Автор Тема: Юмор та гумор
 

Offline benzy

  • ***
  • Повідомлень: 121
  • Karma: 181
Re: Юмор та гумор
« Reply #8850 : Червень 20, 2022, 07:04:21 »
- А что, отец, невесты в вашем городе есть?
- Кому и Кадыров невеста.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7025
  • Karma: 12819
  • Стать: Жіноча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8851 : Червень 20, 2022, 08:15:32 »

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Юмор та гумор
« Reply #8852 : Червень 20, 2022, 19:34:02 »

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Юмор та гумор
« Reply #8853 : Червень 21, 2022, 10:57:00 »

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Юмор та гумор
« Reply #8854 : Червень 21, 2022, 11:29:55 »
"В средней группе детского сада к сентябрьскому утреннику меня готовил дедушка. Темой праздника были звери и птицы: как они встречают осень и готовятся к зиме. Стихотворений, насколько мне помнится, нам не раздавали, а если и раздали, дедушка отверг предложения воспитательниц и сказал, что читать мы будем своё.
Этим своим он выбрал выдающееся, без дураков, произведение Николая Олейникова "Таракан".
Мне сложно сказать, что им руководило. Сам дедушка никогда садик не посещал, так что мстить ему было не за что. Воспитательницы мои были чудесные добрые женщины. Не знаю. Возможно, он хотел внести ноту высокой трагедии в обыденное мельтешение белочек и скворцов.
Так что погожим осенним утром я вышла на середину зала, одернула платье, расшитое листьями из бархатной бумаги, обвела взглядом зрителей и проникновенно начала:
– Таракан сидит в стакане,
Ножку рыжую сосёт.
Он попался. Он в капкане.
И теперь он казни ждёт.
В "Театре" Моэма первые уроки актерского мастерства Джулии давала тётушка. У меня вместо тётушки был дед. Мы отработали всё: паузы, жесты, правильное дыхание.
–Таракан к стеклу прижался
И глядит, едва дыша.
Он бы смерти не боялся,
Если б знал, что есть душа.
Постепенно голос мой окреп и набрал силу. Я приближалась к самому грозному моменту:
– Он печальными глазами
На диван бросает взгляд,
Где с ножами, топорами
Вивисекторы сидят.
Дед меня не видел, но он мог бы мной гордиться. Я декламировала с глубоким чувством. И то, что на "вивисекторах" лица воспитательниц и мам начали меняться, объяснила для себя воздействием поэзии и своего таланта.
– Вот палач к нему подходит, – пылко воскликнула я. – И ощупав ему грудь, он под рёбрами находит то, что следует проткнуть!
Героя безжалостно убивают. Сто четыре инструмента рвут на части пациента! (тут голос у меня дрогнул). От увечий и от ран помирает таракан.
В этом месте накал драматизма достиг пика. Когда позже я читала в школе Лермонтова "На смерть поэта", оказалось, что весь полагающийся спектр эмоций, от гнева до горя, был мною пережит еще в пять лет.
– Всё в прошедшем, – обречённо вздохнула я, – боль, невзгоды. Нету больше ничего. И подпочвенные воды вытекают из него.
Тут я сделала долгую паузу. Лица взрослых озарились надеждой: видимо, они решили, что я закончила. Ха! А трагедия осиротевшего ребёнка?
– Там, в щели большого шкапа,
Всеми кинутый, один,
Сын лепечет: "Папа, папа!"
Бедный сын!
Выкрикнуть последние слова. Посмотреть вверх. Помолчать, переводя дыхание.
Зал потрясённо молчал вместе со мной.
Но и это был ещё не конец.
– И стоит над ним лохматый вивисектор удалой, – с мрачной ненавистью сказала я. – Безобразный, волосатый, со щипцами и пилой.
Кто-то из слабых духом детей зарыдал.
– Ты, подлец, носящий брюки! – выкрикнула я в лицо чьему-то папе. – Знай, что мертвый таракан – это мученик науки! А не просто таракан.
Папа издал странный горловой звук, который мне не удалось истолковать. Но это было и несущественно. Бурными волнами поэзии меня несло к финалу.
– Сторож грубою рукою
Из окна его швырнёт.
И во двор вниз головою
Наш голубчик упадёт.
Пауза. Пауза. Пауза. За окном ещё желтел каштан, бегала по крыше веранды какая-то пичужка, но всё было кончено.
– На затоптанной дорожке, – скорбно сказала я, – возле самого крыльца будет он задравши ножки ждать печального конца.
Бессильно уронить руки. Ссутулиться. Выглядеть человеком, утратившим смысл жизни. И отчетливо, сдерживая рыдания, выговорить последние четыре строки:
– Его косточки сухие
Будет дождик поливать,
Его глазки голубые
Будет курица клевать.
Тишина. Кто-то всхлипнул – возможно, я сама. С моего подола отвалился бархатный лист, упал, кружась, на пол, нарушив шелестом гнетущее безмолвие, и вот тогда, наконец, где-то глубоко в подвале бурно, отчаянно, в полный рост зааплодировали тараканы.
На самом деле, конечно, нет. И тараканов-то у нас не было, и лист с меня не отваливался. Мне очень осторожно похлопали, видимо, опасаясь вызвать вспышку биса, увели плачущих детей, похлопали по щекам потерявших сознание, дали воды обмякшей воспитательнице младшей группы и вручили мне какую-то смехотворно детскую книжку вроде рассказов Бианки.
– Почему? – гневно спросила вечером бабушка у деда. Гнев был вызван в том числе тем, что в своем возмущении она оказалась одинока. От моих родителей ждать понимания не приходилось: папа хохотал, а мама сказала, что она ненавидит утренники и я могла бы читать там даже "Майн Кампф", хуже бы не стало. – Почему ты выучил с ребёнком именно это стихотворение?
– Потому что "Жука-антисемита" в одно лицо декламировать неудобно, – с искренним сожалением сказал дедушка."

