Автор Тема: Сонник (НЭО, че уж там)
 

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #690 : Травень 17, 2022, 18:44:05 »
Результат вимальовувався нічого так - щось близько 300000 особового складу і кілька мільйонів тонн заліза. Але то була десь лише третина процесу підрахунку...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #691 : Травень 18, 2022, 06:26:45 »
Який хороший сон!!!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #692 : Жовтень 05, 2022, 20:25:44 »
Під час сьогоднішньої тривоги, приблизно о 4-й...
Стоїмо на даху, чоловік 5, з ПЗРК. З півдня наближається якась фігня, починаємо її розстрілювати - і не попадаємо, вона мала і крутиться, врешті тікає кудись у східному напрямку. ПЗРК незвичайні - стріляють чимось типу касетних зарядів, на вигляд схоже на феєрверк...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #693 : Жовтень 05, 2022, 22:44:39 »
Під час сьогоднішньої тривоги, приблизно о 4-й...
Стоїмо на даху, чоловік 5, з ПЗРК. З півдня наближається якась фігня, починаємо її розстрілювати - і не попадаємо, вона мала і крутиться, врешті тікає кудись у східному напрямку. ПЗРК незвичайні - стріляють чимось типу касетних зарядів, на вигляд схоже на феєрверк...
Не попали - не страшно, вона втекла у потрібному напрямку. Фейерверк - символ успіху

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #694 : Жовтень 06, 2022, 11:26:52 »
Во сне убила Путина и ещё 5 в бункере.
Рекомендую. Самочувствие и тонус на утро  - отличный.
Мля, такі сни повинні збуватися буквально.

Я зазвичай не пам'ятаю, що мені сниться. Навіть, коли точно знаю, що бачив сон. Але є сни, котрі сняться досить регулярно і я їх запам'ятовую. В них я в Киргизстані. (Це не дивно, бо там жили мої бабуся з дідусем та дядько. Бабуся з дідусем померли. Дядько, скоріш за все теж, ми точно не знаємо). І я кожного разу намагаюся доїхати до дідусевого будинку. Мені у цьому активно допомагають якісь люди, яких я вперше бачу. При чому у снах місцевість абсолютно не схожа з тим містечком, що залишилося в мене у пам'яті (останній раз я там був років 35 тому), але я точно знаю, що це воно. І, скільки пам'ятаю, кожен раз у цих снах містечка виглядають по різному.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #695 : Жовтень 06, 2022, 11:43:13 »
Не поспішай туди. А от якщо  діда побачиш, уважно слухай, що він скаже

Offline Апельсинка2

  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Karma: 375
  • Стать: Жіноча
  • Киев, Украина
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #696 : Жовтень 10, 2022, 22:33:09 »
Розповім свій сон. Де ще, як не тут?
Мене часто сняться сумерки які поступово перетворюються на темряву. І хтось мене в тій темряві переслідує. Зазвичай я прокидаюсь віх жаху. Але не сьогодні. Сьогодні мені наснилося що в темряві мене переслідує собача зграя. І ватажок їх якась потвора, нібито собака, а ніби то і ні. І я руками роздерла йому пащу і перетворила на зброю, яку націлила проти зграї. І вони повтікали. Прокинулась, а м’язи напружені і жаху нема.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #697 : Жовтень 10, 2022, 22:39:42 »
Я сьогодні летіла на літаку, дивним маршрутом. І через міста та пустелі і пірнаючи у воду. Поки летіли над водоймами, бачили трилобітів і інших потвор величезних. І одне таки вчепилося в літак і крізь літак мені в ногу. Так і летіли з тим причепою, намагалися скинути.
 А день чи два тому у ві сні- стояла на містках старовинного коробля і топила кракенів.
Так і прокинулася біля шостоі. І так вже два тижні - прокидаюсь у 5-6 годин кожного ранку
Злобная заинька

Offline Апельсинка2

  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Karma: 375
  • Стать: Жіноча
  • Киев, Украина
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #698 : Жовтень 10, 2022, 23:43:19 »
Хочу ще розповісти те що я відчувала перші дні війни. Я наче опинилась у двох світах одночасно: у теперішньому  і у минулому часів другої світової. Тут я жінка 50+, маю дорослу дочку, яка на той момент була не в Україні. А у минулому я була молодою жінкою с двома дітьми. Одного тримала на руках, другого за руку. Я бачила завішані вікна скрізь які пробивалося світло. Я ховалась у хаті від окупантів, тому що знала що як шо мене знайдуть, то буде зґвалтування та знущання. Бо то вже відбувалося назовні. Потім я підходила до вікна бачила людей на вулиці і поверталася в теперішний час. Потім відходила в глиб кімнати і знов  опинялась у минулому. (Доречи тоді ми ще не знали про Бучу, а я начебто знала.) Потім ми поїхали з Києва і мої галюцинації припинились. Мабуть так і сходять з розуму.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #699 : Жовтень 10, 2022, 23:49:35 »
Ничого собі. А може, то реконструкція з якихось оповідей чи фільмів. Та що завгодно
Злобная заинька

