Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40200 : Лютий 19, 2022, 22:44:05 »
Аля, сколько болеет  подруга и как болезнь проходит на данный момент?
Третий день. Была температура на второй 38,5. Сейчас 38. Кашель, разговаривать мешает.
Она еще и аллергик астматик.

Переубедить с кроветворным  без показаний,  не смогла, она уверена, что врач хорошая и что принимать заранее - так и надо.
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40201 : Лютий 19, 2022, 22:52:21 »
Кроворазжижающие
Это неплохо.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40202 : Лютий 19, 2022, 23:04:29 »
Аля, сколько болеет  подруга и как болезнь проходит на данный момент?
Третий день. Была температура на второй 38,5. Сейчас 38. Кашель, разговаривать мешает.
Она еще и аллергик астматик.

Переубедить с кроветворным  без показаний,  не смогла, она уверена, что врач хорошая и что принимать заранее - так и надо.
Будем надеяться, что подруге это лечение не повредит сколько нибудь серьезно.
Судя по тому, что я знаю, смысла в нем нет.
 Что важно: на фоне интерферонов  может быть депрессия, серьезная. Когда мама принимала курс лаферона по поводу онкологи в 2000 г., она была в ужасном состоянии. Конечно, курс был не 5 дней , а дольше. Это  возможная реакция. Но не обязательная. Могут быть всякие неприятные и очень интенсивные ощущения , типа ломки при гриппе.
Ну и если вдруг будет какое-то кровотечение, кровь в моче, в кале  или гематомы, не вызванные внешним воздействием, то кроверазжижающее  следует  моментально отменять.  Язвы желудка у подруги раньше не было?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40203 : Лютий 19, 2022, 23:06:10 »
Язвы желудка у подруги раньше не было?
Вроде нет.
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40204 : Лютий 19, 2022, 23:09:24 »
Язвы желудка у подруги раньше не было?
Вроде нет.
Ну тогда одним противопоказанием меньше.  Вообще назначать кучу  всего на 3й день, при достаточно стандартном течении... Зачем?  Не понимаю.
А подруга привита? Болела раньше?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40205 : Лютий 19, 2022, 23:34:10 »
А подруга привита? Болела раньше?
Привита, не болела.
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40206 : Лютий 19, 2022, 23:50:02 »
А подруга привита? Болела раньше?
Привита, не болела.
Я думаю, что подруга могла бы и не заниматься всеми этими интерферонами с кроверазжижающими.  В особенности  принимать кроверазжиразжижающее несколько недель( !), не сдавая коагулограммы. Последнее мне кажется особенно диким. Ну не у каждого первого больного короной  проявляются проблемы с кровью. Блин, папа с онкологией и с врожденной предрасположенностью к повышенной свертываемости крови  переболел ковидом два раза без проблем со стороны крови, принимая только свой обычный кардиомагнил в низкой дозировке. У него еще и инфаркт в анамнезе. А тут лепят нехилые кроверазжижающие всем без разбора и без анализов.  :crazy:
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40207 : Лютий 20, 2022, 00:19:32 »
Назначать фуфломицин препарат (лаферон), у которого в противопоказаниях (ну ок, не в противопоказаниях, а в «с осторожностью, под наблюдением врача») к применению нарушения свертываемости крови, и тут же кроверазжижающие? И всё это без анализов? Ну такое, как по мне.
Я б напряглась.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40208 : Лютий 20, 2022, 00:44:46 »
препарат (лаферон)
Он не фуфломицин по сути, но против короны не эффективен.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15374
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40209 : Лютий 20, 2022, 02:11:10 »
препарат (лаферон)
Он не фуфломицин по сути, но против короны не эффективен.

Ну, основная мысль была о назначении препаратов для разжижения крови на фоне приема препаратов, которые при нарушениях свертываемости крови, мягко говоря, не приветствуются ( (я это читаю как - оказывают влияние на эти факторы и могут вызвать усугубление) и должны приниматься под контролем врача (то есть, анализы, регулярная связь и вот это вот всё).
Я бы в такое не стала играться. Пусть врач на себе такие опыты ставит.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9106
  • Karma: 6605
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40210 : Лютий 20, 2022, 10:27:38 »
В особенности  принимать кроверазжиразжижающее несколько недель( !), не сдавая коагулограммы. Последнее мне кажется особенно диким. Ну не у каждого первого больного короной  проявляются проблемы с кровью.
+100
Нашла свою коагулограмму (2 мес. после первого ковида) -- АЧТВ почти 40 при норме 26-37,5. То есть, низкая свёртываемость. Остальное в норме.
Это я решала, пить ли разжижающие.
А так-то, да. Общие рекомендации -- пить. Были тогда.

