кину курити, буду дочитувати. Так і пішло.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
так, до речі, з механізмом дії алкоголю я також більш менш розібрався, можеш питати
Мені цікаво про алкоголь. От саме його дію по розслабленню я хочу замістити, але фізкультурою чи розвагами не вдається.  :unknown:

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Ну я бросив курити, бо мене бісив зараз одягу через паління. А задоволення майже не було. Хоча якщо забагато вип'ю в компанії курців, можу стрілтнути цигарку.
Тю, ля, а шо?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
так, до речі, з механізмом дії алкоголю я також більш менш розібрався, можеш питати
Мені цікаво про алкоголь. От саме його дію по розслабленню я хочу замістити, але фізкультурою чи розвагами не вдається.  :unknown:

алкоголь депресує, що ти приймаєш за розслаблення. якщо тобі потрібен саме такий ефект, коли придушені відчуття та навколишнє середовище менше впливає, тобто трошки заглушити ефект від війни та читання новин - то навряд чи спорт може замістити алкоголь в плані депресантів. єдине, що потрібно розуміти, шо дія має лімітований вплив, кількість та регулярність потрібно тримати на рівні або збільшувати, що для жінок неприпустимо та може в короткі строки привести вже до дуже серйозних проблем. спитай себе, що саме ти хочеш досягнути, який ефект.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
алкоголь депресує, що ти приймаєш за розслаблення. якщо тобі потрібен саме такий ефект, коли придушені відчуття та навколишнє середовище менше впливає, тобто трошки заглушити ефект від війни та читання новин - то навряд чи спорт може замістити алкоголь в плані депресантів. єдине, що потрібно розуміти, шо дія має лімітований вплив, кількість та регулярність потрібно тримати на рівні або збільшувати, що для жінок неприпустимо та може в короткі строки привести вже до дуже серйозних проблем. спитай себе, що саме ти хочеш досягнути, який ефект.
Міцний депресує, а вино саме розслаблює, от просто фізично з м'язів якась спастика зникає, і відчуття не придушені, а мізки налаштовуються на щось приємне, от фільм подивитися чи музику послухати саме з насолодою, а в тверезому стані зараз не діє.
Хочу хоча б частково зняти напругу, бо вже отримала реально кілька неприємних наслідків від неї та підозрюю ще один.  :(

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
алкоголь депресує, що ти приймаєш за розслаблення. якщо тобі потрібен саме такий ефект, коли придушені відчуття та навколишнє середовище менше впливає, тобто трошки заглушити ефект від війни та читання новин - то навряд чи спорт може замістити алкоголь в плані депресантів. єдине, що потрібно розуміти, шо дія має лімітований вплив, кількість та регулярність потрібно тримати на рівні або збільшувати, що для жінок неприпустимо та може в короткі строки привести вже до дуже серйозних проблем. спитай себе, що саме ти хочеш досягнути, який ефект.
Міцний депресує, а вино саме розслаблює, от просто фізично з м'язів якась спастика зникає, і відчуття не придушені, а мізки налаштовуються на щось приємне, от фільм подивитися чи музику послухати саме з насолодою, а в тверезому стані зараз не діє.
Хочу хоча б частково зняти напругу, бо вже отримала реально кілька неприємних наслідків від неї та підозрюю ще один.  :(

це і є вплив депресанту, тільки у малому дозуванні. якщо це керований та контрольований процес і не перетворюється у регулярне проведення часу, то я не бачу чогось кримінального в цьому, особливо під час війни. но треба уважно дивитися за собою, чи просити когось, чи це пару бокалів на нерегулярній основі, чи це пляшка вина декілька разів на тиждень. оскільки я нічого не розумію в сучасних ліках, можливо, хтось підкаже, може й є якась заміна цьому ефекту легкого сп'яніння.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
заміна цьому ефекту легкого сп'яніння.
Біфрен при досить високому дозуванні дає потужне відчуття ейфорії без жодних ознак сп'яніння. Кажуть, що не у всіх. Я відчула на повний зріст.
 Недоліки: у такому режимі швидко викликає привикання та втрачає ефективність, що вимагає збільшення дози. Так пишуть у інторнетах. Я вирішила не перевіряти.Бо ейфорія була така ейфорічна , що я гостро відчула, як на таке можна підсісти
Тому  швиденько перейшла на   низьке дозування. Ейфорії більше не було , деяка врівноваженість з'явилась. Знимає напругу, але не розслаблює. Залишаєшся у тонусі. Менше проблем зі сном.  В мене такий досвід.
 Усі ...зепами   у кращому випадку перетворюють мене на овоч, тому я ніколи і нікому їх не раджу приймати  без лікарської рекомендації. Або без попереднього досвіду. До того ж вони рецептурні.
 Біфрен, до речі, не рецептурний. У нас, звісно.


Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Знимає напругу, але не розслаблює.
Ось це не зрозуміла. Зняти напругу це ж і є розслабитися?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Зняти напругу це ж і є розслабитися?
Ти не відчуваєш себе розслабленою, але й не відчуваєш себе  натягнутою, як струна. Це звісно тільки мої враження.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
До речі, а хто як знімає стрес, є прості дієві способи?