Джерело, бо нажаль посилання з ФБ не працюють.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Donna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 746
  • Karma: 844
Re: Юмор та гумор
« Reply #8855 : Червень 21, 2022, 15:14:57 »
Джерело, бо нажаль посилання з ФБ не працюють.
Автор Елена Михалкова, чудесный человек и писатель (детективы), фейсбук ее заблокировал, есть ЖЖ.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Юмор та гумор
« Reply #8856 : Червень 21, 2022, 19:29:21 »
– Потому что "Жука-антисемита" в одно лицо декламировать неудобно, – с искренним сожалением сказал дедушка."
Власне, про того жука. Там і справді декламувати треба хоча б вдвох. :)

Russian warship, go fuck yourself!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8857 : Червень 22, 2022, 13:48:27 »
Цитувати (виділене)
Иван Костенко
33 хв  ·
Фоном йде історична передача, диктор каже: «…але одразу виникає питання, як у запорізького війська міг виникнути конфлікт з кошовим?»
Голос з натовпу: «Бо він друг Зеленського, ти що не знав?!»

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8858 : Червень 22, 2022, 13:50:11 »
Головне, що в касках.


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8859 : Червень 22, 2022, 14:38:12 »


Закріпляю подвійним Амінь.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7025
  • Karma: 12819
  • Стать: Жіноча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8860 : Червень 22, 2022, 17:26:48 »

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Юмор та гумор
« Reply #8861 : Червень 23, 2022, 09:51:35 »
На ФУПі вже була пропозиція назвати яку-небудь нову ракету - як з'явиться - "бавовна". Бо красиво.  :grin:
Homo homini felis est.

Offline Donna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 746
  • Karma: 844
Re: Юмор та гумор
« Reply #8862 : Червень 23, 2022, 10:15:43 »
Як правильно їсти ягоди.

Порічки – тільки з куща, не миті, обтирати об шорти чи майку і знімати з червоних крапельок павутинку, трохи примружившись від сонця і заодно згадуючи, чи є в хаті ентерос гель.