Надо бы повторить анализы после омикрона.
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40211 : Лютий 21, 2022, 09:32:17 »
У сына таки омикрон, тест дал положительный результат.
Первые симптомы 16 февраля.
Когда он уже будет не заразный?
Not all those who wander are lost

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40212 : Лютий 21, 2022, 10:23:46 »
У сына таки омикрон, тест дал положительный результат.
Первые симптомы 16 февраля.
Когда он уже будет не заразный?
Через день после отсутствия симптомов, но не раньше, чем через шесть дней от начала симптомов.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40213 : Лютий 21, 2022, 18:22:12 »
Принц Чарльз таки очень хочет на престол.  :grin:  Сообщили, что королева Елизавета заболела ковидом. И заразил ее сынок, приехав повидаться.

 
Понятно что по роду занятий ему надо встречаться с прорвой людей.  Понятно, что не будешь ждать пять лет, чтобы навестить любимую маман.  Но, блин, респиратор ffp3 надеть не судьба, что ли ? Или денег на него не хватило?

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40214 : Лютий 21, 2022, 21:00:22 »
Сообщили, что королева Елизавета заболела ковидом. И заразил ее сынок, приехав повидаться.
Он сам заболел 10 дней назад, так что Елизавету кто-то заразил позже. Она на днях проводила встречи без всяких масок.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40215 : Лютий 23, 2022, 18:41:12 »
Сообщили, что королева Елизавета заболела ковидом. И заразил ее сынок, приехав повидаться.
Он сам заболел 10 дней назад, так что Елизавету кто-то заразил позже. Она на днях проводила встречи без всяких масок.
Ну, не знаю, может быть.  Что попалось в новостях, то я и пересказала.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2626
  • Karma: 1802
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40216 : Березень 16, 2022, 21:24:10 »
Цитувати (виділене)
«А ось і ще один сюрприз, який ніхто не очікував, особливо Пекін і Москва. Китай зробив ставку на власні вакцини у боротьбі проти COVID-19, а також на політику нульової толерантності й негайного карантину для запобігання поширення коронавірусу. Зрештою, виявилося, що китайські вакцини були менш ефективні, ніж інші препарати. І оскільки жорсткі карантини залишили Китай без імунітету, здобутого від заражень раніше, тепер вірус поширюється на його території, мов пожежа», - йдеться в статті.

New York Times, у свою чергу, писав у вівторок: «Десятки мільйонів мешканців китайських провінцій і міст включно з Пекіном, Шанхаєм і Шеньчженем під карантином через спалах штаму «омікрон». Подорожі між містами зупинені, виробничі лінії теж, а торговельні центри зачинені».

І що це все значить? А те, що попит на нафту падає, сильно опускаючи ціни. На момент початку війни в Україні нафта коштувала 130 доларів за барель. У вівторок цінник впав нижче 100 доларів.

«А якій країні відчайдушно потрібні високі ціни на нафту, тому що вона більше нічого не може продавати світу, щоб фінансувати свою війну? Путінська Росія. Тож китайська стратегія щодо COVID підірвала путінську нафтову стратегію. І це, вірогідно, вдарило по Москві не менше, ніж будь-які санкції США. Ми всі значно більше пов’язані один з одним, ніж нам здається», - пише автор.
https://zn.ua/ukr/UKRAINE/nyt-na-vijni-v-ukrajini-chekajte-neochikuvanoho.html

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40217 : Березень 22, 2022, 17:38:26 »
Подружжя з яким я працюю на одній з аптек захворіло на корону. При чому жінка досить важко. Температура за 40. За щеплення в них не питав. І хоч багато жартують, що війна відмінила корону, насправді це не так
Тю, ля, а шо?