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #700 : Жовтень 10, 2022, 23:51:55 »
Головне, що навіть якщо майбутне привидиться - то необовязково збудеться. Все пластичне
Злобная заинька

Offline Апельсинка2

  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Karma: 375
  • Стать: Жіноча
  • Киев, Украина
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #701 : Жовтень 10, 2022, 23:59:47 »
Ничого собі. А може, то реконструкція з якихось оповідей чи фільмів. Та що завгодно
Я для себе вирішила що мабуть з якогось фільма. Хоча не пам'ятаю я такого фільма.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9087
  • Karma: 8141
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #702 : Жовтень 11, 2022, 00:44:23 »
У меня есть один специфиццкий сон, который всегда снится к деньгам. Работает 100%.
Единственная проблема - никогда не знаешь, к каким деньгам. В последний раз приснился - нашла на паркинге 10 центов. И муж в лотерею выиграл.
Cпойлер
4 доллара.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #703 : Жовтень 11, 2022, 05:22:01 »
Розповім свій сон. Де ще, як не тут?
Мене часто сняться сумерки які поступово перетворюються на темряву. І хтось мене в тій темряві переслідує. Зазвичай я прокидаюсь віх жаху. Але не сьогодні. Сьогодні мені наснилося що в темряві мене переслідує собача зграя. І ватажок їх якась потвора, нібито собака, а ніби то і ні. І я руками роздерла йому пащу і перетворила на зброю, яку націлила проти зграї. І вони повтікали. Прокинулась, а м’язи напружені і жаху нема.

Нiчнi страхи - то глибинне. А цей сон дуже схожий на передбачення

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #704 : Жовтень 11, 2022, 05:26:28 »
Я сьогодні летіла на літаку, дивним маршрутом. І через міста та пустелі і пірнаючи у воду. Поки летіли над водоймами, бачили трилобітів і інших потвор величезних. І одне таки вчепилося в літак і крізь літак мені в ногу. Так і летіли з тим причепою, намагалися скинути.
 А день чи два тому у ві сні- стояла на містках старовинного коробля і топила кракенів.
Так і прокинулася біля шостоі. І так вже два тижні - прокидаюсь у 5-6 годин кожного ранку
Втопимо, куди вiн дiнеться

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #705 : Жовтень 14, 2022, 10:55:22 »
Наснилося, що випадково переплутала пляшки та почала мити кон'яком волосся. Через сон - знов те саме наснилося. А волосся довге, гарне, тьомне, мордочка - як у юності.
ЗИ. Зачиска сподоболася, але зараз вже таку прическу не зроблю.  :smilie5:
Злобная заинька

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #706 : Жовтень 14, 2022, 11:14:23 »
Наснилося, що випадково переплутала пляшки та почала мити кон'яком волосся. Через сон - знов те саме наснилося. А волосся довге, гарне, тьомне, мордочка - як у юності.
ЗИ. Зачиска сподоболася, але зараз вже таку прическу не зроблю.  :smilie5:
По-перше, волосся так мили, наприклад, славнозвісна імператриця Сіссі. Гарне волосся й зачіска- на добро. А взагалі-то яке волосся. такі й думки, тобто нетрадиційне очищення піде їм на користь

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #707 : Листопад 26, 2022, 05:34:49 »
Їхали на велосипедах-тандемах обома сім'ями. Поспішали на космодром, на старшип, котрий відправляється до Марса. Переживали, чи встигнемо - бо гроші за квитки не повертають, та й наступний рейс дуже нескоро.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #708 : Листопад 26, 2022, 09:09:16 »
Їхали на велосипедах-тандемах обома сім'ями. Поспішали на космодром, на старшип, котрий відправляється до Марса. Переживали, чи встигнемо - бо гроші за квитки не повертають, та й наступний рейс дуже нескоро.  :crazy:
Просування вперед власними зусиллями до нових надзвичайних можливостей

