Автор Тема: Українська політика
 

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #12150 : Січень 18, 2021, 14:45:23 »
Я взагалі, що хотіла сказати. Мені похєру хто до кого етнічно належить. Най звертаються української, хоч би із дулею в кишені.
Тридцять, сука, років не в змозі перейти на державну, хоча б в професійних межах. Все якась ще більш лагідна українізація потрібна.
У жодної падли, яка відповість не українською, нічого не куплю. А в суперах буду скаржитися. Отака я стерво.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12151 : Січень 18, 2021, 14:49:14 »
Тридцять, сука, років не в змозі перейти на державну, хоча б в професійних межах. Все якась ще більш лагідна українізація потрібна.

Давай відверто - десь років двадцять в цих тридцяти і тобі не пекло...



Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #12152 : Січень 18, 2021, 14:59:35 »
Вже казав, але ще раз:
є ото всякі монреальськаквебекськаканадська (самі правильно назвіть бо я тіряюсь)французська мова, є фламандська ( чи як там її?)фрацузська(є ще й окситанська як ніби й не фрацузська) і багато інших
І от питання хулі тоді в нас російська російська, 30 років минуло як незалежна Україна, а вже ж повинно вирости покоління заєбенить українську російську з ї, і,є, ґ, '  ну й "робота" як "работа" шоб писали і т.д. з іншими синтаксами, орфографіями і правописами які я чесно в школі вчив правда на двійки і хай в них щелепи потроху українізуються.
А російська культура як ото деякі кажуть: " а как же пушкін, єсєнін, достаєвський", хай котиться в сраку, або в перекладі, нє таки в сраку. разом їх кіном, музикою й телебаченням
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #12153 : Січень 18, 2021, 15:00:52 »

Давай відверто - десь років двадцять в цих тридцяти і тобі не пекло...

Більше. Я перейшла на спілкування українською після обрання бубочки*. Бо це найменше, що я могла зробити у рамках протистояння "какойразнице". А якщо ще відвертіше, бо злякалась до фізичного болю. І шо? Я ніколи нікому не торочила про руськоетнічну належність і щелепу, а визнавала, що конкретно я лінива дупа, яка говорить як звикла і ламати себе не тільки в 50, а і в 20 важко і нема бажання. А демагогія бісить.


*До того мене вистачало лише на українську у відповідь. На що і зараз неспроможна велика кількість, наприклад дніпровців (та й, киян, якщо чесно, з трьох інтернет-магазинів до яких я зверталась останнім часом українською відповіли 0)
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12154 : Січень 18, 2021, 15:03:00 »
Давай відверто - десь років двадцять в цих тридцяти і тобі не пекло...
В 14 році була маленька зміна в світогляді.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12155 : Січень 18, 2021, 15:12:08 »
На що і зараз неспроможна велика кількість, наприклад дніпровців (та й, киян, якщо чесно, з трьох інтернет-магазинів до яких я зверталась останнім часом українською відповіли 0)

Бо більшість часу з цих 30 років державної мовної політики було або ціле ніщо, або ніщо і трошки зверху...

Як народна мудрість говорить швидко тільки гроші в мікропозику дають... А люди напрочуд ліниві тварюки...

Так, багато часу змарновано, але треба до цього ставитись як до реальності - перехід на спілкування виключно (або переважно) українською займе не одне покоління...

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12156 : Січень 18, 2021, 15:13:01 »
Давай відверто - десь років двадцять в цих тридцяти і тобі не пекло...
В 14 році була маленька зміна в світогляді.

На жаль не у всіх...

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #12157 : Січень 18, 2021, 15:15:53 »
а вже ж повинно вирости покоління заєбенить українську російську з ї, і,є, ґ, '  ну й "робота" як "работа" шоб писали і т.д. з іншими синтаксами, орфографіями і правописами
Не вперше це чую та ніяк не можу второпати, нащо воно потрібно. В нас інститут мовознавства не може налагодити як слід роботу з українською українською, навіщо витрачати й без того невеликий ресурс на якусь українську російську. В нас замало російської навколо чи в українській вже позбулися численних русизмів, треба їх ще штучно продукувати?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #12158 : Січень 18, 2021, 15:17:50 »
перехід на спілкування виключно (або переважно) українською займе не одне покоління...
І не два. Але дорога в тисячу миль починається з першого кроку. Якщо не ступити, нікуди не дійдеш.