Аґрус – тільки недоспілим, взагалі не знаю, чи ця ягода задумана природою як спіла. Не знаю жодної притомної особи, яка б дала аґрусу доспіти на кущі. Треба їсти і приговорювати “яке квасне”! Морщитися від того квасу, літньої спеки і колючок, що вп’ялися в сідниці, коли ви влізли в кущ з голими ногами.

Суниці – навкарачки, опустивши голову до землі, а п’яту точку піднявши до неба. В йозі та поза називається “собака головою вниз”, але я б на наших теренах перейменувала на “поїдач суниць”.

Малина – їсти з куща, попередньо попросивши пробачення у всіх невинно з’їджених хробаків, які там сидять в червоному кошичку. Якщо чуєте, що хробак ворушиться на язиці, то просто жуйте швидше і все. То білок. Органічний.

Черешні – дивись малина, але кістку не забудьте виплюнути, а то унітаз поб’єте ввечері.

Чорниці – тільки в горах і зі свіжим манікюром, щоб потім ввечері відмивати ваткою, намоченою в перикисі, нігті за 500 грн.

Лохина – купити в супермаркеті по ціні оголених фотографій Моніки Белуччі. Помити в десятьох водах, висипати у тарілочку. З’їсти акуратненько по-одній, роздивляючись і вмовляючи себе, що то таке добре, але в думках мріяти про смородину.

Смородина – їсти з куща, брудну, думаючи, скільки кілограм цукру купити, щоб наробити повидла на зиму. Приговорювати вголос, що то краще за лохину і не треба продавати нирку, а можна обскубати кущ, який посадив ще ваш дідо.

©️Марта Госовська.

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Юмор та гумор
« Reply #8863 : Червень 23, 2022, 12:19:53 »
 :)
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Юмор та гумор
« Reply #8864 : Червень 23, 2022, 12:49:56 »
Як правильно їсти ягоди.

Моя реакція: тільки нецензурна лексика і спогади зі сльзами на очах...
"З куща" в Португалії не зї'сиш нічого! Вони тут усі або мореплавці, або першовідкривачі, тому посадити біля своєї vivenda ну хоча би один кущик смородини - це поза їхнім життєспрйняттям! Але якщо комусь з них зачеться поласувати лохиною чи порічками, то вони продаються в Ikea, 200г за 3 ївро.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Юмор та гумор
« Reply #8865 : Червень 23, 2022, 13:18:22 »
*голосом класика*

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8866 : Червень 23, 2022, 13:20:43 »
Малина – їсти з куща, попередньо попросивши пробачення у всіх невинно з’їджених хробаків, які там сидять в червоному кошичку. Якщо чуєте, що хробак ворушиться на язиці, то просто жуйте швидше і все. То білок. Органічний.

Доповнення.
Як правильно їсти малину:

1. Ніколи не роздивляйтеся зірвану ягоду, одразу кидайте до рота і починайте жувати.

2. Якщо у роті щось ворушиться, спробуйте швидше прожувати і проковтнути.

3. Якщо воно не прожовується і пручається, заплющте очі, виплюньте все на землю і швидким кроком ідіть геть. Не озирайтеся.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4635
  • Karma: 2787
  • Стать: Жіноча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8867 : Червень 23, 2022, 13:36:04 »
*голосом класика*
Ці дві фотки поряд вже геніальні і красномовні, навіть без підписів  :smilie5:

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Юмор та гумор
« Reply #8868 : Червень 23, 2022, 13:40:16 »
Та да, но среди меня лидирует коммент Майка про забор. :smilie5:

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Юмор та гумор
« Reply #8869 : Червень 23, 2022, 13:47:18 »
*голосом класика*
Ці дві фотки поряд вже геніальні і красномовні, навіть без підписів  :smilie5:
без підписів, як на мене, вони навіть промовніші

Offline Donna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 746
  • Karma: 844
Re: Юмор та гумор
« Reply #8870 : Червень 23, 2022, 16:15:31 »
Вони тут усі або мореплавці, або першовідкривачі, тому посадити біля своєї vivenda ну хоча би один кущик смородини - це поза їхнім життєспрйняттям!
Ну будем справедливыми, смордина хорошо растет в прохладном климате, даже у нас ей немного жарковато.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7025
  • Karma: 12819
  • Стать: Жіноча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8871 : Червень 24, 2022, 10:20:48 »

