Автор Тема: Россия - родина убийц!
 

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28230 : Серпень 12, 2022, 19:06:18 »
Раньше бы я, наверное, полностью поддержал бы тебя: "Не нравится Навальный - делай свою партию" "Он хоть что-то делает" и т.д. Сейчас нет.
Про створення партій річ зараз, звичайно, не йде. Цивільній шлях вже неможливий.

Но вот просто поверь, что -то, а условия для повышения производительности труда в колониях  блюдут почище чем на частных предприятиях.
Ось у це не вірю :). Багато років слідкую за подіями і довіряю більше здоровому глузду, Фєйгіну, дівчатам з Пусі Райот. ГУЛАГ-у начхати на продуктивність праці. Скільки годин накажуть - стільки і працюватимешь. До повного виснаження, якщо примусять. А здохнеш - пришлють іншого зека. Баби "рожають", система сажає.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2260
  • Karma: 2242
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28231 : Серпень 12, 2022, 19:17:17 »
Думаю, это потому что гребанная империя. Слишком широкие массы чтоб подняться. Вот массы в национальных федерациях могли бы. Может еще смогут.
Да, империя. Получится из национальных республик Эстония или Туркменистан ещё тоже неясно, главное, чтобы Украину в покое оставили.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28232 : Серпень 12, 2022, 19:27:04 »
Навальный уже высказался по Крыму, мне хватило чтоб составить мнение. Разбираться в сортах дерьма мне не интересно. По поводу нелепости пиар акции это опять случай объяснения очевидного, если тебе такой пиар норм, то значит команда Навального не зря старалась, нашли свою целевую  :grin:
Тут часто пишуть про небажання розбиратися, але продовжують слідкувати за діями тих, кого зневажають :)
Мене цікавять подіі і люди і, так, цікаво було дізнатися про те, чим займається Навальний у колонії :). Яким би він не був, але тут, здається, зробив щось добре. Прикращення умов перебування у колоніі, на мою думку, не сприяє прагненню воювати і бути вбитим. Звичайно, ти маєшь право думати інакше.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28233 : Серпень 12, 2022, 20:14:37 »
Коль уж про Навального заговорили (сразу оговорюсь не про человека, а про политика). Все тоже самое - просто скрываем болезнь.
Не намагаюся його відбілити. Лише відзначаю, що цієї теми він ще не торкався, а "пропіарили" зараз зовсім інше. Вай нот? Мені не заважає. Зрозуміло, чому його (як раніш дівчат з Пусі Райот) пресують не так жорстоко, як звичайних зеків, але фюрер може передумати і наказати вбити у будь-яку хвилину. У будь-якому разі він демонструє мужність і волю, що бракують переважної більшості звичайних росіян і відомих опозиціонерів, які навіть за кордоном тільки про збереження російської культури і бідних росіян і балакують.
 
Колонка для Таймс

    Возможно, истинная миссия Владимира Путина в том, чтобы преподавать уроки. Всем — от мировых лидеров и мировых же экспертов до обычных людей. В 2022-м он был особенно хорош в этом.
    Он вновь напомнил нам о том, что путь, начинающийся с «немного подделать выборы» всегда заканчивается диктатурой. О том, что диктатура всегда ведет к войне. Ох, как не стоило об этом забывать, верно?

    Мировые лидеры годами лицемерно говорили о «прагматичной позиции» и выгодах в международной торговле. Цена войны: военная и экономическая помощь Украине, беженцы, санкции, — все это будет стоить в сотни раз дороже, чем приносили нефтяные и газовые контракты, на подписании которых было так принято пить шампанское.
Ну, місією я це не назву :), а з іншим цілком згодна. І дай то боже, щоб обійшлося без ядерної катастрофи і тыды.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28234 : Серпень 12, 2022, 20:29:00 »
Угумс, в скольких ещё странах были планы флагом поразмахивать, и всё разрушено. От же ж, блин.
Чим більш зараз махають, тим краще: може ЄС нарешті зрозуміє, що всіх їх треба гнати взашей до рідного Мордору. Чи принаймні перестане видавати росіянам візи.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28235 : Серпень 12, 2022, 20:34:51 »
І знов про зайчиків:

Ольга Романова, https://www.facebook.com/Ooo.Romanova/posts/pfbid02Fw98kefNsraWMUYMs5T8Aq2vntudNqGB23QjnUhDL9uSurQSZiqq6RWZFKErM5ZKl

Цитувати (виділене)
Началось. Ночной вал записок в Русь Сидящую.