Offline Galuska

  • *****
  • Повідомлень: 755
  • Karma: 753
  • Стать: Жіноча
  • Вена-Будапешт
Re: Українська політика
« Reply #12159 : Січень 18, 2021, 15:23:58 »
https://www.facebook.com/valerii.pekar/posts/10215804767946825

Цитувати (виділене)
Валерій Пекар:
Цей пост буде звернений до носіїв української мови. Будь ласка, будьте лагідними! Будьте чемними і толерантними!
На ваших очах (і перед вашими вухами) десятки тисяч людей зараз переходитимуть на українську. Будь ласка, допоможіть їм і не зламайте цей перехід. Будьте терплячими до помилок, допомагайте їх виправляти м'якенько і лагідно (або робіть вигляд, що не помітили), заохочуйте й хваліть (може, заодно навчимося говорити одне одному приємні речі, адже цього сильно не вистачає в українській культурі спілкування). 
Не робіть жорстких зауважень, пробачайте русизми і навіть суржик. Вітайте їх як братів і сестер, які довго були далеко і нарешті повернулися додому. Не лайте тих, хто ще не наважився на перехід, щоб не знеохотити їх. Ви будете винагороджені не лише звуками і знаками української мови, яких буде більше навколо вас, а й збільшенням толерантності культури нашого щоденного буття.

 :f1:
аватар взяла поносить у http://gapchinska.livejournal.com/

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #12160 : Січень 18, 2021, 15:24:32 »
Вже казав, але ще раз:
є ото всякі монреальськаквебекськаканадська (самі правильно назвіть бо я тіряюсь)французська мова, є фламандська ( чи як там її?)фрацузська(є ще й окситанська як ніби й не фрацузська) і багато інших
Але в школах вони вчать французьку французьку, тобто літературну мову.
А в нас є суржик, який дуже відрізняється по регіонах. То нашо, щось вигадувати?
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Українська політика
« Reply #12161 : Січень 18, 2021, 15:28:43 »
https://www.facebook.com/valerii.pekar/posts/10215804767946825

Цитувати (виділене)
Валерій Пекар:
Цей пост буде звернений до носіїв української мови. Будь ласка, будьте лагідними! Будьте чемними і толерантними!
На ваших очах (і перед вашими вухами) десятки тисяч людей зараз переходитимуть на українську. Будь ласка, допоможіть їм і не зламайте цей перехід. Будьте терплячими до помилок, допомагайте їх виправляти м'якенько і лагідно (або робіть вигляд, що не помітили), заохочуйте й хваліть (може, заодно навчимося говорити одне одному приємні речі, адже цього сильно не вистачає в українській культурі спілкування). 
Не робіть жорстких зауважень, пробачайте русизми і навіть суржик. Вітайте їх як братів і сестер, які довго були далеко і нарешті повернулися додому. Не лайте тих, хто ще не наважився на перехід, щоб не знеохотити їх. Ви будете винагороджені не лише звуками і знаками української мови, яких буде більше навколо вас, а й збільшенням толерантності культури нашого щоденного буття.

 :f1:
Це щось вимучене. Ніхто не робить зауважень і не лається на суржик. До речі, я була б не проти, якби виправляли, бо до прийнятного рівня володіння мені ще як до Київа рачки. Сваряться на "какая разніца, буду гаваріть на русском, как привьік"
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #12162 : Січень 18, 2021, 15:45:12 »
Цитувати (виділене)
https://www.facebook.com/valerii.pekar/posts/10215804767946825

Цитувати (виділене)
Валерій Пекар:
Цей пост буде звернений до носіїв української мови. Будь ласка, будьте лагідними! Будьте чемними і толерантними!
На ваших очах (і перед вашими вухами) десятки тисяч людей зараз переходитимуть на українську. Будь ласка, допоможіть їм і не зламайте цей перехід. Будьте терплячими до помилок, допомагайте їх виправляти м'якенько і лагідно (або робіть вигляд, що не помітили), заохочуйте й хваліть (може, заодно навчимося говорити одне одному приємні речі, адже цього сильно не вистачає в українській культурі спілкування). 
Не робіть жорстких зауважень, пробачайте русизми і навіть суржик. Вітайте їх як братів і сестер, які довго були далеко і нарешті повернулися додому. Не лайте тих, хто ще не наважився на перехід, щоб не знеохотити їх. Ви будете винагороджені не лише звуками і знаками української мови, яких буде більше навколо вас, а й збільшенням толерантності культури нашого щоденного буття.

