Голосування

Выберите один вариант

Freedom Jazz
10 (18.5%)
YUKO
2 (3.7%)
Maruv
4 (7.4%)
Brunettes Shoot Blondes
0 (0%)
KAZKA
8 (14.8%)
ANNA MARIA
1 (1.9%)
Хочу позырить результат
29 (53.7%)

Всього голосів: 53

Голосування закінчилося: Лютий 24, 2019, 13:51:18

Автор Тема: Финал отбора от Украины на Евровидение
 

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #90 : Лютий 23, 2019, 21:38:45 »
Цитувати (виділене)
Да, размазали. Никто не пожалел. Правильно Джамала сказала: о чем думали, когда шли на конкурс?
Ну это, как раз, понятно.
Самореклама.
И это сработает для них и здесь, и в России.
Да нет, такой жести не ожидали.

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #91 : Лютий 23, 2019, 21:40:32 »
Цитувати (виділене)
Да, размазали. Никто не пожалел. Правильно Джамала сказала: о чем думали, когда шли на конкурс?
Ну это, как раз, понятно.
Самореклама.
И это сработает для них и здесь, и в России.
Да нет, такой жести не ожидали.
Похоже, Аласания все объяснил Притуле и членам жюри.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #92 : Лютий 23, 2019, 22:00:41 »
Хороший арапчонок. :grin:

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #94 : Лютий 23, 2019, 22:04:57 »
Я на первом полуфинале была за ЦеШо, на втором за Хайята. Обоих прокатили... Теперь, раз уж Крым украинский, буду за Марув болеть, шоли. Писали, что она после ухода ср сцены за кулисами рыдала. Карьеру в роисе оплакивала, или просто от нервов, интересно?
Песня её, кстати, по тому же принципу - если раз пять прослушать, пытаясь понять, что в ней фанаты находят - застревает потом в ушах намертво  :grin:

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #95 : Лютий 23, 2019, 22:07:09 »
Хороший арапчонок. :grin:
Катя Пушкарёва же. "Мир освещают твои глаза"

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #96 : Лютий 23, 2019, 22:09:45 »
раз уж Крым украинский, буду за Марув болеть, шоли
Крым "оф коз".

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #97 : Лютий 23, 2019, 22:11:49 »
Француз очень приятный. :)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #98 : Лютий 23, 2019, 22:14:07 »
Жюри бессердечное. Сейчас узнаем, как у нас народ на жалость разводится.

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #99 : Лютий 23, 2019, 22:15:05 »
раз уж Крым украинский, буду за Марув болеть, шоли
Крым "оф коз".

Оф коз юкрениан я услышала. Не так?

Offline Шо?

  • *****
  • Повідомлень: 6543
  • Karma: 3922
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #100 : Лютий 23, 2019, 22:20:30 »
раз уж Крым украинский, буду за Марув болеть, шоли
Крым "оф коз".

Оф коз юкрениан я услышала. Не так?
Возможно. я услышал от нее только оф коз.

Цитувати (виділене)
6 апреля 2019 года, в концертном зале «Известия Hall» состоится первый сольный концерт
 в Москве популярной и эпатажной певицы Maruv.
" KAZKA и Сердючка споют на Песне года вместе с Басковым и Биланом"
Афиша концертов Kazka в Москве и Санкт-Петербурге за 2019 год
Надеюсь, ФДж поедет. Хоть они мне и не зашли.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #101 : Лютий 23, 2019, 22:22:44 »

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #102 : Лютий 23, 2019, 22:23:45 »
Во-во. У Данилко самого усы в сметане. И все же они придурки (жюри), что так прокатили Хайята

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #103 : Лютий 23, 2019, 22:40:08 »
Марув.