Спасите, помогите. Что за безобразие, обещали 200 тыс платить, а заплатили 30. А моего ранили, а лечат только в ЛНР, в Россию не вывозят, спасите, помогите. А тут еще одного под Луганском убили, родственникам не сообщают, тело бросили в районе боевых действий, чтобы гробовые не платить.

Я отвечаю, я не ленивая.
"Ваш муж - военный преступник".

У нас Инна Борисовна на первичном приёме обращений работает. Она хорошо на себе испытала, что такое тюрьма. Она резкая. Еще похлеще меня. Если она в хорошем настроении, она таких к Путину посылает. А если не в духе, то обстоятельно.

Но люди вообще не вдупляют. Вообще. Как военный преступник, да что вы такое говорите? Как наёмник? Какая война? А деньги наши где, отдайте. Защищайте наши права.

Нет у вас никаких прав. Вы вне закона. А выживших ждёт трибунал...

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28236 : Серпень 12, 2022, 20:40:20 »
Лично меня во всей этой истории поразило только то, что Навальный, сидя в ПОЛИТИЧЕСКОЙ тюряге, что-то пишет в соц.сетях.
Ну дык. Печатает симпатичными чернилами на принтере, вылепленном из размоченных сухариков... а за окно выносит специально обученный голубь вскормлённый орёл молодой.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Online Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28237 : Серпень 12, 2022, 20:41:34 »
Звичайно, ти маєшь право думати інакше.
Я також маю право думати так, як я вважаю, чи не так? Так от, після того, що він сказав у якомусь інтерв'ю:
Цитувати (виділене)
«Крым – тех людей, кто живет в Крыму.Крым останется частью России и больше никогда в обозримом будущем не станет частью Украины.»
мені до біса, що він там такого хорошого наробив в колонії, він російський імперець і ворог Україні, і не вартий того, щоб тут про нього так багати говорити. Крапка.

Offline PamTam

  • *****
  • Повідомлень: 3857
  • Karma: 2709
  • Стать: Жіноча

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23424
  • Стать: Чоловіча
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28239 : Серпень 12, 2022, 20:58:30 »
Знайди відповідь на картинці.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28240 : Серпень 12, 2022, 21:47:05 »
Это за гранью выученной беспомощности, это чего похуже.
Как показал опыт, 15 лет телевизора достаточно чтобы из лягушки сварить фашиста. Главное - не спешить, температуру поднимать постепенно.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28241 : Серпень 12, 2022, 21:52:35 »
Нехорошо, конечно, я поступаю, но А.Навальный это сам написал:
Цитувати (виділене)
Я не буду обычным зэком. Я буду протестно шить на своей машинке 😉
Я, собственно, именно о том, что он там на спец.условиях. На очень спец.условиях. А с учетом того, что из-за него, сучка, сидит куча невинного народу, у которого таких условий и близко нет (это я точно знаю и надеюсь, что когда-нибудь смогу об этом рассказать), я его не то что уважать -  я его за человека считать не могу. Выеживается он там гордо. Я бы посмотрела, как он в сети строчил, если бы был бойцом Азова. "Певец горя народного" (с)...  :bad:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28242 : Серпень 12, 2022, 22:04:07 »
Я також маю право думати так, як я вважаю, чи не так?
Так.