 :f1:
Це щось вимучене. Ніхто не робить зауважень і не лається на суржик. До речі, я була б не проти, якби виправляли, бо до прийнятного рівня володіння мені ще як до Київа рачки. Сваряться на "какая разніца, буду гаваріть на русском, как привьік"

Ну тоді
КиЄва.
В усіх відмінках Є, окрім називного та знахідного.

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #12163 : Січень 18, 2021, 16:52:45 »
Пппереди?
чонеясно. просто (как правило) сначала лучше думать прежде чем говорить - даже если собрался изречь хлесткий афоризм или иную "умную мысль"... иначе может получиться глупость и испанский стыд.
"тут у кожного з нас є вибір" (с) Begemot Fedya
"в хаті господаря розмовляють мовою господаря. ти повинен вибрати ким ти хочешь бути - господарем в своєму домі чи слугою" (с) пан Лесь
= хуйня какая-то.
если дискриминации по нацю(этно)признаку нет:
русский гражданин украины - хозяин. разговаривая по-русски - хозяин в своем доме (украине). иначе (говоря по-украински) он - слуга?
татарин - гражданин украины - хозяин. разговаривая по-татарски - хозяин в своем доме (украине). иначе (говоря по-украински) он - слуга?
и т.д.

ну или - уря дискриминации по нац.(этно)признаку, нахуй конституцию, засунь в жопу свою этничность иначе будешь слугой?..
О как. Т.е. весь этот убогий демагогический маразм все ещё в ходу? После всего, что между нами, как говорится, было?
Татарин, русский, чукча или удмурт - если он живёт в Украине и является гражданином страны - он украинец. И никто ему не мешает быть хозяином своей страны, Украины и говорить на украинском.
А к чему был весь этот тягостный тупой высер? Что ты хотел донести? Кагбе "я тут живу и буду гавриць как я хачю?"

Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline 0xDD

  • **
  • Повідомлень: 75
  • Karma: 61
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12164 : Січень 18, 2021, 16:57:32 »
Обнадеживающая новость, правда, пока что только из твиттера:

https://twitter.com/Spivak1971/status/1350924034310090756

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #12165 : Січень 18, 2021, 17:15:33 »
О це саме те, чим я захоплююся у пересічному українці. Країна нарешті, через кров і муки, ціною десятків тисяч згиблих і міліони розрушених життів намагається народити свою самоідентифікацію. Взагалі нарешті вирішити, а потрібна комусь Україна? Чи є взагалі українці, чи просто "патрєбітєлі"? А потім приходить дебіл Вася і питає "А какая разніця" і "а чо тут такого". І голосує за такого самого тупого клоуна, грающого хєром по роялю. Ну а чому ні? Він же має право.
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #12166 : Січень 18, 2021, 17:22:15 »
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Українська політика
« Reply #12167 : Січень 18, 2021, 17:25:08 »
Не знаю, насколько правда, но сегодня переключала каналы на спутнике и на 2 российских каналах даже просто при переключении было понятно, что говорят про Украину, в одном случае - про языковой закон.
Vitaliy Deynega
12 хв  ·
Подивився вчора свіжого Кисельова.
У мене погані новини, друзі. Ми знову повернулись у їхню повістку, як було колись. Ми знову “стягуємо війська під виглядом ротацій”, ми знову “хочемо війни, поки “республіки” лише обороняються”, ну і Америка знову “хоче війни з Рашею на нашій території” бо «у кожного їх президента США має бути «своя війна». Тривалий час вони про нас рідко згадували. І тут тиць. І от ця їхня увага хріново пахне. Якщо так буде ще кілька тижнів - я би рекомендував почати підготовку до кіпішу.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12168 : Січень 18, 2021, 17:36:58 »
Тривалий час вони про нас рідко згадували. І тут тиць. І от ця їхня увага хріново пахне. Якщо так буде ще кілька тижнів - я би рекомендував почати підготовку до кіпішу.

Вочевидь це дурня...

Треба терміново відволікати "глубинный народ" від внутрішнього порядку денного, тож взялися за старий і перевірений засіб...  Тим паче що і є чим...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #12169 : Січень 18, 2021, 17:39:32 »
А "митця" та "генія" Подерв'янського тільки я вважаю досить обмеженою людиною, чи ще є хтось? :unknown:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12170 : Січень 18, 2021, 17:47:06 »
Митець хоч пише доречно, а деякі бовдури можуть лише дурню з інтернету сюди тягнути...