Жаль.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #104 : Лютий 23, 2019, 22:45:56 »
 :yahoo:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #105 : Лютий 23, 2019, 22:48:11 »
Теперь осталось определиться, как отнестись к тексту песни, где почти половина - цитаты из российских заявок  :grin:
Бернинг ин зе  флейм и Ю а зе онли ван я имею в виду

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #106 : Лютий 23, 2019, 22:57:02 »
Вот сейчас поверила, что и за Зеленского так проголосуют с его "надо договариваться с Россией"  :facepalm:

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #107 : Лютий 23, 2019, 23:07:59 »
Линк с таймером на диалог Притулы с Марув о ее отношениях с Россией.

https://youtu.be/lJLlSj5Xj9A?t=4533

"Я на этот вопрос отвечала во многих интервью. Если вам интересно, вы можете зайти в интернет и услышать мой ответ. Хочу еще раз напомнить, что конкурс Евровидение как раз создали после Второй мировой войны для того, чтобы страны объединялись и появился какой-то общий праздник, чтобы они делились культурой, и я считаю, что это круто и здорово. Нужно это поддерживать и в первую очередь это Song Contest, а не политические выборы. С этим вопросом лучше пойти в Верховную Раду"

"У меня много зрителей и из Украины, из России и Турции. Все они приезжают на разные концерты, в разные точки мира. У них есть свои чаты, фаны, которые между собой общаются. Неважно, с какой ты страны, на каком языке разговариваешь. После меня хорошее настроение, классное ощущение", – добавила певица.

Притула уточнил у нее, неужели после выступления в условном Геленджике к певице приходит какой-нибудь мужчина и говорит: "Я послушал вашу музыку и решил отложить автомат Калашникова и не поеду больше на Донбасс".

"Такого я не слышала выражения. Я уверена, что многие люди, кто живут в России, они отлично относятся к тем, которые живут в Украине и слушают украинскую музыку, восхищаются ей. Не все плохие, нельзя судить всех по одному человеку, по президенту всю страну. Не может быть четыре миллиона или миллиарда, по-моему, там жителей России, всех откровенно плохих, которые хотят воевать", – сказала она.

На это Притула пошутил: "Вы знаете, четыре миллиарда – это наверно мечта их президента, а четыре миллиона – это наша".

Судья Андрей Данилко напомнил, что сейчас напряженная ситуация. "Я желаю вам как-то справиться. Как? Я не знаю".

На вопрос Джамалы, которая смоделировала ситуацию с пресс-конференцией в Тель-Авиве "чей Крым" певица все же ответила: "Ukraine, of course (Украина, конечно же)"

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #108 : Лютий 23, 2019, 23:22:30 »
Цитувати (виділене)
Взялi двоiх дєвочєк в трусiках i распялi пряма на нацотборє євровiдiнья

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #109 : Лютий 23, 2019, 23:27:00 »
Фейсбучек жаждет отправить Марув на интервью к Скрипину. Только тогда точно Джамале второй раз ехать придется.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #110 : Лютий 23, 2019, 23:38:39 »
Досматриваю Скрыпина с курицами. Какие же тупые сучки.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #111 : Лютий 23, 2019, 23:40:37 »

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #112 : Лютий 23, 2019, 23:58:18 »
Притула в фб:

Ось вам сьогодні конкретний натяк на те, що буде на президентських виборах, якщо ви не прийдете на дільницю. Потім залишиться тільки ручками в повітрі розмахувати.
Враження завтра. Сьогодні просто почитаю інших.
Добраніч!

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #113 : Лютий 24, 2019, 00:15:08 »
Цитувати (виділене)
...
Все йде так, як і планував ворог. Кремль не чекає нового чи іншого президента. Кремль не чекає інший склад парламенту. Це все вторинно для ворога. Кремль чекає, коли українці втомляться від війни. Він взявся грати в довгу. А ми, як виявилось, не всі до того готові. Не готові називати речі своїми іменами. Не готові артикулювати факт війни у нашому житті. Не готові мати позицію. Я не приймаю аргументів, що музиканти не конче мусять мати політичну позицію. Їх не питають закон Ома чи теорії з квантової фізики. Їх питають про їхню звичайну громадянську позицію
...


Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #114 : Лютий 24, 2019, 00:22:25 »
Это чтобы не подумали, что Аласания или Притула сами по себе вдруг.
Было персональное обращение.
Ну хоть сработало.