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40218 : Березень 22, 2022, 17:46:31 »
Подружжя з яким я працюю на одній з аптек захворіло на корону. При чому жінка досить важко. Температура за 40. За щеплення в них не питав. І хоч багато жартують, що війна відмінила корону, насправді це не так
Да, у нас в последние дни работы больницы в Ирпене выкладывали статистику, было сто пациентов, тридцать с ранениями и 60 с короной.  :( Это слава богу, что Омикрон полегче в среднем протекает, но всё же.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23431
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40219 : Квітень 03, 2022, 17:46:36 »
Коли читав, що людина після ковіду дуже швидко зморюється, думав, що перебільшення. Зараз почуваю себе дешевою китайською батарейкою. Чи акумулятором на виздиханні. 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40220 : Квітень 03, 2022, 19:02:32 »
Коли читав, що людина після ковіду дуже швидко зморюється, думав, що перебільшення. Зараз почуваю себе дешевою китайською батарейкою. Чи акумулятором на виздиханні. 
В мене таке було декілька місяців. Поступово пройде, але не дуже швидко.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40221 : Квітень 10, 2022, 15:34:42 »
Подружжя з яким я працюю на одній з аптек захворіло на корону. При чому жінка досить важко. Температура за 40. За щеплення в них не питав. І хоч багато жартують, що війна відмінила корону, насправді це не так
Я у Коломиї, тут взагалі ніхто в масках не ходить, в принципі. Я вже сама починаю забувати, як це робиться, бо підхопили цю корону, як приїхали в Чернівці. Перенесли достатньо легко, тільки був період, коли мені вважалось, що шмарклів у голові більше, ніж мізків. Але антибіотики не вживали, достатньо було тиждень попити АСС. Боялася, що сил не буде, і десь з пару тижнів нічого не хотілося робити, просто наказувала собі працювати. Але зараз думаю, що то просто депресуха була, бо тепер кожного ранку вихожу і майже бігаю тут навколо озера, вже і ідеї всякі почали з'являтись, коротше, починаю входити у робоче русло. Мама аналогічно, в неї теж саме, як в мене, тільки на 2 дні пізніше.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40222 : Квітень 11, 2022, 16:08:01 »
Я у Коломиї, тут взагалі ніхто в масках не ходить,
Няма, у нас тут теж вже ніхто не ходить.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40223 : Квітень 11, 2022, 16:15:17 »
 В нас ходять.( раптово))). Не всі звісно, десь процентів з 15. Насамперед  робітники у мережах супермаркетів, ну і такі збоченці, як я. )))
 Інші вештаються без масок.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40224 : Квітень 11, 2022, 16:38:21 »
Коронавірус образився, що на нього вже ніхто в Україні не звертає уваги і зник :).

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40225 : Квітень 11, 2022, 16:46:03 »
Коронавірус образився, що на нього вже ніхто в Україні не звертає уваги і зник :).
Ні.  Я знаю про кілька людей, що нещодавно хворіли.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40226 : Квітень 11, 2022, 16:50:53 »
Ні.  Я знаю про кілька людей, що нещодавно хворіли.
Він залишиться назавжди. Річ лише в об'ємах захворілих. Зараз їх зовсім мало.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40227 : Квітень 11, 2022, 18:27:09 »
Коронавірус образився, що на нього вже ніхто в Україні не звертає уваги і зник :).
Ну не так щоб зник, але чим отой коронавірус в мене суттєво відрізнявся від сильного ОРВІ? Навіть температури не було, тільки голос сів та шмарклі. То якщо воно таке буде час від часу, то хто для цього буде весь час маски натягувати? От тільки в той самий момент, як в тебе шмарклі, щоб іншим не передавати, та й все.
Так, знаю, що в інших гірше, але в мене зараз нема тієї трясці, як була з самого початку. Перенесли, вижили, щеплення тре робити регулярно, та й все.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6983
  • Karma: 4014
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40228 : Квітень 11, 2022, 18:27:41 »
Коли читав, що людина після ковіду дуже швидко зморюється, думав, що перебільшення. Зараз почуваю себе дешевою китайською батарейкою. Чи акумулятором на виздиханні. 
десь міс  з два таке буде , мене ще глючило з пів року , але то я хворіла першою версією  :grin:
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Online Фрейя