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Юмор та гумор
« Reply #8872 : Червень 24, 2022, 10:36:23 »
Суниці – навкарачки, опустивши голову до землі, а п’яту точку піднявши до неба. В йозі та поза називається “собака головою вниз”, але я б на наших теренах перейменувала на “поїдач суниць”.
Щоб знайти в лісі суниці, треба придивлятися до комарів. Де найбільше комарів - там і суниці найкраще вродили!

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Юмор та гумор
« Reply #8873 : Червень 24, 2022, 10:38:16 »
А щодо малини - то десь років у 10 я навчилася її спершу нюхати, а потім класти до рота.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8874 : Червень 24, 2022, 13:56:37 »
Цитувати (виділене)
Віктор Нікітюк

Внєзапне.
Я нічого не розумію в артилерії, але вже майже місяць мене цікавить питання як наші бійці гатять з тих гармат і точно влучають у ворожий БТР чи Камаз з орками. Ті гармати зроблені ще при Брежнєві чи Хрущьові, там нема ніяких GPS чи процессорів. Снаряди теж без мозку. А вони якось влучають...
І ось тільки що випадково знайшов цю інфу. Тепер все зрозуміло!

Offline leonard

  • *****
  • Повідомлень: 5789
  • Karma: 2776
  • Lietuva, Vilnius
Re: Юмор та гумор
« Reply #8875 : Червень 24, 2022, 15:13:31 »
Щоб знайти в лісі суниці, треба придивлятися до комарів. Де найбільше комарів - там і суниці найкраще вродили!
Что касается малины. Надо присмотреться где больше медведей, где медведей больше там и малина уродила. :smile7:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Юмор та гумор
« Reply #8876 : Червень 24, 2022, 17:36:08 »
Что касается малины. Надо присмотреться где больше медведей, где медведей больше там и малина уродила.
А от і ніт! Ведмеді можуть бути і там, де мед, а не малина!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8877 : Червень 24, 2022, 17:56:19 »
Цитувати (виділене)
Алекс Нойнец
Поскольку я теперь военный, мне иногда приходится общаться с другими военными. На днях вот опять. Стояли курили с военным, который трупы москалей собирает, складывает, опознает и так далее.

Он говорит - йобані фермера это просто пиздец, я не понимаю, на что был у Путина расчёт.

Приехали в село откапывать трупы москалей, там три трупа, копаем. Подходит поселянин, говорит а шо це ви, хлопці, москалей копаєте? Ми кажемо ні, діду, саундтрек для фільму записуємо в стилі ретро-хаус, ми діджеї, а шо ми ще по вашему тут в селі з лопатами і трупами можемо робити. Він каже оце діло, а мого може теж відкопаєте. Ми кажемо а шо, діду, у вас теж є. Він каже, ну то є, прийшов до мене, я його стрелив та й у курнику прикопав, то може ви візьмете. Ми кажемо так а шо, чи глибоко прикопали. Він каже та де, сантИметрів двадцять, може тридцять.

І шо ви собі думаєте. Півтора метри його двадцять сантиметрів, шоб він так собі хуя міряв, як він москалям ями міряє.

І така хєрня в кожному курнику. Шо собі Путін думав - незрозуміло.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23427
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #8878 : Червень 24, 2022, 20:06:01 »

Offline Дід Вова

  • ****
  • Повідомлень: 342
  • Karma: 657
  • Стать: Чоловіча
  • Гарний, розумний, скромний - це я
Re: Юмор та гумор
« Reply #8879 : Червень 24, 2022, 20:25:06 »
Что касается малины. Надо присмотреться где больше медведей, где медведей больше там и малина уродила.
Шо ви спорите!? Звідки ідуть люди з подряпаними руками/ногами - от там і малина. :i_am_so_happy:

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.