Цитувати (виділене)
Роман Скрипін
21 год ·
Для тупих.
Моє прізвище в паспорті СССР писалося Скрипин.
Національність (вибрана свідомо) українець.
Потім, коли вже Україна, як я й хотів / мріяв / прагнув стала незалежною, мене транслітерували як Скрыпин.
Ясно, що державною Скрипін. Але прізвище російське.
Це для тупих.
Так, в мене є родичі в Нижньому Таґілі. В них інші прізвища. І вони чітко мене не розуміють. Коли ти починаєш говорити що Росія веде війну з Україною, вони терміново починають говорити про погоду. Спілкування в нас не склалося. Так, саме там, на "Уралвагонзводе" виробляють танки, які сунуть на Україну. Це просто факт. Тут емоцій нуль. Мені немає як емоціонувати з аґрессором. Я просто це визнаю, як факт. І ненавиджу всю цю сволоту, яка краде роки мого щасливого життя.
В контексті хайпу з ̶М̶а̶р̶і̶я̶-̶М̶і̶р̶а̶б̶е̶л̶л̶а̶", точніше з "Анна - Марія", то тут все ясно, як Божий день.
Батьки - колаборанти. Де СБУ, я не знаю, може, хапає за кінцівки мережу Нацполіції. Мені байдуже. Не за це плачу податки.
У національному відборі на Eurovision 2019, на хвилі якого ми з'явилися й через яке два роки потім мали проблеми з ефірами, беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ та СТБ. Перше - з бюджетних коштів. В мене питання: чи осліп Зураб і все його ̶а̶х̶у̶ї̶т̶е̶л̶ь̶н̶е̶ неперевершене правління. Чи це все злочинна діяльність StarLightMedia ім.Пінчука? У вас очі на сраці виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? ̶Й̶о̶б̶у̶ ̶д̶а̶л̶и̶с̶ь̶ Чи притомні ви усі там гуртом? Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944, яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для Малоросії. В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на "Д" треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але - Джамала? Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою V колону? Як так? Ми заблукали чи десь на манівцях? Мені це здається сниться, чи ви правда такі і є?
Прийдіть до тями, любі українці.
Так, у нас 5 рік триває війна.
Російсько-Українська війна.
Так, ми маємо анексований Крим, що вже є ознакою початку війни. Які б батьки "Анни - Марії" там наполегливо б не працювали, позаяк люлять рідну землю. Колаборанти. Тато - суддя. Мамка - віце-прем'єр. (Співачки мамкіни). І доці їхні - вата дурна.
Так, ми маємо окупований Донбас. І там гинуть, чуєте (?) ГИНУТЬ наші хлопці. Уявіть себе на передовій, а тоді співайте.
Це все страшно.
Дуже страшно.
Ви не хочете вийти зі своєї зони комфорту?
Вас звідти витягнуть.
А наразі - дякуйте тим, хто прикриває вашу дупу.
І запам'ятайте, що:
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #115 : Лютий 24, 2019, 00:27:27 »
Это чтобы не подумали, что Аласания или Притула сами по себе вдруг.
Было персональное обращение.
Ну хоть сработало.