Так от, після того, що він сказав у якомусь інтерв'ю:

мені до біса, що він там такого хорошого наробив в колонії, він російський імперець і ворог Україні, і не вартий того, щоб тут про нього так багати говорити. Крапка.
Переважна більшість росіян - імперці. Переважна більшість нічого не зробили, щоб зупинити фюрера, і не роблять, щоб зупинити війну. Українців вбивають завдяки відсутності супротиву фюреру. А Навальний фюреру як скалка в дупі. Навіть про такі дрібниці, як "профсоюз" у мордорському Гулазі, приємно чути. Тому я цю новину і принесла. Про його слова Таймзу принесла не я, але вона також добра. Хто ще з росіян (окрім Нєвзорова) каже безпосередньо Заходу щось корисне для України?
Щодо Криму, то "нравится, не нравится" - а Україна Крим поверне і Навальний з цим змириться. 100% :)


Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28243 : Серпень 12, 2022, 22:10:21 »
Я, собственно, именно о том, что он там на спец.условиях. На очень спец.условиях.
А до того, майже вбили. Дивом врятували.
 
из-за него, сучка, сидит куча невинного народу
Маєшь на увазі, що виходили на мітінги через його заклики? Чи щось інше?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28244 : Серпень 12, 2022, 22:17:41 »
Саме хуйове,що росіяни ще не сцуть за наслідки.
А коли б кожен з них, від Ваньки з Тагілу до Соловйова, розумів, що його очикує розчинення в сірчаній кислоті, воно було б якось доступніше.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28245 : Серпень 12, 2022, 22:18:46 »
Табуретку, можливо, змінить на стілець.
На два. 8)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
  • Киев, он родина змиев
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28246 : Серпень 12, 2022, 22:22:08 »
Может ли зэк иметь передачу на ютюбе? Ну, это, прямо скажем, непросто.
Но я в каком-то смысле даже обязан это делать.
вот и всё, алексей, вот именно в этом "не просто", именно тут твоё и всё. т.к. это твоё "не просто"  - это либо взятка, либо договорняк. куку, идейный!

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28247 : Серпень 12, 2022, 22:26:54 »
Саме хуйове,що росіяни ще не сцуть за наслідки.
А коли б кожен з них, від Ваньки з Тагілу до Соловйова, розумів, що його очикує розчинення в сірчаній кислоті, воно було б якось доступніше.
Ваньки взагалі нічого не розуміють. А Соловйов нмд може розуміти, що пізно йому трепихаться. Тікати нікуди, пощади не буде.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28248 : Серпень 12, 2022, 22:29:39 »
:rofl:
Это феерия, нарочно не придумаешь  :rofl:

Ну просто на площади флагами махали, чем еще заниматься.
Европа выганяйт руский апазиционирен шнель шнель.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28249 : Серпень 12, 2022, 22:36:10 »
вот и всё, алексей, вот именно в этом "не просто", именно тут твоё и всё. т.к. это твоё "не просто"  - это либо взятка, либо договорняк. куку, идейный!
Він має адвокатів. Нмд через них і передає інфу/ідеї. Спілкуваться з адвокатами законно. Техничну роботу виконує його команда.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28250 : Серпень 12, 2022, 22:37:35 »
Тут часто пишуть про небажання розбиратися, але продовжують слідкувати за діями тих, кого зневажають
Повір, я перестав цікавитись навальним після небутерброда, а шендеровичем після його суворої догани українцям які не правильно "скорбєлі" коли гусляри з хору александрова та мразь "докторліза" вдало злітали в Сирію.
А то шо російські "ліберали" час от часу ляпають таке шо народ разносить по усім усюдам то шо ж тепер, інтернет відключати?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15371
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28251 : Серпень 12, 2022, 22:40:55 »
BigSister, чтобы потом с Навальным не получилось как с Шендеровичем - він виявився бовдур та й я бовдурка, бо його захищала (с)  :sneaky:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15371
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28252 : Серпень 12, 2022, 22:48:31 »
Як на мене, Навальний це Путін тільки в профіль. Звісно, є одмінності, але то таке, нальот прогрєса й різниця у віці, а взагалі-то таке ж хуйло, тільки поки що маленьке та в кайданках (що нібито додає якогось присмаку страждальця за демократію, але ніт).

Там навіть якщо й народиться щось принципово інше, з часом все одно перетвориться на хуйло. Такий запит, нічого не поробиш.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20520
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28253 : Серпень 12, 2022, 22:51:22 »
Шендеровичем - він виявився бовдур та й я бовдурка, бо його захищала (с) 
Люди які здатні визнавати свої помилки зустрічаються не часто.
Нариклад - Шендерович не здатен. :)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15371
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28254 : Серпень 12, 2022, 23:00:19 »
Да там уже полгода одно и то же блеяние, с той лишь разницей, что появился какой-то Физик-Шизик и резвится.