Якщо це не фармакологія, то мені нічого не допомогає. Якщо мова саме про «зняти». Трошки заєбатися та на якийсь час відволіктися - так, фізичне навантаження будь-якої природи допомогає, але відверто кажучи, для мене це не є «зняття стресу». Зʼявляється втома, завдяки якої можна трохи довше поспати чи ще щось, але стрес як нервова напруга нікуди не зникає. Прокидаєшься й все знов з тобою.
Єдине, що допомогає, це внутрішнє ставлення. Тобто отой дзен, який по коліна. До якихось речей вдається його натрунерувати, до якихось ні.

Зара подумала: фармакологія, мабуть, діє аналогічно - поки вживаєш, все більш-менш добре, закінчуєш - все повертається. Ну, я так собі уявляю. Тобто теж тимчасове рішення.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8156
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Смотря от чего стресс.
Обычный, на бытовые темы (опять двойка, я любил - а ты ушла, вешать некуда - носить нечего, и т.д.) у меня хорошо снимается водными процедурами, желательно в джакузи, бассейне, океане, но на крайний случай сойдёт и ванна, и долгим-долгим сном, как у кошки - где-то часов 20 в сутки.
Но жизнь, подлюка, не всегда позволяет. Не будешь работать - не будет денег, см. дальше.
Стресс от безденежья хуже, немного помогает математический расчёт, составление плана, ну и изрядная доля пофигизма "как-нибудь выкрутимся".
Стресс от болезней - пока не знаю. Помню, как однажды заподозрила у себя рак груди, неделю спать не могла, всё в голове одна мысль крутилась, как жить, что делать.
Стресс от войны - ничем. Можно ненадолго отвлечься, а потом опять на то же место. Я себя очень за это ругаю, потому что - какой, на хрен, у тебя стресс, не под бомбёжками, не в оккупации, в мире и довольствии живёшь. Но я в жизни столько не плакала, как с февраля... даже в самые тяжёлые для меня времена...

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Стресс от войны - ничем.

Я вот о нем. Ну и обо всем хроническом, почва для чего никуда не денется, хоть кури, хоть бухай, хоть марафоны бегай.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Смотря от чего стресс.
От болезней, перспектив и войны. Стресс от войны добавляет к болезням.
Бытовое, наверное, тоже есть, но на фоне незаметное.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Не будешь работать - не будет денег, см. дальше.
Работа как раз и спасает. В кои-то веки повезло - она интересная, можно сказать, что творческая. Заниматься фигнёй, пусть и за деньги, ненавижу.  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
От болезней, перспектив и войны. Стресс от войны добавляет к болезням.
Бытовое, наверное, тоже есть, но на фоне незаметное.
Ты спрашивала, чем заменить физическую нагрузку (хотя бы часовая ходьба). Ответ - ничем. Наш организм - биохимическая фабрика. Постоянно производит кучу всякой херни. В юном возрасте эта херня с тем или иным успехом сгорает (утилизируется) быстрее. А если не утилизируется - то идут индуцированные биохимические процессы, результат которых и называют собирательным понятием "стресс".
Некоторые люди принимают разные препараты, которые попадая в наш организм, вызывают добавочные биохимические процессы. Эти добавочные могут гасить эффект от тех первоначальных, но параллельно могут добавлять еще каких-либо последствий.
При длительной физической нагрузке ты заставляешь свой организм заниматься утилизацией первоначальной хрени, без добавки всяких побочек. Поскольку организм - ленивая и инерционная скотина, то длительность и регулярность нагрузки обязательна.

И к нагрузке можно добавить, например, сауну. Она дает похожий эффект. Но сауна без физнагрузки вряд ли сработает.

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
И к нагрузке можно добавить, например, сауну. Она дает похожий эффект. Но сауна без физнагрузки вряд ли сработает.
Сауны у меня дома точно нет. :pardon:
Ходьба на месте годится?

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Ходьба на месте годится?
Йога, планка. Дешево и сердито.

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Йога, планка. Дешево и сердито.
Не могу планку и вообще где надо упор на руки, плечо так и не вылечилось пока.
Ни упор, ни без нагрузки полную амплитуду движений так, как здоровой.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2804
  • Стать: Жіноча
И к нагрузке можно добавить, например, сауну. Она дает похожий эффект. Но сауна без физнагрузки вряд ли сработает.
Сауны у меня дома точно нет. :pardon:
Ходьба на месте годится?
Можно еще приседать, выпады делать, правильные наклоны. Хорошая вещь - пилатес. Он практически лечебный, в первую очередь для спины, упражнения с упором на болезненные места можно не делать. На ютубе наверняка есть что-то базовое в общем доступе, с чего можно начать.

Некоторые тренеры снисходительно называют пилатес йогой для слабаков  :sarcastic:, потому что база оттуда, но видоизмененная, но он все равно дает эффект, особенно на психоэмоциональное состояние. Там много упражнений именно на расслабление и снятие зажимов. Ты пока думаешь про дыхание и куда правильно руки-ноги-туловище, хош не хош отвлекаешься, а потом и мышцы расслабляются.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.