Cпойлер
Цитувати (виділене)
Роман Скрипін
21 год ·
Для тупих.
Моє прізвище в паспорті СССР писалося Скрипин.
Національність (вибрана свідомо) українець.
Потім, коли вже Україна, як я й хотів / мріяв / прагнув стала незалежною, мене транслітерували як Скрыпин.
Ясно, що державною Скрипін. Але прізвище російське.
Це для тупих.
Так, в мене є родичі в Нижньому Таґілі. В них інші прізвища. І вони чітко мене не розуміють. Коли ти починаєш говорити що Росія веде війну з Україною, вони терміново починають говорити про погоду. Спілкування в нас не склалося. Так, саме там, на "Уралвагонзводе" виробляють танки, які сунуть на Україну. Це просто факт. Тут емоцій нуль. Мені немає як емоціонувати з аґрессором. Я просто це визнаю, як факт. І ненавиджу всю цю сволоту, яка краде роки мого щасливого життя.
В контексті хайпу з ̶М̶а̶р̶і̶я̶-̶М̶і̶р̶а̶б̶е̶л̶л̶а̶", точніше з "Анна - Марія", то тут все ясно, як Божий день.
Батьки - колаборанти. Де СБУ, я не знаю, може, хапає за кінцівки мережу Нацполіції. Мені байдуже. Не за це плачу податки.
У національному відборі на Eurovision 2019, на хвилі якого ми з'явилися й через яке два роки потім мали проблеми з ефірами, беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ та СТБ. Перше - з бюджетних коштів. В мене питання: чи осліп Зураб і все його ̶а̶х̶у̶ї̶т̶е̶л̶ь̶н̶е̶ неперевершене правління. Чи це все злочинна діяльність StarLightMedia ім.Пінчука? У вас очі на сраці виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? ̶Й̶о̶б̶у̶ ̶д̶а̶л̶и̶с̶ь̶ Чи притомні ви усі там гуртом? Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944, яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для Малоросії. В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на "Д" треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але - Джамала? Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою V колону? Як так? Ми заблукали чи десь на манівцях? Мені це здається сниться, чи ви правда такі і є?
Прийдіть до тями, любі українці.
Так, у нас 5 рік триває війна.
Російсько-Українська війна.
Так, ми маємо анексований Крим, що вже є ознакою початку війни. Які б батьки "Анни - Марії" там наполегливо б не працювали, позаяк люлять рідну землю. Колаборанти. Тато - суддя. Мамка - віце-прем'єр. (Співачки мамкіни). І доці їхні - вата дурна.
Так, ми маємо окупований Донбас. І там гинуть, чуєте (?) ГИНУТЬ наші хлопці. Уявіть себе на передовій, а тоді співайте.
Це все страшно.
Дуже страшно.
Ви не хочете вийти зі своєї зони комфорту?
Вас звідти витягнуть.
А наразі - дякуйте тим, хто прикриває вашу дупу.
І запам'ятайте, що:
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
Не, ну тут Скрипин конкретно так на себя одеяло потянул. Про кого Притула знал, он на полуфиналах сразу говорил и про гастроли, и про прочее. Я смотрела. К Притуле вопросов точно нет.

Ну он и сам там Скрипину в комментах ответил:
 Рома, не зайобуй, а то всі підараси, один ти Д'Артаньян. Я ведучий Національного відбору. Ве-ду-чий. Тобто я не проводжу кастинги і не визначаю, кому співати, а кому ні. Для того є окремо навчені люди. Як людина притомна, я вважав за потрібне донести до глядача інформацію про ряд виконавців (учссників нацвідбору), що гастролюють Росією. І, якщо ти дивився перший пів-фінал, то мав би це бачити. А якщо не дивився, то подивись і ще раз прочитай перше речення!


Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #116 : Лютий 24, 2019, 00:28:31 »
Но всех конкурсантов следующих годов отправлять сразу к Скрипину на интервью идея отличная.  :sarcastic:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #117 : Лютий 24, 2019, 00:34:38 »
Цитувати (виділене)
Это чтобы не подумали, что Аласания или Притула сами по себе вдруг.
Было персональное обращение.
Ну хоть сработало.