Offline Begemot Fedya

  • *****
  • Повідомлень: 9154
  • Karma: 6269
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, Київ.
Re: Українська політика
« Reply #12171 : Січень 18, 2021, 17:54:47 »
Кожна людина має право жити своє життя дебілом і здохнути як дебіл. І ніхто це право не може забрати. І хто я такий, щоб втручатися.
Жаль подмога не пришла, подкрепленье не прислали.
Нас осталось только два, нас с тобою наебали.
Все братушки полягли и с патронами напряжно,
Но мы держим рубежи, мы сражаемся отважно...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #12172 : Січень 18, 2021, 17:57:27 »
Цитувати (виділене)
В Офисе президента крайне расстроены выигрышем выборов мэра Борисполя кандидатом от «Европейской солидарности» Порошенко Владимиром Борисенко. Это кошмарный удар по имиджу «Слуги народа» и президента Зеленского лично.
Та ладно, там вже того іміджу як кіт наплакав.
« Останнє редагування: Січень 18, 2021, 18:23:00 від Volf Ram »

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12173 : Січень 18, 2021, 18:39:00 »
Цитувати (виділене)
Указ о назначении экс-министра финансов Оксаны Маркаровой послом в США появится в ближайшее время, заявил заместитель руководителя Офиса президента Украины Игорь Жовква в интервью ТСН.

Он отметил, что кандидатура Маркаровой была согласована президентом Украины, после этого была направлена нота на получение агремана, то есть предварительного согласия США на принятие этой кандидатуры в качестве посла Украины.

"Такой агреман получен, о чем уже также говорилось в прессе. Хотя, как правило, такие вещи не озвучиваются... Соответственно, последним этапом является издание указа президента Украины о назначении послом Украины конкретного человека. Такой указ в ближайшее время появится. Думаю, что это логично будет уже после проведения инаугурации (президента Джо Байдена)", – сказал Жовква.

Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/ukaz-o-naznachenii-markarovoy-poslom-ukrainy-v-ssha-poyavitsya-posle-inauguracii-baydena-zhovkva-1536011.html

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #12174 : Січень 18, 2021, 18:42:45 »
Цитувати (виділене)
Дубинский рассказывает про демократический ценности. Даже не ожидал такой подлости от него)
:grin:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #12175 : Січень 18, 2021, 18:47:19 »
Цитувати (виділене)
Елена Кудренко
15 січня о 16:15  ·
Дело невеселое. Оказывается, умерший мэр Харькова Кернес взял кредит в Проминвестбанке, еще в 2011 году, и кредит не погашен. Под залог кредита отдано здание мэрии, в самом центре Харькова - это, поверьте, очень крутое здание. Какое-то имущество харьковского метрополитена, Зоопарк (недостроенный еще), киноконцертный зал "Украина", несколько детских садиков, и далее по списку. Деньги брались для реконструкции парка им. Горького, того самого украинского Диснейленда, который так, навскидку, приносит немало денег - но показывал даже убыток (само собой, зачем показывать прибыль?)
Сегодня Проминвестбанк, получавший проценты по кредиту (в евро в пересчете на гривны), подал в суд. И если город не выплатит этот кредит (выросший из-за роста курса евро), то собственность города уйдет россиянам. Долг - более 6 млн евро и 42 млн грн.
Если верить гуглу, то именно россияне владеют 97,85% акций "украинского" Проминвестбанка.

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #12176 : Січень 18, 2021, 19:21:56 »
А что такого страшного в этом Законе о Языке? Я честно говоря думал что эти нормы и раньше были.
Или кто тот разгоняет идею, что сейчас вообще надо под это дело всем в приказном порядке и в личном общении перейти на украинский - и ее подхватывают российские пропагандоны?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12177 : Січень 18, 2021, 19:33:05 »
А что такого страшного в этом Законе о Языке?
Сплошное унижение. В русскоязычных регионах продавцы обязаны обращаться к тебе на украинском. И на русский могут переходить только если ты попросишь. А могут и не.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #12178 : Січень 18, 2021, 19:39:39 »
А "митця" та "генія" Подерв'янського тільки я вважаю досить обмеженою людиною, чи ще є хтось? :unknown:
Митець не повинен бути талантом завжди і скрізь. Митець повинен створювати талантливі твори :). Я не так, щоб його часто бачив. Але це інтерв'ю відверто невдале. Алкаш якийсь.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #12179 : Січень 18, 2021, 21:35:02 »
Я вдалих інтерв'ю в нього не бачив. Як і талановитих творів, но то вже таке, справа особистих уподобань. Ну, хоч у політику поки не лізе, за це спасибі.

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.