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #709 : Грудень 02, 2022, 06:34:55 »
Ото понаписали про принцес та інших леді... приснилися. Намотують кола навкруг великого басейну... топлес.  :crazy: І народ навколо точно так же обговорює.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #710 : Грудень 02, 2022, 09:52:54 »
Ото понаписали про принцес та інших леді... приснилися. Намотують кола навкруг великого басейну... топлес.  :crazy: І народ навколо точно так же обговорює.
Так воно і є, одні намотують, інші обговорюють. Топлес - то таке, буває з чоловіками. А по класичній символіці оголені груди - піклування про когось. Так що хороший сон.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #711 : Грудень 15, 2022, 10:36:01 »
Наснилися скажені та хворі білі песці. Літала я по якомусь місці по справах, залетіла на пустир - а там штуки 4 пісців. Я спочатку вирішила, що це невдала робота таксидермиста але ні, воно, здається, живе.

Змилася звідти з думкою, що надо попередити місце про скажених чи то лисиць, чи то песців.
Злобная заинька

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #712 : Грудень 15, 2022, 10:38:21 »
Дошли частично руки до осознанных сновидений. Управлять я практически ими не могу, да и читать книгу по Сновидениям дальше лень, но вот после цветных, зхапоминаемых снов я качественнее высыпаюсь, прям как в юности.

Видно, почему то важно осозновать свой и запоминать, мозг лучше отдыхает.
Злобная заинька

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #713 : Грудень 15, 2022, 14:24:31 »
Наснилися скажені та хворі білі песці. Літала я по якомусь місці по справах, залетіла на пустир - а там штуки 4 пісців. Я спочатку вирішила, що це невдала робота таксидермиста але ні, воно, здається, живе.

Змилася звідти з думкою, що надо попередити місце про скажених чи то лисиць, чи то песців.
Здається, це буквальний сон. Прийшов декому песець у множині

Offline Апельсинка2

  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Karma: 375
  • Стать: Жіноча
  • Киев, Украина
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #714 : Січень 08, 2023, 18:05:14 »
Уже второй раз сниться что меняют двери в квартиру на стеклянные. Значит не случайный сон. Но что он значит? Что мой мир стал небезопасный? Или что выход/вход легкий? Или что уже видно выход? Или просто каждый раз во время тревоги думаю о том, что единственное место, где в меня не полетят осколки – это маленький пяточек перед входной дверью.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #715 : Січень 08, 2023, 18:41:54 »
Уже второй раз сниться что меняют двери в квартиру на стеклянные. Значит не случайный сон. Но что он значит? Что мой мир стал небезопасный? Или что выход/вход легкий? Или что уже видно выход? Или просто каждый раз во время тревоги думаю о том, что единственное место, где в меня не полетят осколки – это маленький пяточек перед входной дверью.
Скляні двері - те, що не захищає, а навпаки, може поранити. Так воно для всіх нас і є. І в буквальному, і в символічному значенні

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #716 : Січень 08, 2023, 23:42:58 »
А мне второй раз снится, что я вытаскиваю изо рта большой кусок стекла, как от бутылки.
Это я болтаю много, навреное.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #717 : Січень 09, 2023, 06:03:35 »
Величезна будівля, університет і школа одночасно. Заняття зупинилися, бо треба було розвантажити машину з планшетами. Планшети зразка другої світової, з недвозначним тисненням: "Планшет".
А мне второй раз снится, что я вытаскиваю изо рта большой кусок стекла, как от бутылки.
Ну не от лампочки же. :crazy: Я иногда грызу нечто явно несъедобное, наподобие печатных плат от старых телевитзоров.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #718 : Січень 31, 2023, 05:51:51 »
Ліс. На землі лежать плоди розміром з великий гарбуз - з півметра в діаметрі. Те, що то волоські горіхи і їх можна почистити і їсти, пояснив патлатий і бородатий дядько з дикого племені, котре в тому лісі жило і тими горіхами харчувалося...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Сонник (НЭО, че уж там)
« Reply #719 : Січень 31, 2023, 05:57:30 »
Ліс. На землі лежать плоди розміром з великий гарбуз - з півметра в діаметрі. Те, що то волоські горіхи і їх можна почистити і їсти, пояснив патлатий і бородатий дядько з дикого племені, котре в тому лісі жило і тими горіхами харчувалося...
Це на добро, правда, у незвичному форматі. Їсти неїстивне - робити щось не на користь  собі, можливо, проблеми з травленням. А от витягти з себе гостре - позбавитися від чогось болючого

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.