Cпойлер
Цитувати (виділене)
Роман Скрипін
21 год ·
Для тупих.
Моє прізвище в паспорті СССР писалося Скрипин.
Національність (вибрана свідомо) українець.
Потім, коли вже Україна, як я й хотів / мріяв / прагнув стала незалежною, мене транслітерували як Скрыпин.
Ясно, що державною Скрипін. Але прізвище російське.
Це для тупих.
Так, в мене є родичі в Нижньому Таґілі. В них інші прізвища. І вони чітко мене не розуміють. Коли ти починаєш говорити що Росія веде війну з Україною, вони терміново починають говорити про погоду. Спілкування в нас не склалося. Так, саме там, на "Уралвагонзводе" виробляють танки, які сунуть на Україну. Це просто факт. Тут емоцій нуль. Мені немає як емоціонувати з аґрессором. Я просто це визнаю, як факт. І ненавиджу всю цю сволоту, яка краде роки мого щасливого життя.
В контексті хайпу з ̶М̶а̶р̶і̶я̶-̶М̶і̶р̶а̶б̶е̶л̶л̶а̶", точніше з "Анна - Марія", то тут все ясно, як Божий день.
Батьки - колаборанти. Де СБУ, я не знаю, може, хапає за кінцівки мережу Нацполіції. Мені байдуже. Не за це плачу податки.
У національному відборі на Eurovision 2019, на хвилі якого ми з'явилися й через яке два роки потім мали проблеми з ефірами, беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ та СТБ. Перше - з бюджетних коштів. В мене питання: чи осліп Зураб і все його ̶а̶х̶у̶ї̶т̶е̶л̶ь̶н̶е̶ неперевершене правління. Чи це все злочинна діяльність StarLightMedia ім.Пінчука? У вас очі на сраці виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? ̶Й̶о̶б̶у̶ ̶д̶а̶л̶и̶с̶ь̶ Чи притомні ви усі там гуртом? Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944, яка розкрила очі? І тепер сєпаратюги співають для Джамали? В мене щось не клеїться. Що, взагалі, відбувається? До Данилка я не маю питань. Це людина-шлягер. Це викривлена версія Алли Пугачової для Малоросії. В мене немає питань до Манекена. Донецьк. Після слова на "Д" треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але - Джамала? Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але вПРИТУЛ не бачить перед собою V колону? Як так? Ми заблукали чи десь на манівцях? Мені це здається сниться, чи ви правда такі і є?
Прийдіть до тями, любі українці.
Так, у нас 5 рік триває війна.
Російсько-Українська війна.
Так, ми маємо анексований Крим, що вже є ознакою початку війни. Які б батьки "Анни - Марії" там наполегливо б не працювали, позаяк люлять рідну землю. Колаборанти. Тато - суддя. Мамка - віце-прем'єр. (Співачки мамкіни). І доці їхні - вата дурна.
Так, ми маємо окупований Донбас. І там гинуть, чуєте (?) ГИНУТЬ наші хлопці. Уявіть себе на передовій, а тоді співайте.
Це все страшно.
Дуже страшно.
Ви не хочете вийти зі своєї зони комфорту?
Вас звідти витягнуть.
А наразі - дякуйте тим, хто прикриває вашу дупу.
І запам'ятайте, що:
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
[/spoiler]Не, ну тут Скрипин конкретно так на себя одеяло потянул. Про кого Прттула знал, он на полуфиналах сразу говорил и про гастроли, и про прочее. Я смотрела. К Притуле вопросов точно нет.

Ну он и сам там Скрипину в комментах ответил:
 Рома, не зайобуй, а то всі підараси, один ти Д'Артаньян. Я ведучий Національного відбору. Ве-ду-чий. Тобто я не проводжу кастинги і не визначаю, кому співати, а кому ні. Для того є окремо навчені люди. Як людина притомна, я вважав за потрібне донести до глядача інформацію про ряд виконавців (учссників нацвідбору), що гастролюють Росією. І, якщо ти дивився перший пів-фінал, то мав би це бачити. А якщо не дивився, то подивись і ще раз прочитай перше речення!


Ок, к Притуле вопросы снимаются. Как и Скрыпин, я не смотрела, но по перепевам про околороссийский хвост троих из шести мне было как-то известно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34710
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #118 : Лютий 24, 2019, 00:36:03 »
Но всех конкурсантов следующих годов отправлять сразу к Скрипину на интервью идея отличная.  :sarcastic:
и кандидатов в президенты
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #119 : Лютий 24, 2019, 00:37:13 »
Я в шоке от того, что они на голубом глазу к нему пришли. На крымско-татарский канал. К Скрипину. Одно это уже сигнализирует - мозгов нет. А когда мозгов нет, то чему удивляться.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.