Cпойлер
Теперь и у нас есть :smilie5: Только что увидела такое фамилиё в последних зарегистрированныхи думаю - я вот только что такое имя уже видела.
Приманили  :sarcastic:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28255 : Серпень 12, 2022, 23:04:08 »
Я, собственно, именно о том, что он там на спец.условиях. На очень спец.условиях.
А до того, майже вбили. Дивом врятували.
Я не впевнена, що це було дійсно так, навіть якщо саме так і виглядало.
Цитувати (виділене)
из-за него, сучка, сидит куча невинного народу
Маєшь на увазі, що виходили на мітінги через його заклики? Чи щось інше?
Щось інше, але зараз не можу сказати більше.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28256 : Серпень 12, 2022, 23:06:40 »
Повір, я перестав цікавитись навальним після небутерброда, а шендеровичем після його суворої догани українцям які не правильно "скорбєлі" коли гусляри з хору александрова та мразь "докторліза" вдало злітали в Сирію.
А то шо російські "ліберали" час от часу ляпають таке шо народ разносить по усім усюдам то шо ж тепер, інтернет відключати?
Та вірю. Я сама ні за ким не стежила і не стежу. Якщо б стежила і бачила таку догану, то одразу б схаменулася.
Cпойлер
Ти мені линка не дав і навіть не цитував :hmm:, а я звикла перевіряти.
 

І не переконую, начебто Навальний - друг України. Але відзначаю (примаймні для себе), що він дістає фюрера більше, ніж усі письменники і каспарови разом. І запитую себе: що то за культура, якщо вона не заступається за тих, хто в біді і потребує допомоги?

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28257 : Серпень 12, 2022, 23:27:57 »
BigSister, чтобы потом с Навальным не получилось как с Шендеровичем - він виявився бовдур та й я бовдурка, бо його захищала (с) 
Не захищаю я його  :sorry:. Нехай лише шкодить фюреру і Мордору :)

Щодо Шендеровича: мені соромно, що недотямкала швидче, і прикро, що завдала вам біль.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28258 : Серпень 12, 2022, 23:33:02 »
Щось інше, але зараз не можу сказати більше.
Ок. З Навальним зав'язую :)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Россия - родина убийц!
« Reply #28259 : Серпень 13, 2022, 00:03:26 »
 Я сегодня целый час слушала  беседу с Сергеем Гуриевым. Ну, как  слушала, работала и слушала, но работа  почти механическая, поэтому слушала внимательно.
 На минуточку, целый профессор экономики парижского Института политических исследований (Sciences Po).
 Который сотоварищи с Акуниным  и кучей других русских либеральных оппозиционеров.
 И многие вещи говорит очень правильно. Многие.
 Но бля. Они безнадежны, совершенно безнадежны, все скопом.
 Долго  и со вкусом расписывал, как может воплотиться  сценарий Февральской революции после ухода Путина. Без последующих большевиков. И как потом Россия пойдет развиваться - ведь те , что воюют, это же меньше одного процента от населения России. И пусть воюющие сволочи и уроды, и нам надо будет всем даже возможно и  каяться,  но те, что внутри России, они правильные, настоящая Россия, очень образованная страна с умными и добрыми людьми. Да, возможны и другие сценарии, не без того. Но всегда  в России кошмарно проигранные войны сменялись периодом реформ, а значит сейчас очень даже так может быть, ведь люди умные и образованные в России. А те, что тащат стиральные машинки,  это просто уголовники.
 Вот уйдет Путин, и пришедший ему на смену Мишустин конституционно разрешит выборы, конституционно выпустит политических заключенных, понимая, что без этого снятия санкций им не видать. И так потихоньку пойдет Россия конституционно реформироваться и демократизироваться.
Мне как-то даже жутко стало по итогу.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Марика, Behemot, ludmila і 6 Гостей дивляться цю тему.