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1456
  • Karma: 2498
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40229 : Квітень 12, 2022, 15:24:04 »
Цитувати (виділене)
Ekaterina Kachan
Оскільки я співпрацюю з Китаєм та моніторю новини щодо України, останнім часом просять розказати про зачинений на карантин Шанхай.
Cпойлер
1. Політика 0 толерантності від COVID
Від початку пандемії Китай ввів дуже жорсткі правила для запобігання розповсюдженню коронавірусу.
По-перше, у застосунку Wechat вони ввели 3 типи кодів - зелений, червоний та жовтий (саме це рішення Китаю згодом було успішно запозичене іншими країнами). Ти міг вийти з дому із зеленим кодом, а повернутися вже з тривожним жовтим. Або взагалі не повернутися, тому що часом людей зачиняли на карантин поза домом.
По-друге, у випадку виявлення в однієї людини корони, зачиняли на карантин цілі райони, шопінг-центри тощо, а усіх, хто контактував із хворим (про що відомо на базі відслідковування геолокацій та чекінів застосунком Wechat), тестували на корону. Людей відпускали «на волю» лише у випадку, якщо жодна інша людина у рамках зачиненого на карантин місця не хвора.
Були випадки зачинення людей на тижні в аеропортах, шопінг- та виставкових центрах тощо. Тобто практика зачинення на карантин в Китає діє давно, але у масштабах багатомільйонного міста як-то Шанхай на довготривалий строк - вперше.
Усі очікували, що після Олімпіади політика буде пом‘якшена.
Самі китайці та іноземці, які мешкають у Китаї, вважали, що політика 0 толерантності успішно працює. Докм не трапився омікрон

2. Омікрон
Спочатку на тиждень зачинили багатомільйонний Шеньчжень, одразу після нього - Шанхай.
Чому в Китаї так різко зросло невдоволення політикою 0 толерантності? Бо всі китайці бачать, що, на відміну від ризикованих штаммів, омікроном хворіють безсимптомно, переважна більшість лише з нежиттю та хворим горлом. До того ж, всі просто зморилися за 2 роки від жорстоких карантинних обмежень та невиправданої надії про скасування політики після Олімпіади.
Зі слів моїх знайомих та колег, які мешкають у Шанхаї, ніхто до останнього не вірив, що влада прийме рішення зачинити усе місто (як і ми до останнього не вірили у війну). Тому шанхайці не були готові до цього як мінімум запасом продуктів та ліків.
Ще більше злості з‘явилося після того, як помер чоловік із діабетом через нестачу ліків. А епогеєм стало те, що дітей відлучали від батьків, якщо у дитини позитивний тест, а у батьків ні. Останнє кілька днів тому змінили, і тепер дитина може бути з одним із батьків чи опікунів.
Карантин у Шанхаї спершу подовжили на тиждень, потім на 2, а зараз на необмежений строк. Подейкують, що це аж до кінця травня…
На вулицях безлюдного Шанхая є лише люди в білих уніформах (медики) та кур‘єри сервісів доставки, попит на яких настільки виріс, що мій знайомий, наприклад, прокидається о 7-й, аби встигнути раніше зробити замовлення.
Влада доставляє лише сухі пайки. Із питною водою в Шанхаї великі проблеми - шанхайці набирають її з-під крана та кип‘ятять. Про якість питної води з-під крана у таких умовах вже не сильно турбуються.

3. Що пишуть китайські ЗМІ
Що винувата Америка з біолабораторіями в Україні, де розробили вірус  Це ви і так вже знаєте.
Ще пишуть, що західні ЗМІ недооцінюють ризики омікрона та нагнітають про ситуацію у Шанхаї. Із радістю публікують новини, як «загниваючий Захід» не може впоратися з вірусом, тому всі навколо хворіють.
А ше цікаво, що про вплив санкцій проти рашки на світову економіку сотні статей за березень, а от про вплив зупинених підприємств у Шенчжені та Шанхаї лише трохи…
Ось така китайська політика та правда.
https://www.facebook.com/kachan.katya/posts/10228402599552836

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.