Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26323
  • Karma: 20610
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
щоб усі, хто палко підтримує цю заборону, з 11 липня пересіли на електрокари
Думаю, якщо всі пересядуть на електрокари то ти й так кинеш палити бо привезти цигарки до магазину з фабрики буде нема на чому. Або як у той пісні "самосадик я садила, самосадик я рвала". :smile7:

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9131
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
чого тільки не вигадає курильщик аби виправдати свою наркотичну залежність :grin:
Угу. Я б залюбки зробив якусь корисну річ. Якби не *тут декілкька вимог, які неможливо виконати* Я теж профі в такий діяльності :smile4:.
Я от все чекаю, що балончики з СО2 заборонять - бо гучно і просто.
Homo homini felis est.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Глупый вопрос. Марихуана какого региона Украины особенно ценится любителями этого дела?
Два раза за последние сутки говорили про план, который курят.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Угу. Я б залюбки зробив якусь корисну річ. Якби не *тут декілкька вимог, які неможливо виконати* Я теж профі в такий діяльності
Ні, я, звісно, не збираюся робити цю "корисну річ", йдеться про те, що мене силоміць заганяють у незручне становище з мотивацією "мені це неприємно, це щкодить мойому здоров'ю" люди, які шкодять _мойому_ здоров'ю набагато більше, ніж я їхньому. І відмовлятися від свого комфорту заради мого навіть на думці не мали. І я геть не розумію, чому обмежувати треба тільки мене.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Глупый вопрос. Марихуана какого региона Украины особенно ценится любителями этого дела?
Мені здається це питання треба ставити перед професіоналами, а не поцінувачами.   :smilie5:
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4693
  • Karma: 2811
  • Стать: Жіноча
Марихуана какого региона Украины особенно ценится любителями этого дела?
:shok: :scare3:

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Думаю, якщо всі пересядуть на електрокари то ти й так кинеш палити бо привезти цигарки до магазину з фабрики буде нема на чому. Або як у той пісні "самосадик я садила, самосадик я рвала".
Ну ти ж розумієш, що я насправді не пропоную перевести всіх на електрокари. Я б воліла не посилювати ті обмеження для курців, що вже існують. І так, вважаю лицемірством волання про шкоду для здоров'я, що спричиняють курці, від власників звичайних авто.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Я б не була проти заборони куріння. Але за однією умовою: щоб усі, хто палко підтримує цю заборону, з 11 липня пересіли на електрокари. Ну або користувалися лише громадським електротранспортом. Бо діаметр вихлопної труби (а також тривалість виділення шкідливих для здоров'я людей навколо речовин) будь-якого автомобіля значно перевищує діаметр моєї цигарки та шкоду від неї. І автомобілів поруч з однією людиною зазвичай теж набагато більше, ніж курців.
А чого ти не йдеш далі та не вимагаєш заборонити усі заводи перед тим, як тобі забороняти курити у громадських місцях?
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Что? Чуйскую долину все знают.
У Пелевина в "Жизни насекомых" был художник, у которого был сначала астраханский период, потом крымский, потом чуйский.
Ну я подумала во всех странах наверное такое есть.
У нас-то продают в специальных магазинах. Я не потебитель. Не непостредственный, только через культурный контэкст.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
А чого ти не йдеш далі та не вимагаєш заборонити усі заводи перед тим, як тобі забороняти курити у громадських місцях?
Я вище написала, що то був трохи сарказм, я не хочу заборонити звичайні авто, я хочу, щоб курцям дали спокій та змогу курити хоч де-небудь, як от зараз. :smilie5:

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4667
  • Karma: 3533
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Угу. Я б залюбки зробив якусь корисну річ. Якби не *тут декілкька вимог, які неможливо виконати* Я теж профі в такий діяльності
Ні, я, звісно, не збираюся робити цю "корисну річ", йдеться про те, що мене силоміць заганяють у незручне становище з мотивацією "мені це неприємно, це щкодить мойому здоров'ю" люди, які шкодять _мойому_ здоров'ю набагато більше, ніж я їхньому. І відмовлятися від свого комфорту заради мого навіть на думці не мали. І я геть не розумію, чому обмежувати треба тільки мене.
Один приклад. Київ, літо, автобусна зупинка. Раптом починається злива, котру не передбачив прогноз. Парасольок ніхто не має. Всі збиваються докупи під дахом зупинки, але частина залишається назовні. Концентрація людей під дахом як в транспорті у часи пік, ніяких проміжків. Через хвилину 3-4 людини вже запалили цигарки у натовпі, а 30-40 оточуючих їх насолоджуються хмарою тютюнового диму. Бо перші не можуть "відмовитися від свого комфорту" на 5 хвилин.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Через хвилину 3-4 людини вже запалили цигарки у натовпі, а 30-40 оточуючих їх насолоджуються хмарою тютюнового диму. Бо перші не можуть "відмовитися від свого комфорту" на 5 хвилин.
Заборона курити на зупинках є й зараз. Ну так само, як забороняється зупинятися на світлофорі прямо на пішохідному переході. :kos:

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Я вище написала, що то був трохи сарказм, я не хочу заборонити звичайні авто, я хочу, щоб курцям дали спокій та змогу курити хоч де-небудь, як от зараз. :smilie5:
Про сарказм не помітив, але оскільки ми прямуємо до ЄС, не буде тобі послаблень у плані курити хоч де-небудь. Єдине, що тебе може врятувати - необов'язковість виконання наших суворих законів.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Заборона курити на зупинках є й зараз.
Вот что реально до сих пор вызывает у меня сильную злость - так это такое наплевательское отношение курильщиков к окружающим. Что они своей дурной привычкой норовят изгадить весь чистый воздух вокруг, не считаясь ни с чем.  :mad:

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6881
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Я вище написала, що то був трохи сарказм, я не хочу заборонити звичайні авто, я хочу, щоб курцям дали спокій та змогу курити хоч де-небудь, як от зараз. :smilie5:
Про сарказм не помітив, але оскільки ми прямуємо до ЄС, не буде тобі послаблень у плані курити хоч де-небудь. Єдине, що тебе може врятувати - необов'язковість виконання наших суворих законів.

По-різному в ЄС з курінням.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
А чого ти не йдеш далі та не вимагаєш заборонити усі заводи перед тим, як тобі забороняти курити у громадських місцях?
Я вище написала, що то був трохи сарказм, я не хочу заборонити звичайні авто, я хочу, щоб курцям дали спокій та змогу курити хоч де-небудь, як от зараз. :smilie5:
Да вроде куча есть мест не общественных, где можно курить, не мешая окружающим. Просто нужно приложить дополнительные усилия и до них дойти.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26323
  • Karma: 20610
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Глупый вопрос. Марихуана какого региона Украины особенно ценится любителями этого дела?
Мнение любителей ничего не стоит, принимайте решения основываясь на советах профессионалов. :kos:

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Мнение любителей ничего не стоит, принимайте решения основываясь на советах профессионалов.
Ты так многозначительно куришь, как будто тебе есть что сказать.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Мнение любителей ничего не стоит, принимайте решения основываясь на советах профессионалов.
Ты так многозначительно куришь, как будто тебе есть что сказать.
У вас, вроде, там тоже декриминализован каннабис, если не ошибаюсь?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26323
  • Karma: 20610
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
У нас маруся криминал. Так что  :pardon:
Cпойлер
В трамвае слышал, бабки говорили что импортная лучше. :secret:

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
В трамвае слышал, бабки говорили
:rofl:

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
ро сарказм не помітив, але оскільки ми прямуємо до ЄС, не буде тобі послаблень у плані курити хоч де-небудь.
А мене цілком влаштує, якщо буде, як отут:
Як з цим в Швейцарії? Палять меньш ніж в Україні. Переважно цигарки, вейпів значно менше ніж у нас. Не бачив паління в приміщенні. На вулиці можна. На вокзалах на перонах є спеціальні зони. Урна, знак "паління не далі 2 метрів". Майже виконується. На столиках вуличних кафе є попельнички, можна курити.
Я навіть згодна на вуличному майданчику в кафе курити тільки в спеціально відведеному місці. Я просто хочу, щоб вони були, ці відведені місця. І щоб люди, які приїжджають до кафе на машині й під час паркування-виїзду викидують у повітря більше непотрібу, ніж я зможу викурити за весь день, перестали докоряти мені курінням. У спеціально відведеному місці.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Вот что реально до сих пор вызывает у меня сильную злость - так это такое наплевательское отношение курильщиков к окружающим. Что они своей дурной привычкой норовят изгадить весь чистый воздух вокруг, не считаясь ни с чем.  :mad:
Вот что реально вызывает у меня сильную злость, так это такое наплевательское отношение водителей к моей жизни, которые, следуя своей дурной привычке пытаться проскочить на желтый, норовят сбить меня, когда я перехожу дорогу на свой зеленый. :kos: Я так могу долго продолжать, если что.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26323
  • Karma: 20610
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Я просто хочу, щоб вони були, ці відведені місця.
Аналогічно, шеф. Шоб були місця і не було поза місцями.
Урна, знак "паління не далі 2 метрів".
Здається ми хочемо одного і того ж. Тре запалити люльку миру біля спеціально погодженого багаття з табличкою.


Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27710
  • Karma: 7917
  • Стать: Чоловіча
до кафе на машині й під час паркування-виїзду викидують у повітря
Може хватить про клятих машиністів? Щось тебе переклинило.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
В трамвае слышал, бабки говорили что импортная лучше.
Надежный источник, можно доверять.
Cпойлер
Не такой, конечно, как мужики у гаражей и бабы в женской консультации.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Вот что реально до сих пор вызывает у меня сильную злость - так это такое наплевательское отношение курильщиков к окружающим. Что они своей дурной привычкой норовят изгадить весь чистый воздух вокруг, не считаясь ни с чем.  :mad:
Вот что реально вызывает у меня сильную злость, так это такое наплевательское отношение водителей к моей жизни, которые, следуя своей дурной привычке пытаться проскочить на желтый, норовят сбить меня, когда я перехожу дорогу на свой зеленый. :kos: Я так могу долго продолжать, если что.
Да я тут с тобой тоже полностью согласен. Но непонятно как одно зло связано с другим.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Може хватить про клятих машиністів? Щось тебе переклинило.
Так, може, і про нестерпні страждання від курців досить? Курців на вулицях точно менше, ніж "машиністів".

Аналогічно, шеф. Шоб були місця і не було поза місцями.
Але зараз збираються зробити так, щоб і місць не було. Окрема тема, до речі, -- введення цього закону під час бойових дій, коли в кожному місті повно людей з нуля, що їх відпустили на пару днів додому. Цікаво, як їм будуть пояснювати, що їм не можна тепер ніде курити. І хто наважиться.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Полный запрет на курение в общественных местах считаю дуростью, хотя запах дыма не переношу, пусть будут специальные места для курения. Тогда уже и алкоголь нужно запрещать, вред для здоровья, безопасности и собственности населения от алкоголя как минимум не меньший.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14748
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Но непонятно как одно зло связано с другим.
Связано так, что есть люди, которые соблюдают правила, а есть те, которые нет. У нас _уже_ достаточно законодательных ограничений для курильщиков. Уже нельзя курить на остановках, в толпе и т. д. В некоторых кафе даже при наличии летней площадки курить можно только в специально отведенных местах. Логично направить усилия на стимулирование курящих граждан соблюдать уже имеющийся закон, а не запрещать вообще все, потому что часть курящих не следуют имеющимся установленным правилам.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.